• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
nakukávám..a nikdo..musím žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2009 v 19:15  • Odpověz
venuse, neni se proc omlouvat, gabusko, pojd taky za nama prosim, neni to slozity!!!!ja ti pomuzu jestli chces, prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim
19. srp 2009 v 19:42  • Odpověz
Gabi my kecáme i tady,tam budeme psát jenom tajné věci jako naše trápení,tajná těhu a tak :wink:
zaregostrovat se můžeš o nic nejde fakt,neboj
kůň zůstává pořád
19. srp 2009 v 19:45  • Odpověz
Tak koukám, že jste se už všechny odstěhovaly na FB
tak to mě mrzí, myslím že holky zářijovky jsou tam také...

nevím,a le neslyšela jsem o tom nic dobrého, tak nevím nevím, jestli tam polezu...
už mě tam pár kámošek zvalo, ale zatím jsem se nepřihlásila...
mám dojem, že jsou tam právě všichni a ne jen těhotní,ale prostě všichni, i tady z města

na jakém pincipu to vlastně funguje?
19. srp 2009 ve 20:08  • Odpověz
takže tajné věci, jako kdo je těhu atd se vlastně už nedovíme, pokud tam nebudeme, že?
19. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz
leni, je to uzavrena skupina, takze co napises do tematu srpna nikdo krome nas srpnovek nemuze precist, samo kdyz budes psat jinde tak jo, ale do nasi skupiny ne :wink:
a funguje to tak,ze se tam prihlasis, napises juliet do IP tvoji mailovou adresu, ona ti posle odkaz na sebe, ty ho prijmes a pak ti posle zase do mailu odkaz na tu skupinu,tot vse
19. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz
Leni, já myslím, že koník je na podobném principu, sice jen pro maminky, ale tím, že se to nedá nijak zamykat, ještě daleko míň bezpečný. Můžeš si tam nastavit, co chceš, aby ostatní viděli.
19. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz
Ahojte babky kecalky, :wink:
no teda člověk tu jeden den není a tolik novinek, Inkoust....pak ten Facebook, jestli to teda tak chytá viry, nejdu tam, mně to nějak nevadí, že tu čučí i cizí...a Petipacko, nejsem to já, to by byl blázinec, čekat teď druhé... :wink:
Maru, včera jsem Tě neviděla, pač jsme přes Karvinou jen projížděli autem...ale byli jsme v dětském koutku, malá si fajn pochodila...
Verusv, Tys mě pobavila, jak jsi psala, že si budeš vést deníček, kdo bere antiko a tak :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak nevím, co jsem ještě chtěla...
19. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz
no nic, tak koukám, že jste všichny na FB a probíráte tam ty tajný věci, tak zase čau
19. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz
Holky, ja myslim, ze nejdulezitejsi je, jak mate pocitac zabezpeceny u sebe :slight_smile:
19. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz
No já mám souběžně na liště FB i koníka :grinning: Ale budu chodit teda hlavně sem a tam jen občas kouknu co nového tajného :sunglasses:
19. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
Holky, nezlobte se, ale asi se s vámi rozloučím, zatím jsem se rozhodla tak, že na FB nepůjdu...
občas tedy kouknu sem, pokud se tedy tady bvůbec ještě bude něco dít a pokud ne, tak vás všechny moc zdravím a přeji všem těhulím pohodové těhotenství.. i když se asi nedovím, kdo je a kdo není... pouze tady...

pokud se někdy rozhodnu tam vlézt, tak dám vědět...

moc času jsem tady netrávila.. jen každý den pár hodin... :slight_smile:
ale stejně z toho mám takové smíšené pocity...

tak zatím papa

zítra zase frčíme do ČEch až do neděle, tak se těším...

