• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
no přesně,jako jediné moje spojení se světem jste vy :slight_smile:
no jako můj mozek je taky fuč a kdy se vrátí netuším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2009 v 15:06  • Odpověz
...a to tu teď vymýšlím svatební dar pro kamarádku, která se v sobotu vdává...chceme jim dát peníze jako svatební dar, tak potřebuji vymyslet nějaké vtipné podání...mám představu, že jim je nalepím do svatebního alba a napíšu k tomu nějaké vtipné povídání... :slight_smile:
11. srp 2009 v 15:07  • Odpověz
Maru jestli bude brzy druhe, tak se vrati kdovi kdy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. srp 2009 v 15:08  • Odpověz
tak na to já nejsem hledala bych nápad na netu :sweat_smile:
zkus beremko :slight_smile:

NO lis jestli se povede tak brzy druhé bude a to budu totálně v prdelce :zipper_mouth:
11. srp 2009 v 15:13  • Odpověz
Sil my dostaly penize v prasatku, ale taky vim, ze ted byl manza na svatbe a davali penize do nafukovaciho balonku... :slight_smile:
11. srp 2009 v 15:14  • Odpověz
holky padá na mě únava :frowning2: a to jsem slíbila že ještě půjdu s malým ven až bude mít táta doučko matiky, ale nejradši bych zalezla a spala :frowning2:
11. srp 2009 v 15:15  • Odpověz
ale to album taky neni spatny napad...my padime ven zatim papa
11. srp 2009 v 15:20  • Odpověz
Sil, já teda taky ještě kojím, ale občas si sklenku dám. Myslím, že v rozumné míře to snad neva. Vy co ještě kojíte úplně abstinujete? Asi se začnu stydět :pensive:

Jolanak ted před cvičením počurala manžu, hurá ,taky na něj konečně došlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

My dávali segře k svatbě peníze v mixu luštěnin ala popelka :wink:
11. srp 2009 v 18:54  • Odpověz
dekujeme vsem moc za gratulace :slight_smile: Fotky budou pozdeji, v sobotu slavime s rodinou, tak to pak vemu pri jednom.

Sice uz nekojim, ale i pred tim jsem si obcas sklenku dala. V mliku je stejna koncentrace lihu, jako v krvi, takze pokud neni mama uplne zlita, tak to neva. treba v kefiru je 0,5%, v krvi max,x promile :slight_smile:
11. srp 2009 v 19:10  • Odpověz
Ahojky,

Barunce Karibarový přejeme k prvnímu ročku jen to nejlepší, hodně zdraví, lásky, úsměvů. A nevím, jestli se dostanu zítra na PC, tak gratulace k zítřejšímu ročku i Verunce Kaciskový! :dizzy_face:
11. srp 2009 v 19:51  • Odpověz
Tak už je zase večer....dnešek byl teda vyčerpávající. Malá celý den teploty 38,5 až 39,6 - děs! Ale zvládá to dobře :slight_smile:
Jo a jak jsem měla podezření na ty neštovice, tak se to naštěstí nepotvrdilo. Nedávala jsem malé 4 dny ovoce pupínky zmizely..... tak teď začínám opatrně a čekám na co bude reagovat...

BARUNCE vše nej nej k prvním narozeninám :dizzy_face:

Jo a ke svatebním darům....tak my dostaly peníze ve fotoalbu. Na každé stránce byla pětistovka...jen nechápu, proč to nebylo až do konce :fearful: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
Don, ať je malá brzo fit :dizzy_face:

Nás čeká zítra rehabka, jdeme tam po měsíci, dovčovali atd. Tk jsem zvědavá, jak to zvládneme a co na malou bude říkat. Tedˇhrozně pohybově poskočila, tak i trochu doufám, že by mohla být pauzička :wink: Ale uvidíme, stopro to ještě pořád není a hlavně v září jedeme na 14 dní pryč, tak bych případně pauzovala pak, i když, když budu muset, tak budeme cvičit i v bojových podmínkách ... A možná mě zdrbne, že to dělám blbě a budu mít utrum :pensive: Si to tady zase maluju růžově a kdo ví, jak bude:grinning:
11. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz
ahojky,

manza konecne sestrihal cast barunky videa z prvnich mesicu, tak se muzete podivat zde
http://www.youtube.com/watch?v=XU7GZvbOGkg
11. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz
Kari no už to ani není pravda, že byla tak malá, co? :slight_smile: Nějak nám Ti rarášci rostou jako z vody!
11. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz
Teda tady je mrtvo :frowning2: Tak dobrou!
11. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz
Já tu ještě jsem, koukala jsem na to video - s mým pomalým připojením fakt porod. Ale bylo supr, už si to taky vůbec nepamatuju jaký to byli mrňousci...
11. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz
no jo, byla malinkej bobisek. diky. :slight_smile:
11. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz
Doni, máte hezké fotečky z dovolené, jste obě kočky :wink:

My dneska byly s našima celý den na nákupech, malá se uchodila, pak usla a spala až do večera, tak tu ještě straší, ale už leží, tak nejspíš brzy usne...jinak pohodový den, i přes to, že tady dnes pršelo, babička koupila Bibi pláštěnku, :sweat_smile: jako nevím sice, kdy ji využije, ale aspoň už nezmokne :grinning:
11. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz
Kari, vše jen to nej malé Bari, :grinning: ať hezky roste :wink:

Jinak Bibi v poslední době tančí, ale jak, stojí a péruje na nožkách, k tomu ještě zapojuje ruce, no je to prča velká... :grinning:
11. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz
Ahoj holky...
Sil, Pepa je dneska nějakej nešťastnej, nevím zda zoubky nebo co....mohly byste v pátek? To snad už bude líp... zítra nemůžu já...
12. srp 2009 v 09:06  • Odpověz
Ahojky,

Verunce od Kacisky vse nej nej nej k rocku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

fajro - diky. Barunka taky tanci a rukou u toho krouti - sroubuje zarovku. Vubec nevim, jak na to prisla.

donko - at je mala brzo fit. Chudinka, jeste v tech horkach...

cipin - hodne zdaru na rehabce :slight_smile:
12. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
Jééé dneska další oslaveneček, Verunka, tak všechno nej nej nej, hodnou mamku, hodnýho taťku a spoustu zážitků :slight_smile:
12. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
Taky přejeme všechno nejlepší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Domi taky tančí,pokaždé co uslyší hudbu jakoukoli :slight_smile:
12. srp 2009 v 09:23  • Odpověz
Ahojky,
všem oslavencům nej nej nej.
Já jsem do neděle bez dětí, ale za to ta práce na stavbě je hnus. Konečně jsem se prospala po 36hod skoro nepřetržité práce.
Lidi co na to říkáte. Přišla mi objednávka na oznámení s tím, že p. byla na mích stránkách a strašně se jí líbý a bla bla bla. jestli jí můžu udělat návrh v tom a tom oznámení a jelikož je to posvatební tak, že mi posílá fotku.
Měsíc si přehazujeme návrhy a já tisknu a tisknu. No a dnes příjde email, že se to neslučuje s její představou, že tam chtěla umístit tu fotku. Kurnik, ale o tom nikde ani slovo a na mé oznamka fotka nejde :astonished: No takže měsíc práce v pr.... a ani koruna za to :grinning:

Jestli plánujete srazík v Praze tak se přidám, ale kluky mám až od neděle :slight_smile:
12. srp 2009 v 09:29  • Odpověz
Dobré ránko. Oslavenkyni vše nej, nej, nej! :grinning:
Pepi, jak už jsem ti psala, tak v pátek nemůžeme, jdeme do ZOO, ale domluvíme se pak na příští týden...a teď mizím, jdeme taky na rehábku, tak jsem zvědavá co nám řeknou...soucítím s tebou Cipin, ta Vojtovka je někdy fakt otravná! :sweat_smile:
12. srp 2009 v 09:32  • Odpověz
Sil, tak v pondělí?
12. srp 2009 v 09:44  • Odpověz
Ahojky,
no tady je teda dneska mrtvo :sweat_smile:

Gratulace Barborce i Verunce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Kdyz Sil pise o Zoo, byli jsme na dovce v Jihlave v Zoo, sice mala, ale moc pekna a dokonce i Sebika zviratka zaujala :slight_smile:

pekne odpoledne :slight_smile:
12. srp 2009 ve 14:53  • Odpověz
Ahoj, konečně jsem se za vámi dostala.... takže oslavenečkům všechno nejelpší k narozeninám, hodně zdravíčka a pusinek od maminek a pohlazení od tátů.

Adi, na tebe a malého moc myslím a držím pěsti

Kari, manža je šikula, hezky to video udělal. Ten můj na to moc není, škoda

Tadýsek také tančí když hraje hudba. A nejvíc když hraje pejsek od FP. A o víkendu jsme byli na country festivalu, ten tam byl táááák spokojený. I Nelinka, laškovala tam s muzikantama :grinning:

Ještě tu bylo něco k dárkům na svatbu - my jsem je dávali v prasátku a kamarádka dávala tak, že je smotala a navěšela na fíkus. Také hezký nápad.

Jo a malému rostou 3 zuby najednou, ale snáší to dobře. Kdyby včera neplakal na plavání a já mu jeden zoubek nezahlédla, tak o tom ani nevíme. No a dnes jsem se mu koukla do pusinky a další 2 špičky jsem tam našla.
12. srp 2009 v 15:31  • Odpověz
čauky,
mám tu ségru s dětma,tak není vůbec čas..večer tu u PC sedí pubošky a ty mně tu nepustí...
včera jsem byla v DM a ta sleva je ode dneška...tak jsem dneska koupila ty mlíčka( ale byl u toho nynánek místo plyšáka( poslala jsem pro to Míšu).Pleny koupím v TESCU - mají akci 2+1 balík zdarma za dobrou cenu :slight_smile:

a nemám dočteno,takže se omlouvám...a fotky taky shlédnu.....až bude čas :slight_smile:
12. srp 2009 v 16:56  • Odpověz
Zdravím všechny, tak jsem si odpolko chvíli zdřímla s Kájou, jsem dneska nějaká "praštěná" z toho počáska... :sweat_smile: A musíme se pochlubit, na rehábce jsme dopadly na výbornou, pochválily nás a sice jsme nevyfasovaly žádné cviky z vojtovky, ale jen takové dva procvičovací na posílení zádíček, ale ty se dají dělat během hraní, tak to je pohoda...Kája tam krásně předvedla jak sedí, leze i stojí a dokonce tam couvala po koberci pořád dokola...héééérečka naše! :grinning: A v návaznosti na její šikovnost nám rehábka doporučila, že už máme koupit botičky, takže jsme hned naběhly do krámu a Kája má své první sandálky a má peněženka je o 600 Kč lehčí... :sweat_smile:
Pepi, pondělí je v pohodě a JaniK, žádný srazík se neplánuje, to jen já s Pepi jsme se domlouvaly, že se uvidíme,ale klidně se můžeš přidat! :slight_smile:
12. srp 2009 v 17:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.