• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
A ještě k tomu buzení, když jsme byly v nemocce a když Jolanka měla hodně vysokou horečku a kleslo jí to po sražení vždykcy jen na chvilku, tak jsem musela budit i v noci, myslím, co dvě hoďky, ale podle mě pokud Ti dobře zabírá a není to zas až tak hrozný, tak myslím, že bude stačit, když ho jen zkusíš rukou jak moc hicuje a kdyby se Ti nezdál, tak ho pak případně vzbudit...
13. srp 2009 ve 22:33  • Odpověz
Dneska už tu asi nikdo nebude, tak přeju dobrou noc. A náhodou jsem zachytila, že je dnes Aleny - tak snad se nepletu, ale Allieh všechno nej :dizzy_face: A všem ostatním Alčám :wink:

Zítra jedeme pryč, budu až po víkendu, tak si ho všichni užijte :sweat_smile: :slight_smile: :dizzy_face:
13. srp 2009 ve 22:45  • Odpověz
Ahoj holky tak malej je extubovanej a zvlada dychat uzasne. zatim sice moc nekakal, ale nejhorsi to neni. Jinak uz dostava jenom moje mlicko. Ja jsem utahana jen cekam na odstrikani a jdu spat-
13. srp 2009 ve 23:43  • Odpověz
Ada, super zprávy, mám velikou radost!!!!
14. srp 2009 v 06:48  • Odpověz
Dobré ranko,
Adi mám radost,moc na vás myslím :dizzy_face: :dizzy_face: Jsi dobrá,že zvládáš odstříkávání,mě to nešlo neodkázala jsem nikdy odstříkat více jak 30ml,pořádně jsem se nerozkojila nikdy,takže držím moc palečky aby bylo spousta mlíčka pro Danečka :dizzy_face: :dizzy_face:
14. srp 2009 v 07:18  • Odpověz
Dobré ráno,
Adi, to je ale šikulka, ten váš klučík :slight_smile:, je to krásná zpráva :sweat_smile: :slight_smile: !
14. srp 2009 v 07:27  • Odpověz
Ahojky,

Adi - to je supeeer. Mam velikou radost, jen tak dal. :slight_smile:

K tem lekum proti teplotam: Stridat se ma po 3 hodinach lek s paracetamolem (Paralen, Panadol....) s lekem s ibuprofenem (Ibalgin, Nurofen...). je jedno, jestli jsou to cipky nebo sirup. Paracetamolu maji byt max 4 davky denne (tj po 6hod) Ibuprofenu taky, takze proto se to takhle strida, kdyz nestaci davat jen jeden znich po tech sesti hodinach. Snad jsem to napsala srozumitelne.
Kazdopadne doufam, ze jich bude co nejmin potreba a vsichni rarasci budou co nejzdravejsi.

Barunka byla vcera na rocni prohlidce (s tatinkem, ktery byl pry docela mimo :grinning: ). Meri 72cm (nejak nepoporostla, ale oni to meri dost podle hradby), vazi 9,3 kg a pry ma pupecni kylu :unamused: , tak snad se ji brzo spravi.
14. srp 2009 v 09:00  • Odpověz
Ahoj všem,

Adi: tak to je super zvládáte to moc dobře. Daník je bojovník a překvapilo mě, že už dýchá sám to je skvělí :slight_smile: držím palečky

Tak unás stále beze změn :pensive: Filípek ráno 38 a teď měl 38,4 dostal paralen a už spinká jen Tomik ještě houká snad usne :angry: Jsem vyřízená z noci :pensive: ale zvládá to dobře :wink: a zrovna si to vybral když je pěkné počasí a snad má být i poslední víkend pěknej :unamused:

A včera jsem sama poprvé koupala kluci táta přišel až po půl sedmý a šlo to dobře měla jsem ztoho docela strach jak to bude probíhat a super.

Kari: váhu máte krásnou a snad pupeční kýla co nejdřív zmizí. Nebo se stím bude muset něco dělat?
14. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
ahojky,
adi: výborné zprávy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: moc držím palečky bojovníčkovi :slight_smile:

a všem marůdkům,a´t se brzo uzdraví :slight_smile:

nestíhám......dneska slavíme :slight_smile:

lis: co je s tebou? zákaz koníkování od manžy?
14. srp 2009 v 10:19  • Odpověz
Ajiiku - preju at je Filipek co nejdriv fit. Male kyly se casem samy zatahnou, vetsi se musi operovat.
14. srp 2009 v 10:39  • Odpověz
Kari, díky. Tak hlavně ať se co nejdřív zatáhne a nemusí jít na operaci. Mamka ji má, ale nechce jít sní k dr. :confounded:
14. srp 2009 v 10:51  • Odpověz
Ahoj, rarášci usnuli, tak jsem vás konečně dočetla. Jsem měla resty.

