• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
ahojky,
no co to čtu:
ADI: velká gratulace k Danečkovi :slight_smile: ať to všechno krásně zvládnete :slight_smile: a fakt srpňátko :slight_smile:
PEPI: že by? tak držím palečky :slight_smile:
LINN: fotky parádní, koukala jsem už včera...jsi taky chuďunká :slight_smile:
SIL: s tím hadem...mně by už v té chatě a v tom okolí nikdo neviděl, bych se musela dívat na zem při každém kroku...fůůůůůůůůůůůj..ještě že se nic nestalo.....
10. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz
Holky, diky :slight_smile: Gabi, no me asi vysava to kojeni, protoze fakt zeru :sweat_smile: a vazim tolik, co na svatbe :grinning:

na Pepi jsem taky moc zvedava, kdy vlastne bys mela mit MS?

No a s hadama, my jsme meli letos jednoho na zahrade, nastetsi to byla jen uzovka, ale i tak je nemusim :confounded:
10. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz
ajiik: taky říkám,radši rodit než zubaře..ale to je u vás masakr..asi si myslí,že to ten člověk do pohotovosti vydrží :slight_smile:
10. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz
Gabi, je to mazec, ale útěcha byla, že jsem nemusela platit 90,- za pohotovost zubaře nám platí Hradec :slight_smile:
10. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz
Linn fotečky parádní :dizzy_face: Bačkůrky nemají chybu :grinning:
ty jo Aji jako 17 zubů už má Tomík nebo Filípek? teď nevím který :sweat_smile: Tak už jenom tři a je to za vámi :sunglasses:
10. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz
Linn až příští týden, ale ty prsa jsou fakt hustý.... Některý ženský bolí před ms prsa mě nikdy, takže si říkám.... Možná si zkusím sáhnout na čípek, když bude zataženej, je jasno
10. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz
ráno počůrám papírek :slight_smile: zkusím, ať je nějaká sranda :slight_smile: ale zatím nepočítám že by bylo něco vidět. :slight_smile:

Jen mi řekněte, když chodím v noci min. 1 - 2x čůrat, bere se za ranní moč ta z noci (dejme tomu ve tři ráno,) nebo až v těch klasických 6? :grinning:
10. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz
Maru, Filípek ještě nejsou úplně venku, ale už jsou vidět, taky dávají zabrat :pensive: a snad mu i dlouho vydrží a nebudou se mu kazit když tak rychle lezou :confused:

Linn, fotečky jsou moc pěkný a chlápáci kouzelný :slight_smile:
10. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz
No já od porodu snad ani čípek nemám,prostě zmizel a nemůžu ho najít :sweat_smile: :grinning:
10. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz
Pepi, já bych to nechala až na 6hod. :slight_smile: abys pak usnula :wink:
10. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz
ajiik, no teda ale i tak jste rychlici s tema zoubkama, Samik mel vsechny az koelm dvou let. Sebik ma zatim 5 a nastesti se to doted obeslo bez rpoblemu. No a tvoje zuby at trapi co nejmin :slight_smile:

Pepi, brala bych v sest :slight_smile:
10. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz
hihi tak asi jo :slight_smile: šlo mi jen o koncentraci toho hormonu, i když holky možná by nejjednodušší bylo zavolat si na gyndu a nechat si vzít krev :grinning:
10. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz
Pepi taky v 6h :wink:
NO Aji věřím,že ho to trápí,ale zubu má teda požehnaně :confused: My stále 8 a ne a ne se proříznout ty stoličky,ale přestalo ho trápit už ho to nebolí zatím,papá a spinká krásně - máme novinku,usíná po obědě a už usne sám,holky mazec on usínal jedině na flašce že pil dokud neusnul čaj a teď odejdu položím a on usne :dizzy_face:
10. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
tak pokud máš příznaky tak hormon už musí být ne? :confused:
10. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz
Maru asi jo, ale možná počkám do čtvrtka, aby to bylo týden po akci

