• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
juj Mandul to vůbec nevím,že tam byl problém jsem zvědavá jak to dopadne :confused:
18. srp 2009 v 09:03  • Odpověz
Ahojky...

Teda já jsem KO.....Kuba zlobí v noci...stále se budí a pak nemůže usnout a řve a řve....dneska jsem spala 2 hodiny dohromady...fakt mazec :frowning2: mám sto chutí to zabalit a jet domů,pač budí celej barák :pensive:

jéé nějak mi to padá,tak nedočítám,ale koukám,že někdo slaví roček,tak vše nej :dizzy_face:
18. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
Jeee a my přejeme Helence od svely všechno nej k dnešnímu svátečku :dizzy_face:
18. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
ahojky,

Karolince vsechno nej, nej nej k rocku. Taky Helence k svatku a Lisounkovi k narozkam :slight_smile:
18. srp 2009 v 09:52  • Odpověz
Jé dneska porod v přímém přenosu:slight_smile:
Všechno nej nej k prvnímu ročku přejeme malým oslavenečkům:slight_smile: Helence k dnešmímu svátku taky všechno nejlepší:slight_smile:
A Lis všechno nej nej k dnešním narozeninám hodně stěstíčka, zdravíčka a ať se ti splní všechny tvé sny a přání:slight_smile:
18. srp 2009 v 10:06  • Odpověz
Děkujeme všem za gratulace :dizzy_face: ,jste naše zlatíčka.