Ajiku, snad bude už malému líp, jestli to je ta 6. nemoc, tak už by to mohlo být zítra OK

Kari, malý měl tu pupeční kýlu také, ale už to vypadá, že se vstřebala. Zato nás trápí tříselná, teď poslední dobou mu už velézá denně ... operaci se nevyhne :frowning2:
Jo a video super, manže je šikula.

Adi, malý je moooc šikovný, jen tak dál. Držte se :wink:

Pak tady byl včera dotaz kolik dáváme mléka - Tadýsek pije 240 a Nela 210 (jen poslední dobou stávkuje a vypije max 100 a nevečeří .... nevím co to má zase za období :pensive: )

Malému rostou 3 zoubky najednou, ale zvládáme to super, ani homeo mu nedávám.

Maruško, tvoje výtvory jsou úžasné. Jsi šikula největší.

Donko, Kristnýnka ti chtěla včera ukázat, že už je velká holka a zvládne pít sama. Mě malá zase pít nechtěla z hrníčku, pořád jen z flašky. A už 3 dny to zvládá také z hrnku.

A pak si ještě vzpomínám na Madonnu ... tak tu jsem trošičku záviděla, určitě to byl super zážitek
14. srp 2009 v 11:36  • Odpověz
ajiiku, juliet - Barunka ma diru 1cm, coz se vetsinou samo vstreba, tak snad jo :slight_smile:
14. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz
Ahoj holky

Tak hlásím že z konzertu Madonny jsme dorazili v pořádku bylo to neuvěřelený maso :sunglasses: , ale je to nepopsatelný zážitek, chytili jsme super flek, take jsem Madonnu viděla velmi dobře.Domů jsme dorazila až ve dvě hodiny ráno, takže jsme dneska jak po pořádném flámu :grinning:

Adi to jsou super zprávy o Danečkovi, tak moc držíme pěsti vy to zvládnete :grinning:
14. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
Kacm, to tivěřím, že to byl super zážitek už když jsem to viděla v telce tak to muselo bát senzační. Ale těch lidí to bych se bála že mě ušlapou :rolling_eyes:

Juli, no uvidíme po obědě měl 37,9 a teď usnul, tak snad už to bude dobrý. Jen čekám kdy vyleze vyrážka zatim nee. Tomikovi se už rýsovala kolem očí a u Filípka zatim nic. Tak nevím.
To mě mrzí že Tadíka čeká operace a že se dělají už tak malím dětem :confused:
Juli jaký máte hrnečky? Kluci mají flašky, ale ty bez dudliku. Na noc jim dávám s dudlinem , aby se nemuseli tolik namáhat :slight_smile:
14. srp 2009 v 15:12  • Odpověz
maru no ja dam tak 30-50ml 1x za 3 hodiny a malej papka 3ml jednou za 3 hodiny a zbytek zamrazuji vis.
:grinning: :grinning: No jako zatim vic nedam, ale snazim se snazim. No jako nestiham jist jsem uplne utahana snad ted o vikendu si odpocinu trosku ze nebudu tolik cestovat jen za malym.
14. srp 2009 v 15:29  • Odpověz
ada, je tak dobře jak se držíte.... moc na vás myslíme..... Teda ale že budeš ve finále taky srpnovka.....
14. srp 2009 v 16:47  • Odpověz
ahojky musím se vám pochlubit moje sestra dnes porodila CR holčičku Petrušku s mírami 1800g a 41 centimetrů¨,malá je nádherná a obě jsou v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. srp 2009 v 17:02  • Odpověz
Aji, my máme ty netekoucí hrnečky a opravdu nám netečou :sunglasses:

Alieh, sestře gratulujeme. Malá mělo skoro stejné míry jako moje Nela - 1880 g a 44 cm :slight_smile:
14. srp 2009 v 17:22  • Odpověz
juli děkujeme já jsem štastná za ni malinkou jsem viděla se švagrem jako první a je to drobek krásnej
14. srp 2009 v 17:24  • Odpověz
Ali taky moc gratuluji jenom mi to nedá ale ty míry odpovídají taky předčasnému porodu,je to tak? hlavně že jsou obě v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Adi taky mi začínal Domčuška na 3ml,ale mu to zvedali rychle přece jen byl větší. NO já jim tam nosila všechno co jsem odstříkala budeš smát,ale ze začátku to bylo rovných 5ml a byla jsem šťastná za to :sweat_smile: Pak se to trochu zvedalo,ale po 3 hodinách více jak 30 ml nebylo nikdy :pensive:
Adi držím palečka do dalších dnů :dizzy_face: :dizzy_face:
Domčuška už spinká tak jdu opět vyluxovat ledničku :sunglasses:
14. srp 2009 v 18:46  • Odpověz
Ali taky moc gratuluji a přeji hodně zdravíčka :slight_smile:

