• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Pěkný večer! Tak jsem Vás trochu dočetla....

NIKY šťastnou cestu a krásnou dovolenou!!!

Všem jednoročkům přeji vše nej nej nej a Kristýnka posílá sladkou pusu :dizzy_face:

ADY to jsou super zprávy a mám z toho radost. Držím pěstičky ať to jde jen tak dál! :wink:

LIS vítej z dovči a je mě líto zklamání, ale většinou na společném pobytu si člověk vytřídí známé a kamarády :unamused: ...to znám :sweat_smile:

já už ani nevím na co jsem chtěla reagovat.....prostě všechny zdravím :grinning:

U nás pohoda víkend s grilovačkou. Malá je OK a snad už si nevymyslí nějakou nemoc a můžeme jít v úterý na tu roční prohlídku.
16. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz
NIKY tak to je fajn, že jste cestu zvládli v poho a Kubík je šikula! Nás ta cesta čeká za 24 dnů tak snad to bude taky v poho. Užívejte si mořátko a sluníčko :slight_smile:
16. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz
juhůů to je prča,ta holka je všude :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz
No Maru kdo jiný než NIKY by to dokázal :grinning: :grinning:

Jinak máš moc pěkné nové fotečky :wink:
16. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz
sil: pěkné foto v pase..moc vám to sluší s Karolínkou :slight_smile:
niikkyy: supééééér...hlavně,ať vám počasí přeje..a to máš pravdu..jak je funkční net,je dovolená v pr....aspoň nás zásobuj fotečkama :slight_smile:
16. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz
Hezký večer přeji:slight_smile:
víkend opět náročný v pátek grilovačka, včera kámošky rozlučka se svobodou a dneska návštěva u babi a dědy.
Všem oslavenečkům přeju všechno nej nej hlavně hooooodně zdravíčka, štěstíčka :slight_smile: :slight_smile:
Niky, super, že jste cestu takhle krásně zvládli - Kubík je fakt šikulka:slight_smile: :wink: krásně užívejte dovči:slight_smile:
Veru, tak jak finišujete ty dodělávky jsou nejhorší že? tak ať se všechno vydaří.

Tak jdu chrupat pa dobrou noc
16. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz
ahojky my byli cely den u nasich a fakt palirna, Kata se cachtala.... :slight_smile:

gabi ad chlupy jako tchyne ma psa, kt. je jen u ni, ale jako kdyz jsme tu nebyli, tak si tu vegetila jak jinak, ikdyz se dusovala, ze tu pes nebyl, ale chlupy jsou proste vsude..plna koupelna, v kuchyni na zemi a tak...jako ja to nesnasim a neverim ji...baba tu mela veget v mem cistem bejvaku :cry: :cry: ten pocit je hnus fialovej...a total cerna vana.... :rolling_eyes: :angry:

nikkyy: to je uzasny jako ona pise i z Chorvat :grinning: uzivejte a Kubik je sikula...

jj holky, ale bezohledna kamoska vlastne neni kamoska, takze jsem alespon na to prisla, ikdyz teda je to divny a smutny...hmm ale jako co se da delat :pensive:

prosim jak zabavujete deti v aute, kdyz nespi (jako K vetsinou spi, ale ne vzdy a pak pomuze hudba, jenze nevim cim ji jako v aute zabavit hracku a tak...)...
16. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz
Maruuu fotky krasneeeeeeeeeeeeeeee predposledni je fakt dost hezka, jak jste spolu takova zasnena...a to spadle sexy raminko :sweat_smile: :sweat_smile: jako ja chci taky tak vypadat :confused:
16. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz
jo a doufam, ze me po spolecnem srazu taky nebudete nenavidet... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: jdu spat tak dobrou
16. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz
Ahojky holky tak uz jsme dneska chovali 3 hodiny a nas mladej to vydrzel a i teplota byla dobra a uz jsem pribrali prvnioch 30g. A mamka poprve prebalovala. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. srp 2009 ve 22:30  • Odpověz
Adajar, super zprávičky, jen tak dál! :dizzy_face:

Gab, opožděně vše jen to nejlepší Matymu, ať je hlavně zdravoučký :wink: , já tady ted moc nebyla, měla jsem tu na pár dní sestřenky, tak nebyl čas..včera jsme si udělali společný výšlap na Lysou horu, bylo supeeer, malá to absolvovala báječně, jen zpátky jsme šli už potmě, tak jsem se docela bála, fotky jsou vloženy, pošlu odkaz :slight_smile:
17. srp 2009 v 00:34  • Odpověz
Dobré ranko,
tak včera to tu trošku ožilo až teda večer,to už jsem nenakukovala,ale je fakt že jak je krásně tak je tu pusto což chápu za chvíli zase podzim a hnusná zima :angry: Vás opět budu bavit s mým božským nájezdem :sweat_smile:
Doni děkuji za fotečky,tak samo Lis a té díky i za sexy spadlé ramínko :grinning: :grinning: Ono to není schválně já si to tričko koupila po porodu když jsem měla nějaká kila navíc a teď jsem do něj zhubla a prostě padá :grinning: Dřív drželo a ani se nehlo :rolling_eyes: Byli jsme se ségrou opět fotit v parku tak jsem tu dala takový výcuc fotek,ale kdo by chtěl vidět více tak tady:
http://katdol.rajce.idnes.cz/15.8.09_Domca_13M/
Taky jsem vám omrkla fotečky a Lis Káťa je úžasná jako vždy a jak je veliká ukazuje skvěle :wink: ¨
fajra taky super fotky a ještě Gabus s oslavy narozenin božské fotky,krásný dort a odrážedlo super :dizzy_face: :dizzy_face:

Adi krásné zprávy jen tak dál :dizzy_face: :dizzy_face:
a už nevím co jsem chtěla ...... jo koupila jsem si calibrum baby plan :grinning:
17. srp 2009 v 07:14  • Odpověz
Lis a ta kamarádka,znám to taky :wink: zabavování v autě tak Domimu stačí něco co nezná,obal od autorádia,klíče nebo jeho věčná kámoška flaška čaje a pije a kouká z okna,jinak vydrží asi hodinu pak třeba zdřímne a pak už nastupuje máma a bavím kravinami,cesta do Prahy bude asi žůžo :sunglasses: On neposedí všude musí vlézt no znáš to a jak musí sedět tak to je katastrofa :rolling_eyes:
17. srp 2009 v 07:21  • Odpověz
Objevila jsem ještě nové foto Sil a Karolínky,moc vám to spolu sluší holky :dizzy_face: :dizzy_face:
17. srp 2009 v 07:42  • Odpověz
Ahoj holky.... tak stříbro nebude, nebo aspoň ne teď.....
17. srp 2009 v 09:42  • Odpověz
Ahoj holky a rarášci,

tak jsem myslela,že má Filípek 6 nemoc včera měl trochu vyrážku a když jsem byla u dr. tak to spíš vypadá na potničky. Tak prodělal nejspíš nějakou virozu měl malinko červenej krk a k tomu ty zoubky. Jinak je už bez teplot akorát je pořád mrzutej :confounded: teď usnul a Tomik snad brzy taky :angry: pořád ho slyším jak říká au au ( auta ) , ale ono to vypadá že je u něho au všechno :sweat_smile:

Maru moc pěkné fotečky moc vám to sluší já všude na fotkách vypadám jak idiot :angry: a na zbytek mrknu až budu mít chvilku musím jít vařit oběd.
17. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
Pepi, to mě mrzí, ale uvidíš že // tu budou cuby dup :wink:
17. srp 2009 v 09:54  • Odpověz
Tak jsem si aspoň vylepšila profil, když už je jasný že nejsem těhule, tak až mi skončí tahle mrcha, tak hurá na snažení... a abych si zvedla náladu, tak jsem si to do profilu dala už teď :slight_smile:
17. srp 2009 v 09:54  • Odpověz
naždáááárrrr jsem se zas napojila,to je v prdeli :grinning:

JAkub spí,manža usnul na houpačce a spolubydlící ještě chrápu,tak co dělat že :grinning:

Ada: super,že jsis chovala,přebalovala a že nabral,superka....

