• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
hm tak jsem to projela já,skákala mi koule :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
teď to dáš neboj

no která asi???? ty
10. srp 2009 v 18:50  • Odpověz
já??ty mě bavíš

skákala ti koule jo? dobrý :grinning:
mě to poslední dobou vůbec nejde a vy dva mě štvete
10. srp 2009 v 18:53  • Odpověz
jo skákala trubka jedna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mě už to taky nejde a štve mě můj manžel,nechápu ho jak to hraje
jako který kok.t tu vrtá??????? to vzbudí Domínka to je kretén :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: mě se třepe zeď ,chápeš?
10. srp 2009 v 19:00  • Odpověz
pěkný večer tak u nás už se taky chrupčí a já mám pohodku kouknu na zprávy a jsu asi taky jsem poslední dobou nějaká nevyspaná a unavena...
10. srp 2009 v 19:21  • Odpověz
nikky video krásný a malej bude co nevidět lozit jak psaly holky...je to rychlík teda
10. srp 2009 v 19:25  • Odpověz
tak dítě uloženo,snad usne....zítra jsme už zas sami,máme plavčo a pak za kámoškama na kus řeči :wink:

Maru chápu,mě včera soused začal v 8 večer sekat trávu pod okny Kubči a ví to moc dobře,že chodí takto spát.Tom na něj vyběhl a on že prostě se 10 minut neposerem a víc se s náma nebavil :angry:
10. srp 2009 v 19:28  • Odpověz
někteří lidi jsou bezohlední...mě takhle tady u nás na ulici serou děcka neuvědomují si že jsou tady rodiny s malými dětmi a přitom se tady na ulici známe všichni dobře a prosttě si stoupnou před naše okna a dohadují se dvě 12 leté holky která zpěvačka nebo herečka je nejlepší no to je jako konec,ze začátku si řeknu jo v pohodě ale jak tam stojí už 10 minut a dohadují se a u toho na sebe ječí jaká je která větší kráva no mazec...a nejlepší je když si tady někdo koupí třeba skutra ebo minibike nebo něco takového tak to jezdí třeba do 22.00 do večera sem tam sem tam po ulici a strašná sranda,,, :angry:
10. srp 2009 v 19:44  • Odpověz
Pepi, třeba je ještě brzo a den za dva ti test ukáže // , ale pamatuju si, že jsem to taky poznala na prsách hrozně mě v nich pnulo. Před ms mě bolej, ale je to taková jiná bolest. A ještě se mi chtělo pořád spát.
Jinak já jsem dělala pozvánku minulý týden jestli chcete mrkněte:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3130549&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
10. srp 2009 v 19:58  • Odpověz
Niky, díky za info na akci v Dm mě nic na mail nepřišlo :wink:
10. srp 2009 ve 20:00  • Odpověz
A ještě jsem si vzpomněla, že vám pošlu recept na slaný dort. Dělala jsem ho v pátek švagrovi k narozkám a měl fakt úspěch a navíc je jednoduchej a dobrej :wink:
10. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz
tady je:http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=49554&user=97031
10. srp 2009 ve 20:03  • Odpověz
Tak dnes už mám padla. Malá spí a já už jsem i okupčená a vybírám foto na vyvolání z výletu. Dala jsem i nějaké fotečky z Bratislavy do albíčka.

Gab nemáš to lehké a obdivuji Tě jak to zvládáš!
10. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz
Brý večer :slight_smile:,
Petul, je to fakt dobrej nápad ten dort :slight_smile: !

Dneska Tonda byl na roční prohlídce má 10kg a 80cm a dostal poslední hexu, tak snad bude bez reakce.

Maruško, tak už máme golfky, koupili jsme baby design tiny a zatím se mi moc líbí, je levnej, prostornej, lehkej, polohovací, uvidíme co v terénu :sweat_smile: :slight_smile:.
10. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz
Nás čeká roční prohlídka zítra tak jsem zvědavá :slight_smile:
PETI Toník má pěkné míry, chlapík jako lusk! :wink:
10. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz
Donko, dík :grinning: !
10. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz
Není zač, fotečky máte taky moc pěkné :slight_smile:
10. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz
Petul pozvánka je krásná,povedla se ti :dizzy_face:
Peti tak jsem ráda,že si golfky vybrala a že jsi spokojená :slight_smile:
NO já zrovna došila své veledílo,fakt si myslím že se mi povedlo,chtěla jsem vám nafotit,ale zradili mě baterky ve foťáku tak už je nabíjím a zítra vám to tu hodím :wink:
10. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz
Donko, mrkla jsem na fotky a Kristýnka je s tím salámem krásná :slight_smile:, je to moc povedená fotka!
10. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz
Maru a cos šila?
10. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz
no kapsář :sweat_smile:
nějak mě to chytlo :sunglasses:
jdu spát dobrou nocku
10. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz
Hezký večer,

MARU - tak jsem dneska všechno stihla doma udělat dříve a nakonec jsem se vydala do parku s nadějí, že Tě tam potkám - a utřela jsem bos :sunglasses: Tak snad to příště výjde :grinning:

Holky to co mi dnes provedl Tobík jsem ještě nezažila, z ničeho nic se mi v parku rozeřval a 10 min hystericky ječel . Jsem myslela, že něco chce, ale nepomáhalo vůbec nic - ani houpačka, písek, chození, lození, nošení, vožení, pití....prostě jsem ho nemohla nijakk utišit. Vůbec jsem nechápala, co se s ním děje. Byla jsem z toho úplně vedle, protože tohle u něj vážně neznám. No nakonec se naštěstí pomalu uklidnil sám a pak už neplakal .
10. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz
oprava - utřela jsem nos :grinning:
10. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz
joo holky, trochu jsem šmírovala :slight_smile:

jahodarka • 26tt • Dnes v 16:27

Holky, čerstvá zpráva od Ad - Ad je dobře, prdelka Danielek bojuje a zatím mu to prý moc jde. A jak píše Adaj - je kouzelnej.
10. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz
PETI - pozvánku máš suprovní, jsi šikula :slight_smile:

NIKY - Kubíček je fakt kouzelný, to videiko nemá chybu :dizzy_face:
10. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz
holky ještě koukám jestli někdo tady je a ejhle ahojky Merry....
10. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz
Merry a myslíš že se Tobík něčeho nelekl nebo že ho třeba něco kouslo??nějakej komár??malá se taky jednou lekla přistál na ní komár venku a pichl ji sedl jí na ručičku a ona na něj koukala a jak sosal a sosal tak ji to štíplo a ona začala natahovat ale potom dobrý ale bylo to poprvý tak nevěděla....
10. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz
ahojky jdu se na vas podivat...ostatni hrajou pokr a me to nebavi ani nejak nechci byt s nima...tak jsem se upichla tu a doctu neco :slight_smile:
10. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz
Ahojky Lis tak jaké máte počásko???doufám že aspon to vám vychází?a co jinak???
10. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz
ty jooo docitam a Adi porodila ty jooo to je informace a ja to prosvihla :astonished: :astonished: jezis, at se moc drzi oba dva vlastne vsichni tri a taky jsem zvedava na pepi, jak dopadne :slight_smile:
10. srp 2009 ve 22:12  • Odpověz
ALI - to píchnutí mě taky napadlo, ale nikde jsem nic nenašla, leknout se neměl čeho a celkově ten pláč mi nepřišel bolestivý.....Prostě nevím, co mu přesšlo přes nos....

LIS - co pak, padnul na Tebe nějaký splín???? :confused: :pensive:
10. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.