• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
No já to právě nepochopila úplně dobře, ale myslím, že se z toho záběru dají udělat tři fotky,
ale více upř,0,esním až jak to budeme mít.... :slight_smile:
Tak to je fajn :slight_smile: Nevím, jestli by mi to vyšlo už tento týden, páč zítra mám holičku, ve středU scuka s holkam,ma z práce a v pátek jedem do těch Kravařů. No a mezi tím musím stihnout nabalitm,,mmmmmmmmmmm rodinu, protože v soboto odjíždíme na dovču. ALe jeak se vrátíme, tak se určo domluvíme :wink:

Omlouvám se, malý mu tu do toho kafrá :grinning:
10. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz
jj to znám,Domi mi taky mlátí do klávesnice a už se vzbudil tak jdeme ven :wink:
Oki po týdne se domluvíme :slight_smile: páčko
10. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz
Holky, dělaly jste některá pozvánky na oslavu? Já si teď hraju s Powerpointem, dala jsem tam fotku z por. sálu jak je na váze a text něco jako "takhle jsem vypadal 22.8.2008, jestli chcete vidět jak vypadám o rok později, přijďte...
10. srp 2009 ve 14:17  • Odpověz
Ahojky,

Adi - Gratuluju! Moc na vas myslim a drzim Daneckovi palce, aby to vsechno zvladl a byl z nej super klucina. :slight_smile:

Pepi - ty jo, moc se tesim na dalsi tehulku :wink: .Ja bych vzala tu ve 3, jde o to, aby byla koncentrovaná, takze tu, kdy nejdyl necuras (teda, zalezi na tom, kdy jdes spat). Ale jeste je hodne brzo.

Barunka uz chodi naprosto s prehledem, kazdy den je znat.

Hlodavce doma mame. Vcera nam sem vlazla mys a je desne vycurana, umi si zradlo z pasticek sundat. :angry: .

Hadi ani pavouci mi neva, ale sahat na to nemusim.
10. srp 2009 ve 14:20  • Odpověz
Ahojky

Adi veliká gratulace...at je Daneček plný síly a zdravoučký myslíme na vás....

Pepi to je krásný tak držím palečky :wink:
10. srp 2009 ve 14:23  • Odpověz
kari spát chodím kolem 22 - 23 h
10. srp 2009 ve 14:23  • Odpověz
maruško děkuji za ten čajík,hend jak pojedeme do obchodu tak koupím a vyzkouším...příjde mi že zase máme někdy ty zlé noci jednou dvakrát do týdne....
10. srp 2009 ve 14:24  • Odpověz
pepi měla jsi nás napínat do 22.8
10. srp 2009 ve 14:25  • Odpověz
a jinak taky si hraju s pozvánkama na oslavu pač 22.8 je v sobotui krásně nám to vyšlo tak je chci dnes večer rozvíst at mám o další krok méně ale příjde mi čím víc se to blíéží tím je toho víc....
A tatka mi oznámil že maléí koupil ohnostroj který zapálí přesně ve 21.58 kdy se malá narodila...jsem stoho ještě ted vykulená :sweat_smile:
10. srp 2009 ve 14:27  • Odpověz
alli - jen se těšte a buďte napnutý se mnou :slight_smile:
Já dělám pozvánky v ppt, a progresivně ji všem pošlu mailem:slight_smile: Stejně tak dělám "Jak šel čas" a tam jsou z každého měsíce fotky, min. jedna, a když se ten měsíc povedlo jich víc, tak víc, ale ne víc než 3
10. srp 2009 ve 14:40  • Odpověz
čus ženy....

já vůbec nemám čas jak jsme pře dovčou..lítám po nákupech,pojištění atd...do toho Jakub,hyperka neskutečná,už ho mám na 4 a skáče :grinning:

ani nemám sílu dočítat....ale tak zběžně juknu.....

