• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Tak ovocné šťávy jsem jí ještě ani nedala. Když pije neslazené čaje tak ji to ani nechci moc učit. Jediné co kupuji je čistá mrkvová šťáva a tu ji nedávám pít, ale dávám ji do nastrouhaného jablíčka.
čaje pije všechny druhy :slight_smile: Ale samotnou vodu moc nechce. Když chce pít a nemám uvařený čaj tak jí do kojenecké vody hodím malinkou lžičku toho granulovaného čaje a je to. Ale to jí dávám jen vyjímečně.
18. kvě 2009 v 18:36  • Odpověz
Ahojda!

Ahoj DONI! Jsem byla ráda, že jsem tě minule viděla (teda vlastně četla) a ty jsi zase hned zmizela. :slight_smile: Tak tě zdravím znova!!!
18. kvě 2009 v 18:58  • Odpověz
Ty brďo, vy už mažete chlebíky jo? To já dávám jen žužlat suchý, možná taky zkusím namáznout lehce Lučinou, se Anča asi zblázní radostí. Ona je co se jídla týče strašná, my normálně před ní nemůžeme jíst, protože se hned dožaduje taky, loudí víc než Bona. Fakt byste řekly, že jí nedáváme najíst jak kouká :grinning:
18. kvě 2009 v 19:01  • Odpověz
:grinning: :grinning: verus, to je u nas to samy... :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 v 19:05  • Odpověz
JULI, prďolky jsou naprosto boží!!! :dizzy_face: Jsou pusíci nádherný :dizzy_face:

A podprda... já si musela koupit nové bez kostic, páč mi děsně vadilo jak mi ty visáky visely přes ty kostice a tlačily. A na plavčo radši nosím sportovní plavky vcelku co mám ještě z dob školy. Do bikin jsem teda ještě neměla odvahu se nasoukat. A teda nevím, jestli se někdy odvážím... :confounded:

MERY chystáte se do Bulharska? Tam jsem ještě nebyla, ale prý je to tam super.

LINN ahoooj! Jste furt venku viď?
18. kvě 2009 v 19:08  • Odpověz
KARI, je to fakt děs, jako bud musím jíst když spí a nebo jí vrazit do ruky taky něco na žužlání, abych se mohla najíst. A to teprv asi bude něco až zjistí, že jí odbývám křupkou nebo rohlíkem a sama si debužíruju něco lepšího.
18. kvě 2009 v 19:13  • Odpověz
ahoj holky,

tak tady je dnes vedro a dusno k padnutí... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jsem myslela, že něco dorazí a ono nic, prostě to přešlo a zase se vyjasnilo...

jinak mě už asi picne, Vašík je ukňouraný... pitomý zubiska...
a strašně blbě usíná, si mě normálně dožaduje, jak přijdu, tak se natočí a usíná...tak tam s ním vždy pobydu a jak usne tak odcházím... to vůbec neznám... vždy mi krásně usínal sám, no ale vše se mění, že...

a o jídle ani nemluvím, k obědu si dal 4 lžičky a pak strašná scéna...tak jsme do něj nasoukala lespon půlku rohlíku

jinak KARI a VERU, také loudí... musím se vždy podělit :slight_smile:
a chlebík s Lučinou mu děsně chutná....to otevírá papulku a ani mu nevadí, že ho bolí dásinka

jsem totálně ko...

jdu vařit oběd na zítra, protože frčíme na plavání, tak jsem zvědavá, jak se mu bude líbit... a hlavně musíme vstávat už kolem půl 7 a v půl 8 vyrazit... to budu ko... spáváme do půl 9

tak zatím papapa, kdybych se už nedostala, tak přeji dobrou noc!!!