Tak Filípek 39,4 :pensive: snad už ty horečky skončí. A Tomik začal pšikat, tak snad na něho něco neleze :rolling_eyes:
14. srp 2009 v 19:13  • Odpověz
jejda Aji to je horečka jako blázen,už je to 3 den?
14. srp 2009 v 19:15  • Odpověz
Maru, jj už 3 den :frowning2: A je vzhuru a pláče teď tam jde taťka. Mám sto chuť jed na pohotovost..
14. srp 2009 v 19:57  • Odpověz
Maruško segra byla 37 tt takže v pohodě ale doktor ji řekl že její gyndař se musel seknout asi o 3-4 tt že to není možný a potom malá měla malo plodovky a ještě jí ke všemu nezjistil že jí protíká špatně pupečník že tam měla nějaké zrnko nebo co a ještě že prý přišla že kdyby to tak nechali ještě tři týdny bylo by zle proto ji hned brali na cisaře...ale malinká je užasná,švagr se hned byl na ní podívat u inkubátoru a říkal že už si cucala ručičku a krásně hajala že byla krásná byl unešenej no první dítko taky....
14. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz
ahojky..velice kraaatce a viz pavlinka...

s kubikem ted vubec nestiham..prvni tehu jsem byla na konikovi furt..ted vubec nemam casek

screaning negativni...dalsi odbery za 3 tydny...huraaa mimi je zdrave..srdicko nejakych 145´...a mame 6, 1 cm
no a sestřička mi nechala v prukajde termin porodu 1.3. ackoli mimousek ukazuje na 20.2....nicmene na podoli jeste casu dost..zalezi jim totiz na terminu porodu a vic je nezajima....

jinak je nam dobre..kubik se prosazuje a uz skoro chodi sam...je to krasa...tak at je vam dobre a nejlip...papapa

jinak alieh velika gratulace sestre...kubicek byl 37+1 a mel 1960 g..pry mi nefungovala placenta jak mela nebo pupecnik :confounded: ..ale ted ma pred 10kg a 78cm a je to chlapak :slight_smile:

doufam, ze jaruska se ma dobre :slight_smile: ..ted koukam, ze porodila..tak at maly roste jako z vodicky a ma se moc a moc dobře..lvíček :zipper_mouth:
14. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz
ajiik..at je klúci v poraaaadku :slight_smile:
14. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz
Ajiik, chudinka ... to je už docela vysoká teplota, musí to být vysilující pro prcka ... dáváš zábaly?

Sroutku, to je fajn, že se vám daří a že mimi roste a má se u maminky dobře :wink:

Adajar, to jsou dobré zprávy! Dany je šikulka :wink: Zatím nejsi v nemocnici společně s Danečkem?

S Danečkem jsem dnes byla ráno u dr., dokonce se mi po 45minutách podařilo odchytit moč, ale byla to teda kovbojka, nechala jsem ho běhat nahatého po bytě a lítala jsem za ním s kelímkem. :sweat_smile:
U dr. mu brali krev z prstíku, aby se vyloučil zánět v těle, měl krajní hodnotu, tak nás poslala s podezřením na zánět středního ucha do špitálu na ušní. Tam jsme čekali skoro hodinu, čekárna narvaná a nikdo nás nepustil dřív s prckem a to ani sestra od dr, Dany se tam vztekal, lehal na zem, nebyl k udržení ... naštěstí zánět ucha dr vyloučil, dostal kapky s antibiotikem do nosánku a uvidíme. Domů jsem přijela úplně hotová, tři hodiny po doktorech :unamused:

Dany měl odpoledne ještě teplotu 38,4 a teď když šel spinkat, tak už byl bez teploty, uvidíme v noci a zítra, kéž by to už bylo dobrý. Zítra máme jít na oslavu 95.narozenin babičce, tak bych ji ráda viděla ...
14. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz
allieh, gratuluju k neteřince :wink:
Ještě že se na to přišlo a malá je už na světě!
14. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz
Moni, nedávala jsem protože má studene ručičky i nožičky a to se prý nemá. Přes den je relativně dobrej, ale k večeru už je to na něm vidět. Přes den je ukňouraný a myslím, že i zoubky mu dávají zabrat dost se mu jich prořezává.
14. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.