bobek byl utahanej,ale řádil tu jak černá ruka,celá sedačka vzhůru nohama,pak šel do bazénku,kde zas skákal a pak jsem ho položila do pelechu a v sekundě tuhej :grinning:
10. srp 2009 ve 14:57  • Odpověz
Tak Kájulka mi usnula doma, tak do toho vedra nemusím, a to jsem ráda... :sweat_smile: Sice se tu přemlouvám jít něco dělat, ale táááák se mi nechce! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jjj, Mery, na fotečky se taky chystáme, jen musím ještě vymyslet kam a hlavně za jakou cenu, ráda bych to nám všem nadělila Káje k ročku! :slight_smile: Nějak se nám teď ty výdaje množí a manža se z toho jen rosí...jsem totiž vymyslela, jak bude vypadat Káji pokojíček a hlavní dekorace na zeď bude toto http://www.psicek.cz/produkty/zebra-s-mladetem.htm a k tomu dokoupíme ještě nějaké motýlky a sluníčko...ty dekorace jsou moc krásné, ale nekřesťansky drahý, ještě, že je ten pokojíček malinký, ale i tak se musím krotit! :grinning:
Holky, jen krásně vymýšlejte pozvánky, dávejte fotečky z oslav...my se budeme "drze" inspirovat vzhledem k tomu, že jsme poslední srpňátko... :sweat_smile:
10. srp 2009 v 15:07  • Odpověz
Teda teď jsem četla o Adajar....tak moc gratuluju k Danečkovi a přeju hodně zdravíčka a síly...to bude ještě dlouhá cesta,ale určo to zvládnou :wink:
10. srp 2009 v 15:14  • Odpověz
10. srp 2009 v 15:34  • Odpověz
Tak malá zase chrní a já jsem si uvařila kafíčko a relaxuji. Dala jsem si k němu i oplateček - no žůžo! Jen nevím kdy konečně začnu hubnout :grinning: :grinning:

Holky ještě jednou prosím kde najdu něco k tomu srazíku :slight_smile:
10. srp 2009 v 15:37  • Odpověz
Nikky, teda Kubíček je drak! :grinning:
Donko, o srazu ti více řekne Lis nebo Verus... :slight_smile:
Kája se mi vzbudila, tak je po siestě a nic jsem neudělala...když v tom vedru se mi fákt nic nechce! :sweat_smile:
10. srp 2009 v 15:52  • Odpověz
Niky - super video. Kubik je fakt bozi. Takovej sikula :slight_smile:
10. srp 2009 v 16:05  • Odpověz
díky holky...jojo drak to teda je :grinning:

POZOR: V DM AKCE NA PLENY PAMPERSKY A MLÍČKO OD NESTLE A K TOMU ZDARMA NYNÁNEK
10. srp 2009 v 16:09  • Odpověz
pepi - tak to vyjde skoro na stejno a argument, ze bys pak nespala hovori pro 6hod. Jinak ja bych jeste pockala... Ono nic neutece, ale ta zvedavost, co? :wink:
10. srp 2009 v 16:11  • Odpověz
mlíčko od Nestle? takový ty jak jsou v tetrapak krabičkách dvě a asi příchutě? tyyy jo klušu do DMka
10. srp 2009 v 16:16  • Odpověz
pepi myslím že jo..od zítra akce.....uložím do alba jak mi to přišlo na email..jukni zda je to ono,zas smáznu
10. srp 2009 v 16:20  • Odpověz
je to tam
10. srp 2009 v 16:21  • Odpověz
niky supr jsi moc hodná.... tyhle mlíčka přes léto frčej :slight_smile:
10. srp 2009 v 16:21  • Odpověz
no já je vemu na cestu na dovču..do auta se hodí ne?
10. srp 2009 v 16:22  • Odpověz
zasytí ho to?jak se to připravuje?
Jasný, to jsou ony.... jdu do nich. Díky za tip!
jen jestli hele nemaj jen ty rýžové...nepíšou že různé druhy...ale jediné rýžové jsou bez lepku,jinak s lepkem..to neva?
10. srp 2009 v 16:23  • Odpověz
Niky - u tebe bych byla opatrnější, my s lepkem začali až po 9 měsíci ale Pepa měl náběh na atopák
10. srp 2009 v 16:26  • Odpověz
no já vemu ty rýžové,jsou bez lepku....
a jak se to mlíčko připravuje?
10. srp 2009 v 16:28  • Odpověz
Niky, naše příprava je dát do lednice, nalít, vypít, ale dá se to i ohřát v mvt po přelití
je to klasickej tetrapak jako máš mlíko nebo džus
10. srp 2009 v 16:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.