• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahojky holky,jdu se s Vámi rozloučit.
zítra odjíždíme večer,ale už asi nebudu stíhat se sem podívat!
Tak se měj te krásně a po 25.8 se ozvu...

opatruj te se a dej te pusinky prckům :dizzy_face: myslete na mě,ať cestu zvládnem v pohodě a Kubča je OK...papapapa a nezlob te tu :wink:
14. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz
Ahojky,

ADI - gratulace Danečkovi k dýchání a Tobě k mlíčku!!!! To je skvělá zpráva, že už si sám dýchá, jen tak dál!!!! Přeji vám oběma hodně síly a štěstí, budete je potřebovat :slight_smile: :slight_smile: Daneček je šikulka, určotě všechno hravě zvládne :slight_smile: :slight_smile:

KARI - Barunka má krásné míry - co je malé to je milé :slight_smile: , no a tatka je taky šikula, že to u paní doktorky zvládnul :sunglasses: Pupeční kýlu, měl Luky, ale asi do 5 let se mu úplně sama vstřebala, takže se stím nemuselo nic dělat. Tak neboj, určitě to bude dobrý :slight_smile: Jo a video je opravdu moc krásné :dizzy_face:

AJIK - chuďátko Filípek, to mu ty zubiska teda dávají pořádně zabrat. Tak ať je broučkovi lépe a teploty jdou dolů.....Já nevím, ale jestliže by teploty neklesaly, tak po 3 dnech takhle vysokých horeček, bych ho šla asi pro "zicher" ukázat k mudře.... :unamused:

SROUBI - gratuluji k výsledkům ze screaningu a Kubíček je šikulka, že už ťapká :dizzy_face:

MONI - bobíšek malý, tak hlavně že se nenašlo nic špatného, ale to musela být fakt síla tam čekat se špuntíkem. Já nechápu ty sestry, proč jako neberou tak malé děti přednostně - buď sama žádné ještě nemá, a nebo už zapoměla jaké to je mít nemocné malé dítě :angry: :angry: :angry:
Tak ať je bobíšek už v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face:

NIKY - přeji šťastnou cestu a báječnou dovolenou :dizzy_face: Krásně si to užijte, mějte sluníčkové počásko a mějte se skvěle!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Uff, snad jsem na nikoho nezapoměla...... :rolling_eyes:
14. srp 2009 ve 22:58  • Odpověz
Jinak ještě dobaluju kufry, páč zítra taky odjíždíme na dovču, tak se už těším :slight_smile:

Dneska jsme byli u fotofrafky, nechat nafotit kluky a taky jsme se blýskli všichni dohromady. Fotky budou do 14 dnů a už se na ně moc těším, viděla jsem je na pc a jsou moc pěkné. Musím paní fotografku pochválit, je fakt suprová. Celou dobu dělal blbinky, aby Tobíka rozesmívala - vydávala ze sebe různé legrační zvuky, na hlavu si dala rozplácnutého plyšáka prasete a dělala ze sebe kašpara - a malý měl pusu od ucha k uchu :sweat_smile:
14. srp 2009 ve 23:04  • Odpověz
tak se tady mějte všichni moc krásně, nikdo ať nestůně a za týden jsem zpátky coby dup :slight_smile:

páček shledáček :slight_smile:
14. srp 2009 ve 23:06  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
Matyáškovi jdu popřát všechno nejelpší k prvnímu ročku, hodně štěstíčka, zdravíčka a úsměvů na tváři :dizzy_face:

Ajiku, doufám, že malému je už líp.
15. srp 2009 v 10:29  • Odpověz
Ahojky,

Juli, Filípek už dneska měl jen 37,4 a 37,1 tak snad už to bude dobrý. Teďka spinkaji. A je pěkně ubrečenej už jsme nevěděli co sním. A vyrážka zatím není, tak to asi vypadá na zoubky :pensive: už nevím jak mu ulevit homeopatika, calgel, chladící kousátka, paralen, panadol baby a pořád pláče, ale snad už bude dobře.

Taky se přidávám Matyáškovi k prvnímu ročku a přejí vše nej jej :wink:
15. srp 2009 v 10:34  • Odpověz
Mery, dr. má dovolenou nemohla jsem se jí dovolat. A když jsem sní mluvila když měl Tomik horečky, tak mě řekla, že ani chodit nemusím když má jen teploty že na něm nic nepozná, tak fakt nevím .
15. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
Ahojky,
Matyáškovi přejeme krásné 1.narozeniny a maminku nezlobit přece jen má školku dle Niky :sweat_smile: :grinning:
15. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz
ahojky,
děkujeme za přání :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
taky přeji Andrejce od MANCOVKY vše nejlepšíííííííííííííííí k prvnímu ročku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

my slavili včera,ale jen v kruhu rodinném. Matyho hračky moc nezajímají, z odrážedla měl karambol, zase mu tekla krev z pusy ,ale nevím z čeho,nechce mně nikdy do pusy pustit.
za chvíli se vrhnu na dort..jsem nenažraná :grinning: a taky ho nikdo nejí.....

