• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
ali jo dnes bylo krasne ale jako fakt, az nas to prekvapiloo..byli jsme v Olomouci v ZOO a myslela jsem na olomoucke holky konikovky...to ZOO je fakt krasnééééé libilo se mi vice jak v Pze takove prirodni, napadite a naáádherny morsky svet...ale fakt jako krasa nejvetsi...zitra zatim nevime, ja se nejak nebavim..ale tak hlavne ze jsem s Kackou a manzou...vcera jsme jeli na kole do Milina, je to tu asi 7 km a vite co to je? Ta veznice, kde utekl Kajinek je uplnne nahore na kopci a fakt jako zvlastni pocit...
10. srp 2009 ve 22:16  • Odpověz
Lis tak to je pěkné že jezdíte po výletkách jak to máte daleko od olomouce???
Já už naší olomouckou ZOO znám jak svoje boty tak mě nebaví a taky se proto chystáme do prahy na krásnou ale dlouhou ZOO...u nás je moc pěkně zpravená ael jinak nic...
10. srp 2009 ve 22:47  • Odpověz
10. srp 2009 ve 23:22  • Odpověz
Ahoj holky.... Tak Daneček bojuje svůj druhý kritický den, ale vypadá jako velkej kus chlapa, určitě to vybojuje!!!
11. srp 2009 v 06:47  • Odpověz
ahoj holky, tak fotky z oslav porad nejsou, nejak se sehla karta, musi na to mrknout mm, lindi, fotecky krasny a kluci jak buci :dizzy_face: hezka rodinka, pak na sraze musis povypravet jak bylo :wink: luci a co vy?mate dovcu za sebou?do dost uz k olomoucandam :sweat_smile:
lis, tak abych ti pravdu rekla, tak ja uz nasi zoo nemusim, radeji lesnou, ta se mi zda moc hezka a praha me zklamala, byla jsem v ni letos poprve a cekala jsem tak nejak neco jinyho, jako krasny to tam maji, i krasny zviratka, ale jen nektery a pak je to vsechno zaplacly me prijde kozama a ptakama a to me moc nebere :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
a jen mala opravam veznice je mirov :grinning:

vsem oslavencum vse nej, jo a hlavne to nejdulezitejsi: GRATULUJU JARUSCE k daneckovi a hodne sil do boje, je moc krasnej a zda se mi i velikej :dizzy_face:

jo a PEPI drzim pesti na // a kdyz ne ted tak pozdeji to vyjde urcite :wink:

DON jen pojed na sraz, info nejvic poda lisounek, budeme se tesit, vsak se jeste pridejte je nas tu moc a na sraz moc malo :frowning2:

jinak uz nevim, je toho hodne, na vse ostatni uz jsem zapomnela, jo a ALLIEH jedes na srazek taky? :wink:
11. srp 2009 v 07:06  • Odpověz
Dobré ráno,
no Marti včera jsem byla v parku i na srnečkách i na houpačkách,tak jsme se asi minuly :sweat_smile:
Dneska lump malý vstával v 5h,vzbudil ho tatínek když si šel do pokoje pro rifle jelikouž tu prší a ejhle Domčuch na nohách a už nezabral,za to teď vytuhnul a spinká.
Video mi nejede,no spíše se mi ani neotevře :pensive: ale jestli to je to co si myslím tak to vidět nemusím,nic proti ale mám to v paměti ty malinké dětičky na přístrojích a tak ...... raději si počkám na fešáka Danečka až půjde domů :dizzy_face:
NO a já jdu hodit fotky svého veledíla na rajče :slight_smile:
11. srp 2009 v 07:22  • Odpověz
Ahojda Maru :slight_smile:

JJ nedivím se ti že to máš v paměti... Ale vážně Daneček vypadá velkej.... I když stejně mi to srdce sevřelo.

Jo mimochodem přidala jsem si tě na FB :slight_smile:
11. srp 2009 v 07:25  • Odpověz
jdeme krmit a přebalovat :slight_smile:
11. srp 2009 v 07:25  • Odpověz
ahoj Pepi,no tak je to co si myslím tak to ani nebudu pokoušet otevřít,fotky ještě jo ale video eee
kouknu na FB jen se dostanu z těch fotek a přidám si tě :wink:
11. srp 2009 v 07:26  • Odpověz
Ahojky

MAru pěkné fotečky nové :dizzy_face:

Na video jsem taky jukla....bobíšek malej....,musí to zvládnout

Pepi já jsem taky na FB
11. srp 2009 v 07:44  • Odpověz
Ahoj Veru :dizzy_face:
Všimla sis jak ten můj drak zase spal? to kdybych tam neměla mantineli tak je celý obouchaný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2009 v 07:47  • Odpověz
a nemůžu rozjet rajče do prdelky :sweat_smile:
11. srp 2009 v 07:48  • Odpověz
niikkyy, tož jo, já tam jsem klasicky pod jménem a příjmením, žádná přezdívka, a mám tam tu fotku jak jsem měla dlouho tady, jak u mě malej spinká v zeleným svetříku... :slight_smile: nebo mi napiš jak tam jsi ty a já si tě najdu :slight_smile:
11. srp 2009 v 07:49  • Odpověz
Niky - už tě mám :slight_smile: našla jsem tě přes Marušku :slight_smile:
11. srp 2009 v 07:51  • Odpověz
Maru nevšimla..kde????? :sweat_smile:
11. srp 2009 v 07:51  • Odpověz
už zapomněla jsem ji tam dát :grinning:
11. srp 2009 v 07:55  • Odpověz
11. srp 2009 v 08:02  • Odpověz
pěkné no....ty joo ale je velkej.....už zas vyrostl co?
11. srp 2009 v 08:03  • Odpověz
jo vyrostl nějak moc,jsem říkala že má tu postýlku už nějakou malou :sweat_smile:
tak už mi konečně taky přišel mejl od Dm se slevou :dizzy_face:
11. srp 2009 v 08:10  • Odpověz
http://maruska39.rajce.idnes.cz/Pro_Lencu/#DSCN8113.jpg

tady je to moje veledílo
jdu přebalit nějak se vzbudil brzy to ten kravál tady :rolling_eyes:
11. srp 2009 v 08:11  • Odpověz
Maru mantoš luxusní holka moje šikovná :dizzy_face:
11. srp 2009 v 08:13  • Odpověz
no to je kapsář :sweat_smile:
11. srp 2009 v 08:17  • Odpověz
ty vole já jsem debil :grinning: :grinning: já myslím na kapsář a píšu mantoš :grinning:
11. srp 2009 v 08:21  • Odpověz
ty joo fakt mám den debil,ženu MM do DM a ta akce je od zítra :grinning:
11. srp 2009 v 08:46  • Odpověz
no je od zítra jsem koukala na leták že dneska nemusím když prší :grinning:
11. srp 2009 v 08:47  • Odpověz
mě by jeblo,tam chudák letěl :grinning:
11. srp 2009 v 08:53  • Odpověz
tak se prošel no :sunglasses:
11. srp 2009 v 08:54  • Odpověz
spíš projel :grinning: je v práci
11. srp 2009 v 08:57  • Odpověz
no tak zabil nudu :grinning:
11. srp 2009 v 09:05  • Odpověz
Ahoj holky, u nás je hnusně, ach jo, to teda fakt nevím, jak toho prcka zabavím.
Maru, ty seš hvězda, moc hezký výtvory!
11. srp 2009 v 09:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.