• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Holky taky máte doma hlodavce?
My jsme museli jet včera speciálně do Ikei pro lišty na postýlky neboť Domi už to tak okousal,že začali lítat tříšky a to už mám strach,aby si nějaké nezadřel do jazyka nebo taky polykat to nemusí .... to mám lišty neboť mám doma hlodavce a stále vše okusuje :rolling_eyes:
10. srp 2009 v 08:08  • Odpověz
ty jo tak to se už nemůžu dočkat Pepínových narozenin ... snad je to ten pravý dojem :wink:
10. srp 2009 v 08:09  • Odpověz
No Maru, uvidíme, zatím se k tomu nijak neupínám, znáš to, ale kafe si odpustím, stejně jako pivko, do doby než budu vědět na čem jsem.... nehodlám nic riskovat

Heh ale to bych si teda v životě neužila snaženíčka :grinning: Ale radši si neužít, než se snažit několik dlouhých let :wink:
10. srp 2009 v 08:11  • Odpověz
Pepi a co to je za krém? nemáš odkaz? já jen že žádný neznám,těhu ještě zatím nechci být a gumička už leze krkem :sweat_smile:
10. srp 2009 v 08:11  • Odpověz
Pharmatex krém
Pearl index má právě velmi dobrej
10. srp 2009 v 08:12  • Odpověz
no to jo,raději ať to vyjde hned bez snažení než spousta smutných měsíců :wink:
10. srp 2009 v 08:12  • Odpověz
ale jak maru vidíš, když drobek chce přijít, tak ho nezastaví ani sto krémů :slight_smile:
10. srp 2009 v 08:13  • Odpověz
No já drobka ještě chvíli zkusím ukecat ať počká minimálně 2 měsíce :sweat_smile:
10. srp 2009 v 08:15  • Odpověz
maru, ano... a pak budeš tam dole "celá celičkááááá levandulovááááá" :grinning:
10. srp 2009 v 08:36  • Odpověz
ta tuba vychází na 10x
10. srp 2009 v 08:37  • Odpověz
10x aha hm ... tak to máme na chvíli :sweat_smile: tak to raději asi kondoušek na tu chvíli :sunglasses:
10. srp 2009 v 08:45  • Odpověz
hehe to stíháte jo? my když 1 - 2x týdně tak si říkáme jak jsme dobrý :grinning: nějak s Pepčou tu není čas, tu síla :grinning:
10. srp 2009 v 08:47  • Odpověz
no být na mě tak je to jednou za měsíc :grinning: :grinning: :grinning: to Martin je od porodu nějaký náruživý :sweat_smile:
10. srp 2009 v 08:50  • Odpověz
hihi no vidíš, my max 2x týdně (a většinou to narvem do víkendu :grinning: ) a možná se povedlo.... :grinning:
10. srp 2009 v 09:00  • Odpověz
Pepi: tak gratulujem a drzime pesti :slight_smile:

Ja s tim kremem nebyla moc spokojena, protoze jsem pak mela problem s mykozama a dodrzovat ty 2 hodiny bez myti mydlem, to mě take stvalo, ale muj gynekolog trvdil, ze je neprustrelny, ze na nem nema jeste zadne tehotenstvi.....
10. srp 2009 v 09:30  • Odpověz
já na mykózy netrpím, před měsícem jsem měla poprvé a snad i na dlouho naposledy kvasinky, ale zabrala babská rada "plácni si tam bílý jogurt" :slight_smile: a Pharmatex používáme s přestávkou na zadělání Pepči plus těhotenství dobře 4 roky a dobrý. Až prostě teď, se ty příznaky kumulujou
10. srp 2009 v 09:39  • Odpověz
Ahojky,
teda co to tady čtu:slight_smile: Pepi držím pěstičky, aby se těhu potvrdilo :wink: :slight_smile:
O tom krému jsem nikdy neslyšela. My nic nepoužíváme dáváme si pozor. Zatím ještě taky nechceme, ale kdyby to přišlo, tak by jsme se tomu nebránili.
Jinak se vám musíme pochlubit - máme konečně první zoubek:slight_smile: v sobotu našel taťka :angry: když cinkal o pulitr :grinning: jsme z tohom měli takovou radost, že jsme to s taťkou museli zapít :grinning:
10. srp 2009 v 09:50  • Odpověz
Holky..... dostala jsem echo.....

