• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
to víš že jo a asi mě z toho brzo trefí
20. srp 2009 v 09:50  • Odpověz
a co dárky?bude jich hodně?vandulka jich měla jak na Vánoce a byla z toho zezačátku pěkně vykulená
20. srp 2009 v 09:51  • Odpověz
No, určitě taky, od nás dostane takový strkadlo, aby ho to motivovalo k chůzi, míč, mašinku - vkládačku, a uvidíme co příbuzenstvo....
20. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
Ahoj,

je dobra akce na pleny ve Schleckru 2 baliky pampers za 539 a jeste dostane panský holici strojek zdarma (gillete, ten na baterky, jak vrni, kdyz se panove holi...)

Sla jsem tam pro pletove mleko......

Hezky horky den preji, my vezeme prababu na chatu, aby se nam neupekla v autobuse :sunglasses:
20. srp 2009 v 10:03  • Odpověz
Vandulka od nás dostala mluvícího pejska od FP,knížky,od našich dort,peníze, pak ještě hračky do vody no bylo toho spousta
20. srp 2009 v 10:03  • Odpověz
Ahoj Ada,něco mi říkáš asi jsi chodila už k nám na srpen,že?
20. srp 2009 v 10:10  • Odpověz
ahoj maru,jojo chodila,ale jen chvilku,fakt nevadí,že jsem u vás?
20. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
jejda a proč by vadilo? :wink:
ale nesmíš se na nás vykašla po chvilce teď už jsi jedna z nás :slight_smile:
20. srp 2009 v 10:14  • Odpověz
tak díky chodila jsem do diskuse s lis,ale tam to už moc nežije tak jsem se mrkla sem.já mám koníka puštěnýho pořád
20. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
Holky já mám dneska dost.... jestli je to i stresem z příprav tý oslavy plus ty nepříjemnosti (FB), ale každopádně jsem se rozbrečela u krmení, když neotevřel pusinku, já prostě nemám sílu.... už ať je to všechno za náma....
20. srp 2009 v 10:19  • Odpověz
pepi:to bude dobrý uvidíš,zkus si odpočinout
20. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
Pepi nepříjemnosti dokážou pěkně potrápit znám to a jak malý nespolupracuje tak jsem taky už na měkko,uvař si kafčo nech pepču ať si hraje aspoň mu vytráví a pak ti rád otevře pusinku :wink:
ahojky však já vím že odtud neodcházíte že máte i MK...to vím že by jste jen tak ho nezavřeli a šli jinam....

Holky já nevím jak zvládneme tu oslavu v sobotu malá je nemocná asi to chytla u dr. :angry: ...včera pšikala dnes už rýma kašlík a teplotka 38.2..takže panadol mucosolvan a nosní kapky no snad to bude dobrý ale večer jsme si jí vzala do postele nějak nemohla spát sama tak jsem jí podložila trošku hlavičku at jí soplík jede dolu a spinkalo se docela v pohodě ale štve mě že to je tedka před odslavou snad budeme do soboty fit.... :pensive:

ada80 vítám tě ahojky.... :slight_smile:

Pepi co budete mít za dortíky???
alli:díky :slight_smile: snad bude malá do soboty v pohodě
20. srp 2009 v 10:25  • Odpověz
Allii, táta bude mít punčák, a malej bude mt ovocnou jedničku, veeeelikou, aby z ní měli všichni
20. srp 2009 v 10:40  • Odpověz
pepi tak to je fajn no já chci dělat srdíčko jedno na sobotu a potom bych chtěla udělat asi kulatej na neděli....v sobotu rodina v neděli kamarádi....je nás prostě moc no.... :slight_smile:

Tak Julinka usnula bobek malinkej ani se jí nedivím...ale jen at to vyleží a je zdravoučká...to nepujdu ani radši sní ven a budeme sedoma válet..ael holky malá je poprvý nemocná a jako nevím co sní mám teda dělat...zatím měla jen rýmenku ale slabou ale ted je mi jí uplně líto hned bych si to místo ní vzala at je zdravá a já ležím doma je to naprd,a i tohle počasí je naprd jednou jsou tropy a podruhý zima no tak to je fajn na nemoce
20. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
ještě se vám jdu pochlubit moje neteřinka :slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=437154
20. srp 2009 v 10:44  • Odpověz
alli:tak at je malá brzo fit,s tím počasím to máš pravdu v sobotu už má bejt zas hnusně to jsou hrozný skoky.
Jinak my měli dort klasickej kulatej
20. srp 2009 v 10:46  • Odpověz
U nás se také spí a odpolko razíme ven k našim napustit malým bazén. Je hic. Dnes budeme sami, MM po práci vyráží na oslavu narozenin, tak jsem zvědavá, jak to zvládneme večer. To u nás bývá veselo než se usne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Allieh, také bych byla raději doma, to horko by možná malou ješttě víc zatěžovalo. Určitě to bude dobré :slight_smile:

Pepi, beruško, proč se té oslavy tak bojíš? Určitě to zvládneš, nenecháváš to na poslední chvíli, tak to bude OK, uvidíš :wink:
20. srp 2009 v 10:47  • Odpověz
Holky, na FB budu mít dotaz... Alli tobě do IP ať nejsi bita na tom že tam nejsi :slight_smile:
20. srp 2009 v 10:47  • Odpověz
jé, ta je nádherná!

a také malý bojovníček od Adajar
20. srp 2009 v 10:49  • Odpověz
ada no tak to doufám štve mě to :angry: :pensive: ...

no já si budu dortíky dělat sama tak pořád nějak spekuluju a přemýšlím dnes večer začnu piškotama a zítra na to hupsnu...chtěla bych udělat jen nějaký ovocný nahože s želatinou na osvěžení nechci klasiku máslovej dort takže koukám do knížek na netu a pořád vybírám a přebírám..no to jsme celá já kdo přebíra přebere :confounded:
20. srp 2009 v 10:49  • Odpověz
juli - možná je příčina právě před chvílí popsaná na FB....
20. srp 2009 v 10:52  • Odpověz
Juli - neřekla bych že se bojím, spíš mě sejří že nám to komplikujou ostatní, a logicky bych chtěla aby se to vyvedlo co nejlíp.....
20. srp 2009 v 10:54  • Odpověz
alli my jsme si nechali dort dělat a byl dobrej.
.Jen tchánovci se zase předvedli přijeli 26.7.přesně ne Vandulčiny narozeniny a samozřejmě přivezli dort kterej pekla tchýně -byl fakt skvělej a rozteklej :stuck_out_tongue_closed_eyes: pekla ho i přestože jsem jí řekla aby nic nedělala no takže přijeli Vandulka zrovna spala tak tchán začal vyšilovat že tady nebude dělat šaška a odjeli domů aniž by malou viděli fakt hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. srp 2009 v 10:55  • Odpověz
Holky neznáte nějakou knížku s pohádky kde je spousta obrázků?
20. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
pepi tak já jako jsem měla plány na oslavu jiné ale jelikož se s manžou jaksi nemužeme dohnout tak se to pořád mění je to sranda...já jsem taková že to nějak zvládneme bude sranda...chci aby se to vyvedlo to určitě ale nebudu to řešit nějak moc a komu se to nelíbí at si trhne ne????
20. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
ada - taky pěkný, vyloženě vědí jak potěšit, co....
20. srp 2009 v 10:58  • Odpověz
Adi fakt?
to je síla jako :pensive:
20. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
no já jsem mooooc rada za moje tchánovce.....někdy sice perlí ale pořád je to v pohodě a často se vidíváme a nemám a na cokoliv se seněma mužu domluvit...spíš tchán je takovej impulzivnější že se kolikrát s manžou zasmějeme když odjíždíme od nich
20. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.