• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Před 21.hod odvoz na sál a 21:07 Bibi venku.....tak už je tadyyyy, hurá...ale já ji neviděla, až v 6ráno a byl to krásný nepopsatelný pocit... :dizzy_face: a pak volal tatínek a byl z Bibi nadšený, prý je hezčí, než si myslel,že bude...

Děkujeme všem za gratulace :wink: a vše nej oslavenečkovi od Petuly
20. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz
BIBIANCE vše nej nej nej!!! Ať má pořád úsměv na líčku! :dizzy_face:
20. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz
SAMUELKOVI od Peťuly taktéž!
20. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz
Prejeme s Julii Bibianca a Samuelkovi vse nejlepsi k 1. narozeninam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz
Přidávám se ke gratulantům, všechno nejlepší Bibiance a Samíkovi :slight_smile: !
20. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
tak jeste nez zalehnu: vsechno nej gratalantum, hezky si uzijte oslavy a hlavne zdravicko a poslouchat maminky :dizzy_face:
20. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz
chtela jsem napsat oslavencum, mam uz vyplej mozek, omlouvam se, dobrou :dizzy_face:
20. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz
jani, hezký :grinning:
20. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz
dobrou noc
20. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz
peti :sweat_smile: uz jdu fakt do hajan :grinning: :dizzy_face:
20. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz
Jani pěkný ale chápu :grinning:

Taky přeji vše nej nej nej těm naším raráškum oslavenečkum.....a co další porody??nic??? :sweat_smile:
20. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz
začínají mi manželky dobrou noc všem raráškům....
20. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz
Ahojky, taky přejeme Bibiance a Samíkovi vše nejlepší. :slight_smile:
20. srp 2009 ve 22:43  • Odpověz
Ahoj holky, dneska je na skok, v půl desátý mi přijde Katka, který dnes dám na starost Pepču a budu si tu uklízet, vařit a zkrátka dochystávat zítřek a neděli. Ještě že ta Káťa má Pepína ráda a nabídla se sama. Ne že bych to sama nezvládla, určitě jo, ale takhle to určitě bude rychlejší a pro mě pohodlnější.
21. srp 2009 v 06:56  • Odpověz
Pepi, ať ti to jde od ruky :wink:
21. srp 2009 v 07:04  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

opožděně k včerejším narozeninám přeji Bibi a Samíkovi vše nej nej a hodně zdravíčka :slight_smile:

Včera jsem byla s klukama u kamarádky celý den na zahradě, tak jsem si to maximálně užila fakt super :dizzy_face: dokonce mě i Filípek překvapil, že spinkal celou noc, tak jsem se ještě krásně vyhajala a ještě spinkaj.
Jo a dneska jdeme ještě na kyčle, tak snad bude vše ok držte nám palce. A pak razíme na zahradu za babičkama, tak snad to bude taky dobrý :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hezky si užíjte dnešní sluníčkový den. A prý by do Čech měl dorazit tornádo, tak snad si to rozmyslí a vyhne se :slight_smile:
21. srp 2009 v 07:05  • Odpověz
A zapoměla jsem ode dneška má taťka týden dovču hurááááááá tak jsem moc ráda :sweat_smile:
21. srp 2009 v 07:07  • Odpověz
juli, snad jo, až Káťa přijde a já je vyexpeduju ven, tak vyluxuju, vytřu, uvařím rizeto, květákovou polívku (to kvůli Honzově babičce, ta prostě oběd bez polívky neuznává, a bylo by to "ona ti Honzíčku ani polívku neuvaří????," tak radši udělám :slight_smile:, pak je nechám doma a kmitnu po posledních nákupech.
21. srp 2009 v 07:07  • Odpověz
HOlky tápu v FC kdyžž vám chci napsat, tak já nevím kam :frowning2: nemůžu tam najít kde se píše :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem tele :angry:
21. srp 2009 v 07:26  • Odpověz
ajik, a už tě juli pozvala do neviditelné skupiny? JInak se tam nedostaneš....
21. srp 2009 v 07:27  • Odpověz
Pepi jj jsem tam, ale nějak tápu
21. srp 2009 v 07:29  • Odpověz
Aha... no tak si v té skupině klikni na pokec, vpravo nahoře si klikni na "poslední", a budeš na poslední stránce, kde je i okýnko kam můžeš psát....
21. srp 2009 v 07:35  • Odpověz
tak já pak na to mrknu už musím jít na Filípka pokadil se :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zbudit Tomiška a razit k dr.
21. srp 2009 v 07:40  • Odpověz
Ahoj holky mě právě odjel manža na projíždku na motorce to mám teda radost :angry:
21. srp 2009 v 07:49  • Odpověz
ada - no jo no v chlapech vždy kus kluka zůstane
21. srp 2009 v 08:05  • Odpověz
Holky a já mám dneska nostalgii, malej se narodil v pátek, tak si tak vzpomínám, a dám vám asi svůj "porod" dneska, zítra nebude čas....

a abyste věděly jak vás mám ráda, tak vám opíšu ze svého deníčku pasáž, kterou jsem si ten den ráno zapsala.
21. srp 2009 v 08:06  • Odpověz
pepi-když on mě s tím tak štve,má dneska poslední den dovči a aby byl s náma to ne,radši jede pryč
21. srp 2009 v 08:10  • Odpověz
A víte co, vezmu to od 21/8, ať si počtete :slight_smile:

21/8 2008

Jsme kluk. Zjistilo se to při kontrolním utz. Zítra mi budou dělat císaře, aby zamezili možným komplikacím z mojí strany v poporodní době. No prostě nic není tak, jak bych chtěla, tzn. spontánně a přirozeně. No co naplat. Hlavně ať je Josífek zdravej a má se k světu.

Čeká mě poslední noc s bříškem. Trochu mě mrzí, že to nenechali na miminku, ale asi to tak být mělo. No ale nedá se nic dělat, nic nenadělám.
21. srp 2009 v 08:11  • Odpověz
22/82008 - Den D (To D mám hodně velký a hodně vyčmáraný, aby bylo jo výrazný :grinning: )

Je to tady. Dneska se s broučkem uvidíme. Vzbudila jsem se sama před chvilkou, tj. v 5.37. Neboli čas, kdy normálně vstáváme. Máme hlad, ale už nic nemůžeme jíst kvůli tomu epidurálu. Ten už znám, ten mě těžko něčím překvapí. A oproti majzlíku a kladívku uvidím něco jiného - PEPČU.
21. srp 2009 v 08:13  • Odpověz
A ještě posledním zápisem vás budu mořit, je sice z 23/8 ale týká se porodu (na jipce jsem nějak neměla možnost psát, musela jsem být na zádech, na prstě kolíček kvůli monitorování dechu, no přišla jsem si tam jak prádlo :grinning: )

23/8
Tak nás přeložili z JIPky na normální oddělení. A k porodu?

Epidurál standardně hnusnej, ale účinnej, Honzu jsem v tom zeleným v první chvíli nepoznala :grinning: A když jsem pak slyšela "hlavička, ramínko, druhé ramínko - je to chlapec," tak jsem začala bulet a Honza taky. H. pak šel broučka fotit. Fotky jsou prý krásné. Nevím, já je ještě neviděla.

Mně po porodu odvezli rovnou na JIP, kde to nebylo špatný, až na tu maličkost, že jsme byli od sebe. A docela hrozilo i to, že od sebe budeme i dneska, ale naštěstí už ne.
21. srp 2009 v 08:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.