• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
jj vetsinu stranky :grinning: jo a taky ze jedeme sami za sebe...ted uz v tom mam jasno a kdyz budeme chtit, tak s nekym a kdyz ne tak sami...jako nakonec je to snadny.. :sweat_smile:
7. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz
oó magicke datum :slight_smile:
7. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz
no krásné datum :sunglasses:
7. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz
kdyz ono clovek musi ten Jupik taky cas od casu kupovat, takze to vyjde pak jako ten nekapajici hrnecek...navic ta savicka se neda nijak vyvarit (no ne ze bych to ted uz nejak resila to ne), ale spis teda alespon casteji menit....uz jsem zkusila i to cappy junior...z toho taky pije, ale to mam prece jen strach, aby to nespolkla...takze to jen kdyz na ni koukam....

pepi: tak to jo, ale dobra nahoda... :wink: jo a Pepino ma krasne zoubky uplne v rade ty fotky jsou hezke :slight_smile:
7. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz
no jo pravda, krásný datum :slight_smile:
7. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz
A kamarádovi se dnes narodila Eliška, to má fakt hezké datum narození.
7. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
Lis jj zoubky jak perliřky

A už má venku dole obě čtyřky a trojky jsou jako kraječky, hořejšek nevím, nenechá tam sáhnout, dolů trochu vidíme při řádění
7. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz
perličky
7. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz
Elišce vše nejlepší do života :slight_smile:
7. srp 2009 ve 14:10  • Odpověz
PEPI,koukám, že se o zubech svého dítka také jen domníváš :wink: :grinning:
7. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz
veru, o horních ano :grinning: Dolní jakžtakž vidíme při řádění :slight_smile:
7. srp 2009 v 15:25  • Odpověz
všechny jste asi venku, to je dobře.... Nám odešla babička, a mně v hlavě doznívají permoníčci.... z maminčina jedáku....
7. srp 2009 v 16:44  • Odpověz
Ahojky, tak jsem zase tu...venku je na padnutí, před chvílí jsme přišly z procházky a málem jsem se uvařila! :sweat_smile: Ještě, že zítra pojedeme ke tcháňatům na chatu do lesa, tam je příjemně a chládek a o Káju je tam vždy postaráno a já mám oddech! :slight_smile:
Jo, musím vám popsat dnešní story...šla jsem na nákup a nechala Káju na hlídání mému tátovi a Kája "mamánek" mu tady vydržela od chvíle co jsem odešla, tak do chvíle než jsem přišla celou dobu řvát a vztekat se, že jsem si dovolila odejít, takže Kája byla zpocená a táta byl taky zpocený... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak k pánům tvorstva, tak co si ženská sama neudělá a nezařídí, tak to nemá...přesně jak jste tu napsaly, nikdy nemuseli řešit jak dostat kočárek ven bez výtahu... :angry:
Lis, hezky si užijte dovču a nenech si ji ničím a nikým zkazit... :wink:
7. srp 2009 v 17:14  • Odpověz
Lis, hezkou dovolenou, doufám, že to bude fajn i když se teď netěšíš :wink:
7. srp 2009 v 19:48  • Odpověz
holky diky jdu se rozloucit..jeste jsme jezdili na kole a jsem mrtva.... :wink: mejte se krasne a ja pisnu report..ted si jdu dat rizek :grinning: ...snad se nam ten net podari rozchodit, kdyby ne, tak to se mnou slehne.. :sweat_smile: :pensive: pusu vsem raraskum a myslim na vas a drzte nam peste!!!! papa
7. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz
Sil to si dedecek uzil, podobne to bylo vcera s tchyni pekne z teklo :grinning:
7. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz
lis: tak šťastnou cestu :slight_smile:
jdu spát,dneska mně to teda vůbec u PC nebaví...... :frowning2: :frowning2: :frowning2: , i to počasí mně se*e, jednou hezky ,jednou zima,chci jít přes víkend aspoň k řece( na aquáč si netrofám jít přes víkend - moc lidí),ale nevím, uvidím dle počasí..potřebuji opálit nohy, mám opálené pouze ruce a dekolt,jak jezdím s kočárem a nohy mám bílé ,jak nevím co... :grinning: :grinning: :grinning: bléééééééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak dobrou :slight_smile:
7. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz
Dobré ránko,
holky stačilo si postěžovat a už zase brouček hajal celou noc bez buzení,jak psala Juliet tak ale musím dát čajík s meduňkou a hned chrupká :dizzy_face:
Dneska bude parádně,vidím to na koupák a konečně má tatínek taky volno tak bude hezký den,no a musím vařit jenže nemám nápad tak jdu hledat na net :sunglasses:
8. srp 2009 v 07:05  • Odpověz
ahoj holky, táta spí a já dělám Power Point prezentaci "jak šel čas," chci ji dát všem kdo přijdou na roční oslavu, dávám tam fotky z každého měsíce a nebo ty co se extra povedly. a Pepa používá ohrádku jako beranidlo :angry:
8. srp 2009 v 07:10  • Odpověz
Cauky pepi :slight_smile: Tyjo, malymu uz bude rok, to to leti :slight_smile:
8. srp 2009 v 07:49  • Odpověz
no zdarec žirafko :slight_smile: bude bude.... šílený.... tím spíš že teď jak si hraju s těma fotkama tak to vidím naprosto jasně

