• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
takze Veru i Mandul jsou vodnarky? :wink:
18. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz
ne Mandul uz ryba :zipper_mouth:
18. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz
7. brezna ma svatek Tomas :wink:
18. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz
JJ Tomáš-manžel?
18. srp 2009 ve 22:25  • Odpověz
Dobrou :slight_smile:
18. srp 2009 ve 22:34  • Odpověz
Lis, opožděně, ale ještě dnes vše jen to nej k narozeninám, hlavně zdravíčko a ať Tě manža s Káťou poslouchají! :wink:

Maru, dnes jsme projížděli přes Karvinou a dvakrát potkali Tvojeho Martina na cestě (ten nejmenší polda) :grinning: jsem si říkala, to musí být Martin od Maru a fakt :wink: koho honili, že všude byli poldové a lítal i vrtulník??? :confused:
18. srp 2009 ve 23:27  • Odpověz
Ahoj holky, běžím ještě narychlo pozdravit, zítra zas mizíme pryč, tak si musím omluvit absenci :grinning:

KArolínce, LIs i Helence všechno nejlepší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Snad jsem na někoho nezapomněla...

Mandul krásnej popis porodu, myslela jsem, že jsi rodila přirozeně - a ktěm pocitům viny, jak ses omlouvala manžovi. Já to měla taky tak a to jsem se s tím měla čas srovnat, pže malá byla KP, takže plánovaný císař před termínem...

Jinak dnešní KO na gyndě, na začátku září jdu na zákrok, kde mi zkouknou dělohu jestli tam teda nějaký ten defekt je a jak je moc je to vážný. Ale každopádně, pokud tam něco bude a půjde to a budu moct vůbec znova otěhotnět, tak mě čeká znova CS :pensive: :cry: Takže to bude asi jedna z věcí, co mě bude mrzet do konce života... Ale co už, jsou horší věci a halvně ať je to zdravý :wink:

Dobrou všem :sweat_smile:
18. srp 2009 ve 23:54  • Odpověz
Dobré ranko,
jj byl to on já ho včera taky potkala :sunglasses: měli jen dopravní akci,ale bylo jich všude jako much i vrtulník byl povolaný a motorky,no děsné halooo :confused:
A mě si nepotkala? Já jsem taky včera šmajdala Karvinou :confused:
Lis jako klid,můj Domi je teda starší o téměř 2 měsíce než Káťa a absolutně to nevypadá,že by nějak teď brzy začal chodit sám takže já to vidím taky na vánoce,ale koukám kolik dětí tu je šikovných :dizzy_face:
Cip teda holka tebe to taky tak hnusně podělali to je mazec jako,držím palečky aby jsi mohla být znovu těhu :wink:
Holky vy jste všechny stějně staré jako můj Martin :grinning: :grinning: :grinning: Mě je ještě stále krásných 24 let :dizzy_face: :dizzy_face: No jo,ale už jenom 2 týdny :pensive:
19. srp 2009 v 07:09  • Odpověz
ahoj holky, gratulujume vsem oslaveneckum a lis taky, hlavne zdravicko :dizzy_face:
mandul, krasny popis porodu, malo co me rozbreci, ale u tvyho popisu jsem mela slzy v ocich hlavne v te pasazi, kdy jsi se omlouvala manzelovi, ja jsem rodila taky cisarem a taky to proste porad nemuzu nejak prekousnout, no my cisarovny jsme asi dozivotne handicapovany :grinning:

cipinku, tak drzim pesti na zari, kdy presne?sakris, co vsechno muze zpusobit ten pitomej CS,ze? :pensive:
jinak zas samo nevim, co jsem chtela, ale adulin uz taky chodi, no je to sranda a brala bych dobu kdy jeste nechodila, ted nechce byt v kocarku, rev jak blazen a to jsme ji s tatkou koupili novej drahej, potvora!!!v aute ji to taky nebavi a ra´dy zadny nemam, sama nevim, nic nepomaha, max kus zvance na chvili :angry:
19. srp 2009 v 07:16  • Odpověz
a jinak vas holky (marusku, pepi)obdivuju, ze jdeme do druhyho miminka, ja bych prisla o dusevni zdravi :grinning:
19. srp 2009 v 07:20  • Odpověz
Ahoj Jani :dizzy_face:
Gratuluji k chození,my fakt až na vánoce :grinning:
Já jsem taky handicapovaná a to předčasný a s tím jsem se stále nesmířila jen jsem se naučila žít :pensive:
19. srp 2009 v 07:28  • Odpověz
janule, ahoj, no to my možná přijdem taky, ale aspoň to budem mít rychlejc za sebou.... já si zase neumím představit, že bych šla do druhýho po letech, kdy bych mezi tím mohla zase nerušeně spát atd.... Já to radši chci mít odbytý naráz, a pak mít klid :slight_smile:
19. srp 2009 v 07:32  • Odpověz
ahoj maru :slight_smile:
on si domik najde cas kdy zacne chodit, neboj, neni kam spechat, ada strasne dlouho chodila za jednu ruku a pak znicehonic nevidela maminku, ktera uklizela nadobi, tak se za mnou rozbehla,a le porad to proklada lezenim a piluje :wink:
no s tim porodem, je to asi skoro v kazde z nas, ja se svym zpussobem druhyho tehu bojim :confused:
19. srp 2009 v 07:33  • Odpověz
pepi jasne :wink: ja jsem totiz nervak(to jsem prosim zjistila az kdyz se mi narodila ada)a vytaci do me do otacek a mit to dvakrat neee, ja i tak napred musim do prace(aby mi drzeli misto) a tak planujem jak ada pujde do 1. tridy, ze by se narodil mimisek :wink:
19. srp 2009 v 07:35  • Odpověz
Jani nespěchám na něho,ale chvilku to určitě ještě potrvá.
Mám to stejně neumím si představit mít rozdíl 6 let,to nejhorší za sebou a pak znovu od začátku,to neéé :sweat_smile: Taky práce u nás není nijak valná,seženu si práci a za pár let znovu na mateřskou a zavřu si tam dveře a kde seženu další? NO je toho více proč chceme teď a ne potom a taky a hlavně chci děti věkově blízko k sobě :slight_smile:
Já nervák nejsem,jsem klidná a jen tak mě něco nevytočí.
19. srp 2009 v 07:42  • Odpověz
ja jsem prave s brachou 6 let a super, ale jako netvrtdim, ze do toho nevlitneme driv, ale az tak realne az bude mit ada 3 roky,a le ja musim kvuli te prace, jako nemusim,ale chci no.
ja jsem byvala klidas, ale ted fakt nejsem, ale mrzi me to, jsem premyslela, jestli nejit nekam k psychologovi nebo neco, ale kdyz je hodna, tak jsem OK :grinning: ale to je asi celkove, strach o penize, jestli se splati co ma, koupili jsme si i novy auto, atd to je na dlouho...
19. srp 2009 v 07:46  • Odpověz
jsem zapomnela co me nejvic nervi SKOLA!!!!!protoze od rijna me svihne, ale to sem nebudu plist :wink: je zatim srpen, tak na skolu nemyslim :dizzy_face:
19. srp 2009 v 07:47  • Odpověz
Dobre rano, jelikoz zatim o tomto mem stavu nikdo z rodiny nevi, jsem nucena byt anonymem.
Chci vam jen rict ze jestli vsechno dobre dopadne tak koncem dubnu pribude k nasim raraskum male miminko. :dizzy_face:
Az to zdelime okoli, tak se odtajnim. Jedna z vas. :slight_smile:
19. srp 2009 v 07:53  • Odpověz
tak to je super, jen netusim ani naznakem kdo jsi inkoust, i kdyz!!!! JK?
19. srp 2009 v 07:55  • Odpověz
no ja zvedavka, nic, hezky si to nech pro se a moc gratuluju :dizzy_face: byl mimisek chteny? :wink:
19. srp 2009 v 07:56  • Odpověz
Neplanovany, ale chteny. :wink: Pocitam ze v puli zari bych se mohla odtajnit.
19. srp 2009 v 07:59  • Odpověz
tak to tu budeme napnuty jak ksandy :sweat_smile:
19. srp 2009 v 08:05  • Odpověz
tyyyyyy joooooo.... tak stříbro nemám, buuueeeeee :frowning2: :wink: Nevadí, i když budem "bezmedailový," hlavně když pak budem mít zdravý miminko :slight_smile:

Ale teda doufám že JK to není, poté co víme čím si prochází.....
19. srp 2009 v 08:11  • Odpověz
peepi jak pises medaile neni dulezita :wink: hlavne zdravicko :dizzy_face: me to srotuje a fakt netusim, napadla me JK,ale to nee, ta pise jinak
19. srp 2009 v 08:12  • Odpověz
Holky já mám normálně nostalgii jako prase..... právě hrajou v rádiu písničku která nám hrála na svatbě... Oh Mandy....
19. srp 2009 v 08:15  • Odpověz
janule, jasně :slight_smile:
19. srp 2009 v 08:15  • Odpověz
tak až se vrátíme ze Šumavy, tak uvidíme kdo to bude :slight_smile:

Inkoust, jen maličkost, pozor aby tě admini nezablokovali, dva nicky jsou "nezákonné" :wink:
19. srp 2009 v 08:18  • Odpověz
jééééééé tak to nedám,to nevydržím kdo jsiiiiii????????? :grinning: :grinning: :grinning:
ale gratulují moc :dizzy_face:
19. srp 2009 v 08:20  • Odpověz
ja taky poorad premyslim a mam typa, ale .... do zari je moc casu :frowning2: :sweat_smile:
19. srp 2009 v 08:21  • Odpověz
Nešlo by to přes IP? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Já nic nepovím,mlčím jako hrob :zipper_mouth: tipa nemám vůbec :unamused:
19. srp 2009 v 08:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.