• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahojky tak malou už máme okoupanou a už chrní byla už asi unavená princezna moje... :dizzy_face:
Tchánata ji vzaly na pout tak jí koupily balonek a byla z dědou na kolotoči malinky takovým tom plastovým autíčku no prej sranda jen mě mrzí že jsem to neviděla ale to nevadí až bude mít malá rozum tak pujdeme taky a do cirkusu to se teda asi více těším já :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:
Taky si ten den když jsem bez malé naplánuju a pak je to jinak ale dnes bylo nádherně tak to bylo fajn vyrazila jsem za holkama do práce se mrknout a pak prolítnout obchudky no a nakoupila jsem super trííčo a pak jsem vykoupily DMko :sweat_smile: :sweat_smile:
Všem oslavenečku přeji krásně měsíčniny a at rostou a jsou všichni zdravoučtíííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz
Leni tak to gratuluji jak k zoubku tak k měsíčninám :dizzy_face: :dizzy_face: A ostatním oslavencům taky :dizzy_face:
NO já uvidím jaké to bude v tom roce,ale teď se na to necítím,prostě ne :unamused:
17. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz
Ahoj holky! jdu Vás jen pozdravit. Už jsme s kristýnkou doma a dámská jízda dopadla dobře. Bála jsem se, ale malá byla zlatá a vůbec nezlobila :dizzy_face:
Jdu za manžou, když jsem víkend věnovala "jiným" - ještě večerní koníkování už by na něj asi bylo moc :grinning:
Dobrou noc všem a zítra snad za váma nakouknu!
17. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz
Maruško to je na každým necítíš se nevadí nikdo tě neodsuzuje!!!! :dizzy_face:
ale domík to pak zvládne ale ty budeš jako na trní vid,já jsem taky vždycky byla i ted jsem aby se cokoliv nestalo ale nepřivolávám to a jsem v pohodě a večer jí vždy opusinkuju až se jí to nelíbí a plácá mě do pusy je to sranda stěma mimouskama našema :dizzy_face:
17. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz
No já budu určo na trní a jak se znám tak udělám prd a budu sedět tady a klábosit s vámi ať zapomenu na to,že tu Domi není :sweat_smile: Néé jako fakt klobouk dolů smekám před vámi,já prostě nemůžu :zipper_mouth:
17. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz
maru jj ale zvládneš to!!
17. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz
Přeji všem krásnou dobrou nocku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz
tak mám vyžehleno...
leni: gratulace k zoubku,taky čekám na 3 zub,Maty je děsný protiva...to musí mít jedině od zubů

opožděně gratuluji dnešním oslavencům..Michálkovi a Helence a taky Vašíkovi :slight_smile:

maru: však to neva :slight_smile: já už jsem taková otrkaná,není to moje první mimčo a nemám chlapa,který by pomohl,tak já bych to fakt potřebovala jako sůl :slight_smile:

jo LENI jak tu píšeš,ty musíš mít asi super vztah s mamkou,co?že si tak vyrazíte na nákupy.....neumím si představit ,že bych s mamkou tak razila po nákupech a kafču a tak..to máte super :slight_smile:

don: vítej zpátky z dámské jízdy :slight_smile:
17. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz
tak vypínám PC,tak zase zíííííííítra :slight_smile:

dobrou všem :slight_smile:
17. kvě 2009 ve 22:12  • Odpověz
ještě nakukuji

děkujeme za gratulace :slight_smile:

jsem také ještě žehlila, ale ještě nemám vše, tak až zítra...

Gabi, máme super vztah, jsme fakt jako kámošky, jsem její opora a ona moje...a vždy ji něco koupím a udělám ji radost, takže udělám radost i sobě....
je to takový zlatý člověk... a nejen pro mě...

jsem ještě poplatila účty a za chvíli jdu spát... odpo jsme si trochu zdřímli, když Vašík také spinal, dnes to zalomil na dvě hodiny, takže dobrý..
ale posldení dobou usíná až po 20hod... i když je unavený, tak stále řádí a fusrt stojí, no jo no, prostě chlap!!! :sweat_smile:
17. kvě 2009 ve 22:24  • Odpověz
dobrou noc všem!!!!
17. kvě 2009 ve 22:24  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:

Tak jakej byl víkend? u nás relativně dobrej, jen si malej udělal bouli :frowning2: byl na gauči, oba jsme ho hlídali, ale podklouzly mu packy a vzal to o stůl :frowning2: ale dobrý, pomohlo studený, ´mámina náruč a pohádka od táty :slight_smile:
18. kvě 2009 v 06:31  • Odpověz
Ahojky...

Tak víkend super....byli jsme u našich.malej byl zlatíčko i noc zvládl jako doma v pohodě :wink:
Včera si ho vzala na procházku sousedky dcerunka,tak jsem měla celkem klídeček! :wink:
18. kvě 2009 v 08:24  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:

Já jsem nechala malé v sobotu poprvé dýl samotné s babi a dědou, jeli jsme utrácet do Ikei a malošci tozvlídli na jedničku. Koupili jsme jim spoustu věcí, to je hrůza, jak ty peníze letí.

Včera jsme byli u našich na zahradě, bylo náádherně, malí poprvé ochutnali trávu a trhali kytičky a hrozně se jim to líbilo.

