• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
pepi-oni vždycky dělají to co chtějí oni a jak není po jejich je to špatně,takových zažitků mám moc...
20. srp 2009 v 11:00  • Odpověz
Maru-jo je to fakt ještě to byla moje vina,že malá spí,mysleli si že jsem ji dala spát schválně,ale já prostě nebudu malou budit jen proto že oni přijedou.určitě všichni znáte jaký to je,když přetrhnete dětem spaní
20. srp 2009 v 11:03  • Odpověz
alli - mě namíchli tchánovci teď, ale sem to rozebírat nebudu, chodí sem na fotky..... proto je ta "tajná" skupina, tam jsem to popsala do detailu
20. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
já taky nebudím nikdy!
ať se třeba svět zboří a dokonce nedovolím nikomu ani jít se na malého podívat do pokojíčku kde spinká
co ta knížka hoĺky?
20. srp 2009 v 11:05  • Odpověz
Ada, to snad ne? To jsi měla malo vzbudit jen proto, že oni přijeli? :angry:
20. srp 2009 v 11:05  • Odpověz
maru, knížka mě žádná nenapadá.... to víš že kdybych věděla tak písnu :wink:
20. srp 2009 v 11:06  • Odpověz
maru-s tou knížkou nevím,ty malýmu čteš?vandulku to zatím moc nebaví
jinak tchánovci se urazili,že jsem ji nevzbudila,ale mě to je jedno
20. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
Maruško nevím, já jsem byla nedávno v knihkupectví a tam toho je spousta ... myslím, že bys něco vybrala
20. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
juli jo jo měla jsem ji vzbudit protože ji chtěli vidět,ale to měli teda smůlu.
Tchán zavele tak odjeli tak rychle,že si tady tchyně zapomela sako,brýle atd
20. srp 2009 v 11:10  • Odpověz
nečtu,ale chci číst zkusila jsem dneska a malý si hrál a koukal na obrázky já jsem si vymýšlela páč to je knížka jen obrázková,ale na vymýšlení moc nejsem tak jsem chtěla něco s textem pro nejmenší,jako nevydrží sedět a koukat do knížky,ale občas jukne a to mi zatím stačí
20. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
no a zrovna jsme si dali ploužák na hříšný tanec,jako malý se pronese,ale spokojenost byla sama :sunglasses:
20. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
mně zase točí matka, pokaždý malýmu vyndavá dudan, "abyšem viděla jak še kuášně šměje"
20. srp 2009 v 11:15  • Odpověz
maru ted mě napadlo my máme knížku říkadla pro nejmenší a to jsou obrázky a básničky je tam třeba "mámo,táto, v komoře je myš atd.to si malá ráda prohlíží
20. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
jůů super zkusím mrknout na net
20. srp 2009 v 11:22  • Odpověz
spíš jako to první .Je to taková modrá velká knížka a je to od Librex,ale myslím,že to bude podobné :wink:
20. srp 2009 v 11:29  • Odpověz
maruško my máme knížek dost ale už takové ty disney a podobně potom nějaká říkadla,ale malou to nebere nedávno jsem taky vytáhla jednu obrázkovou a vykládala a přeháněla to mě moooooooooooooc baví si vymýšlet pohádky :grinning: :grinning: nedávno jsem říkala jednu manžovi no děsně se smál...a když mě slyšel jak vykládám malé 3 hodinovou pohádku tak se mi smál...ale ona mi otačí strany,líbí se jí jak jí vykládám a ukazuju na všechny postavy a zvířátka ale pořád se vrací zpět a ukazuje mi uplně něco jinýho takže jsem to vzdala až bude větší,ale i tak si kolikrát vytáhneme obrázkovou a prohlížíme já ji u toho ukazuju vše možné a ona mě taky :slight_smile:
20. srp 2009 v 11:37  • Odpověz
no jj taky to tak děláme máme doma i obrázkové se zvířátky tak to kokrhám jako kohout,hafám jako pes,mňoukám jako kočka,vrkám jako holoubek no sranda největší a malý místo aby koukal na obrázky tak kouká na mamku jak bečí jako beránek :grinning: :grinning: :grinning:
chci mu číst a on zatím teda ne,ale to přijde :dizzy_face:
20. srp 2009 v 11:46  • Odpověz
no tak to malá miluje když jí ukazujeme zvířátku už umí udělat kočičku pejska a hada ,ted se učíme beránka ale moc to nejde...
A koupily jsme Julince k narozeninkám takovej panel jakoby farmička a pěkný mě se to moc líbí a malé taky už to samozdřejmě viděla jak jsme jely změsta tak abych jí zabavila tak jsem jí to ukázala a byla nadšená a já měla děsnou radost
20. srp 2009 v 11:49  • Odpověz
no nic jdu dodělat obídek nebo nám tu tatka umře hlady a pak pomalu chystat a uklízet ....tak se tu mějte nakouknu asi večer,zatím papááááá
20. srp 2009 v 11:51  • Odpověz
ten panel farmy máme doma od vánoc,do teď to je neoblíbenější hračka malého :dizzy_face:
Domi neumí žádné zvíře,ani haf ani mňau ani bůůů :frowning2: nevadí mi to vypilujeme :dizzy_face:

jsem ho naučila před poledním spánkem papat polívečku tak jsem ráda,je zvyklý teď už spapat polívku a až se probudí dostane druhé a já jsem spokojená že konečně jí :dizzy_face: :dizzy_face: Vynechává svačinky ty nechce takže jsem ráda,že mi jí polívku i hl.jídlo jsem si řekla že aspoň ten oběd bude mít pořádný když žádná sváča :slight_smile:
20. srp 2009 v 11:54  • Odpověz
tam mělo být spapat polívku a jít spát a hned usne
20. srp 2009 v 11:55  • Odpověz
Ahojky,

nejde mi net na notebooku, tak tu dnesk amoc strasit nebudu. Porad nam ta wifina v praci blbne.

Pepi - kliiiid. To bude dobry, malej bude urcite spokojenej a dospelaci se nepo...

Ada80 - vitej zpatky. Teda mas to s tchanovcema pekne naprd. Taky bych je malou nebudila a uz bych je nezvala :angry:

Barunce se knizky libi. Ma takove z tlustyho papiru, cteme si tam basnicky, ukazujem zviratka - je to vlasne jedine, kdy vydrzi v klidu sedet na kline.

Vic az se mi umoudri net. Zatim cauky.
20. srp 2009 v 11:58  • Odpověz
Maruško, děti také ještě zvířátka neumí ... trénujeme, ale nějak je to nebere. Nelinka někdy dělá čiči, ale jen tak, kdy se jí zachce, ne když vidí číču.

A také mi odmítá jídlo, ráno vypije tak půlku mléka, sní jogurt na sváču a pak už je to boj ... včera na oběd snědla 3 lžičky a vypila asi 20 ml mléka a to bylo vše!
20. srp 2009 ve 12:01  • Odpověz
tak naštěstí s mlékem nemáme problém,pije ho rád a s chutí,ráno si dá 150ml a klíďo by dal více,ale to mu nedám víc,aby svačil později což stejně nesvačí :grinning: no a pak kdybych mu dala kdykoli během dne jakoukoli dávku mlíka tak to vypije to mám vyzkoušené,ale nedávám no a večer teda pije 180ml mlíčka. Přes den dostane mlíko jen když nechce svačinu,ani polívku ani druhé tak pak mu na ven do kočárku udělám 150ml mlíčka.
20. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz
Ahoj holky! Tak dnes je zase pařák, už se těším do bazénu jen co dovařím oběd!

U nás jsou teda knížky číslo jedna!!! Fakt dokáže sedět i půl hodiny a prohlížet si je a dívat se na zvířátka. Dokonce je ani nekrčí a netrhá!
Umíme ovečku, pejska a občas kočičku - to je vše.
20. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz
Malá sunar pije ráno v pohodě a odpoledne (k večeru) jak kdy. Někdy si dá a někdy ne. Mudra říkala, že to stačí a když jí jogurty a už měla i lipánek a sýry má mléčné dávky dost.
20. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz
Hezký den všem, tak dnes jsme měly poslední plavání a Kája si ho hezky užívala, tak se už docela těším až od září začneme chodit zase, jen teď řeším dilema kam... :unamused:
Nějak se ztrácím v diskuzi FB a MK, je toho nějak moc a čtu to většinou v rychlosti, protože se mi Kája pořád šplhá po nohách a vyžaduje pozornost, takže víte jak...jistě to znáte! :slight_smile: Takže ani nevím na co reagovat...jo, jen doufám, že se nám srpen nerozpadne jako zářijovkám září...přesně jak tu holky psaly, tak budeme chodit sem a tady probírat takové ty běžné věci co může číst každý a na FB se budou probírat ty choulostivější témata! :grinning:
Pepi, hezky přípravu na oslavu zvládni a nikým a ničím si nenech zkazit náladu...ať si to Pepča hezky užije a maminka taky! :slight_smile: Nás čeká mini oslava za 14 dní, tak se tady inspiruji a pak něco spáchám... :grinning:
A jé, řekla bych, že Kája má v plíně, takže hezké odpolko a ať rarášci nezlobí! :wink:
20. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz
Ahojky,
Sil, na me je toho taky trochu moc, treba si to jeste zbytek s FB rozmysli :wink:
jja mam ted relativni pohodicku, segra vzala Samouse na koupaliste,Seb mi tady ted rozhazuje pradlo na zehleni :grinning:
a k tem knizkam, mame ted nocvou, bohuzel to neni leporelo, ale je super
http://obchod.portal.cz/produkt/rozpustile-basnicky-pro-male-detske-rucicky/
20. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz
Holky, opravdu bych ten Fejs nechala jen jako nouzovku nebo tajnou svěřovačku.... A mimochodem je to úžasný místo na fotky, netřeba zmenšovat....
20. srp 2009 ve 14:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.