a jak se daří tobě?
8. srp 2009 v 07:54  • Odpověz
Bajecne :slight_smile: Akorat se pakuju a jedu na svatbu spoluzakovi z gymplu :slight_smile: Musim jeste cestou natankovat a projet myckou, takze uz abych vyrazila :slight_smile:
8. srp 2009 v 08:04  • Odpověz
tak jo, hele tady mě najdeš vždy, nebo jsem ještě i na Facebooku :slight_smile: tam je i o dost víc fotek než tu, páč se nemusej zmenšovat a je tam větší kapacita :slight_smile:
8. srp 2009 v 08:09  • Odpověz
Ahoj holky, za dvě hoďky mně praskne plodová voda :grinning: :sweat_smile: !
8. srp 2009 v 08:25  • Odpověz
juhůůů Toníček má rok :dizzy_face:
Tak tedy všechno nejlepší Toníčkovi,nezlobit maminku a pěkně spinkat :dizzy_face:
8. srp 2009 v 08:26  • Odpověz
ahoj jeste nakukuji...pepi uz praskla? :confused: :grinning: Tonickovi vse nej nej k prvnímu ročku a byt hodný :slight_smile:
8. srp 2009 v 09:01  • Odpověz
jo tak to az v pul 11 :sunglasses:
8. srp 2009 v 09:01  • Odpověz
myslela jsem peti ne pepi :rolling_eyes: to ta noc byla silena..v 1 hodinu v noci nas vzbudily opilci z ulice a pak uz K nechtela nebo nemohla zabrat..jako sileny...tak jsem ji dala mliko, ale stejne radila v postylce...a pak misto aby spala, tak pred 6 hodinou uz byla vzhuru jako nechapu... :astonished: :astonished: a to zrovna pred dovcou jsem jak prastena a ona je samozrejme protivna a snazi se mi vztekle vypnout pc :angry: :angry: hezky zacatek ze? :zipper_mouth:
8. srp 2009 v 09:05  • Odpověz
Lis u nás taky řádili opilci,akorát nevzbudili malého ale mě :angry: Když Domi spí tak prostě musí něco přijít,abych já nemohla spát :angry:
Neboj LIs dovča bude fajn uvidíš :wink:
8. srp 2009 v 09:18  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile: ,jdu se rozloučit odjíždíme na dovču,řeknu Vám to je chaos všechno nachystat pro dvě děti aby nic nechybělo :grinning: ,no ale snad jsem to vše zvládla.Jedeme jen na chaloupku která je doslova a do písmene na samotě u lesa. Už se moc těším máme již třetí termín,vždycky se něco semlelo napřed byl Páťa nemocnej a pak zase Andrejka,takže snad to vyjde a už konečně vyrazíme :dizzy_face: .Tak se tady mějte mooooc krásně a za týden se ozvu papáááááááááá
8. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.