ajiiku: tak sláva...ale jestli to je zubama,tak jako děs,takové vysoké horečky.Se mi nechce ani věřit,že tak dokážou prcky potrápit. :frowning2:

moni: jsi měla Danymu přilepit pytlík na moč..měla bys to jednodušší. :slight_smile: S těma sestrama to je hrozné, taky to nepochopím, udržet tak malé dítě v čekárně je nadlidský výkon......

niikkyy: šťastnou cestu..užijte si to :slight_smile:

mery: vy se máte, vy furt dovolenkujete :slight_smile:

a už zase nevím.......snad ještě zareaguji,až si vzpomenu :slight_smile:

hezký den
15. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
njn...školka :grinning: ale dííííííííííííííííííky :slight_smile:
15. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz
kuk........ :grinning:
15. srp 2009 v 18:22  • Odpověz
No tady to dneska žije :grinning: Co dělá oslavenec?
15. srp 2009 v 18:25  • Odpověz
spinká :slight_smile:
15. srp 2009 v 18:26  • Odpověz
je krásně,tak jsou všichni pryč
15. srp 2009 v 18:26  • Odpověz
U nás se bude spinkat taky do 10 minut,už je načatý :sunglasses:
jj krásně a navíc víkend :slight_smile:
15. srp 2009 v 18:30  • Odpověz
Ahoj všem.

Hlásím že žijeme, jen nějak není čas... Celkem i nakukuju, ale pak nechci na někoho zapomenout, tak radši nepíšu, však to znáte :wink:

Ale teď mi teda uvízla v hlavě skvělá zpráva od Adajar že Daneček už dýchá sám, to je naprosto bombovní zpráva a mám z ní velikou radost! Jen ať je drobísek takhle postupně šikovný ve všem a za pár měsíců už bude moct frčet domů :dizzy_face:

Jo a ještě NIKY - užijte si dovolenou!
15. srp 2009 v 19:22  • Odpověz
ahojky, Matymu přejeme Vše Nejlepší k 1.narozeninám... koukala jsme včera na fotky, jsou moc hezké
Gabi, ani mi neříkej, že měl karambol z odrážedla, to bude zase boulí... :wink:

Andrejce také přejeme krásné narozeniny!!!!
:dizzy_face:

My slavíme zítra... budeme slavit venku u našich na zahradě, má být krásně, tak už máme naložené maso a bude.. a také tady máme pouť a ještě celovíkendový festival, takže docela hodně... na fesťák šel jen taťka, nakonec jsme prostě nešla... snad až příští rok

jinak si to s Vašíkem náramně užíváme, je krásné sledovat pokroky....a že jich je...je to prostě nádhera a každý den si to užívám víc a víc...ale však to znáte!!! a někdo to má hned dvakrát, že Juli a Aji :wink:

no nic, jdu ještě povysávat, pak si hodím nohy nahoru, dám vínko a budu koukat na Geishu, ten film prostě miluju

tak se zatím mějte a marůdkům přeji brzké uzdravení!!!
15. srp 2009 v 19:22  • Odpověz
Jo a ještě Matyáškovi a Andrejce krásné první narozeniny!!! Oboum posíláme pusinku :dizzy_face:
15. srp 2009 v 19:24  • Odpověz
tak jsem se vrátuli z venku, Nelinka ještě vykládá v postýlce, tak snad brzo zabere .. dneska trhli rekord ve spaní - usnulí včera v 8, vstávali dnes ráno v půl 8 a ve 12 usnuli znovu a chrněli do 3! Naprosto neuvěřitelné.

Andrejce také přejeme všecičko nejelpší, hodně zdravíčka, dárečků a úsměvů :dizzy_face:

Ajiku, doufám, že už ta teplota konečně pominula a už to bude dobré

Lencak, zítra si to užijte, také moc gratuluji i když den dopředu. Snad to nevadí :sunglasses:
15. srp 2009 v 19:38  • Odpověz
Juli, tak to muselo být prima když takhle krásně spinkali :slight_smile: to jsem teď poslední dobou nezažila :angry:

Jinak už jsme bez teplot Filípek 36,9, ale Tomik měl zvýšenou :fearful: tak snad stoho nic nebude. Ale začal taky malinko slintat, tak asi zoubky anebo jak je i vedro... A dneska jsme šly i ven a bylo vidět jak byli moc rádi a já taky :dizzy_face: Už to potřebovaly :wink:

Andrejce taky přejeme krásné narozeniny :wink: Moje jmenovkyně :sweat_smile:
15. srp 2009 ve 20:58  • Odpověz
ahoooj holky tak jsem zpet...jako vycerpavajici dovolena, a ted jsme doma v klidu, krome teda chlupu, kt. byly vsude - tchyne se zase cinila, to me hned nakrklo, kdyz jsem prijela... :angry: jako zrejme smejdila vsude... :astonished: nesnašímm to..snad se mi podari vas docist, ted jsem se jen chtela ohlasit, ze zijeme :slight_smile: a jako Katulin ma jednicku s hvezdickou, nejen ze cestu zvladla v pohode, ale i cely pobyt, hezky spala, jedla i v cizim prostredi a porad mela pusinu od ucha k uchu..to me tam nejak drzelo.... :dizzy_face: jinak tedy nic moc jsem strasne zklamana z te me kamaradky a tak...proste jsem to tak nejak ocekavala a bohuzel se to potvrdilo...je to smutny, jak clovek muze o nekoho jen tak prijit..staci par okamziku...hmm ale to nic, nejak se to vyvrbi... :pensive:
15. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz
jéééé Maty ma roček krasnéé asi jsem tu toho hodne prosvihla :frowning2: :frowning2: takze Matyasku krasny vstup do sveho prvniho rocku a co nejmene bolistek a hodne radosti!!!! posilame kapří pusinky od Kati :slight_smile: :slight_smile:
15. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz
gabi ja uz pak nemohla konikovat, pac jsme zjistili ze se manzovi na notasu stahli aktualizace a nabehl mu ucet jako blazen, takze jako jsem to stopla s tim, ze to vydrzim.. a vy jste toho zase az tak moc nenapovidaly. huraaa...no a ja jdu spat. letmo jsem prohlidla, ze Danecek bojuje, tak jen tak dal a Adi drz se moc...a taky vsem dovolenkarum moc peknou dovcu...a oslaveneckum minulym i budoucim jen to NEJ NEJ...ja budu ted slavit jen svoje narozky a Katulin za 14 dni..snad jsem na neco nezapomela, no ale ted uz fakt jdu spat jsem k.o. :pensive: jako na dovce se fakt spat nedalo a ja jsem vyrizena vic jak v sestinedeli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz
myslela jsem Danielek ze bojuje, ja uz jsem fakt mimo omlouvam se....to asi to jak je Dany od Moni nemocny...tak hlavne at je dobre..ty jo teplutky v techto vedrech hruza hruz.. :frowning2: :frowning2:
15. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz
Tak zeny,loucim se z CR uz budem prejizdet hranice do Rakouska!kuba chyt na zacatku cesty nerva ze se jeste nejede,byl uz utahanej jak cert a ted spi ani nevi,ze zastavujem.snad to vydrzi.tak papa a pusiny
15. srp 2009 ve 23:26  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme s malým už hodinu vzhůru, a brousím si po netu.... malej si hezky hraje, za chvíli půjde snídat, přebalit, převlíct...

Lis - vím že tě to s tou "kamarádkou" mrzí, ale věř, že tě nemá co mrzet, buď ráda že se na to takhle přišlo. Ať si najde takové mamnky, kterým nebude vadit, že si děti bazén načůrají. Ale osobně myslím, že bude hledat dlouho a ani nenajde.
16. srp 2009 v 07:08  • Odpověz
Hezký večer všem, teda tady je pusto prázdno... :astonished: My se vrátili z víkendu u našich, máme za sebou úspěšně páteční návštěvu ZOO a pak i sobotní svatbu...Kája byla úžasná, hezky vše zvládla a dokonce na svatbě měla nápadníka o tři měsíce staršího, pak není divu, že byla plná elánu a nechtělo se jí spinkat, takže ze svatby jsme dorazili až kolem 22h.... :sweat_smile:
Tak a teď chci popřát všem oslavencům nej, nej, nej...a všem marůdkům, ať je jim brzy lépe! :slight_smile: Tak a už nevím na co jsem chtěla reagovat, jsem nějaká zmožená z toho víkendu, takže všem přeji dobrou noc! :slight_smile:
16. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz
ahojky,
no mrtvo tu je...mám za sebou taky náročný den, jsem gogy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
lis: vítej zpátky :slight_smile: ..jsem to nějak s těma chlupama nepochopila....
ani nevím,zda někdo dneska slaví....

maru: hezké fotky :slight_smile: co ta NIKKYY ? psala ti?
musím jít trochu polklidit
sil: super víkend :slight_smile:
16. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz
gogy nejsem,ale grogy :grinning:
16. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz
čau holkyyyyyy....normálně mám sebou PC kvůli fotkám,abych je mohla natahovat a čistit paměťovku a najednou se mi nahlásilo,že pan domácí je připojen na WIFI a má nezabezpečený net....oléééé TAKŽE VÁS ZDRAVÍM Z CHORVATSKA

Kuba cestu zvládl bravurně,celou dobu spal i když jsme zastavili,jen ke konci,když jsme hledali náš barák,tak jsme bloudili a Kubča byl už nervní a byl pokakanej,tak plakal,ale hned jsme to pak našli,tak pohoda...už se pak koupal i v moři,byl nadšenej,nechtěl ven...no krásaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Tak když se mi to podaří,tak se zítra přihlásím...no mazec,je po dovolené když mi jde net :grinning:
Tak paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jdu spát
16. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.