adajar • 27tt • Dnes v 05:44

Tak sem se akorát vrátil z nemocnice. Po 9 hodinách čekání na porodnim sále už je venku. 880gr a 33 cm.
Máma je OK, jen v placentě byla nějaká infekce a proto šel ven. Teď už svůj boj proti infekci musí vybojovat s lékama sám, kritických 48 hodin. Další boj bude o svoje samostatný nadechnutí
D
10. srp 2009 v 09:51  • Odpověz
Petul, gratulace k zoubku.... :slight_smile: Nám už lezou stoličky a to je hukot
10. srp 2009 v 09:52  • Odpověz
týýý vado to je hustý tak přece jen :frowning2: Držím palečky,aby svůj boj zvádnul :pensive:
10. srp 2009 v 10:00  • Odpověz
a je to přece je srpňátko :unamused:
NO zapomněla jsem - gratuluji mamince a Danečkovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. srp 2009 v 10:00  • Odpověz
Adajar, moc gratuluju k Daníkovi. A držím vám pěstičky, aby to malej všechno zvládnul :slight_smile: Ale on to zvládne je to velký bojovníček:slight_smile:
10. srp 2009 v 10:01  • Odpověz
Petul gratulace k zoubku teď to pojede jako po másle :wink:
10. srp 2009 v 10:01  • Odpověz
Taky mě to napadlo, že je Ada vlastně přece jen srpnovka... i když by asi radši nebyla :frowning2:
10. srp 2009 v 10:03  • Odpověz
Maru, teď už snad jo a nezůstaneme jenom na jednom zoubku několik měsíců :grinning:
10. srp 2009 v 10:03  • Odpověz
Pepi, to teda jo. Stejně to vypadalo tak nadějně, že jí tam malýho udržej a nějaká infekce si to udělala po svém. Hlavně, aby to všechno bylo ok.
10. srp 2009 v 10:04  • Odpověz
Holky normálně mě to rozhodilo.....
10. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
Dobré ránko, co to čtu!!! :confused: Tak držím všechny palečky co mám ať to Daník zvládne a je vše v pořádku!!! :wink:
Pepi, tak bych řekla, že ty dvě čárky brzy najdeš, protože příznaky jsou docela jasné...držíme taky palečky! :grinning:
Jinak my už jsme zpět z krátké dovolené od našich a jsem si myslela, jak si tam odpočinu a ono nic, jsem tam toho měla nějak moc, ale i přesto to bylo fajn až na těch pár bezva chvilek jako např. výtah apod.! :slight_smile: A aby toho nebylo málo, tak když jsme byli v sobotu u tcháňat na chatě, tak když jste tu rozebíraly ty hady a pavouky, tak si normálně sedíme v chatě, popíjíme kafíčko a najednou manža koukne ke dveřím a říká, hele užovka a tchán koukne a říká, houby užovka, ale zmije!!! :astonished: Normálně vám vlezla až do chaty, tak jsem z toho neměla zrovna dobrý pocit a tchýně také ne, protože tam jezdí děti, hrají si venku...no, úplně jsem se oklepala a pak měla pomalu strach jít i na záchod!!! :sweat_smile:
Maru, nejen tvůj Domík je hlodavec, Kája taky vše okusuje a co vím co říkala švagrová, tak její holčička taky s úspěchem okousala celou postýlku když byla malá! :slight_smile:
10. srp 2009 v 10:15  • Odpověz
Malej právě usnul... bojoval sám se sebou od devíti... :slight_smile:

No uvidíme... Kamarádka mi říkala že existuje test kt. funguje od 5. dne od početí, nevíte, který to je? Rapi Clear?
10. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.