• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Pepi já to tak teda beru, FB jen pokud si chci vylít srdíčku a nemám potřebu to roztrubovat do světa. Pořád jsem věrná koníkovka :wink:

Tak jsem si užila s malou 2 hoďky v bazénu a bylo to super! Teď kristýnka vytuhla tak jdu uklidit kuchyň a pak si jdu ještě v klídku vychutnat poslední sluníčko co nám dopadá na bazén než bude fuč. A malá dnes prvně řekla děda naprosto předpisově táta. Vždy to nějak komolila, ale dnes to bylo na jedničku :slight_smile:
20. srp 2009 v 15:36  • Odpověz
však já taky.... teda dneska jsem tam vylejvala srdce dokonce dvakrát :slight_smile: ale jinak je koník zkrátka koník... :slight_smile:
20. srp 2009 v 15:39  • Odpověz
Nic, holky, mějte se krásně, a zítra ahoj :slight_smile: TADY na koníkovi :slight_smile:
20. srp 2009 v 15:49  • Odpověz
Tak mám uklizenu a rychle do vody než se malá probudí :slight_smile:
20. srp 2009 v 15:57  • Odpověz
Ahojte, tak nakonec mi zvědavost nedala a taky jsem se zaregistrovala na FB, ale to už jste si určo všimly... :wink: ale určo tam pořád vysedávat nebudu, jen tak, jak tady píšete, nouzovka...
Jinak já o tomhle čase už po dvou dnech nevyspání byla docela KO, manža, když za mnou přišel do porodnice na návštěvu říkal, že prý se ani nezasměju, :sweat_smile: já kontra po3minutách pořád, mi tak asi bylo do smíchu... :pensive: plodovka už pomalu odcházela, každý doktor kontroloval, zda-li pak je nějaký pokrok, moc teda nebyl.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: narodila se až po 21.hod, tak ještě písnu.... :wink:
20. srp 2009 v 16:53  • Odpověz
Bibiance vse nej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. srp 2009 v 17:14  • Odpověz
ahojky
tak jsme se vrátili z koupání,malá si to moc užívala ani nechtěla z vody.
20. srp 2009 v 17:38  • Odpověz
Ahoj, také jsme se vrtáili od naši a koupání super, děti jsou vodní živlové.

Bibiance a Samíkovi přeji všecičko nejlepší k prvním narozeninám :dizzy_face:
20. srp 2009 v 18:40  • Odpověz
Jejda tady se slaví,tak přeji všechno nejlepší k narozeninám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. srp 2009 v 18:49  • Odpověz
Ahojky,
super tady to žije:slight_smile:
před chvílí jsme se vrátili z výletu, byli jsme v Babiččině údolí, na Rozkoši a pak na Pastvinách no super až na to vedro.
Taky jsme si s manžou zavzpomínali na porod:grinning:
Jinak děkujeme za gratulace:slight_smile:
Pepi, to nemá cenu se takhle stresovat vím, že to někdy nejde, ale uvidíš všechno bude super :slight_smile:
Taky máme v sobotu oslavu už se na to moc těším a hlavně na to co Samík :slight_smile:
20. srp 2009 v 19:13  • Odpověz
ahojky tak my jsme tu měly tchána tak to bylo fajn dodělal nám zrcadlo v předsíni a pak jsme ho zavezly domu a trochu se s malou prošly venku,teplotku nemá tak je fajn ale akorát rýmenku,tak sand bude brzo pryč....

Taky přejeme Bibiance a Samíčkovi vše nej k narozeninkám,at jsou zdraví a plní síly do nových pokroku...
20. srp 2009 v 19:31  • Odpověz
hmm tak jsem tu asik sama vy jste všechny na FB???? :pensive:
20. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz
Jsem tu Ali :slight_smile:
Taky se vám to blíží,co?
20. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz
Vse nej i samikovi :slight_smile:
20. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz
Holky díky za přání jste moc hodný :slight_smile:
No jo Ali kolikátýho je Julinka?
20. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz
no blíží Julinka je 22 pěkně nám to vyšlo na sobotu...a zjištuji že už jsem byla dnes zase v obchodě a zase jsem zapoměla koupit potravinářskou folii já dojedu vždycky domu vybalím nákup a na něco si vzpomenu co jsme zapoměly a přitom seznam jsme měly v ruce....mě picne
20. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz
jéé tak tu jsem kupovala dneska,potřebovala jsem zabalit balík :grinning:
20. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz
no já jí hodně používám a včera mi došla ale jako koupit ji to bude boj zitra pro ni musím zajet mám všechno v lednici v krabičkách a mám jí narvanou jen krabičkama..prostě folie je nej... já jsem si na ní zvykla hodně v práci a od tý doby nedám z ruky
20. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz
chtěla jsme se zeptat balily jste dárečky do balícívh papíru nebo ne??já mám dilema a mám koupenej i papír že to zabalím a všichni mi říkaj at no to prdím že to stejně malá trhat nebude at to dám jen do těch pěkných taštiček,ale já bych chtěla to zabalit dát sužky alenevím jestli to není moc uhozený a nebudu třeba vypadat jak blbec potom :sweat_smile:
20. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz
já s ní jenom balím balíky,jinak vůbec nepoužívám :sunglasses:
20. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz
ona je dobrá že dobře drží.....a já zase na mísy nebo na něco když se nedojí nemám ráda okoraný jídlo a když mi smrdí lednička..bych zešílela
20. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz
to jako nevěřím,to přece není možní si ničeho nevšimnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
maruško taky mi to příjde mazec no..nemit jako 9 měsícu MS si nemužeš nevšimnout
20. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz
a co ty kopance a boule na bříše? to necítila nebo co?
20. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
Maruško víš některý to asi neřeší a všechno nevím je to blbina ale třeba se to stává.
20. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz
no třeba se to stává,ale nevěřím tomu :grinning:
20. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
třeba je psychicky labilní je to ruzne asi...
no ještě že jsem si my svoje těhu krásně užili vid :grinning:
20. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz
Maruško a co ty tu tak pozdě dnes???
20. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz
Tak hlásím, že už ležím na porodním sále, dr.mě naposledy prohmatává a jelikož není žádná změna, rozhodla se pro císaře, jen ji musím slíbit, že do roka další mimi nebude...tak souhlasíme a jde se na to, sestřičky mě svlékají a cévkují, no je mi to už docela jedno, bolesti pořád mazec, už asi co 2minuty...hlavně, at je to už za mnou....tak tatínek balí věci a jde se na to...převážejí mě na operační sál, rozptylují mě, ptají na váhu...co too bude jestli holčička nebo chlapeček....pak dávají dýchnout a já usínám
20. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.