• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
ale jako desne se to blizi.. :wink:
17. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz
vařim dneska houbovej guláš,tak snad se srazíku dožiju :grinning:

Ajii představ si,že nám konečně sundávaj lešení z baráku,už se nemůžu dočkat až dám vyvětrat peřiny :dizzy_face:
(od dubna nám zateplovali panelák).Jinak tenhle týden jsme v Hradci,ale ani se s Tebou nemůžu domluvit na kočárkování,tenhle týden si u nás budou dveře podávat gratulanti :sunglasses:
17. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz
Dik Petulo5, reagovala jsem na prvni stranku, kde Nikky psala o MD :wink:
17. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
Ahoj holky,

vsem oslavencum gratulujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

na srazik se uz moc tesim, utika to strasne, uz je to za mesic :slight_smile: a na Verus jsem se taky moc tesila.

Narozeniny budem slavit nadvakrat ty dva vikendy na prelomu srpna a zari, dorty uz jsem objednala opet marcipanove :slight_smile:
17. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz
Mame tady ted jeste pejska od nasich, jsou na dovce, tak nejak nestiham jeste vic nez obvykle :sweat_smile:
17. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
Holky kdo to má dočítat? téééda to je super zase něco dočítat :grinning:

Lis holka tak Ms nikde,to je mazec jako a jak tu psala Pepi,že to dostala ( je mi to líto,ale na druhou stranu teď jsi ofiko snažilka a tak to bude coby dup :slight_smile: pak Lis že to má dostat tak mi došlo,že to mám taky dostat a zatím teda nic tak uvidím jak si moje tělo opět poradí,každopádně už vím,že měním Dr. a už vím i kde půjdu.
To jak jsi psala Lis,že ti děti přijdou dospělejší jako,že už nejsou mimina tak to se přidávám Domi má za ušima on je chytrý jak čert na lotroviny to si pamatuje vše přesně a Káťa a Maty a všechny děti taky mi přijdou už opravu batolátka je to neuvěřitelné jak se během roku z mimina,které jen leží a neumí se ani otočit stalo přechytralé batolátko :sweat_smile:
NO Domi taky umí stát bez opory jak jste psali když o tom neví,že se nedrží tak stojí jistě,ale jak ví,že se pustil tak si raději sedne,na 4 je jak fretka taky ho nestíhám všude mi utíká a za ručičky chodí taky jistě a došlapuje na celé nožky. Za jednu ručičku taky umí,ale bojí se a chňape rukou po moji,ale když v ní něco drží tak jde krásně. No je opatrný bojí se,ale nehoním ho má času dost :slight_smile:
a už nevím co jsem chtěla :confused:
17. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
Jaktože nejede Veru s Aný? jsem myslela,že to je tutovka :confused:
17. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz
Marus, maji nejakou svatbu, psala to do IP, taky me to mrzi :pensive:
17. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz
aha no to zamrzí,tak to je jasné že nemůžou :unamused:
17. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz
holky super koncentrace dnes tady :slight_smile: chci se zeptat uz davate pribinacky a bobiky a tak? ja to jednou zkusila a K nechtela...ale zitra mam ty narozky, tak zkusime znova pribinacka.....jo a solite uz? Ja jsem dnes nejak zacala :grinning: nee moc malicko morske soli ji davam do jidla...