Lis: no jasně,já dokážu všemožné... :grinning: hele ale jako jsem fakt zjistila,ýe jsem závislák jak prase :grinning: ty známý,když zjistili,že jsem napojila net prej hmmm a Verču už do odjezdu neuvidíme a nepokecáme :grinning:

MAru fotky jsem jukala na FB a bomba jako,nemám co říct
17. srp 2009 v 09:57  • Odpověz
jako kde jsteeeeeeeeeeeeeeeee to nejde v ČR net nebo co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2009 v 10:14  • Odpověz
já se vykecávám na ICQ s nějakou Niky a honím dítě po bytě :angry:
17. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
NIKKYY: na dovcu musis nastoupit hned po ukonceni materske, jinak ti propada a o dovolenou se ti ten mesic krati rodicak, dostanes z nej jen urcite procento.

jinak vsechny moc zdravime :slight_smile: a blahoprejeme vse nejlepsi srpnatkum k narozeninkam :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
venuse co??nechápu :sweat_smile:
17. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
no já taky nechápu :sweat_smile:
17. srp 2009 v 10:58  • Odpověz
Hezký den všem, tak já od rána uklízím, peru a ták, holt po víkendu plném zábavy nastává pracovní týden! :grinning: Kája mi chrupká na balkoně, ale počítám, že se každou chvilku vzbudí, tak mě čeká krmení dravé zvěře a odpolko chtě nechtě půjdeme do toho vedra ven, protože potřebuju na nákup... :sweat_smile:
Maru a Gabi, děkuji za pochvalu fotečky... :slight_smile: A na oplátku vám taky musím pochválit fotečky...u Maru, je to bez diskuze zase super...a Gabi, měla jsi moc krásné dortíky a hezky jste si to užili! :slight_smile: Jo a Fajra, taky hezké fotečky...ten výšlap mi tak trochu připomíná ten náš na Černou horu...jsem měla jazyk až na zádech! :sweat_smile: Jjj, doufám, že jsem na nikoho nezapomněla... :slight_smile:
Niky, teda ten koník je závislost co??? :grinning:
17. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
Ahojky,

Vasikovi, Misovi a Helence jenom to nejlepsi k narozkam!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Matymu a Andrejce se zpozdenim samozrejme také!

Adi - to je super, jen tak dal!

Mery - diky za povzbuzeni, taky myslim, ze zmizi sama.

Lis - vitej zpet. Ta tva tchyne, to je teda :angry:

Niikkyy - peknou dovcu!

Verus - hodne zdaru na baracku!

A vic uz nevim.

My o vikednu slavili Barunky narozky, bylo tu super, grilovacka uz v nasem novem, ale jeste nedodelanem baracku. Teda byla trosku nesva z tolika lidi, co o ni jevi zajem, ale dort ji maximalne vylepsil naladu...
Taky poprve pres noc spala beze me u tchanovcu, a naprosta pohoda, vubec neplakala. mela jsem strach, jak to zvladne a byla jsem pripravena kdykoliv dorazit, ale evidentne to zvladala lip nez ja. Sikulinek muj.
17. srp 2009 v 11:24  • Odpověz
ahoj holky zdravim je dusno jak prase a me se od rana mota hlava a zase me boli spodek, mam mit MS a opet kulovy...mam z toho depku a obavam se, ze to tak uz bude porad...a taky jsem premyslela, ze mi asi ani ten gynex nepomohl a nedavam sanci ani Femigardu, protoze ja nemam poruchu cyklu jako takoveho, ale proste po tech zakrocich to tam mam naruseny, takze to asi temito kapkami nespasím :pensive:

co myslela Venuse? :fearful:

mate tu nektera narozeniny v srpnu? krome deticek myslim?? :slight_smile: myslim, ze kacm je srpnova nebo se pletu???? :zipper_mouth:
17. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
a Petule vse nej k svatku!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: snad tu jina Petrus neni, kdyby joo tak se omlouvam... :confused:
17. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
Ahoj děcka!
Všem raráškům oslavencům přeju krásné narozeniny :slight_smile: !
Niky, mazej si užívat moře a dovču :sweat_smile: :sunglasses: ! Myslím, že si Venuse přečetla první stránku místo třistaosmdesáté a reagovala na to co se řešilo tehdy :grinning:.
17. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.