• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
My půjdeme ven, skrz park, objednat dort pro příbuzné na oslavu. A pak půjdem asi odpoledne ještě jednou, až bude táta učit matiku...
11. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
Ahoj holky! Tak malá mě od dvou ráno zase horečkuje :frowning2: Snad to budou jen zuby. Teď než šla spinka měla 39. Měla jsem jít dnes na roční prohlídku, ale takhle nikam nejdu.

PEPI tak co, vydržela jsi? :wink: :slight_smile:
11. srp 2009 v 10:21  • Odpověz
Ahojky,

Adi - Danecek je krasnej, bojovnícek malej, urcite to zvladne a bude kluk jako buk :slight_smile:

Pepi - tak co?
11. srp 2009 v 10:39  • Odpověz
Holky, nemá cenu plácat testy, hezky si počkám na tlustici :slight_smile: a dělat si test na Pepčův rok mi přijde symbolický :slight_smile:

Jinak se musím pochlubit, byla jsem úspěšná.... objednala jsem Pepovi dort - velkou ovocnou jedničku :slight_smile: a tátovi punčák (má narozky o tři dny později, budem to slavit naráz :slight_smile: , taky jsem jim objednala kytičky a na pohoštění jsme se shodli že upečem vepřový kolena, tak jsem je taky zamluvila... A mám z toho doooobreeeeej pocit :grinning:
11. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
Ahojky, tak jsme zpět z plavča a Kája si to dneska krásně užívala, pořád cákala, prostě byla ve svém živlu! :slight_smile: A tady je venku teda pěkný vedro, pokud mi Kája odpolko zase usne doma, tak ven ani nepůjdu...se mi moc nechce! :sweat_smile:
Maru, ty jsi teda šikulka...úplně závidím! :slight_smile:
Jinak včera jsme tu nakonec měli na byt zájemce dva a shodou okolností byli oba Rusové, ten jeden dokonce měl sebou peníze v hotovosti... no, snad se nám byteček podaří brzy prodat, ať máme o starost méně! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz
Kari, tak dneska slaví Barunka :slight_smile: , všechno nejlepší Barunce k roku!
11. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
kari, jééééé Barunce vše nej :slight_smile:
11. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz
Sil teda to bych brala, mít tolik peněz že několik mega strčím do kapsy a jdu světem :grinning: Protože předpokládám že za pár tisícovek ten byt neprodáváte :wink:
11. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
pepi, peti - diky. To jste ji mely videt, jak se rano vrhla na dort... :slight_smile:
11. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz
Pepi, to teda ne, ale je fakt, že pán to měl v eurech....to těch papírků je pak méně! :grinning:
Kari, taky přejeme vše nej. :slight_smile:
11. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
sil tak to jo :slight_smile: ale stejně :slight_smile:
11. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
kari, budou fotečky?
11. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz
ahoj me se to vcera nejak seklo pisu prispevek a najednou nic do prdeliny a dnes mi to manza zapnul a prispevek tam hmm dobry ...

janule mas pravdu je to Mirov jsem to blbe napsala :grinning: :grinning: pak jsem si to rikala, ze jsem to blbe napsala a nemohla uz opravit...

na video nemohu mrknout mam pomaly net a tak musim pockat az domu..dnes tu prselo, je vlhko, ale jako teplo...Kata spi tak jsem se chvili trhla...hrozne blbe se mi tu v noci spi...je to drevena chata a vse je slyset..kazdy chodi spat jinak, kazdy vstava jinak proste trochu karaoke... :confounded: k tomu manza chrape a hrozne tu vrzou dreveny postele....jako jsem k.o. :unamused:

ali: jsme od Olomouce asi 50 km :confused:
11. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz
AHojky tak jsem tu... :slight_smile:
Barunce přejeme vše nej nej nej k ročku!!!!!!

