• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Pepi tak já to spletla,pardón :sweat_smile: No prostě ať je to holčička :grinning: Alžbětka :dizzy_face:

Petul tak to vás obdivuju a ségru taky že to nevyžvanila :slight_smile:
18. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz
Pepi a chlapeček bude...?
18. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz
asi Jaromír, táta má podmínku monogram JM, který se dědí asi 5 generací, a Jaromír je dost tvárnej, může to být Jára nebo Mirek :slight_smile: a Jaroslav, Jiří, Jakub, Jan, vše v rodině už je, Jindřich těžko protože H. neumí ř (po úraze čelisti v 6 letech) tak ho nebudu trápit
18. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz
NO já se rozhodla,že na jména co jsou v rodině peču a mám Dominika a ten už prostě je :dizzy_face:
Jinak mi jsme totál překopali jména pro kluka nemáme a pro holku se rýsuje a jestli se mi to splní tak budu nejšťastnější na světe,zrovna včera jsme se o tom bavili a shodli se (skoro,ještě marťa se s tím učí žít) na holčičím jméně :dizzy_face: :dizzy_face:
18. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz
ty jo Pepi,ale jste zastánci klasicky českých jmen,co? :wink:
18. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz
pepi ještě mě napadá Jonáš ten se vám nelíbí? :sweat_smile:
18. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz
pepi - jachym.
Maru - ona nebude Natalka?
18. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
jeremias
18. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz
Kari vypadá to,že ne :sweat_smile:
18. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz
Kari a nemáš nějaké chlapecké na D a aby bylo stejně krásné jako Dominik :grinning: a nechci klasicky české,ale nádech českého aby mělo př. Matyáš - Mathias :dizzy_face:
18. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz
Kari Maruška teď bude tajnůstkářka a neřekne nám to,aby jsme byly napjatý :grinning:
18. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz
no nepovím :grinning:
18. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
Jinak dědit monogram je lepší než když se všichni chlapi v rodině jmenujou stejně :sunglasses:
18. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz
Maru řekni než se narodí my to zapomenem :grinning: :wink:
18. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
Hezké poledne a dobrou chuť všem k obídku...tak my jsme zpět z předposledního prázdninového plavání a až mi je docela líto, že tam přestaneme chodit, protože Kája si tam zvkla a baví jí to, ale z nového bydlení bysme to měly moc daleko... :frowning2:
Teda tady se rozebírají jména...já vám ani nevím jaké bude holčičí příp. klučičí, protože manža je tak trochu konzervativní a žádná moderní se mu nelíbí, tak to bude boj! :grinning:
Jinak všem oslavencům přejeme vše nej, nej, nej!!!! :grinning:
18. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
Sil,ale Karolínku jste vybrali moc hezky :wink:
Je Karolína nebo Karolina?
18. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz
U nás Sil taky boj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Man nepovím :grinning: Já vám můžu jen říct co neprošlo a to Viktor a to mě se.e páč se mi líbí nejvíc,ale nebude no :rolling_eyes: A to holčičí fakt neřeknu,to prostě musí zvítězit :dizzy_face: :dizzy_face: Martin chce Simonku tak to se nechytá zase on,to ani za nic - nelíbí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz
Jo a Sil děkuji zrovna opravdu obědvám :grinning:
18. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz
Mě se líbí Rozárka, ale manža je proti...a klučičí fakt nevím... :sweat_smile:
18. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
Maru tak to vezmem po pořádku a na to pravý kejvni :wink:
Karina?
Radmila?
Diana?
Vilma?..... :grinning:
18. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz
Man, je to Karolína...a toto jméno prošlo jako jediné, protože manža má v práci kolegyni stejného jména a ta je moc fajn... :grinning: Musíme se pochválit, že...hezky jsme vybraly!!! :grinning:
18. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz
jj Vilma :sunglasses: :grinning: :grinning:
18. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
Mandul hledala by jsi dlouho v kalendáři není v takové podobě jako ho chceme my :wink:
18. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz
U nás teď bude na holčičku vybírat jméno Láďa a na kluka já.Jenže já už jsem si zvykla na Šimona-co měla být Kája a tak jsem zvědavá jak by se "chudáček"jmenovala druhá holčička :wink: NO ať vybírá,ale já mu zúžim výběr :grinning:
On by měl nejraději Věrušku a to leda přes mojí mrtvolu :angry:
18. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
jéé a na J jsem našla ještě JULIUS - pro Pepi :wink:
18. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
Věruška je Lis :wink:
čučím na jména a netušila jsem,že existuje jméno Mykola :confused:
18. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz
Ahoj holky,

moc moc gratulujeme Karolince, kluci posilaji velkou pusu :dizzy_face: Mandul, moc krasne si nam to pripomenula :slight_smile:

U nas teda kdyby nekdy bylo to treti, tak uz to musi byt holka, klucici jmeno bych uz nevymyslela :sweat_smile: :wink: holcici mam uz od Samika Mia a ted se mi libi i Stela :slight_smile:

Maru, tak to taky hledim :astonished:
18. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz
A dopo jsme byli na prochazce s Cipin a Jolanka je fakt sikulka a dela super pokroky :slight_smile:
18. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz
jee mrkla jsem na fotky Danečka od Adajar.To je bobíšek :dizzy_face:

Linn děkujeme :slight_smile:
18. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
Maru co to máš za kalendář?
18. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.