jo a plavky? no to ještě musím pořešit.....a vůbec se mi nechce

:unamused:
18. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz
leni:: budeš konečně ranní ptáče :grinning:

a dneska mi maty taky ujídal chleba,co jsem si udělala k večeři..taky jak vidí ,že jím,tak je konec..jogurty ochutnává všechny :grinning:

jinak u nás buřilo..šíleně a te´d sprchlo a ještě vlastně prší,ale není to žádná hrůza,podle toho ,co jsem viděla na obloze,jsem čekala větší hrůzu :astonished:
18. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz
Ahojky

dneska jsem KO totálně.Kuba měl dneska nějakej uplakanej den,jsem fakt hotová.Manža spal,byl po noční a zas šel do práce,takže ani pohlídat na chvilku nemohl,takže jsem celej den chovala a pak dostal hysteráček a normálně se mi začal dusit,nemohl se nadechnout,jsem myslela,že mě jebne.Teď už díky bohu spinká :pensive:
18. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz
tak my máme také za sebou uřvaný den, od té doby, co se dopoledne vzbudili jen řvali ... také zuby :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lencak, takto usínáme asi poslední měsíc. Dřív už byli tak naučení lehnout a spát a teď když je nedržíme za ruku tak neusnou. Hlavný malý, on hned vstává, tak ho musím vždy uzemnit.

U nás ani kapka, jen šííílené dusno ... možná něco bude v noci nebo zítra (zrovna když půjdeme na 10 měsíční kontrolu :stuck_out_tongue_closed_eyes: )

Niikky, to budou ty blbé zuby, hlavně žu už Kubík spinká, zítra to snad bude lepší :dizzy_face:
18. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz
Juliet: taky si myslím,pač začal neskutečně slintat,občas i zas ublinkne,furt si dere ty dásně (ale nateklé je nemá) a v kočáru kde jinde je ticho ječel jak tur 2 hodiny..fakt mazec
18. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz
Ahojky,

tak dnes Barunky somrovani moji snidane v posteli me donutilo presunout se do kresla...Proste to neslo,, stoupla si ke me, dokonce se ji podarilo sebrat mi vaflicku a nechtela mi ji vratit. Chnapik.

Mery - skrz kiten jsem parkrat projizdela, ale hotely neznam, my jezdime do Careva k jedne babusce. Je to levne, sice zadny luxus, ale zase klidek...i kdyz i u babusek to muze byt moc pekne.

jo a plavky....letos jen po tme. teda obcas jdu s mou mamkou v dobe, kdy maji duchodci plavco zadarmo. Tam si nepripadam tak strasne (a plavu skoro nejrychlejs :wink: ).
19. kvě 2009 v 06:47  • Odpověz
Ahoj holky, tak Pepča dneska ráno řádil... vzbudil se pacholek v půl pátý a choval se jako "stačilo mámo vstávat" :rolling_eyes:
19. kvě 2009 v 06:49  • Odpověz
Dobré ránko, tak my máme taky od šesti už vyspáno! :grinning: Jinak děkuji holky za odpovědi ohledně kojení, takže to vidím tak, že to Káje taky trochu utnu, protože doteď ho měla až moc a přeci jen když už aspoň trochu papáme příkrmy, tak jí omezení snad nebude tak vadit...podviživeně opravdu nevypadáme! :sweat_smile:
A nám zubiska taky pořád lezou, tak čekám kdy ty nahoře vylezou...ručičku tam má nacpanou pořád a slintíkuje! :wink:
19. kvě 2009 v 07:04  • Odpověz
Sil, jé holka jak ti závidím že jste spaly AŽ do šesti :grinning:
19. kvě 2009 v 07:18  • Odpověz
Pepi, nemáš co závidět, protože mezitím bylo buzení na kojení, a to v jednu, pak v pět a v šest se už vstávalo... :grinning:
19. kvě 2009 v 07:25  • Odpověz
Sil aha... tak to Pepča spal do těch 4,30 bez přestávky
19. kvě 2009 v 07:26  • Odpověz
Takže by se dalo říct, že můžu závidět já tobě... :wink: ...snad se Kája do budoucna taky "umoudří" a nebude se v noci budit na kojo! :slight_smile:
19. kvě 2009 v 07:29  • Odpověz
Malej je teď nastydlej... chtěla přijít kamarádka, tak jsem to musela zrušit, má malou Marušku, taky srpnovku, tak nechci riskovat že by nastydla od Pepy...
19. kvě 2009 v 07:39  • Odpověz
NO tak to je gól... malej je cejtit, pokakal se, ale usnul... tak zvažuju co dělat... :slight_smile: Jestli ho nechat chrupat a přebalit až pak, nebo ho vzbudit, přebalovat řvoucí mimino a doufat že pak zase usne??? těžká volba
19. kvě 2009 v 07:52  • Odpověz
Krásné ráno všem!

