• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Ali: oni se viděli po dlouhé době...a stejně Dáda prostě k němu hned šel..dal dudu,napít,ukazoval hračky..super :wink: pak ho furt obímal,pusinkoval a řval MIMI MIMI MIMI :grinning:
8. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz
nikky no už mi příjde že je víc na tebe ale to je časem..malá taky byla pořád na manžu a ted každej říká že je na mě..když mrknu na svoje fotky v roce tak se vní vidím tak na tom asi něco bude...
8. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz
nikky je to pěkný když to děti tak dávají naevo ale někdy je to nepříjemné že neví kdy mají přestat že???
8. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz
peti koukám že Toníček byl spokojenej... :slight_smile: krásný narozeninky
8. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz
jj on jako mi přijde že je na mě,ale prostě jak je z boku,ten profil,tak vidím manžela......no však uvidíme jak bude vypadat až bude velkej :grinning: ale jinak jako tvar hlavy má mého táty a já jsem celej táta :slight_smile: mě sere tchánovci,jako tvar hlavy má fakt na moji stranu,manžovu hlavu fakt nemá a oni stejně,že néé že je to jejich tvar....ať si škubnou :grinning:
8. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz
tak on Dáda je strašně živej...takže akorát si pak Kubči všímal,když třeba u mě seděl atd...ale mě to neva,mě to dojímalo :grinning:
8. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz
ha a chodil mi ho kontrolovat do kočáru zda spí...přišel a prej MIMI HAJÍ :grinning: bezva chůva
8. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz
mizím,usínám tady,v noci jsem nespala,sousedka nechala doma psa a odjela přes noc a on tu štěkal,kňučel a skákal na dveře,takže rány jak prase....

tak dobrou a zítra slibuju že Vás dočtu

papa
8. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz
Fajro, mainky mám moc ráda a kolik váží ten váš mazel, nám do ordinace chodil jeden krasavec a ten měl 11kg :slight_smile: ! K tomu dortu to dole je jen ovoce a želatina, původně to mělo vypadat jenom takhle http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3123102&vReferer=, ale pak jsem ještě z jogurtu udělala ten vršek, ale nápis se mi roztíkal, no nejsem moc zručná :grinning: :sunglasses:!

Nikky, krásný fotky to je láska :slight_smile:!

Maruško, má tam být dotaz, ne dodat :sweat_smile:.
8. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz
holky taky jdu asi chrupčit přeji dobrou nocinuuuuu
8. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz
Taky valím, dobrou!
8. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz
tak ještě video našeho raubíře když má večer spát
http://www.youtube.com/watch?v=U27J7N8CpA8
8. srp 2009 ve 22:18  • Odpověz
Niky - mas fakt sladkyho raubire :slight_smile:
8. srp 2009 ve 22:32  • Odpověz
Dobré ráno,
Niky moc krásný video :sweat_smile: :slight_smile: !
9. srp 2009 v 08:49  • Odpověz
Ahojky,
Peti já mám od Baby desingu Mini a teda nejdou do úplného lehu a malému nožičky čouhají,ale spokojená jsem,jsou lehounké,skladné a v autě zaberou málo místa.
Niky lásko video boží úplně jak bych viděla Domčušku a fotky jsem už koukala na FB.
9. srp 2009 v 10:00  • Odpověz
Maruško děkuju :slight_smile: !
9. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
Allieh, Bibi měla po narození vlásky skoro černé, ale jen chmýříčko, teď ji to zesvětlalo a už dost porostly, sice to není vidět, pač je má světlé, ale vzadu už jsou fakt dlouhé :grinning:

Peti, kocour má kolem 6kg, moc sice neváží, ale je nadměrně chlupatý :grinning: :sweat_smile: , tak vypadá jak macek, ale sranda je, když je okoupu, to jsou legrační a kočka má 5kg....A kde k vám do ordinace? Vy máte veterinu? A dortík je hezký, originál i kopie :wink:
9. srp 2009 v 11:51  • Odpověz
Hlásím první úraz Bibi, připravovala jsem oběd, tatínek nehlídal, najednou slyším z obýváku křik, nějak zakopla, spadla a u pusinky měla krev, ale jen trošičku, měla jsem strch se ji kouknout do pusinky, ale v poho, uf, chudinka malá :pensive: vždycky je mi ji moc líto, když si nějak ublíží... :frowning2:
9. srp 2009 v 11:54  • Odpověz
ahoj vsem tak se hlasim z dovci, holky jako cesta super, v tomhle ohledu je Katulin uplne bezproblemova..tak jsem rada, vetsinou to prospi nebo si švitoří...i vcelku tady na chate to jde, akorat jsme tu vcera meli mensi extempore, protoze jsme tu 3 pary a ten 3 par nema deti a tak musi byt mimo nas..maji loznici dole, ale jako loznici, kde maji palandy a navic nemaji ani koupelnu..jsme se tu s nima zhadali jako s majitelem, ze to byl proste nas pozadavek...no ale nebylo to nic platny...takze jako kdyz mate maly deti a potrebujete koupat, a ty dva jako se musi chodit koupat k nam, tak jako normalne je mi to jedno, ale takhle je to jak pruchodak...no ale nejak to musime zvladnout...jinak prostredi hezky, ale dnes je pry posledni hezci den, ma prset...ale jako fouka fakt hodne vitr...a tim padem je chladneji... :pensive: jinak si tu kazdy delame tak nejak co chceme....my jsme hodne s Katou a ona je stastna ze ma u sebe tatu..porad jsou na houpackach :slight_smile:
9. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz
jo a jako moravaci tu na nas koukaji nejak divne.... :rolling_eyes: a je tu strasne vos..porad se bojim, aby nestipla nejaka Katu, protoze to neni sranda, ani clovek nevi jaka by byla reakce...me uz vcera po prijezdu jedna ďobla jako pekna bolest...jsou tu strasne agresivni...jedna uz sedela Kate na tvari a jako ja panika... :astonished: a jeste vas pobavim, je to takovy komplex chat tady a pri vjezdu je vyrezavana drevena brana, kde se neda projet s koly a jako jinudy vas proste nepusti, takze my jako blbci museli vsichni sundat kola pred branou a pak to dojit pesky...nejak jsem to nepochopila...hodne lidi tu ma kola a takhle to musi praktikovat..nechapu... :angry:
9. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz
AHojky holky zdrávím vás...dodělala sem obídek a ted už koukám na telku,malá chrupčí tak počkám až se vzbudi a asi pujdeme ven....

Maruško chtěla jsme se tě zeptat jaký používáš te medunkový čajík a kde jsi ho koupila??díky... :slight_smile:

Nikky video super... :slight_smile:
9. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz
LIS a kdeže to vlastně jste? Hele a co zkusit postříkat Kaťulku OFFem, třeba to těm vosám bude smrdět. No a to s tím koupáním teda na prdlačku, tak snad to nějak vychytáte.
9. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz
Veru Ceskomoravska vrchovina je to 14 km od Moravské Třebové...prijde mi, ze je cim dal vetsi vitr..asi prijde ta oblacnost a my chteli stihnout dnes grilovat... :frowning2:
9. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz
čauky,
fotečky máte super..zkoukla jsem..NIKKYY.ten bazén u vašich, tchán mám taky...ty se máš....záááááááááávidííííííííííííííííííím :slight_smile: a bratranec šikulka :slight_smile: umím si tě představit jako dvojmaminu :slight_smile: PETI...dort krásný, vidím,že vede tatrovka všude, taky ji máme, jsem zvědavá :slight_smile:
Maty taky nemá moc vlasů, teda má je dlouhé,ale chmýřičko a světlé,nejdou moc vidět.....

lis: grilovačku stihnete..neboj a ty vosy ,to je voser...bych se bála....taky mi tu te´d domů lítá jí,teda včely( doteď neumím rozeznat vosu od včely :grinning: ,ale to je jedno) a mám právě strach kvůli malého.a moraváci koukají blbě proč? kvůli přízvuku,či co|?
9. srp 2009 ve 14:19  • Odpověz
3 nové fotky, je to z mobilu,takže kvalita....
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3124387&vReferer=
9. srp 2009 ve 14:20  • Odpověz
fajra: dobře že malé nic není, holt chlapi hlídají..... :frowning2:
9. srp 2009 ve 14:23  • Odpověz
taky čekám až malý vstane, Míša bude hlídat a já vysávat, prach jsem si už utřela a teď čekám a piju aspoň kafe.... :slight_smile:
9. srp 2009 ve 14:24  • Odpověz
gabi vosa je pruhata :sweat_smile: ja mam ten net pomalej, ale juknu na fotky jsem videla na uvodni strance Matyho koukala jsem na fotky "vorvani mlade" a ta holka ma fakt mega bricho.. :astonished:
9. srp 2009 ve 14:26  • Odpověz
lis: aha..no vidíš...já vím prd :grinning: to mega břicho je fakt brutální,to se musí hrozně nosit na takových nožkách špejličkách....
9. srp 2009 ve 14:37  • Odpověz
Lisounku, to máte teda radost s tou koupelnou :angry:, děs domluva, že? :angry:Snad se sousedi nebudou moc chodit koupat :sweat_smile: :grinning: Držím pěsti, ať počásko vydrží co nejdýl :wink:, tady taky fouká, ale je dost teplo...a o vosách mi ani nemluv, my dnes obědvali na balkonku, no pořád nějaká otravovala a já na ně sice alergická nejsem, ale bojím se, taky se bojím o malou :pensive:

Gab, Ty jsi mě zase pobavila, že nerozeznáš včelu od vosy :sweat_smile: vosa je více žlutá...už je Ti líp, jak ses vrhla na úklid? :wink:
9. srp 2009 ve 14:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.