Tak abych Vás tady celý den neobtěžovala svými porodními bolestmi,tak to zkrátim,protože zhruba za 5Omin.se Kája narodila :wink:
Takže ležim na pásech,Dr.zase rodí na jinym pokoji-a to mi sliboval,že první porodim jáááá :frowning2: .Pak přijde vyšetří mě a jestli prý mám tlak na konečník,takže můžeme začít tllačit.Tlačí mě všude všechno,ani už pomalu nevim čí jsem a taky už to chci mít za sebou :wink: tak řeknu že mám tlaky na konečník(jsem já to ale liška podšitá :grinning: )
Takže jsem se konečně dočkala můžu tlačit,porod budu mít za chvíli za sebou a už uvidim svoje děťátko :dizzy_face:
Tlačim ze všech sil,dejchám jako pes(Láďa mi říka dejchej jako Kvído a chvílema dejchá se mnou jako Kvído :grinning: ),tlačim a tak nějak vnitřně cejtim,že je to na nic :frowning2: .Necejtim,že by se uvnitř mě něco pohlo,ale veřim na zázrak,že ještě jednou zatlačim a miminko bude venku.
Tak to zkusíme ještě jednou a najednou nad sebou slyšim to nepůjde,miminku se to nelíbí zavolejte anesteziologa.
Kouknu se na Láďu ten už má slzy v očích.
Sestřička mi dává podepsat hromadu papíru se souhlasem k anestézii-podepíšu všechno i když vůbec nevim,co na nich je.(kdyby mi tam připsali,že mi daj po porodu ke Káje vagón cikánů,tak jsem to podepsala taky :grinning:)
jsem vděčná,že tam je Láďa se mnou a snad to ví aspoň on :confused:
Pak přišela anestezioložka(-znala mě od nás ze sálu) a mě připadala jak anděl spásy :slight_smile:Řekla Marti tak pojedem...
Tak jsem se ještě podívala na Láďu a říkám mu nezlob se,ale já se opravdu snažila...To už nevydržel a bulil jako želva...
Mě v tu chvíli bylo všechno tak nějak jedno,už jsem chtěla spát a mít pokoj od tý bolesti :zipper_mouth:
Na sál mě odvezli cca okolo 11hodiny a v 11:20 se nám narodila císařskym řezem housenka Karolínka :dizzy_face:
18. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
Ty jo Mandul, normálně jsi mě rozbrečela, moc hezky napsané. Jsem vůbec nevěděla, že jsi měla takovej rachot... No naštěstí to dobře dopadlo a tak AŤ ŽIJE HOUSENKA ZE KTERÉ JE KRÁSNÝ MOTÝLEK KAROLÍNKA!
18. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
Gratulujeme housence Karolínce a mamince Martince za statečnost,taky si vytrpěla holka jedna :wink:
18. srp 2009 v 11:10  • Odpověz
Během toho,co jsem byla ještě na sále,Láďa natočil Karolínku na kameru.Pak ho na chvíli pustili za mnou na JIPku,byl šťastnej a ubrečenej :dizzy_face: Holčičku si moc přál :slight_smile:
Ukazoval mi co natočil,ale já jsem byla moc ospalá a ani jsme nemohla zaostřit zrak,tak jsem mu řekla,ať mi to ani nepouští, jen ať mi řekne jestli má vlásky :grinning:
A svojí holčičku jsem viděla poprvé až v 19hod.večer :dizzy_face: Byla tak krásná a koukala na mě :dizzy_face:
Byla jsem ráda,že to mám za sebou,ale hlavně že je Karolínka v pořádku.
Až mnohem dýl přišly výčitky,co jsem to za mámu,když jsem jí nedokázala porodit normálně :frowning2:Trvalo to docela dlouho...
Ale dneska už se těšim na to,jak si druhý dítě porodim sama a na konci mi řeknou maminko máte .....? :wink:
18. srp 2009 v 11:12  • Odpověz
Holky díky :slight_smile:
Veru taky mě to nějak samotnou dojalo :grinning:
18. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
MANDUL, takže příště zase překvápko? Já si to asi nedokážu vydržet a nechám si to říct.
18. srp 2009 v 11:20  • Odpověz
Teda Mandul koukám, že jsi nedojala jenom mě, ale i ostatní. Neměli jste ten porod teda vůbec jednoduchej. Hlavně, že všechno dobře dopadlo. Ještě jednou všechno nej nej Karolínce a i mamince přeci jenom máme taky výročí stejně jako naši prckové:slight_smile:
Jsem z toho nějaká na měkko to asi proto, že se nám to taky blíží:slight_smile:
18. srp 2009 v 11:26  • Odpověz
Já to vydržim,když jsem to vydržela loni :slight_smile: Veru vydržíš,jde jen o to nenechat si to říct u DR.pak už to jde :grinning:
No vydržim to kvůli sobě a tomu porodu.No a taky jsou rodina i kámoši a všichni víc napjatý :sunglasses:
18. srp 2009 v 11:26  • Odpověz
Petul už pozítří :slight_smile:
18. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
Jo a já se tady dojímám u počítače a dámička karolínka si klíďo chrupe na balkóně :grinning: Rok nerok!
18. srp 2009 v 11:29  • Odpověz
Tak já myslela že to taky vydržím a nenechám si to říct,ale nechám si to říct a nikomu to neřeknu ať mají překvápko oni,když já ne :wink: A ani jména neprozradíme :sunglasses:
18. srp 2009 v 11:31  • Odpověz
teda Mandulko, normalne tu v praci brecim. Tak at to jde priste jako pomasle :slight_smile:
18. srp 2009 v 11:36  • Odpověz
MARU, to by taky šlo, jenže M. je slepičí prdelka, takže nevím nevím jak by to u nás dopadlo...
18. srp 2009 v 11:36  • Odpověz
NO to horší jak je chlap ukecaný :grinning: Tak si to nech říct jen ty a neřekni mu to ani za nic :zipper_mouth: Ať má překvápko,ale zase jak to bude kluk tak musíš tajně kupovat modré oblečeníčko :grinning:
18. srp 2009 v 11:43  • Odpověz
Maru to bych zas nevydržela já :wink:
teď kámoš čekaj miminko a neřekli ani co čekaj a ani jméno,tak jsme napnutý jak struny
18. srp 2009 v 11:48  • Odpověz
mandul, normálně mám slzy, omlouvat se chlapovi žes to nezvládla, to mě dostalo....

Malý samozřejmě gratuluju ať je zdravá a spokojená
18. srp 2009 v 11:50  • Odpověz
Pepi tam už asi začínal hlodat ten červíček toho selhání :sweat_smile: .
Díky za gratulaci.Tobě hlavně přejeme brzy // a Pepínovi sourozenečka :dizzy_face:
18. srp 2009 v 11:56  • Odpověz
Pepi a přeju Ti Anežkuuuu :wink:
18. srp 2009 v 11:59  • Odpověz
Karib ty už chodíš do práce?? :astonished:
18. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz
My jsme si nechali pohlavý říct, ale kromě ségry a nás dvou to nikdo nevěděl do poslední chvíle a bylo to užasný překvápko. Ani jednou jsme se neprokecli:slight_smile: :wink: A u druhýho ještě nevím, ale asi to taky necháme říct a nikomu neřeknem ať maj příbuzný a kámarádi co řešit :grinning:
18. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz
Mandul jj už pozítří:-ú
18. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz
18. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
jů a neměla Pepi jméno pro holčičku Bětušku :confused: Myslím že to byla Alžbětka :sunglasses:
18. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz
jojo, Bětuška, a ta platí dál :slight_smile:

Ale jinak díky :slight_smile:
18. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz
Mandulko - jj, ale jenom docasne do konce zari. Nasi Berusku si zatim uziva tatinek.
18. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.