• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
No a Lisounka vcera manzel tak obletoval.....ale to by to snad netajila.
19. srp 2009 v 09:32  • Odpověz
Vidíš Kari, to mě nenapadlo co se týče toho psaní...úplný Sherlock Holmes... :grinning:
19. srp 2009 v 09:32  • Odpověz
tak vidět to není ze začátku a mě jako vůbec nenapadlo,že to bylo bez háčků tak to já nejsem já píšu s háčky :grinning:
19. srp 2009 v 09:33  • Odpověz
Svel, myslím, že by mi to přiznala... :slight_smile:
Já normálně lituju, že si nedělám poznámky jako kdo bere a nebere antiko, koho kdy bolelo břicho kvůli MS, atd. Tím by se mi seznam podezřelých zúžil a bylo by.
Ahoj holky ty jo dalsi tehule a jeste k tomu tajna. No gratuluji.

Jinak mame ze vcerejska fotecky bez dejchaku. :dizzy_face: :dizzy_face:
19. srp 2009 v 09:35  • Odpověz
No holky jdu se odtrhnout od PC, Aný už je naštvaná že se jí nevěnuju, tak jdeme na procházku. A teda doufám, že až přijdu tak bude jasný kdo je inkost.
19. srp 2009 v 09:35  • Odpověz
tak teda kari, ty jsi dobra, sikulka, to me nenapadlo s tou diakritikou, ja to FAKT NEJSEM nastesti, prisaham!!!moje typy: petipacka, mancovka, mandulka, kaciska, JK,michell to musime dat dohromady :sweat_smile:

adi, jdu mrknout, malej je fakt sikulka :dizzy_face:
19. srp 2009 v 09:40  • Odpověz
to je koblizecek malinkej adi krasnej, myslim na vas kazdy den, a co doktori?
19. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
Inkouste,teď mi tu kvůli tobě Helča spadla pod počítačovej stolek a šíleně se bouchla do hlavy! Kecam, můžu si za to sama, že si tu píšu a pořádně se nevěnuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale přiznat byses mohla :wink:

Adi, tobě jsem ještě negratulovala k srpňátku, držíme palce a gratulujem!!!
19. srp 2009 v 09:43  • Odpověz
kaciska to neni, pise s diakritikou, je to teda michell!jeste mrknu jak pise mandulka a ostatni.
ada mi usla, muzu detektivovat :grinning: jsem porad v pyzamu, nenamalovana, nevycisteny zuby, tak jdu spachat asi tu hygienu :sweat_smile:
19. srp 2009 v 09:44  • Odpověz
Adi nakoukla jsem,je malinkej mě to hrozně dojímá jak to vidím.
vzpomínky a tak ...

No já se taky teď věnuji drobkovi,ale pořád tu chodím na moment jen mrknout jestli třeba už není jasno

Máááám to :grinning: je to Lenca :sunglasses:
19. srp 2009 v 09:45  • Odpověz
ted tu sice nikdo neni ale jeste holky napada me ZARIJOVKY JSOU NA FB PRAVE KVULI TOMU,ZE SI JE TU NEKDO MOHL CIST A TAK A TAK ME NAPADA, NECHCETE SE I VY TAM PRESTEHOVAT?JA SE TU BOJIM UZ NECO PSAT, FOTA NEDAVAM, PORAD NEKDO NAS CTE ATD. BYLO BY TO FAJN, MYSLIM, ZE NEJSEM JEDINA NE?MUSELI BYSME SI ZVYKNOUT, ALE BYLO BY TO KU PROSPECHU VSECH CO????
19. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
Lenca už jednou blafovala, co? Ale u tý bych si taky myslela, že by to nebylo tajný...
19. srp 2009 v 09:47  • Odpověz
janule doktori rikaji ze ma tuhej korinek :grinning: :grinning: :grinning: A ze jim dela jen samou radost no. A jinak jsou vsichni super vsichni vsechno ti vysvetluji co a jak a sestricky i oni se snazi o co nejvetsi kontakt ditete a maminky aby si nepripadali odstrceny a ze je to pro ne to nejlepsi.

