• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
ty jo Pepi,ale to by jsi teď byla těhu tak pár dní,co?
testu věřím pouze mamatest
10. srp 2009 v 10:37  • Odpověz
mama test mám doma, ale prý má být nějaký co funguje od 5. dne :slight_smile: ale asi to vydržím až do doby fungování mamatestu... navíc prsa bolí neomylně
10. srp 2009 v 10:38  • Odpověz
no já mamatestem testovala 3 dny před Ms a byl jasně pozitivný,ukázal by mi to i dříve :wink:
10. srp 2009 v 10:41  • Odpověz
hele, ty pokušiteli, navádíš mě k testování? :slight_smile: no konec konců taky mě to napadlo.... ře ráno možná počůrám papírek :slight_smile: mamatest mě nezruinuje :grinning:
10. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
Tak koukám, že za dobu co jsem uklízela se tu objevily důležité zprávy!

ADY gratuluji k chlapečkovi a Danečkovi moc držím pěstičky ať to zvládne na jedničku!!!! A neboj, srpnové miminka jsou pěkní dravci a bojovníci! :wink: :slight_smile:

No a PEPI, to jsou novinky :slight_smile: Tak ať se to brzy potvrdí!

To já bych ještě druhé nechtěla. Hned jak zapíchnu i to kojení ráno (už jiné není) tak si jdu na prášky a zase si ten sexík pěkně vychutnám :grinning: Jsem sama zvědavá, kdy mě chytne touha po dalším raráškovi....teď se těším, jak si vychutnám kristýnku jak poroste :slight_smile:

Jo hlodavce mám taky a nejlepší je okusovat MÁMU!!! :angry:
10. srp 2009 v 10:45  • Odpověz
Donka, to víš, ani jeden s Honzou nejsme nejmladší (31 a 35) tak nechcem moc otálet, a já si neumím představit pár let moct spát v kuse a pak si zase "švihnout" mimino a noční směny :grinning: to radši z jedný vody načisto :slight_smile:
10. srp 2009 v 10:46  • Odpověz
Pepi já bych to nevydržela :wink: :grinning:
10. srp 2009 v 10:47  • Odpověz
Pepi já mám 31 a manža 37 :slight_smile: A taky mě můj říkal, že jestli přemýšlím o druhém tak si to mám rozmyslet co nejdříve .....ale teď se mě ještě fáááákt nechce :sunglasses:
10. srp 2009 v 10:49  • Odpověz
Holky, objevila jsem kde prodávají ten olejíček Jakoubek, jak doporučovala Ivda, stojí 99 Kč, ale poštovný 120 Kč - nenasbírá se nás tu víc, že bych to objednala a poštovný by se rozpustilo mezi nás víc? Masíruje se tím zvenčí, přes tvářičku.... A vhodné to je od 9 týdnů věku děcka...
10. srp 2009 v 10:49  • Odpověz
a dala bych to třeba někomu kdo jede na sraz, abych vám to nemusela doposílat....
10. srp 2009 v 10:51  • Odpověz
No já bych se asi přidala na ten olejíček pokud nás tu bude více tak určitě.
Pepi za jeden test nic nedáš a budeš vědět jak na tom jsi,ale vydržela bych asi ještě minimálně do toho 18-tého :wink: :sweat_smile:
A já s tím druhým tak my jsme mladší,ale je to tak že to chci stejně jako pepi najednou a taky si neumím představit teď nespat pak zase chvíli spát a huráá všechno znova :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2009 v 10:52  • Odpověz
aha tak to já asi nic páč sraz se nekoná :frowning2: no já stejně se pokusím nejdříve sehnat to tady
10. srp 2009 v 10:54  • Odpověz
Pepi, tak ten test je Rapid Clear a prý je hodně citlivý, aspoň s tímto mi ho kdysi prodávali v lékárně! :slight_smile:
Já zatím olejíček neřeším, sice Kájulku zoubky bolí, ale ještě se to dá zvládnout, tak uvidím, zda nepořídíme časem... :wink:
A Doni, tak Kája taky nejraději okousává mámu! :grinning:
A k tomu druhému, tak my bysme chtěli s druhým taky tak nějak navázat, ale né teď hned, třeba tak za rok se začneme snažit... :wink:
10. srp 2009 v 11:00  • Odpověz
Jdu pokračovat v úklidu dokud Kája ještě spí...k večeru se mají přijít podívat další zájemci na byt, tak to tu musím pofackovat! :slight_smile: A odpolko asi vyrazíme ven, ať se Kája prospí, protože doma prostě spát nebude a tak i když se mi do toho vedra nechce, ale budu muset, tak se zašiju někam do stínu s knížkou... :sweat_smile:
10. srp 2009 v 11:02  • Odpověz
Pepi, já bych to nevydržela a ten test bych si musela udělat. U Samíka jsem zkoušla ten test asi 75 kč a nic ten mi to neukázal ( a ten to má ukázat jak píšeš už od 5 nebo 7 dne početí) a mama test mi ukázal slabounkou čárečku :wink: :slight_smile:
My jsme se ještě nerozhodli kdy se začneme snažit o další manža by chtěl klidně už teď, ale já ještě ne. Mám pocit, že na to ještě nejsem připravená a že bych si Samíka tolik neužila. Ale příští rok určitě.
10. srp 2009 v 11:02  • Odpověz
Holky co to je za olejíček?
10. srp 2009 v 11:03  • Odpověz
Sil, teda měli jste tam zmiji jo??? :confused: teda já bych tam už asi nevlezla, kde jste byli?