jo a maminy co mate holcicky jak si myslite ze reaguji na sva pohlavi? vsimly jste si neceho ze jako je to zacina zajimat? me staci ze ji myju prdku a predem a prijde mi, ze ji to fakt dela dobre, az je mi to divny ji mejt :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz
predem = předek :wink:
17. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
Holky, děkuji za pochvalu foteček :dizzy_face:
Gab, dortíky super, Maty byl fešák :wink:
Lis, Bibi se o své pohlaví zajímá už delší dobu, když je bez plenky, vždy se ošahává :grinning: :sweat_smile: ale kámoška má taky holčičku a prý se taky prozkoumává, tak je to asi normální... :wink:
17. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
fajra diky spadl mi kamen ze srdce.. :wink: :grinning:
17. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz
Lis já od roka solím ne tak jak nám,ale začala jsem sůl používat a malému více chutná. Pribiňáky a tak dávám déle už a nějak mu přestali chutnat.
Jdeme ven večer nakouknu,kluci se tu vozí v tatrovce tak je jdu seřvat teda hlavně toho velkého bo mám strach že toho malého vyklopí :grinning:
17. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz
Maru hezke odpo ja pujdu s K taky, ale jako je vedro k padnuti 30 st ve stinu tu mame :astonished:
17. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz
Lis, neboj, určo nemáš doma nějakou deviantku :grinning: tady je taky hnusné horko, malá spinká, tak já jdu žehlit a uklízet...zítra nám dojede tchýně, tak ať se ji tady líbí :slight_smile: o víkendu nás čekají oslavy, už se těším i za Bibi :dizzy_face:
17. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz
fajr zehleni by me zabilo :astonished: :confounded: ale ceka me to taky, mam hafo pracek...ted jsem dojedla a jdeme ven...páááááááááááááááááááááá
17. srp 2009 ve 14:01  • Odpověz
jo uz jsem se lekla, ze mam doma extremne nadrzeny dite :grinning: :grinning: nevim jak by to skousla Maru a jeji Domik mit takovou sexualni dracici :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2009 ve 14:03  • Odpověz
Tak Barunka se prozkoumava, jen kdyz prebaluje tatinek od nejakeho mazlaveho kaka. To ji pak bavi ho vsude rozpatlavat. Me to nedela :grinning:
17. srp 2009 ve 14:22  • Odpověz
Lis- myslim, ze Domik by to skousnul velice rad, ale Maru by s tim mohla mit potize :sunglasses:
17. srp 2009 ve 14:25  • Odpověz
Mandulko, no taky už je na čase s tím lešením to musí být děs jestli nemužete moc větrat :rolling_eyes: a dlouho jsem kolem vás nejela musím to napravit a podívat se jak vám to pěkně udělaly.
To je v pohodě tenhle týden stejně už něco máme, tak až se vám to bude hodit, tak vás rádi uvidíme :wink:
ty jo tak už taky rok!!! Zachvilku nám ty děti půjdou do školky :frowning2: jak to letí :confounded:

A k tomu prozkoumání, tak Filík si pořád tahá pipíka když je nahatej, ale Tomik zatím nee ani snad neví že má pindíka :sweat_smile: a když tak ho nezajímá :grinning:
17. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz
Hezké odpolko, tak jsme zpět z procházky a nákupu...je tam teda na padnutí, už aby trochu zapršelo! :wink: Nevím, jak večer zvládnu žehlit (mám ho tu pořádnou kupu), pokud bude takové dusno...se bojím, že se ta kupa prádla bude jen kupit a kupit...a může za to léto!!! :grinning:
Lis, tak Kája se o své přirození také zajímá, při přebalování si také pořád strká ručičku do rozkroku, takže jí vždy musím zaměstnat ruce nějakou hračkou! :sweat_smile: A já pribiňáky atd. nedávám, protože Káje chutná bílý jogurt, tak jí dávám ten a do toho jí většinou přidávám ovoce a je spokojená, takže ani pribiňák nezkouším a zatím zkoušet nebudu, protože prostě mám tak nějak vžité, že reklama na něj je sice moc fajn, ale zdravý pro děti zrovna není! :frowning2: A k tomu solení, tak zatím nesolím když vařím, ale když kupuji skleničku, tak ty mírně solené jsou, takže tak a zrovna nedávno mi někdo říkal, že po roce se už děti mají mírně zvykat na sůl... :slight_smile: Tak a už nevím na co jsem ještě chtěla reagovat! :unamused: Jo, ještě na to jak psala Kari, že měla Baru na hlídání, tak to já Káju teď nikomu dát nemůžu, protože má silné mamánkovské období, stačí, abych se vzdálila a je řev, a to i u tatínka, tak vám nevím co s tím, protože donedávna byla v pohodě... :rolling_eyes:
17. srp 2009 v 17:37  • Odpověz
Tak já hlásím, že mám vyžehleno, huráááá, asi 4pračky, mazec ještě v tom horku....Bibi nachodila po bytě kilometry, ted dopila mlíčko a hraje si, ale už ji bralo spaní, tak snad dnes brzy odpadne a ponocování nebude :sweat_smile: , ještě ji asi vezmu na malou procházku, at se ji dobře spí...je tu hrozné dusno, blééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2009 v 19:02  • Odpověz
nakukuji :dizzy_face:
Tak Lis buď v klidu já to celkem skousnu nadrženou Káťu,ale nevím jak Káťa a ty skousnete nadrženého Domíka,protože on je takový borec,že si umí odepnout plínku a okamžitě si za něj tahá,tahá si za něj nonstop jak je nahatý a věčně mu stojí no celý táta :sweat_smile: NO tak Káťa prostě to ví a trénuje :zipper_mouth: :sunglasses: :grinning:

sil to je jen období to přejde,Domi byl na mě taky pořád nalepený a věčně se po mě plazil a visel mi u nohou a je to lepší ne že by to už nedělal,ale už mě nechá i vyčůrat :grinning:

žehlení,žehlila jsem včera 2 pračky,dneska mi uschli na balkoně další 2 pračky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a zapomněla jsem popřát všem oslavenečkům,už mám v tom hokej tak vím,že Vašík od Lency slaví a MIchael od Michel a teď tuším Helenka od svely?? no to bych kecala tam si nejsem jistá,ale určo moc gratuluji všem a nezlobit maminku :wink:
17. srp 2009 v 19:15  • Odpověz
ahojky, tak dnes jen nakukuji

Maru, děkujeme za přání, jojo slavíme Vašík, Michálek i Helenka.... všichni 3
také jim přejeme všechno Nej
my slavili už zítra, pak hodím foto...

Váša už spí, protože v kočárku toho dnes moc nenaspal
od 22hod to bude naše batole, mu pak dám pusinu.... i když bude chrupkat.. teď už jsem trpěla hooodně a byla jsme ve vaně s vařící vodou...

jdu chvíli žehlit a pak si dám vínko....

teď u nás jako hračky vedou auta... to ptostě frčí a stále dělá bbrrrrm... prostě kluk se nezapře!!! :grinning:
17. srp 2009 v 19:23  • Odpověz
čáááuuuuu ženy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to nejsem já,to je můj duch :grinning: :grinning:
17. srp 2009 v 19:42  • Odpověz
Leni, moc se mi líbilo co jsi napsala. My slavili už zítra :sweat_smile: to je hezký :grinning:

Tak unás Filípek už spinká a Tomik řádí v postýlce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2009 v 19:54  • Odpověz
Jeee tak samo že gratulujeme k ročku i Michálkovi a Helence :dizzy_face:
17. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz
Holky loni 17.8 večer jsme se po třech měsících bydlení u tcháňat přestěhovali do našeho přestavěnýho bytu a v půl jedný ráno mi začaly kontrakce :slight_smile: .Kája, v tý době jsme jí ještě říkali housenka(holka nebo kluk?),měla nařízeno narodit se až budeme bydlet doma.Tak na mě padá nějaká nostalgie a říkám si,že nám to vyšlo suprově.
Šikovná holčička :sunglasses:
17. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz
Aji, njn, už jsem nějaká zmatená... ale já v podstatě slavím každý den.... :wink: včera dnes i zítra :grinning:
už mám vyžehleno, jsem najezená a teď si dávám vínko, u žehlení jsme se pěkně zapotila, teklo ze mně jak z vola...

Man, chápu tě, také to na mě padá, teď už jsme trpěla opravdu hodně.... byla jsme na konci svých sil.... trvalo to už strašně dlouho, celou noc jsem nespala a v porodce jsem už byla od půl 4 od rána..... a to jsem měla od začátku kontra po 5-ti minutách, teď už to bylo daleko častější.... nejvíce času jsme trávila na WC, protože tá díra v záchodě byla nej a mě se tam super sedělo.... :grinning: prostě jsem měla pod sebou volno a nic mě nezašpuntovalo...ještě hoďku a půl a Váša je tady
17. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.