svela dekujem moc.
jeee jeste lenca a pise s hackama?
to nevím,ale myslím že to mohl být i blaf že to inkoust tak schválně bez háčků psala
Jani já jsem na FB a taky mě to se.e tady že si nás každý čte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale stěhovat se nechci :pensive:
19. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
mandulka i lencak pisou hacky!!

adi, to je super fakt,je to bojovnik :dizzy_face:
19. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
Jani, já bych byla pro hned, čtu pravidelně, ale taky radši nepíšu. Omylem jsem našla kámošku a přečetla si i to, co nám tají... Ani fotky do alba nedávám... Koník moc velký zveřejňování soukromí. Je jasný, že u témat, kde potřebujou maminky s něčím poradit, by to ani jinak nešlo, ale tohle by, podle mne, mělo být jen pro nás.
19. srp 2009 v 09:51  • Odpověz
myslim si ,ze to neni blaf ty hacky a carky clovek bud pise nebo ne, si teda myslim, podle me je to nekdo kdo je bezne nepise!
maru, ale zase bysme si mohly napsat cokoliv, dat jakykoliv foto a zvykly bysme si, me to tu proste stve,ze to nejde zamknout a nejsem jedina
19. srp 2009 v 09:51  • Odpověz
super, sveli, presne, marusko, vsak bys jen klikla na jinou adresu, to neni jak kdyz se stehujes z mesta do mesta ne? ani cipin tu nedava foto /teda nevim z jakyho duvodu :sweat_smile: )
19. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
Maru, proč ne? Bez tebe by to tam nebylo ono. Můžem to zkusit a třeba se to rozjede. Co vy na to?
19. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
presne aspon zkusit (no jo, ale ja na FB neumim nic)zarijovky ho pry maji proste zamceny,coz je fakt super :dizzy_face:
19. srp 2009 v 09:54  • Odpověz
A já háčky píšu jak kdy, prostě podle toho, jak začnu větu :wink:
Adi, krásné fotečky...malý je kouzelný! :slight_smile:
Jani, taky jsem to o zářijovkách četla...mě je víceméně jedno kde budeme, zvyknu si snad všude, ale je fakt, že tady je to takové jednodušší, ale zase na druhou stranu tu nemůžeš psát nic moc soukromého, protože si to holt každý přečte! :frowning2:
A k tomu tipování, tak můj tip je Lis nebo Michelle, pokud bych se měla řídit těmi háčky a čárky... :slight_smile:
aha, toz to me sveli nenapadlo, to ja je proste nepisu, ale zajimavy je,ze kdyz pisu neco do skoly tak automaticky s hackama, jsem asi divna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2009 v 09:55  • Odpověz
Holky pokud by šla jen diskuze pro nás a nikoho víc na FB tak bych do toho asi šla ale jen s tím,že by tam byli všichni :sweat_smile:
19. srp 2009 v 09:56  • Odpověz
sil jasne, tady uz jsme zvykly, ale treba jen to zkusit, hm:?
lis?myslim, ze nee, i kdyz clovek nikdy nevi, ale rikala prece, ze nema ms nebo co ja tomu problemu moc nerozumim, ale fakt je,ze se ji manzel hezky venoval, ale zase mela narozky, tak si to zaslouzila amyslim, ze zrovna lis by to netajila, ale nevim
19. srp 2009 v 09:57  • Odpověz
Zkusit to můžeme a uvidíme...vrátit se můžeme kdykoliv! :slight_smile:
19. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
marus, musely by tam jit vsechny srpnandy, vsak prece o nic nejde ne?jen by se chodilo jinam, jen musim zjistit jak se to zaklada, udelame to na zkousku :wink:
19. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.