Ale holky co když je to přání otcem myšlenky.... :confounded:
10. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz
no to taky může být - sugesce - ale tak zlé by to zase nebylo jelikož ten další měsíc už by to byl oficiální snažící měsíc :wink:
10. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz
jejda,já zapoměla pořát Samíkovi k prvnímu zoubku :slight_smile: taky se dočkal :slight_smile:

maru: pak ukaž výtvor :slight_smile: jsi fakt šikulka :slight_smile: tak už nechodíš ve 13 h ven, už uspáváš Domínka doma?

pepi:vydržaj :slight_smile:
10. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz
pořát - popřát :slight_smile:
10. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz
Tý brďo holky, Luky mi teďkom přišel z venku s loktem jak kopačák. Jakási sviňa ho užrala a on to má celé nateklé a úplně mu v tom hycuje.....Dala jsem mu dithiaden a obklad, tak doufám, zda to zabere... :unamused:

MARU - no super, jak pěkně Domča usíná :slight_smile: Mě takhle Tobík usínal normálně, ale poslední dny usíná právě jen s čajem, tak si to asi kluci prohodili :slight_smile:
10. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
Na pátek jsme objednaní do fotoateliéru, chceme nechat nafotit Tobíka k roku, pak jednu společnou a taky samotné kluky....jen mám hrůzu z toho, jak Tobajs vydrží pozovat, to bude horor :confused: ......Fotografka říkala, že na to máme hodinu, než příjdou další zákazníci, tak z toho snad něco výjde :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky , kdo jste nechali fotit mrňata, jak to zvládli????
10. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz
A kde necháváte fotit Marti?
NO Gabi jj ukážu jak budeš chtít :wink: Malého už neuspávám venku jelikož mi doma spí o dost lépe jak v kočárku,to se už budí a těžko usíná takže má 1 dopolední spánek a ten druhý je právě 12.30 vyhajá se a chodíme ven,na písek,do parku a tak :wink:
10. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
MARU - jedem do Kravařů, oni se tam specializují přímo na focení dětí :slight_smile:
Taky se malému líbí na písku?? Tobíkovi hrozně moc. Ono ho nezajímají bábovičky, jen se brodí pískovištěm s lopatkou v ruce a přehrabuje se vněm. Jo a když už nějakou bábovku zahlédne, tak jí ihned utíká zbořit, takže většinou chodíváme tam, kde nikdo není, páč pak všem dětem ťape po výtvorech :sunglasses:
10. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz
Jste mě holky tak namotaly, že jsem počůrala papírek, a samozřejmě absolutně zbytečně :slight_smile: Sněhobílej... zatím....
10. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz
10. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz
Marti líbí,bábovky ho nezajímají a když tak právě taky hned boří,ho zajímá se v tom písku po 4 válet a to doslova takže je pak jak prasátko,já s ním chodím do parku jak jsou průlizky a pak většinou jdeme na srpnečky,někdy můžeme dát zcuka,ne? Mrknu na odkaz

Pepi vydrž do pár dnů vyleze nebo .... vyleze :wink:
10. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz
jůva já to jen tak zběžně prolítla teď nemám moc času,ale nádhera :dizzy_face: Kolik to stojí? Taky uvažuji k vánocům jako dárek ....
Těším se na fotečky Tobíka :dizzy_face:
10. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz
MARU - jeden záběr stojí kolem 200,- už nevím přesně, až je budu mít tak upřesním, ale víc než 200 to určitě nebude

O tom zcuku mě to napadlo už dávno, ale pořád jsem váhala, páč jsem nevěděla, zda bys měla zájem a vnucovat jsem se nechtěla :sunglasses: Tak jsem ráda, že jsi to navrhla :slight_smile: Bylo by to určitě fajn, kluci by si pohraáli a my můžeme zdrbnout :sunglasses:
10. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz
PEPI - možná // vykouknou za pár dnů a jestli né, tak nevěš hlavu, příště se to určitě vydaří :dizzy_face:
10. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz
jéžiš Marti,že váháš :wink: ráda pokecám a přesně jak píšeš kluci si vyhrají :wink: Tak nahoď kdy by se ti to hodilo :dizzy_face:
10. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
200 kč jeden záběr to znamená jedna fotka? :sweat_smile: nebo v tom záběru je kolik fotek? omlouvám se já jsem to od svatby zapomněla a taky jsme to řešili,ale fakt nevím :pensive:
10. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.