• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
manci hezkou dovcu taky jedeme paa :slight_smile:
8. srp 2009 v 09:26  • Odpověz
Ahojky, :wink:

Peti, vše nej Toníčkovi, hlavně moc moc zdravíčka a ať vám dělá samou radost :slight_smile: v kolik se narodí? :sweat_smile: :slight_smile:

Lisounku, užijte si dovču, určo bude fajn, neboj :wink:
8. srp 2009 v 10:13  • Odpověz
Ahojky,

Peti, Tonickovi vse nej! 8.8. jsem si moc prala.

Lis, Mancovko - peknou dovolenou :slight_smile:
8. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
Lis tobě taky, tak se mějte jdu ještě něco pobalit uvařit a po obídku vyrážíme tak čusík :dizzy_face:
8. srp 2009 v 10:47  • Odpověz
Holky, dík za přání :slight_smile: .
Loni jsem touto dobou volala MM do práce, že pojedem do porodnice. O půl jedenácté jsem si seděla v křesílku, mazala břicho a byla srozuměná s tím, že se zítra jede na vyvolání, tak jsem si chtěla jít umývat hlavu. najednou jsem cítila, že něco teče, instinktivně jsem si stoupla a v mžiku byla kuchyň plná vody :grinning: . Takže ručník mezi nohy, a volám MM. A ten v klídku, že si skočí ještě na oběd a pak, že dorazí, musela jsem se smát, jak byl v pohodě. Po půl dvanácté konečně dorazil a čekala nás hodinová cesta do porodnice (byl pátek, tak si dovedete představit to Brno :sweat_smile: ). Volala jsem na Obilňák a jestli můžem tam, no nejdřív, že je plno, pak jsem řekla, že jsem tam chodila na předporodní kurz a ejhle, přijeďte, čekáme vás :grinning: :sunglasses: .Další napíšu až později, jestli se dostanu dneska k PC.
8. srp 2009 v 10:56  • Odpověz
Ahoj holky, tak předně
Toníčkovi všechno nejlepší k prvnímu ročku, hodně zdraví, lásky, pohodičky a úsměvů! :dizzy_face:

LIS, MANCI, užijte si dovču!

Ty jo PETI, manža teda těžkej pohodář, jak kdyby jste měli doma už 5 dětí a každé rodil :grinning: :wink:
8. srp 2009 v 11:45  • Odpověz
Holky, konečně jsem vložila pár fotek i pro Petipacku :wink: http://fotoalba.centrum.cz/unewest.php?uid=12122333
8. srp 2009 v 15:58  • Odpověz
Krásnou sobotu přejeme. My máme víkendík, včera začal Daník mít teploty přes 38....v noci se zvyšovali až na 39.2 a ani Nurofen nezbral ani čípek ráno už měl 39.4 tak jsme jeli na pohotovost a dělali nám vyšetření asi na dvě hodiny, naštěstí to je jen viróza, ale stejně musím dělat zábali a chudinka je celý nečerpaný.....nechce moc jíst ani pít.......tak nám držte pěsti, atˇ to zvládneme....... :grinning:

PS: rostou nám stoličky, ale né každá teplota znamená že rostou zubiska.......... :pensive:
8. srp 2009 v 17:37  • Odpověz
ahojky,

Toníčkovi vše nejlepšííííííííííííííííí k prvnímu ročku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. srp 2009 v 18:32  • Odpověz
Kacm - :frowning2: , tak at to mate co nejdriv za sebou.
8. srp 2009 v 19:10  • Odpověz
krásný den přeji tak já dnes byla sama doma,malá je u tchánat a manža jel s kamarádem na ryby až do zítra...ale abych se tak nenudila udělala jsem pořádný uklid od vrchu až dolu celého bytu...takže jsem si ted konečně sedla a dám nožky nahoru než my tcháni dovezou malou...

Toníčkovi přejem vše nej nej k narozeninkám at je zdraví a plný sily a usměvavý a dělá rodičům radost...

Kacm at je Danečkovi lepe a mužete běhat hrát si a je usměvavý a nic ho nebolí....
8. srp 2009 v 19:18  • Odpověz
dneska se ani nezapojím, mám blbou náladu :frowning2: , čekám na děcka,až přijedou od tatínka,tedy jestli přijedou,malý už chrní a já nevím,co budu dělat,asi nic,asi to všechno půjdu zaspat....chtěla jsem dneska uklízet s tím,že mi Míša pohlídá Matyho,ať mám klid ,ale je celý den pryč,houby jsem udělala, s malým se to nedá,tak jsme jeli na procházku,pak jsme si hráli...no takže úklid snad zítra :angry: , v úterý mi přijede ségra s dětmi, rok jsme se neviděli, pak příprava na narozky a dneska jsem zas dole na vchodě četla,že nám op PO do ČT nepoteče teplá voda!!!( furt tu něco dělají, mně z nich jebne!!!!). Chtěla jsem mít právě vygruntováno,ať už se nemusím přes týden honit, protože nebude čas.......takže tak a jdu.....

