• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Jo a ještě k tomu pití alkoholu, tak Cipin i Kari, já sice nepiju, ale jen proto, že na víno nemám nějak chuť za tu dobu abstinování, ale nikdy neříkám nikdy a ta chuť se může co nevidět vrátit!!! :grinning:
12. srp 2009 v 17:35  • Odpověz
Ahoj holky,

omlouvám se, ale opravdu nějak nestíhám a předem gratuluji všem co měli nebo mají narozeniny, tak přejí vše nej nej :slight_smile:

Filípek horečkuje, tak doufám, že jsou to jen zoubky. Teď bobíšek spinká a Tomik řádí v postýlce, ale tak nějak klidněji než obvykle :slight_smile: asi soucití z bráškou :wink:

Maru: v letáku jsem viděla kapsář asi necelé 500,- a moc se mi teda nelíbil, ale ty ho máš teda nádnernej a ukázkovej :wink: jsi šikulka :wink:
12. srp 2009 v 19:09  • Odpověz
Oslavenečkům přeji všechno nej nej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Maru, teda ty tvoje výtvory to je krása jsi fakt šikulka:slight_smile: :wink:
Tip na svatební dar mám jen ten co jsme dostali my. Krásnou kytku v květináči celou ovázanou penízkama. Ale myslím že na BRM určo najdeš:slight_smile:
Ajiiku, tak snad nebudete nemocný :confused:
12. srp 2009 v 19:37  • Odpověz
No jo dneska je středa, proto je tady tak pusto prázdno :grinning: :grinning:
12. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz
Ahoj holky, tak dnes mám zase zlatou, jsem tu první :wink:

Dneska na rehbace dobrý, sice furt cvičíme dál a ještě asi chvíli budeme, ale pořád ty samý cviky. Jak se to nemění, tak to i celekm jde, oproti začátkům, jak byly pokáždé nové cviky a nebyla jsem si jistá, jestli to cvičím dobře... Sil a vy cvičíte proč?

Dneska bude odšťavňovač :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak snad jsem vybrala dobře...

Holky nemáte někdo takoou tu krosničku na dítě? ALe nemyslím manducu a jí podobné....
13. srp 2009 v 00:32  • Odpověz
Ahojky, tak zase podlouhe dobe nakukuju - nechapu jak to stihate....

Cip my mame klasickou krosnu od Chicca a spokojenost http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2901827&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

Mam pocit ze se nas otesanek nejak rozezral... dostane snidani (mlicko) a pote co to vysapne tak kouka co by si jeste dal.... Kolik davate detickam mlicka v jedne davce??
13. srp 2009 v 07:33  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Ahoj holky dekuji za prani ja i cela nase rodina. Ted uz nezbyva nez nam drzet palecky. Ani nedocitam nejak neni sila a cas mam jen ted pri snidani pak musim balit se stehuji k mamce natu dobu nez maly bude ok a vytvarim si rezim s odstrikavanim a tak. :wink: No a v 10 budu volat d nemocnice co noveho maly.
13. srp 2009 v 07:54  • Odpověz
Ahoj Holky, tak copak se za týden co jsem tu nebyla přihodilo.... :slight_smile:

Adi: ty jsi už maminkou...........koukám jako blázen, tak to ti moc blahopřeji a přeji malému hodně síly a zdraví.......jak to že už je z bříška venku?

Holky dneska jsem jak v tranzu ve dvě vyrážím směr Praha a jedu na konzert Madonny, tak se tak neuvěřitelně těším, že jsem ani dospat nemohla........ :grinning:
13. srp 2009 v 08:25  • Odpověz
Ahojky,

Adi-tak to prehu hodne mlícka pro bobiska, at to jde dobre, dobrou naladu a co nejmin slzicek. A hlavne same dobre zpravy.
13. srp 2009 v 08:53  • Odpověz
Ahoj holky! Tak malá už je bez teplot a nespustula se rýma, ani kašel tak to jsou asi ty zuby....ale nemám šanci se jí podívat do pusinky - tohle už od malička nesnáší! Teď se láduje sušenkou a kouká na krtečka :dizzy_face:

Dnes jsemse rozhodla, že asi končím s kojením :frowning2: Už kojím jen ráno a když se dnes u prsa spíš rozeřvala tak jsem se naštvala a dala jí sunar a ten vypila v poho. Mlíka mám dost, ale malou už kojení prostě nebaví tak ji asi nebudu nutit, ale je mě to líto :frowning2:

ADI moc na vás myslím a držím palečky drobečkovi, ať to zvládne a ty samozřejmě taky!
13. srp 2009 v 09:19  • Odpověz
Kacm tak to si teda pořádně užij!!! Taky bych byla v tranzu :wink: :grinning:
13. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
Jé hurá, moje líná princezna konečně pije sama a jen neukazuje a neříká ham (ham říká i na pití) Ona si prostě flašku sama držet nebude a pořád se chce nechat jen obsluhovat. Teď si flašku podala a pije sama.....lenoch!
13. srp 2009 v 09:24  • Odpověz
Kristýnka už je tuhá tak jdu něco dělat, stejně jak se dívám tak si tu vykecávám sama se sebou :sunglasses:
13. srp 2009 v 09:40  • Odpověz
Adajar, gratuluju k Danečkovi :wink: , myslím na vás a přeju hodně síly, věřím, že Dany bude silný a vše zvládne :wink:
Dívala jsem se na fotky, je krásný ... takhle mi ani nepřijde, že je tak maličký
13. srp 2009 v 10:35  • Odpověz
Hezký den, tak jsme opět zpět z plavča a Káju to tak zmohlo, že ještě stále spí v kočárku... :sweat_smile: Takže já využiju chvilku a asi půjdu trochu poklidit a pobalit nějaké věci na víkend, protože zítra k večeru odjíždíme a nesmíme zapomenout tátovi oblek na svatbu a ták...však to jistě znáte, s dětmi člověk spoustu věcí zapomene, nestíhá!!! :grinning:
Cipin, my cvičíme Vojtovku (teda teď jí necvičíme, spíše posilovací cviky) kvůli tomu, že Kája nechtěla kdysi pást koníčky a tak nějak cvičíme i nadále, stále chodíme na rehabilitaci, kde nás kontrolují a na jednu stranu jsem ráda, protože nám rehábka dost často poradí a taky jsem si jistá, že se Kája pohybově vyvíjí jak má... :slight_smile:
Doni, nebuď z toho kojo smutná, však jsi vydržela rok, a to se cení! :slight_smile: Já zatím kojím stále, ale taky hlavně proto, že Kája je na prsu tak trochu závislák, ale po roce jí to chci také trochu utnout jen na ranní a večerní kojení a pak postupně tak nějak do ztracena, tak jsem na to zvědavá... :wink:
No, jdu něco dělat, tady to asi všechno obědvá... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz
Ahojky,
jdu vám říct,že mi zrovna došli slevové kupony z DM od 13měsíců a ještě k tomu další kupony,no jsem z nich nadšená spoustu věcí kupuji a tak mám na ně slevu.
Těšte se :dizzy_face:

Gabus už mi to došo,děkuji :dizzy_face: :dizzy_face:
13. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz
A ještě jsem vám chtěla říct,že Domčuška začal říkat včera v jeden den tata,teta,deda tak je s toho tatínek tak na větvi,že si vzal malého ven a já mám volňáska :grinning: No mám tu nějakou práci tak hurá na ni :sunglasses:
13. srp 2009 ve 14:01  • Odpověz
Ahojky,

Maru, tak to je super gratuluju. Kluci zatím jen mama a tata

Na to jak kluci přes den krásně spinkají, tak dneska katastrofa dopol. ani očko nezavřeli a teď po obědě jen hodinu. Filípka pořád trápěj teplotky a pořád pláče už jsem ztoho zoufala :cry: na něm je vidět jak je unavený, ale nechce spinkat a tak by mu to pomohlo. A Tomik nespí páč ho zase Filípek budí. Dneska je to fakt mazec a táta příjde až kolem 18.hod. to si asi hodím a ven nejdu když je na tom takhle :pensive:
13. srp 2009 ve 14:17  • Odpověz
Ahoj holky, tak mám za sebou dopoledne u doktora, malý úřadoval s tátou v práci a prý byl moc hodný :slight_smile:

Verus, dneska budu mít ty Nutrilony, kdy se stavíš?
13. srp 2009 ve 14:26  • Odpověz
Jo a k mluvení - malej už dlouho říká mama, tata, baba, teď přidal hají (no spíš ají), hačí, a krásně říká není. To má asi z toho, že jak dojíme, tak mu ukážu prázdný talířek/kelímek, a řeknu není.... :slight_smile:
13. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz
Mamky, mělo některé z vašich prcků nějakou reakci na 4.dávku Hexavakcíny?
My na ni byli v úterý a od včerejška Dany má 38,4 teplotu, dávám Nurofen po 6 hodinách a zatím žádná změna :unamused: teď mi usnul, od rána je takový uplakaný, nic ho nebaví ... teplotu změřit je boj, vzteká se jen co ho položím ...
Volala jsem k dr. a tak prý kdyby to bylo k 39, tak jet na pohotovost, že to může být špatná reakce ... Dany má ještě k tomu ode dneška rýmu a pořád masíruje dásně, tak snad i nějaký zub ... ach jo :frowning2:
13. srp 2009 ve 14:51  • Odpověz
Moni my teplotu neměli po 4.hexe,tak budu držet palečky aby se malý s toho dostal co nejdříve :dizzy_face:
Tak samo Filípkovi držím palečky,aby teplotky přestali trápit a brzy byl fit :dizzy_face:
13. srp 2009 v 16:53  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:

Moni, taky bohužel neporadím, 4. hexa nás teprve ještě čeká, nevím, čím se od sebe jednotlivé dávky liší, ale asi se stát může... Jinak já teda nedám dospustit na paralenový čípky, připadá mi, že zabírají líp, tak co je zkusit?

