• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Neblbněte s těma plavkama, určitě to není tak hrozný. Znám ten pocit, že na mě každej kouká, jak blbě vypadám, ale je to fakt jen pocit, ostatní ho mají taky, tak nemaji čas sledovat :wink: Navíc jsme ještě mladý a máme zdravý pěkný děti, což je daleko lepší než 100% postava :slight_smile: Za pár let budem ještě vzpomínat, jak jsme tenkrát vypadaly! :grinning:

Maru, ať je ti co nejdřív líp, pěkně si to v bazénu užijte!
19. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz
no já plavky fakt ne...i na dovče budu mít problém,pokud strie se nějak nezmenší...fakt děsný..pořád rudý čáry :frowning2:
19. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz
niky, tak jednodílný plavky :slight_smile:
19. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz
to m nepomůže skrát strie na nohách :grinning:
19. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz
na břiše vybledli,tak to mě nějak netrápí,sice kůži mám jak 100 letá bába,ale aspoň nejsou rudý
19. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz
niky já myslela že jsou na bříšku...
19. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz
:sunglasses: to taky,ale ty vybledli a mám to jak vrásky :grinning:
na nohách je to děsný :confounded:
19. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz
Niky, tak plavky s nohavičkou nebo sukni :wink: Určitě nestojí za to si kvůli tomu neužít léto. Jestli bude někdo blbě koukat, je to spíš jeho problém...
19. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz
nohavičky nééé raději skafandr :grinning:
19. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz
Ahojky, špunti usnuli, tak vás jdu pozdravit. Tady v 5 začala bouřka, takže já už od té doby nespím, teď to vypadá, že se to trhá a bude svítit. Apoň v to doufám, protože jít v dešti na kontrolu se mi moc nechce. U nás zuby bolí od rána, už oba dostali homeo ale asi se míjí účinkem :cry:
19. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
juli, ahoj jak je? zoubky berou? u nás taky, asi bude brzo venku trojka vlevo dole
19. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz
niikkyy: tys číslo :grinning: skafandr :grinning:
holky mít tak svůj vlastní bazén,tak to neřeším,ale na veřejném koupališti,ale co..budu chodit dopo a tam jsou jen maminy s dětma a odpo chodit nebudu,to je fakt :slight_smile:
19. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz
já budu chodit v noci :grinning: ale to budu jak odrazka s těma striema :grinning:
19. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz
jdu mixovat stravu malému
19. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz
Holky, jak decentně naznačit "mojí maminče," aby tomu švýmu žlatu když už něco chce koupit, tak bavlněný? Poslední dobou přinesla sice hezký oblečení, ale samá umělina :frowning2: to mu nemůžu dát, přestože by mu to slušelo...
19. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz
pepi, u nás to bohužel na žádný ven nevypadá, jen se jim to tlačí - chudáci už neví, co by do té pusy strčili

niikkyy :grinning:

gabi, co vaříš dobrého?
19. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz
pepi: to mi dělala tchýně taky a já jí to vrátila,že tohle mu nedám a už to nekupuje :sweat_smile:
19. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz
ono to je vážně hezký, ale uvařil by se mi v tom

Niky asi to tak taky udělám.... kdyby mu koupila bavlněný tepláky tak budu jen ráda ale tohle mu prostě neudělám :grinning:
19. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz
já jsem jí to vrátila,že tohle jako ať se nezlobí,ale to by nenosil,že je to úmělina...čuměla jak retard,tak jsem jí řekla ať to dá kočkám :grinning: a ona,že to měli ťamaňi v akci...no mazec :grinning:
19. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz
a to mi teď poslala ručníky..ehmm tím nejde umýt ani podlaha :grinning:
19. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz
niky tyyyyvoleeee to mě nenapadlo že to má od ťongů... ale asi jo.... no tak to neeeeee... on měl trable s exémem a já mu mám dát tohle jo? tak to ne teda... já na něj bavlnku, všechno min. 80% bavlna (a zbytek max něco elastickýho) a ona takovejhle "plast" - tak to ne teda...
19. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz
Ahoj holky,

Juli a co calgel nepomůže jim na zoubky? Kluci se vždycky sklidní a toho beru i ven a je pak klid?

Holky je možný že Tomikovi vylezl jen jeden zoubek dole a teď se mu vyklubal zoubek nahoře? Já myslela že rostou po dvou dva dole a pak dva nahoře aspoň Filík to tak měl.

Nikky můžu chodit s tebou v noci se koupat? :sweat_smile:

Pepi ty a metrák a kde? Já mám vytahaný břicho a ještě potrhaný hruza děs :rolling_eyes:
19. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz
jj ona to kupuje u nich a nebo v takové té hrabárně vše za 30kč :grinning: teď mu jako koupila zimní bundu...chápeš jo?3 měsíčnímu prckovi..copak ví jak bude velkej v zimně?no prej..tak to bude mít větší a co jako...já to rozbalila a hnus to zaprvé a za druhé tak na školní dítě velikost...tak prej že to aspoň bude mít třeba na 3 roky :sweat_smile: ona je fakt kunhůta obecná :grinning:
19. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz
Gabus přesně tyto plenky do vody v akci jsem malému koupila,tak je jedeme rubnout :sunglasses:
Hlava se motá pořád,co to k sakru je?
19. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz
Aji můžeš :grinning: budem jim dělat reflektory :grinning: :grinning:

MAru nedostatek chlastu :sweat_smile:
19. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
Nedostatek? jéžiš jen chlast ne,to mě je fakt šoufl mnohem víc než dneska,to nejsem schopná ani žít :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz
niky ty jo se snad znaj ženský ne? "Šem mu koupila větlovku, aby mu nebyla žimišta..." Pomlčela jsem o tom že v červnu až září většinou na větrovku nebývá počasí... ale vybalila jsem ji a tam byla bundička tak na novoška... tak jsem se neudržela a začla se tlemit :grinning:
19. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
ajiik jojo já a metrák :pensive:
19. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz
pepi: je to na zabití :sweat_smile: nechápu jako,ale když vidím fotky jak chodil MM oblíkanej,se nedivím..jednu budnu nosil 6 let..nejdřív mu byla velká a pak malá,ale to neva přece,dala pod to dlouhej svetr :grinning: fakt pičmunda

MArušátko...tak to je touhou po mě...už je ti špatně dopředu z návštěvy :grinning: (musím tě rozveselit)
19. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz
juli: špenát - brambor- žloutek :slight_smile:

maru: tak pak řekni,jaké jsou :slight_smile: ty jo a myslíš,že to je tlakem?hodně pij
19. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.