Pepi, snad to vyjde a Pepíno bude mít sourozence :dizzy_face:

Veliká gratulace Adajar, ať to bobišek zvládne... :wink:
10. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
Holky sraz se nekoná????? Nebo jen neješ ty, Maru? Kde vůbec najdu nějaké info?
10. srp 2009 v 11:06  • Odpověz
Petul, tchánovci mají chatu u Orlice za Hradcem...ale nejhorší je, že tu zmiji můžeš potkat kdekoliv, bohužel...no, ještě teď mi z toho není moc dobře! :confounded:
10. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
Ahoj všem,

Adi moc gratuluji k Danečkovi a držím palečky ať to všechno dobře zvládne a je brzy u mamky a taťky

Pepi, moc ráda bych si koupila ten olejíček, ale na srazík nejedeme. A ať se brzy objeví // držím palečky :wink:

Musím si vám postěžovat
Holky já v pátek měla lítání po zubaři a pěkně mě zdravotnictví na štvalo slušně řečeno. V noci mě chytnul zub, ale jak až jsem klulum málem snědla celej calgel :rolling_eyes: fakt tak bolel :pensive:
Moje dr. má dovču nebrala tel., tak jdu na polikliniku má určo zástup ten měl dovolenou a jeho zástup taky dovču a druhá mě bylo od sestry řečeno, že dr. končí za 15.min. A ať si počkám do 16.hod na pohotovost a to bylo dopol. cca 11hod. fakt hruza a zub bolel, ale nakonec jsem musela vydržet a daly mě arzen a šla jsem domu. Jen mě nejde na rozum, že jsou na poliklinice asi 4 zubaři a všechny si vzaly v pátek dovču :rolling_eyes: ještě že přišla mamka a pomohla mě s klukama. Fakt zuby jsou prevít radši bych znova rodila :wink:

Hlodavce zatim nemáme jen slintáka Filípka a jukla jsem do papuly a vypadá to na Himaláje včera jsem napočítala asi 17 zoubku, ale část jen zatím vykukuje. A Tomik si drží zatím svejch 8 zubisku :slight_smile:

A taky gratuluju k prvnímu zoubku :slight_smile:
10. srp 2009 v 11:08  • Odpověz
jen já Don nejedu,sraz se koná :wink:
10. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
Ahoj holky,

o vikendu jsme se vratili z dovci, byli jsme na Vysocine a bylo to moc fajn, hlavne ta zmena prostredi nam urcite prospela, tady jsou nejake fotecky
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3126440&vReferer=
Stavovali jsme se i v Telci a je tam fakt nadherne, moc se tam na srazik tesim :slight_smile:

Moc drzim pesti Adajar a hlavne malemu, at vse zvladnou :dizzy_face: :dizzy_face:

Pepi, at najde ty dve carecky :wink:

A opozdene vsem oslaveneckum vse nej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. srp 2009 v 11:22  • Odpověz
jo a ještě jsem zapomněla, že víc čůrám než obvykle :grinning:
10. srp 2009 v 11:30  • Odpověz
Tak malá už se probudila tak jdeme na písek než bude oběd. Jo a konečně umí lozit z postele dolů!!!! Jsem jí to pořád ukazovala a dnes mě to 3x předvedla sama tak to asi není náhoda a konečně na to přišla :slight_smile: Teď ještě ty schody :unamused:
10. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
ahojenky,

v první řadě gratuluji ADi k Danečkovi, kterému přeji hoooodně zdravíčka a síly, ať to bobánek všechno zvládne!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:

PEPI - to máš teda hodně brzy těhu příznaky, já tohle začala pociťovat až tak týden po vynechání MS . Ale každý jsme jinak vnímaví... :slight_smile: Honza je teda fakt borec, jestli prostřelil i ten krém :grinning: V každém případě držím paluchy, aby těhu vyšlo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

AJÍK - zuby jsou fakt svinsvo, sis musela teda užít - to Ti nezávidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale taky dost dobře nechápu, jak si může zastupující lékař vzít dovolenou - to je fakt nehoráznost!!! Tak ať máš brzy po bolení... :slight_smile:

Taky gratuluji všem dětičkám k pokrokům - ke krůčkům i k zoubkům :slight_smile:
10. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
LIN - vítej z dovolené :slight_smile: Fotečky fakt krásné, kluci jsou v těch kloboukách suproví :wink: A co ty bačkůrky :grinning: ????
10. srp 2009 v 11:39  • Odpověz
Mery, zub už naštěstí nebolí a 14 dní jdu j dr. a pořádně mi ho spraví, ale nejvíc se bojím trhání netvu :rolling_eyes: to je asi nejhorší :pensive:
10. srp 2009 v 11:48  • Odpověz
Mery, diky :wink: no tatinek zapomnel prezout, Samik se neozval :grinning: , tak jsme si vsimli az na vylete :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 v 11:49  • Odpověz
Ahoj holky,
Adi, moc na vás myslím a Danielkovi držím pěsti, ať to všechno zvládne a je s mámou a tátou brzo doma!

Pepi, tak co testuješ?
10. srp 2009 v 11:56  • Odpověz
ahojky,

Ady, moc gratuluji k Danečkovi a moc na vás myslím, tak to zvládněte, budeme se těšit na fotky a hlavně na to až budete v klidu a zdraví doma!!!!

Pepi, tak doufám, že ty dvě čárky objevíš!!!! budu se těšit a jsem strašně nedočkavá....

za týden slavíme rok a včera jsem měla takový vzpomínací den!!! moc rychle to uteklo...
takže za rok se zase posnažíme, nemuselo by to být hned napoprvé jako předtím.... klidně 3 měsíce napětí....
poprvé to bylo moc rychlé a hlavně opravdu překvapení....

Lin, máš krásné kluky, parádní fotky z dovolené, jde vidět, že jste si to užili....

no nic, jdu se najíst, Vašík spí, tak toho musím využít...
10. srp 2009 v 11:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.