Jinak všem marodům brzké uzdravení...

Ady, co ses dozvěděla nového? Snad jen dobré zprávy...
13. srp 2009 v 17:16  • Odpověz
čauky,
maru: to jsem ráda ,že došly. :slight_smile:
13. srp 2009 v 18:55  • Odpověz
Tak Filípek už spinká a Tomik usíná. Filípek měl odpoledne 39,1 a teď večer 38,9 :cry: zvládá to moc dobře a nechápu když má teploty že si v pohodě hraje a ještě řádí :astonished: ale teď už bylo vidět jak je unavenej bobíšek . A spal za dnešek jen hod. :confused: a já jsem ko :rolling_eyes: a zralá do pelechu :pensive: a ještě mě navštívila mrcha :angry: taťka zase má radost :grinning:
13. srp 2009 v 19:14  • Odpověz
holky díky :wink:
Dany ještě nespí, když ho položím do postýlky, tak hodně brečí, tak je s námi ještě v obýváku. Teplota teď 38,5 dala jsem mu ten čípek Paralen, tak uvidíme ráno. Budíte prcky v noci, zda jim klesla horečka?
A jak kombinujete sirup (já mám Nurofen) s čípky? Já myslela, že musím mezi nimi dělat pauzu 6hodin??? :confused: Nebo když dám čípek, tak třeba za 3hodiny můžu dát sirup?

ajiik, to je mi líto, že Filípek má tak vysoké horečky :unamused: má nějakou virózu? Tak ať je brzy fit :wink:
13. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz
Ahojky,
Adajar, moc na vás myslíme a držíme malýmu pěstičky, aby vše zvládnul a byl brzy s vámi doma :wink:
Maru, tak doufám, že nám dojdou slevové kupony taky bodly by spouta věcí nám teď dochází :wink: :slight_smile:
Jinak se musíme pochlubit, že Samík začal asi tak před 14 dny říkat mami, tati, babi, deda, teta a Dadi nebo Dada (bratranec). Mám z něho velkou radost jaká je šikulka.
Dneska nám došla tříkolka objednali jsme jí malému k narozeninám, tak snad bude super myslím, že jí tady taky někdo máte:
http://www.detatko.eu/zbozi/5020/Supermoderni-trikolka-Smart-trike-DX-3-V-1-Leonard.htm
Dneska jsme byli v poradně. Malej to tam celý probrečel byl úplně hotovej nechtěl se mě pustit, jak se dr. bál.
Vážíme 10,20 kg a měříme 72 cm. Hexu neměli, tak až zítra prej jí snad budou mít.
13. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
Ahoj holky, dneska u nás byla kamarádka, má tříletého chlapečka a k tomu dvojčátka skoro devět měsíců holčičku a chlapečka, jsou všichni nádherní a moc hodní, ale stejně to byl mazec :grinning: ! No je to záhul jako blázen! Byl to s nima moc fajn den.
Moni, my jsme po 4. hexe reakci neměli. A antipyretika taky nemáme vyzkoušený, musím to zaklepat, ale Toníčka zatím teplota netrápila,tak jenom ať je Daníkovi brzo dobře a Aji Filípkovi taky!
13. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz
Monisku, mám podezření na 6 nemoc Tomišek to měl taky a stejně. A ještě jsou u toho i zoubky přesně jako u Tomiška. Dneska ani Filípek nevečeřel zato teď vypil přes půlky lahve čaje. Dneska vubec nechtěl pít :pensive: tak aspoň, že teď se pořádně napil :slight_smile:

Moni já kombinuju panadol baby a paralen po 3 hod. A nurofen se může kombinovat s ibalginem, ibuprofenu a brufenu. Čtu to tady když jsme jednou byli na pohotovosti a daly nám plánek jak kombinovat. Ale třeba ti holky poradí i jinak... Tak ať je Daník co nejdřív fit!! A v noci nebudím pokud je v klidu a spinká. V noci jsem musela dát sirup byl vzhuru a hořel :pensive: ale musím ho lákat na čaj jinak si to neveme
13. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz
Moni, nám mudra říkala, že Nurofen a čípky můžeme po 4 hoďkách... Ale kdyžtak zkus písnout LInn IP, snad si jí přečte a poradí...

Jinak je to mazec, že ty děti, i když mají 39, tak jsou jak rybičky... Držím pěsti, ať jsou všichni brzo fit... :dizzy_face:
13. srp 2009 ve 22:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.