Lencak, to máš super, že máš takový vztah s mamkou, my si moc nerozumíme :pensive:
18. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
¨Juli a co jste nakoupili?
18. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz
jídelní židličku, zábranu do dveří, ty plastové oblečky na jídlo, pak jídelní misku (měla by jít "přilepit" na pultík) a ještě nějaké hračky
18. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz
Pěkné pondělíčko! Tady je teda pěkně horko - spíš dusno. Jsem malou raději uspala doma než venku.

Jé Juliet já bych jela hned utrácet. Potřebovali by jsme takových věcí, ale nějak se s manžou pořád nemůžeme dohodnout kdy zajet nakupovat. Dnes jsem ho ale poslala ať jde koupit dřevěnou bednu na hračky na kolečkách. Je slevněná z 2000 na 700Kč tak doufám, že ji doveze!!!!
18. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz
Ahojky,
tak já dnes chtěla jít s Domínkem na bazén a jdu do prdelky :frowning2: Nevlezu se do plavek,jako spodek dobrý,ale vrch je na pytel,prsa jsou vytahané a nějak se mi nevlezou do těch trojúhelníčků a navíc visí :frowning2: :cry: :cry: :cry: :cry: Takže místo bazénu jedeme shánět plavky,no těším se jakože vůbec,už to vidím,žádné pořádné na věšáky nebudou :frowning2: Mám troje plavek a ve všech mi visí nebo se nevlezu,ach jo jsem si přišla postěžovat a ta postava je taky humus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz
ahojky,

maru: tojúhelníky už nenosím od prvního porodu :grinning: :grinning: :grinning:
juli: jé to se máte :slight_smile: taky bych jela utrácet,už se do Ikei těším,musím se domluvit s kámoškou a dát malého k mamce,až bude mít volno :slight_smile:
18. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz
čekám ,až se malý vzbudí,se tu koušu do prde*e :grinning: ..nic se mně nechce,navíc hlásí déš´t,ještě chci vyrazit ven...
18. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz
juli: super fotka prcků v těch židličkách :slight_smile: jak jsou spokojení....
18. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz
no a nemůžu najít dudel,Maty mi ho někde doma zahodil a za boha nevím ,kde..ještě ,že mám rezervní,ale sere mně to,přece nezmizel.....
18. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz
gabi, hrozně se jim v tom líbí, plácají do toho pultíku a jsou vysmátí
18. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz
Maru o plavkách mě ani nemluv...........musím se vážně nad tou postavou zamyslet a začít něco dělat. Je mě jasné, že už to popraví jedině posilování a do toho se mě fakt nechce :angry: Večer jsem ráda, že si sednu a dám si něco dobrého ........ ale měla bych si tohle potěšení odpustit :frowning2:

Gabuše taky přemýšlím, že se do Ikei pojedu podívat raději s kámoškou. K něčemu chlapi prostě nejsou ale vůbec třeba! :sunglasses:
18. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz
jo plavky .. tak to je hrůza, kolik jsem jich vyzkoušela, než jsem koupila ani nespočitám! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz
juli: no dokážu si to představit :slight_smile:

don: jedině s kámoškou :slight_smile: , kdysi jsem tam jezdívala s chlapem a ten znuděný obličej,jak ještě táhnul košík a se slovy: a potřebuješ to??? ...no hrůza!!! měla jsem po náladě.

co se týče sladkého..žeru každý den a kila jdou nahoru,včera jsem snědla celou bílou čokoládu,no jedu ve velkém a měla bych se krotit,za chvíli je tu léto.... :grinning:
18. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz
juli: to "dokážu si to představit"..patřilo k reakci na prcky v židličkách :grinning:
18. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím se po delší době :slight_smile: . U nás je taky teplo, ale vypadá to brzo na déšť, zrovna jsem pověsila prádlo :grinning: !Tonda teď vytuhl, ale dopoledne dá max 20min, tak jsem zvědavá.
Jinak dnes po 19 ti měsících klidu dorazila mrcha,snížila jsem kojení na 4x a je to tady, ale aspoň vím, že funguju :slight_smile: .
Juli, fakt je to moc hezká fotka " malošci v židličkách", o utrácení ani nemluv, prachy lítají jedna dvě, ale jsem ráda, že jsem si pořídila manducu, Tonda nechtěl být už od malička v šátku, asi proto, že byl přece jenom větší mimčo a nepotřeboval nic dospávat a vlastně přes den nespal vůbec, ale v manduce to se mu pacholkovi líbí, musím pořád chodit, jak zastavím, začne se pohupovat, což je signál, hyjé matko, hyjé :grinning: :grinning: :grinning: !
Maru, ty mně něco říkej o postavě, mlaďoško, máš deset deka i s postelí a budeš mě třičtvrtěmetrákové, něco bulíkovat na nos, huš si koupit plavky a plavte :grinning: :grinning: :grinning: !
18. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz
Jo a včera u nás byla kamoška, co má o den mladšího chlapečka, než je Tonda a holky on už chodí úplně krásně!
18. kvě 2009 v 11:20  • Odpověz
Ahoj znova... Holky, nemáte některá na kačisku třeba mailík? snažím se jí dovolat na mobil, a nebere mi to... :slight_smile:
18. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.