• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Tak jsme doma z procházky.
Domi se rozplakal doma takovým naříkavým pláčem a ručičkou si masíroval dásně,hmátla jsem a škrábe mě stolička na prst,takže jedna část zrovna prolezla,jupíííí :sunglasses: Stejně je fajn,že už mi ukáže kde ho bolí,u zoubku mi to aspoň ukazuje,tak jsem namazala a hned se sklidnil a dokonce posvačil což je zázrak,takže ještě druhá část stoličky pak ještě 3 další celé a je vymalováno :grinning: :grinning:

Kari já jsem neřekla,že je to polské jméno,jen že mi zní polsky není škaredé,ale nemá moc zdrobnělin :unamused: No tvůj manžel je taky éro na jména :grinning:

Verusv my to probírali protože jsme na to nějak přišli,nejdříve Pepi že vybírají na J a já že nemáme klučičí a ani nebudeme mít dokud asi nedostanu rozum a nekývnu na nějaké normální :pensive:
18. srp 2009 v 17:07  • Odpověz
čuski,
Karolínce od Mandulky vše nejlepšíííííííííííííííííí k prvnímu ročku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Helence vše nej k svátku :slight_smile:
a LIS tobě vše nej k narozeninám :slight_smile: kolik že ti ženo je? řekni..................

ségra už mi zítra ráno odjíždí,tak bude už čas na koníkování a strašně se těším,až bude škola,to už je na palici :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to nakupování školních věcí.......hrůza!!!!

já z klučičích jmen chtěla Šimona nebo Matouše,ale nešlo k příjmení,tak nakonec je to Matyášek :slight_smile:
18. srp 2009 v 19:23  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
Tak my máme za sebou další plavání a hurá, už jsem překonali období řevu a teď si to oba moc užívají. Jenže asi budeme muset skončit, lekce jsou v úterý a manže po prázdninách v úterý nemůže. A jiný den zatím volno není :cry:

Karolínko, všechno nejlepší k prvním narozeninám, hodně zdravíčka a úsměvů :dizzy_face:

Také helence (kdepak se nám toulá maminka?) všechno nejlepší.

A samozřejmě i naší Lis, krásné narozeniny :dizzy_face:

Malému se také začaly klubat stoličky, jedna už je tak z půlky venky a další 2 jsou cítit špičky. Naštěstí to zvládáme dobře, jen ho to zřejmě bolí nad ránem, protože často pláče a spí neklidně.
18. srp 2009 v 19:27  • Odpověz
ahojky holky tak zase po chvilkce musím něco aspon písnout že žijeme :slight_smile:
všem oslavenečkum velkým i malím přejeme jen vše nej nej nej nej!!!!!

Mě se líbí jména na chlapečka Denis,Vácvlav a na holčičku Karolínka...

A dnes jsme byly na roční prohlídce a naše míry jsou 9,830g a 79.5 centimetrů..byly jsme pochválení co všechno umíme a malá byla užasná vše paní dr ukázala a nakonec jí řekla pápá..no krásný jsmese pobavily ale překvapila mě že nám nepichla 4hexu že až v 18 měsících :confused:
18. srp 2009 v 19:39  • Odpověz
Hezký večer,
teda to je jmen o kterých člověk ani neví:slight_smile: Maruška je tajnůstkářka neřekne a neřekne:grinning: Mimochodem taky doufám, že druhý bude holčička hrozně bych chtěla Sárinku a klučičí se přiznám, že fakt nevím a doufám, že ani nebudeme potřebovat:grinning:
Se musíme pochlubit, Samík dneska udělal tak 10 krůčků dneska ho to strašně bavilo. Jednu chvíli se tak krásně rozešel, že udělal i otočku no měla jsem slzy v očích, když jsem ho viděla, jak krásně ťapká bobišek můj.
18. srp 2009 ve 20:03  • Odpověz
Pěkný večer! Tak jsem Vás dočetla a dnes to tu teda žilo :slight_smile:

KAROLÍNCE přejeme krásné první narozeniny!

ADY jsem ráda, že se Vám vede čím dál líp a bobišek maličký je krásný!

Samíkovi gratulace k prvním krůčkům!

My jsme byly taky na roční prohlídce a malá váží 9,6kg a měří asi 78cm. Kristýnka se teda před mudrou nepředvedla vůbec. Neřekla ani neudělala ani ň!!!! :slight_smile: Ale i tak ji velice pochválila. Čtvrtou HEXU ještě taky nemáme. Očkuje se mezi 12-18m. Takže si to asi urči každá mudra jinak.