U nás leje, takže nic moc :unamused: Navíc jsem zrušila plavání, protože Helče nejspíš začíná nějaká rýma. Vypadá v pohodě, ale chrčí jí to v nose...

Pepi, jakou variantu jsi zvolila? Já jsem přebalovala, když se nám tohle stalo, ale pak bylo po spaní :sweat_smile:

Sil, malá se nám budila na kojení jako Kája a fakt to nebylo hlady, teď už vstává AŽ v 5:30 :slight_smile: Stačilo že jsem k ní v noci nevstávala já a za pár dní jí buzení přešlo. Tedy ne úplně, někdy se v noci vzbudí, ale vyšlu manžela a zase docela rychle usne. Manžel z toho byl dost otrávenej, ale má to úspěch, tak mu nic jinýho nezbývá :grinning:
19. kvě 2009 v 08:15  • Odpověz
Svela, nechala jsem ho spát... a pak ho vezmu pod sprchu a hoooodně narybilkuju.... A malej má taky rýmu...
19. kvě 2009 v 08:16  • Odpověz
Svel, taky si myslím, že už to není moc z hladu, takže teď večer taky začal uspávat manžel (má více úspěchů než já) a brzy asi vyzkoušíme i jeho noční vstávání k malé a snad se nám to noční kojení podaří odbourat! :slight_smile: Jsem mu říkala a slibovala, že pokud se mu podaří, aby malá spala v kuse bez buzení na kojení celou noc, tak s ní klidně budu ráno v pět vstávat, aby se manža dospal...tak jsem zvědavá! :sunglasses:
19. kvě 2009 v 08:34  • Odpověz
Ahojky,
plavky jsem včera sehnala,dočetla jsem vás,ale není mi dobře,takže nemám chuť ani psát,točí se mi hlava,asi zase tlak či co,ráno byla bouřka a ještě leje,dnes jdeme na ten bazén,až se mi udělá dobře tak napíšu pa
19. kvě 2009 v 08:35  • Odpověz
Ahojky...

Tak já byla KO včera,ale díky bohu Kubča spal celou noc,tak jsem se krásně vychrupla...

Jsem jak na trní,kolegyňka z práce už má po termínu a normálně jsem nervní jak kdybych měla rodit já.Ona taky potratila 2 měsíce přede mnou,tak to s ní nějak prožívám :dizzy_face:

Marušátko,tak snad ti bude brzo líp :wink: Jůů do bazénu jo?To já se jen tak ještě nesvléknu kvůli striím..mám je pořád ještě rudý :cry:
19. kvě 2009 v 09:07  • Odpověz
dobré ráno,
je hnusně..snad se počasí umoudří,potřebuji do obchodu a nemám deštník :stuck_out_tongue_closed_eyes:

to chčije asi v celé ČR,co?

maru: tak a´t jsi brzičko fit :slight_smile: včera jsem zrovna koukala v Rosmanu na pleny do vody,mají v akci...no uvidím,zatím se nikde nechystám,nemám taky odvahu se někde svléknout,mám hnusného křečáka na jedné noze a jizvu po císaři,tak nevím.....

nikkyy: tak dneska bude Kubík hodný,jak si to včera vybral :slight_smile:
19. kvě 2009 v 09:16  • Odpověz
¨holky tady se jasní.... ne sice slunko ale už nechčije a nemusím svítit...
19. kvě 2009 v 09:20  • Odpověz
pepi: se máte,u nás prší :frowning2: :frowning2: :frowning2:
19. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz
Holky, bez urážky, fakt si myslíte že někdo bude zrovna nás řešit? u bazénu či moře je takovejch lidí, a každej s stará hlavně o sebe:slight_smile: co bych měla říkat já, jsem přes metrák, křečák mám taky, jizvu po císaři taky... ale - plavky mám jednodílný (jizva není vidět,) ale všichni mi můžou políbit prdel, můj život nežijou tak ať nekritizujou :grinning:
19. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz
tady svítí sluníčko ..ale pršelo ráno!

Dneska už snad bude v pohodě,si myslím že na něj taky působí to počásko

Jinak holkyyyy já se normálně vejdu do 3/4 kalhot co jsem měla na svatbě :sweat_smile: a to před těhu mi nebyli..to je mazec jako
19. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.