kacm: snad vás viróza brzo opustí :slight_smile:
ostatním hezkou dovču....

a PETI...zbytek porodu......
8. srp 2009 v 19:21  • Odpověz
jéééžiš ALI to ani nepiš,že sis udělala pořádný úklid..budu brečet :frowning2: já udělala houby....
8. srp 2009 v 19:22  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
Našemu oslavenečkovi přejeme všechno nej nej k 1. narozeninám :dizzy_face:

My jsme měli také hezký den. Jeli jsme se podívat na festival, děti byly úžasné, vysmáté, nikoho se nebály, tančily při hudbě .... Tadýsek nachodil snad tisíc kilometrů, hrál si s kamínky, no spokojenost největší. Teď je ale nemůžu uspat :frowning2:
8. srp 2009 v 19:37  • Odpověz
Gab, no co to máš za náladu, chuďěrko :frowning2: , já jsem taky často sama doma, ale naštěstí existuje net, telka, zahrádka, nejvíc se mi líbí, když kouknu z okna ven na tu zeleň, jsme hned u lesa, tak je tobalzám na duši....Já se piznám, že jsem dneska taky uklízela, ale už se mi nic nechce, umyla jsem půlku oken, luxovala....tak mám z toho radost, ale Ty nezoufej, práce Ti určo neuteče, to znám :grinning:
8. srp 2009 v 19:42  • Odpověz
JEeeeee gabi nechtěla jsem tě rozbrečet .. :slight_smile: ..hele uklid neuteče přesně tak...
8. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz
TAdy dnes nikdo není a já jsem sama doma bez manži tak sedím tu a tu nikdo... :sweat_smile:
8. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
Ahojky

také přeji vše nej k 1 ročku

my dneska byli u našich na celý den,.takže válendo na zahradě a Kubča s manžou v bazénu....
synovec slavil 2 roky,trakže super,mám i bezva fotky,Davídek fakt Kubíka miluje :grinning: jen co přijel,hned mu dával napít,dudla,objímal,pusinkoval :grinning: fotečky dodám......

ani jsem nedočítala jsem KO
8. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz
Zdar matky :grinning: !
Tak jsem ten svůj porod nějak propásla :sweat_smile: :sunglasses: !No hlavně že je Tonda už venku, narodil se ve 20.50h.

Fajruš, dík za fotky, vy máte mainky nebo co je to za plemeno, jsou krásný, moc!!!

Gabi, nezoufej, zítra bude líp!

Jo a všem mega moc děkuju, za Toníčka, jste moc hodný!

Teď dodat na Marušku, zase budu otravovat s těma golfkama :sweat_smile: . Maruško ty máš baby design tiny? Jestli jo, tak jak jsi spokojená, dá se v tom jezdit a vejde se Domínek v pohodě a jdou úplně do lehu? Potřebuju jenom něco do autobusu, tramvaje a tak, ale zase nechci úplný hrkátko :sweat_smile: .

Fotečky dodám.
8. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz
Allieh, nápodobně, taky tu trčím sama :frowning2:

Peti, ano máme mainy,jsou to moje zlatíčka, hlavně kocour je vymazlený a kouše mě do nosu :sweat_smile: :grinning:
8. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz
Peti, fotečky super...ale kde je mami s tati? A z čeho byl ten dortík? :wink:
8. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz
Nikky krásné fotečky..malý davídek opravdu asi Kubička má rad je to krásný :slight_smile: a jinak máš s malým uplně stejné očka jsme si všimla,příjde mi že je více na tebe...

fajra jaktože jsi sama,???
8. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3094891&vReferer=
holky to je mazec,čeká dovjčátka ale to bříško a jinak nic žádnej zadek žádný prsa..tohle obdivuju.... :confused:
8. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz
Allieh, manža je v práci, jako každý 3.den :angry: a kde máš mužeTy?
8. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz
mnža jel s kamarádem na ryby přes noc
8. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz
Ty jo, chudina, ta má co tahat, teda :confused:
8. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz
tak ti ještě jsem ,ale mizím do vany....
zkoukla jsem fotky Peti a moc hezké :dizzy_face:

Ali: díky..jj očička má moje a on je takovej míchanej,takto je víc na mě,ale z boku celej MM :dizzy_face:
Kde jsou dneska všechny maminy???
fajra koukám že taky malá Bibianka nemá vlásky nám už to chmíříčko roste ale jako máme tak malinko vlásku a přitom ,ě v těhu dost pálila žáha a každej mi říkal že bude vlasatá a ona má na hlavičce malinko vlásku
8. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.