• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
to teda jo fakt zlatě, když jenom ležel a seděl :grinning:
19. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz
teď mi Míša uspala malého,doteďka řval v postýlce, šel spát v 18.30, protože za celý den spal jen chvíli v kočáře a v 20 se probudil a pořád řev...stojí mi tu zbytek žehlení a jsem tak z něho zničená, že už nemůžu...
19. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz
a lepší to už nebude :grinning:
19. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz
no Gabus to asi ne :confounded: :grinning: Samík usnul před půl hoďkou, taky dneska málo spal přes den, pak mi usnul opůl 7 v autě a nemohl samo v 8 usnout
19. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz
tak to jsme na tom stejně dneska :grinning:
tak já se jdu pustit do toho žehlení......to musím dát......

dobrou klidnou noc :slight_smile:
19. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz
teda , tak to ti vůbec nezávidím, tak ať ti to rychle ubejvá:grinning: pa dobrou noc :slight_smile:
19. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz
Holky SOS nevim jak si mám s váma psát FC??? :frowning2: Příspěvky jsem si přečetla,ale nevim jak tam psát,ale až zítra :wink:Dobrou

Inkoustíku obrrrrrrr gratulace,to je překvapení :slight_smile:Úplně jsem se teď začala těšit až budu zase těhu :dizzy_face:(A to jsem stejně jako Janula měla doteď z druhého těhu spíš obavu)

Cipinku držim pěstičky ať všechno dobře dopadne!!
19. srp 2009 ve 22:53  • Odpověz
Ahojky holky tak já na FB taky nejsem a ani se nebudu registrovat,jsem taky sice baba zvěavá ale když to ongoustík prozradí tak to kašlu..já jsem taky s MK spokojená a nemám se tu čeho bát že by mě někdo četl at si počte....
Takže taky zůstávám věrná Mk..ale třeba někdy se tam zaregistruju neříkám že ne ale tkay tomu nějak neholduju....
Přeji krásné sníky dobrou noc
19. srp 2009 ve 23:41  • Odpověz
Alli, ahoj, však my taky koně definitivně neopouštíme.... :slight_smile: FB je hodně dobrej na fotky, nemušíš zmenšovat jako tady a vejde se jich víc.... A co se týká utajení, taky mi je milejší vědět, že tam můžu drbat jaksi "beztrestně" :slight_smile:
20. srp 2009 v 06:47  • Odpověz
Ahojky,
holky vidím to stejně já se koně neumím vzdát,prostě budu tady i tam,tajné věci občas přijdou a ty budu chodit psát tam zbytek tady ale byla by škoda kdybychom se kvůli toho měli nějak rozdělit,Lenco a Gabus nebojte nebudete tu sami a petul jsi taky oblíbená :wink: jako všichni

NO a já v noci dostala mrchu,ale takovou šílenou že jsem s toho celkem rozbitá,zavzpomínala jsem si na dobu před 13 m a kousek jak jsem rodila,normálně jsem měla porodní bolesti to byla síla,po celém baráku jsem nemohla najít ibalgin,nakonec jsem ho našla a zabral až za hodinu takže jsem se doma svíjela v křečích,no humus ale jsem ráda že ji mám a že přišla sama bez nějaké injekce možná tomu přispěl i ten kontryhelový čaj,takže tento měsíc 33 DC díkybohu za to :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. srp 2009 v 07:33  • Odpověz
Ahoj, no já taky na koně nezanevřu, ale choulostivější věci radši napíšu tam, sem přece jen chodí dost lidí na fotky :-/
20. srp 2009 v 07:36  • Odpověz
jj mám to stejně :wink:
20. srp 2009 v 07:37  • Odpověz
maru a už jsem si tam osrdí i vylila :slight_smile:
20. srp 2009 v 07:37  • Odpověz
pepi kouknu až uspím draka :wink:
20. srp 2009 v 07:49  • Odpověz
jo, jasný :slight_smile: Můj drak asi zase zabere až po devátý...
20. srp 2009 v 07:52  • Odpověz
Holky a jinak už mi začíná slušně hrabat z tý oslavy, zvažuju jestli mám jít do krámu teď a vláčet s sebou malýho, nebo to nechat až on bude večer spinkat a jít třeba kolem osmý, asi se spíš přikloním k tomu večeru. Malej zrovna dlabe švestku, a je taaak spokojenej.....

Jen ty noci nám dávaj čouda, ale asi to jsou zoubky....
20. srp 2009 v 08:14  • Odpověz
tak mi už malý usnul a nakukuji
do krámu bych šla asi večer Pepi,já jsem taková že raději sama když malý spinká já s ním stejně moc toho nenakoupím vždykcy polovinu zapomenu hlavně že pro něj mám plný koš :sunglasses:
zkoušela jsi ten čaj?
20. srp 2009 v 08:26  • Odpověz
to víš že jsem na něj zapomněla.... už si jdu smolit seznam, tak ho tam připíšu :slight_smile:
20. srp 2009 v 08:29  • Odpověz
Hurá hurá hurá drak spinká, a je "napojený" na vesmír (na zádech, nožky od sebe, a ručičky dlaněmi nahoru), jen ať si šmudlíček bere, potřebuje hodně sil, prdelka moje milovaná :dizzy_face:
20. srp 2009 v 08:43  • Odpověz
holky co znamená na adrese místo ulice "poste restante" ? že to zůstává na poště?
20. srp 2009 v 08:47  • Odpověz
maru, že mají na poště box, je to víceméně P.O.box, kdysi tak oblíbenej šejdířskejma firmama - zásilkovky atd
20. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
tak tam ten balík zůstane na tom boxu?
20. srp 2009 v 08:56  • Odpověz
maru, přesně tak
20. srp 2009 v 09:07  • Odpověz
oki děkuji :slight_smile:
20. srp 2009 v 09:09  • Odpověz
Holky mám vztek, malej mi vylil čaj (dobře, dobře, neměl ho mít v dosahu), a zavřel mi jednu stránku, kde jsem si dělala test ze španělštiny, abych věděla, na jakej kurz se mám přihlásit... už na to se..., přece jen vyplnit znova asi 50 otázek... grrrr
20. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
Ahoj holky může se k vám přidat?byla jsem tady loni když se mi narodila Vandulka a pak už ne,chodila jsem do diskuse s Lisounkem ale tam už to moc nežije tak jestli se můžu přidat k vám.
20. srp 2009 v 09:43  • Odpověz
ada, no jéje jasánek :slight_smile:
20. srp 2009 v 09:45  • Odpověz
pepi tak dík :slight_smile: já jen abyste si nemyslel,že se vtírám
20. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
však jsi taky srpnovka, tak jakýpak copak :slight_smile:
20. srp 2009 v 09:48  • Odpověz
pepi tak co chystáš oslavu?
20. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.