DAneček je šikulka a zvládne to bobek a je veliký!!!
11. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz
Janulevrtule na srazik bohužel nejedu,moc ráda bych jela ale penízky nějak dochází manža je bez práce tak šetříme.... :unamused:
11. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz
taky prejeme Barunce krasny roček a plno bezpecnych kručků do zivota a Danečkovi hodne sil urcite je kluk silny a sikovny...bude se drzet jako spravne srpnatko :slight_smile:
11. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz
Tak Kájulka spinká a já mám chvilku času, takže jsem přidala pár foteček... :grinning: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3134043&vReferer=
11. srp 2009 ve 14:20  • Odpověz
Ahoj holky, přeju hezkej den:slight_smile:

Jsme si dali s manžou k obědu sklenku vína a jsme tu pěkně zhulákaní :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nevím co to bylo za vínko, ale musí mít aspoň 50% :grinning:

Barušce všechno nej k ročku :dizzy_face:

A A Danečkovi od Ady přejeme hodně sil :dizzy_face: Ady gratulujeme a drž se...
11. srp 2009 ve 14:27  • Odpověz
fotky si nemuzu prohlidnout nic manza to ma pres mobil a tak mi to zakazal, ze by to uz musel platit, pac to dlouho stahuje :frowning2: Kata mi tu spi jak dudek uz dve hodiny :slight_smile:
11. srp 2009 ve 14:27  • Odpověz
Lis, tak buď ráda, že ti manža "dovolí" koníkovat aspoň přes mobil...to můj manža mojí koníkovskou závislost moc nechápe!!! :grinning: A fotečky si prohlídneš dodatečně, aspoň se budeš mít na co těšit! :slight_smile:
Cipin, tak to já víno měla naposledy před těhu, ale těším se až přestanu kojit a dám si něco dobrého...má ráda třeba Portské! :slight_smile:
11. srp 2009 ve 14:41  • Odpověz
Taky přeji Barunce všechno nejlepší,štěstíčko zdravíčko,mnoho lumpačin s mámou a tátou,málo odřených kolínek a spoustu radostných dnů. Pusinku posílá uslintaný Domínek :dizzy_face:
11. srp 2009 ve 14:48  • Odpověz
Sil fotečky jsou krásné,ty jsi jako maminka taky pěkný kus :wink: Sluší ti to :dizzy_face:
a Kája je božská jak v brýličkách tak bez nich,pobavilo mě jak bourala domeček,celý Domík :grinning:
Dneska mě ten déšť už nebaví,Domi nechce spát je protivný,ale tak mile opět má den kdy se na mě jen věší a strká mi pusinky :sweat_smile: špatně usíná takže klofáky raťafáky se zase ozívají :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2009 ve 14:51  • Odpověz
No, právě, holky si ho stavěli a Kája se o něj pořád stavěla a rvala jim z něho kostičky a stromečky apod...byla naprosto ve svém živlu! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Maru, díky za pochvalu! :sweat_smile:
11. srp 2009 ve 14:53  • Odpověz
nebo ozývají :sweat_smile: no každopádně obojí zní blbě :grinning:
11. srp 2009 ve 14:53  • Odpověz
To druhé je správně... :wink:
11. srp 2009 v 15:00  • Odpověz
Sil tak to manza pochopeni ma bral notas kvuli memu konikovani :sweat_smile:
11. srp 2009 v 15:02  • Odpověz
aha tak příště na jistotu to druhé :grinning:
tak manža má taky pochopení pro mé koníkování,nic jiného mu nezbývá,když chce aby se mnou bylo co k řeči
11. srp 2009 v 15:04  • Odpověz
Tak to je na tebe hodný... :slight_smile: Já manžovi taky vysvětlovala, že kdyby byl na mateřský on, tak pochopí... :sunglasses:
11. srp 2009 v 15:04  • Odpověz
Maru, nic si z toho nedělej, já mám mozek na permanentní dovolené.... :sweat_smile:
11. srp 2009 v 15:05  • Odpověz
Maru noo presne :grinning:
11. srp 2009 v 15:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.