a na roční prohlídce nám bylo sděleno!!! 79cm a 9,8Kg
moč v pořádku a byla nám píchnuta 4-tá Hexa, Váša chvíli kvíkal, když mu to tam vstříkala, ale pak zase pohoda, jako vždy...takže vše dopadlo dobře a snad tam nebudeme muset jít, až za půl roku a to samé přeji i vašim dětem, tím chci říct, hlavně aby byli drobci zdraví!!!
19. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
a jaký je rozdíl mez FB, Skypem, ICQ?
19. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz
No já půjdu asi do postele. manža se mě zapomněl na pivku a na telku se mě čučet nechce a žehlit taky ne.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz
tak a asi končím a už budu po večerech zase číst!!! :grinning:
rok jsme na knížku nesáhla, tak asi zase začnu...

mějte se!!!!
19. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz
Leni, facebook je socialni sit - mas tam svuj profil, muzes si tam dat fotky, slouzi to samozrejme i jako komunikacni prostredek, da se tam sdruzovat do skupin, jako je ta nase, vest diskuse, chatovat atd. atd.
ICQ a Skype jsou jen na tu komunikaci. Snad to vysvetluju dobre. :wink:
19. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz
LENCAK ja myslím, že tady to bude pořád v běhu tak nás neopouštěj :wink: :slight_smile:

Jdu spát, dobrou!
19. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz
Holky, taky bych to tak nehrotila

dobrou vsem :slight_smile:
19. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz
holky o co jde?vsak tam je diskuze jen pro nas, nikdo jiny ji necte, to uz je jedno jestli zadas konika nebo FB ne?tady bohuzel tema zamcit nejde, tak jo, kdybyste to aspon zkusily, mrzi me to, protoze jsem to navrhla ja, vzdyt o nic nejde ne?rekly jsme vsechny, tak vsechny ne?je to zadarmo, toz o co jde? :fearful: :frowning2:
19. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz
dobrou vsem
19. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz
holkyyy ja myslela ze pobezi MK a FB bude jen na tajnosti a kdo je znat nechce, nebo FB proste neveri (jako ja) tak se tam nebude registrovat nebo tam nebude prispivat (muj pripad)...

takze verim ze za par dni az zase nakouknu a polevi mi navstevni shon se tady sejdeme :slight_smile:
19. srp 2009 ve 21:42  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Ahoj ženy :slight_smile:
Jsem napjatá kdo je inkoust,ale chápu,že by bylo nefér vůči její rodině kdyby jsme to věděly první my a ne oni :wink:
Nevím proč můj tip je Janisa :sunglasses:
Inkoust nejsem,to bych nedala :grinning:

Holky na FC sem přihlášená.Určo Vás tam najdu.Jen se bojim,že pak nebudu vědět kam dřív skočit :angry: :grinning:
A jestli tam nebudeme všichni to mi bude moc líto :frowning2:
A admini s tim uzamykánim MK nemůžou nic udělat??? :confused:
19. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz
LENI já tu zůstááááááváááááááááááááááááám :slight_smile:
19. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz
I já z toho mám smíšený pocity půlka věcí se probírá tady půlka tam... sice jsem tady nebyla pořád a nepatřila mezi oblíbence, ale ráda jsem za vámi chodila a četla. Na FB se mi fakt nechce, tak snad se tady někdy ukážete a pokecáte pa dobrou :slight_smile:
19. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz
mně se MK líbí,tak nemám důvod odcházet...zvykla jsem si na něj a toho času bude stejně málo..už tak mně malý k PC nepustí..tak stihám akorát maily a MK :slight_smile:
19. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz
zvyk je železná košile :slight_smile: myslím,že se brzy vrátíme sem a nebo nás to rozdělí :frowning2:
19. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz
Janule těhule inkouste,cos to vymyslela :angry: :grinning:
19. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz
Nedalo mě to a ještě nakukuju:slight_smile:
Gabus, to jsme na tom podobně mám taky co dělat, abych na chvíli, když malej nespí nakoukla. Protože jinak je hned u mě a chce na klín a psát semnou a to se nedá a teď co se snaží capkat sám nestíhám hlídat, aby nebyl samá boule:grinning:
19. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz
Joo a inkoustíku moc gratuluju,ať všechno dobře dopadne :dizzy_face:
19. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz
petul: přesně, taky furt lítám za ním...je to o nervy........
19. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.