Nad jménama jsem teda neuvažovala, ale už teď vím, že když bude zase holčička určitě to bude něco od K (Karolínka, Klára apod.) No a vzhledem k tomu jak byl taťka neúprosný při klučičím jméně tak to bude asi jasné i u druhého :grinning:
18. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz
tak máme za sebou první várku gratulantů-uff :slight_smile:

Holky moc Vám všem děkujeme za gratulace-Kája posílá pusinku :slight_smile:

Petul Samík je šikulka :sunglasses:

teda Kristýnka s Jůlinkou už jsou ženský :slight_smile: .Kája má asi 8,4 kg a asi 72cm-odhadem.Přesný míry budou jasný ve čtvrtek po roční prohlídce.Pak písnu.
18. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz
Don kombinace Karolínka x Kristýnka je vražedná(ale to budou asi všechny od stejného písmena)My si s sebou na chalupu vzali Kristýnku-neteř a za tři dny už byla Kája Kikina a naopak :grinning:
18. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz
No máme doma Kateřinu, Kristýnu tak další "Káčko" by byla prča :grinning: No Kiki je u nás přísně zakázáno!!!!!
18. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz
Já Kikino taky moc nemusim.Já jí víc říkam Kristi :slight_smile:
18. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz
ahoj holky kocicky moje, dekuji za prani k narozkam...ja jsem mela krasny den, manza me hyckal a taky Kata nas nechala vyspat, spali jsme do neuveritelnych 10 hodin (v 7 hod teda mela mlicko)...pak jsem dostala puget, darecky, pizzu az do domu, pak jsme jeli do bazenu, kde se i Kate moc libilo, pak kaficko cukrarna a ted vecer manza delal super veceri...ted uz chybi pry jen striptyz nebo masaz... :grinning: no ale to jsme se prejedli, tak to uz moc nevidim :sweat_smile: :sweat_smile: jako fakt nadhera a to jsem rano mela pocit, ze je vse divny, protoze mi nebylo teda nejlepe...a co musim rict, Kata posledni dva dny usnula bez me asistence...a dnes teda ani nepipla...jsem koukala jak blazen, v chuvicce si povidala a ja mela kliddddddddddddddd nemozneééééééééé :dizzy_face: :dizzy_face:

Veru nebudes pristi tyden na chalupe? Kdy dame srazika? :pensive: uz vim, ze do parku na Kono muzes i s Bonou...jen v te ruzove zahrade tam mohou psici jen na voditku...

mandul: od Kati jsme od sebe 12 dni... :wink:
18. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
a Karolince samozrejme krasny vstup do batoleciho obdobi musim docist porod on-line :wink:
18. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz
ali a uz jsme to tu psaly, ona ta hexa je do roka po te posledni, tj. kdyz je treti v pul roce, tak ctvrta muze byt klido az v roce a pul..nekdo ji da v roce, ale to tu snad mel jen Domik....co ja vim...a hezke miry to je sikulka, ze tak kamaradi s pani dr. to u nas ani nahodou...my jdeme pristi stredu a to jsem teda zvedava..opet bude hysterie hadr... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz
gab: 29 :pensive: :rolling_eyes:
18. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz
Lis já to myslela tak o kolik let si s mojí Kájuškou-když jste dneska obě oslavenkyně :sweat_smile: Možná jsem to ale blbě napsala.Jdu se podívat :wink:

No a trochu Ti závidim to hýčkání,ale moc Ti to přeju :slight_smile:
18. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz
tady snad uz polovina deti chodi?? :astonished: jako to je krasa jen K nic a nic...jako nakonec jeste o Vanocich porad poleze.. :zipper_mouth: :angry:
18. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz
mandul jo tákk no to jsme o 28 let :wink: :pensive:
18. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz
LISOUNKU a co tento pátek nebo hned pondělí? Já jsem chtěla jet na chatu, ale nějak to nevyšlo, takže už to nebudu vázat k chatě a přijedu napřímo :wink:
18. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz
A to je super, že sis to tak užila. Top jsou hned parádně dobité baterky, co? Já dnes byla od 17 hod bez Aný, hlídal M. a zvládl to na 1*, dokonce spolu byli i na domečku. Aný se prý chovala úplně vzorně, dokonce mu trpělivě ležela při přebalování a oblíkání, což já absolutně neznám. Asi věděla, že toho má taťka plné brejle i tak, tak mu to neztěžovala. :dizzy_face:
18. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz
Lis tak to jsme stejný ročník-jen já jsem o téměř půl roku starší :angry:
18. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz
Veru ty jsi taky 8O?
18. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz
veru jo deti obcas prekvapi :wink: hele tento patek tu nebudu budu u nasich a v pondeli uz mam reserve jdeme s kamoskou na zakusek ona je Petra tak slavime tak nejak den po sobe...ale co utery ci tak?? :fearful:

mandul jsi nekdy v unoru?
18. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz
Taky, únor 80
18. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz
Tak úterý?
18. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz
jako ja klidne prebalovani taky neznam, dnes se nam K posrandila v te cukrarne (jeste ze ne v tom bazene, pac mi prijde, ze ty vodni plenky jsou k nicemu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a ja ji prebalovala na lavicce na namesti fakt jako mazec prujem vsude a ona se kroutila kopala nohama div nebyly ty hovnouse vsude... :confounded: a to je i doma jako akce prevlikani to je neco.... :rolling_eyes:
18. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz
klido utery... :wink:
18. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz
Tak jo. Už se těším!
18. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz
juhůůůůůůůůů jaáá taky moc :dizzy_face:
18. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz
doufam, ze Ani nauci Katu alespon nejake pokroky, kdyz je starsi :wink: ma se co ucit :sunglasses:
18. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz
Já jsem v březnu-7.
18. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.