• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Lis a ty máš narozky teď? Jestli jo tak všechno nejlepší a přeju ti , aby konečně došla mrcha v plné parádě a mělas klid. Já jsem taky Petra, ale svátky se u nás neslaví :grinning: :grinning: :grinning: !
17. srp 2009 v 11:36  • Odpověz
Ahojky, už se těším, až odpoledne vyrazím k našim a napustím bazén ... uf vedro

Holky, fotečky máte moc krásné, Gabi, ten dort je bomba

A také gratuluji dnešním oslavencům k prvním narozeninám, hodně zdravíčka a úsměvů :slight_smile:

Ajiku, to je dobře, že už je malému dobře. Snad už ty zoubky dají pokoj

Adajar, to jsou krásné zprávy, že už malý přibírá. Malému se určitě u tebe moc líbilo, že?

Pepi, držím palečky, aby vám to brzo vyšlo

Niikkyy, hezkou dovču a neproseď ji u PC, závislačko :wink: :grinning:
17. srp 2009 v 11:37  • Odpověz
já jsem také srpnová, ale až posledního

Dnes má svátek Petra? Tak to musím popřát kamarádce a samozřejmě i tady našim Peťkám vše nej :dizzy_face:
17. srp 2009 v 11:40  • Odpověz
kari super, ze se Barunka mela dobre i pres noc to je uspech, ja bych to taky mela zkusit, ale nejak na to nemam..uff

adi jako super zpravy, jen at se tak dari dal a dal...

holky ja jen peru a peru...brrr kdo to bude zase zehlit???? :confounded:

nikkyy: napis neco o dovce, kdyz uz muzes referovat....kdyz uz nejsme u more, tak alespon report...jezis ja ti zavidim samozrejme v dobrem...za rok jedem na tuty taky do Chorvat...

jo a jeste jsem chtela pepi neves hlavu tehu urco brzy budes...ja bych asi i tu mrchu brala, uz jen kvuli pocitu, ze jsem znovu zenska....pekne me vse zbabrali v te porodnici :frowning2:
17. srp 2009 v 11:41  • Odpověz
Ahojky:slight_smile:
Lis, díky za přání jestli to patřilo mě :grinning: :wink:
Pepi, neboj brzy to příjde. Aspoň si to snaženíčko trošku užiješ teda doufám, že né moc dlouho, ale příští měsíc už budeš těhu :wink: :slight_smile:
Holky, všechny máte moc krásný fotky a dětičky :dizzy_face:
Niky, já to asi chápu Venuse se spletla a reaguje na první stránku tam píšeš o MD :slight_smile: :wink:
Taky se přidávám ke gratulaci všem co mají narozky či svátek, tak vše nej nej.

Juli, už to vypadá dobře, ale ty zoubky asi budou ještě trápit.

Maru fotečky jsem zkoukla a jsou krásný :slight_smile: Domča je kouzelnej

Nikky vypni pc a jdi na slunko a užívej si krásné chvíle u moře :wink: pc budeš mít doma :wink:
peti tak taky vse nej k svatecku a promin..ono ty prezdivky hodne klamou... :astonished: :confused: jj mam narozky zitra proto i si dobre pamatuji, ze prede mnou jsou Petry a zitra Helenka, takze Helenka od Svely bude slavit... :wink:
17. srp 2009 v 11:42  • Odpověz
Sil, jukla jsem na fotečky a moc vám to sluší :slight_smile:

jdu jíst dokud kluci spí :dizzy_face:
17. srp 2009 v 11:43  • Odpověz
peti svatek, ktery se neslavi jakoby nebyl to mi vzdy rikala moje mamka :sweat_smile:
jé vy jste byli všichni nějaký rychlý - díky za přání k svátku:slight_smile:
Lis, a jak dlouho jsi brala ten Gynex? a to ho bereš i v kombinaci s těmi hormony?
17. srp 2009 v 11:44  • Odpověz
petulo no jasne ze tobe ty jedna, vzdyt u tebe jsem poznala, ze jsi Petra :wink:

jo presne nikkyy co bych dala za more, tak mazej od compu my ti to na tento tyden odpustime ze tu nebudes oxidovat.... :grinning: :wink:
17. srp 2009 v 11:44  • Odpověz
Lis a ještě zádná změna s těma problémama?
17. srp 2009 v 11:45  • Odpověz
juli ne gynex jsem brala 3 tydny jak psali, pak jsem mela tu pauzu a pak asi jen tyden a on mi pak dal tu antiko...dohromady bych to nebrala...a jelikoz mam ted antiko, tak neberu nic a pak zkusim Femous a kdyz ani to ne, tak uz nevim.... :pensive: :pensive:
17. srp 2009 v 11:46  • Odpověz
petul: neee :cry: :cry: :cry:
17. srp 2009 v 11:46  • Odpověz
tak to mě mrzí :cry: ale tak stejně co budou doktroři dělat dál přeci jenom tak nenechají?
17. srp 2009 v 11:49  • Odpověz
gabiii krasne fotky ty jsi fakt mladice ty joo :slight_smile: :slight_smile: a holky taky vam prijdou vase deti najednou strasne dospely?? :slight_smile: :slight_smile: me ted prijde Kata najednou strasne dospela a takove ty vyrazy obliceje ty joo uplne to vidim i u Matyho a Dominka...jak uz jsou to fakt chytra batolatka...jo a Kata vcera po dlouhe dobe zase chvili stala jen tak drzela bublifuk a stala..jako super...ale to jsou vzdy jen chvilky...cucim na to jak Maty uz na fotkach stoji a tak...a jine deti chodi..no ale jako ji to totiz vyhovuje, ona je tim tak rychla, ze proc by se snazila :rolling_eyes:
17. srp 2009 v 11:51  • Odpověz
Lis, a co jiný lékař?
17. srp 2009 v 11:51  • Odpověz
Petul: ja nevim ono jako to vypada, ze to tak nechaji, ten muj uz asi nevi a sehnat tu jen tak jineho dr. neni snadne...no a v porodnici, kde to zvorali, tam uz to nikoho nezajima...nevim, na koho se obratit...muj dr. mi rekne, ze jsem rarita a tim to hasne.. :fearful: :cry:
17. srp 2009 v 11:52  • Odpověz
jako mame znameho gynekologa, ale i u nej je videt, ze s tim nechce nic mit.... :confounded: proste s tim nechce nikdo nic mit....
17. srp 2009 v 11:53  • Odpověz
Lis, my jsme na tom podobně:slight_smile: Samík je hroznej lenoch a navíc on je na sebe strašně opatrnej. Za jednu chodí úplně nádherně a stát bez opory taky umí, ale jenom když to nevnímá.
Co na to říct prostě je to mazec a co zkusit třeba alternativní medicínu to nechceš?
17. srp 2009 v 11:56  • Odpověz
Šmankote holky vy jedete, nestačím číst natož reagovat :grinning: !
17. srp 2009 v 11:59  • Odpověz
Lis, přesně jak píšeš naše kluci nám vubec nepříjdou jako roční, ale aspoň dvouletý, ale fakt když jsme koukaly na fotky, tak je vidět jak děti stárnou. Moc rychle spějou až je to neskutečný :confused:

Kluci pořád spinkají a já po obědě a klídek a to mají ještě chrupkat odpolko no nevím nevím
17. srp 2009 v 11:59  • Odpověz
Lis a co léčitele? Mě taky pomohl :wink:
17. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz
alternativni medicina co si pod tim mam predstavit? :confused: jako akupunktura, homeo a tak??
17. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz
petul kdyz ona neni K lenoch ona je fredka, ale proste lezeni ovlada pres pul roku a je to jistota....a vcera stala presne, jen kdyz si neuvedomi ze proste stoji, jinak by ji to slo...a porad by taky slapala za ruce, ale za jednu to nee ona nema vubec stabilitu... :zipper_mouth:
17. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz
Ahoj ženy :slight_smile: ,pamatujete si ještě na mě??? :wink:

Moc gratuluji Adajar k Danečkovi-tak přeci je srpňátko :confused: Přeju mu hlavně hodně zdravíčka a ať dělá rodičum jen samou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A podle toho mála,co jsem přečetla je šikulka,když už dýchá sám a přibírá po mamčině mlíčku. :slight_smile:

Ajii,tak to asi chrundí všechny hradecký mimina.Kája usnula v 1O:15h a ještě spííííí :astonished:

Gratuluju všem oslavenečkům,kterým jsme s Kájou nestihly popřát,hlavně zdravíčko a nejhodnější rodiče :dizzy_face:
Vim,že dneska slaví Vašík od Lenci-takže gratulujeme :slight_smile:

Já rodim až zítra :wink:
17. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
mandul dnes jsem na tebe myslela ahoooj :slight_smile:
17. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz
Ahoj lis :slight_smile: už se těšim na srazík.Jen jsem četla že Veru s Áňou nejedou :frowning2: to je mi líto.No tak příště...
17. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz
no nejedou taky me to strasne mrzi ja se na ne hrozne tesila :cry: :cry:
17. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.