• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Tak se vám jdu pochlubit luxusní nocí - Aný spala skoro do 8 a tady totoť! :confused: A jako do září nevydržíííííím, to vím natuty!
19. srp 2009 v 08:25  • Odpověz
A samozřejmě INKOUSTOVI gratuluju! :dizzy_face:
19. srp 2009 v 08:26  • Odpověz
Dobré ránko, tak přidávám se ke gratulantům Inkoustovi a taky nevydržím, jsem zvědavka zvědavá... :grinning: A závidím vám luxusní prospané noci...to mě zatím asi nehrozí! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2009 v 08:27  • Odpověz
Nic, holky, jdu se chystat ke kadeřníkovi a malej k babičce - bydlí cca 200m od Andrey, ale pak chce abychom k ní šli na celý odpoledne a to jako fakt nedám. Prý ši muší malýho užít.
19. srp 2009 v 08:31  • Odpověz
PEPI, nová hlava jo? Tak si hezky odpočiň :wink:
19. srp 2009 v 08:32  • Odpověz
veru, to víš, musím být na ty oslavy pěkná :slight_smile: ale malýho je mi líto už teď. Naštěstí nejdu na barvu, jen stříh (barvu až po létě, po dovče), takže to bude tak hodinka. A na barvu ho radši dám tátovi do práce nebo tý jedný holčině kterou jsem doučovala a Pepču má moc ráda - mimochodem v pátek se nabídla jestli nepotřebuju pomoc s přípravou oslavy, tak mi vezme Pepu ven, a já budu moct nerušeně plácat pomazánky atd. :slight_smile:
19. srp 2009 v 08:35  • Odpověz
nic, jdu Pepovi dobalit baťůžek k babišše :slight_smile: aby tam měl všechno co potřebuje. Holt nebude mít klid, ale taky to chvíli přežije....
19. srp 2009 v 08:42  • Odpověz
inkouste, máš IP :slight_smile:
19. srp 2009 v 08:45  • Odpověz
pepi, ze y vis kdo je inkoust :grinning: a podle me je to jedna z vas kdo je ted tady :grinning: ja prasknu zvedavosti a inkoust se uz neozval :pensive:
19. srp 2009 v 08:54  • Odpověz
Ahoj holky,

právě jsem napsala dlouhý příspěvek a Helik mi máčknul na Escape v :angry: tak ještě jednou.

Zdravíme všechny po dlouhý době. Moc děkujeme za přání k narozkám i k svátku, jsem ráda, že jste na nás nezapomněly, když jsem tu tak dlouho nebyla :slight_smile: Nostalgicky jsem vzpomínala, jak jsme 17. 8. narychlo odjížděli z chalupy :dizzy_face: Heli dostala k prvním narozeninám svůj první zub, jinak je moc šikovná, i když na chození to zatím taky nevypadá. Zkouší se postavit bez opory a chodí kolem gauče, ale to je tak všechno. Kam chce si doleze a to j í zatím stačí :slight_smile:

Gratuluju těhulkám, taky jsem napnutá, kdo má stříbro. Aspoň naznač :wink: My bychom druhé chtěli hned, ale nebude to tak jednoduchý, jsem na tom jako Lis. I když ještě jednou denně kojím, nepředpokládám, že se to pak samo srovná :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zatím nestresuju, prostě radši počítám s tím, že nebude :wink:

A už taky nevím, co jsem chtěla dál....
19. srp 2009 v 08:56  • Odpověz
janule, napsala jsem inkoustovi otázku: že ty jsi xy? a uvidíme reakci :slight_smile: už jsem i dubnovky propátrala, detektiv Klubíčko hadr :slight_smile:
19. srp 2009 v 08:57  • Odpověz
pepi a myslis tu xy co ja? :slight_smile: sveli, ja taky kojim a MS jeste nikde, ale beru jste HA, tak snad nebudu mit bronz, jako nrada bych :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2009 v 08:59  • Odpověz
Jo ještě jsem se chtěla zeptat, kolik dáváte dětem mlíka? Asi nebude stačit jogurt a kaše, když přestanu kojit, co? :sweat_smile: Umělý jí nechutná... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2009 v 09:00  • Odpověz
Dobre rano,

Inkouste - gratuluju moc a taky jsem mooooc zvedava, kdo jsi.

Cipin - Drzim palce na zari, snad budes OK.

Tak Alexandr porazil Daria III., ale jinak Darius I byl prej peknej chlapak, podrtil vsechny v okoli a zastavil se az na Getai (Rumunsko). A manzel zacal chtit mit chlapecka Daria, respektive Darea (Dareios) - reckou verzi.

teda ten inkoust me tak rozhodil, ze jsem vsechno zapomnela....
19. srp 2009 v 09:00  • Odpověz
inkoust se nam ted myslim pekne smeje :grinning:
19. srp 2009 v 09:01  • Odpověz
ahojky,
no to je síla...já nechci být napnutá....doufám,že to není sranda..inkouste...aspoň náznak pls :slight_smile:
dneska máme poradnu, snad nebude píchanec....
19. srp 2009 v 09:03  • Odpověz
Cauky Svelo - gratuluju k 1. zoubku. (My mame 2). Po roce jeste nejaky mliko by asi byt melo, treba se mala rozpije. barunka taky nechtela a pak najednou zacala UM milovat a sama se odstavila (tak pred mesicem). Ted ho pres den vypije tak 300-500ml.
Holky já ale fakt nejsem inkoust :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jo jinak já mám věkový rozdíl mezi dvěma dětma 6 let a naprd!!! totální nesnášenlivost...
To máš Jani pravdu, ale co se dá čekat od ženských, že....jsme zvědavý a do půli září tu bude veselo! :grinning:
19. srp 2009 v 09:04  • Odpověz
Jo, uz si pomalu zacinam vzpominat. 4.Hexu taky dostaneme az v 18m. Holky maji pekny miry, gratuluju.
19. srp 2009 v 09:04  • Odpověz
na co je IP? honem zprávy.....
19. srp 2009 v 09:05  • Odpověz
sveli, taky gratulace k zoubku, ten si dal ale na cas :wink: no sil, mela jsem te v merku, ze to jsi ty, ale asi teda nee, ted to budeme hazet jedna na druou a marus, snad bys nelhala :grinning: nankonec to bude GABUSE :sweat_smile:
19. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
no JANI :angry: :grinning: já už mám dost dětí........já to nejsem
19. srp 2009 v 09:09  • Odpověz
Inkouste nechceš se nám ukázat dřív? Moc prosíme... vždyť my to nevydržíme!!!
gabi, ja jsem s brachou o 6 a dobry, ono to zalezi na povaze deti a tak si myslim. jo a IP to je ta ikonka vedle alba ta sipka a te pises komu chces a nikdo jiny to nevidi, ale tys to myslela asi jinak, IP asi vis co je ze? :sweat_smile:
gabi, ja si delam srandu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: inkous podle me mlzi a je tu nekde mezi nami :sweat_smile: veru, prc to nepriznas? :grinning:
19. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
Kari, fakt nevěřím, že by vypila půl litru mlíka... Byla bych ráda, kdyby se povedlo 50ml :unamused: Jdu jí ho zkusit připravit, ať si zvyká :wink:
JANI vím....já to napsala schválně,aby jsme se dozvěděli tu novinku :slight_smile: přes IP
sveli, ada jeste UM nemela, nejak by mi to bylo lito, ale jednou na to prijde taky, ale zatim mi kojo vyhovuje, ty chces asi teda odstavit,ze?
19. srp 2009 v 09:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.