• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Hezký páteční ránko, teda od rána mě neuvěřitelně ser.... sousedi...nestačí, že věčně vyhulují na balkoně, ale ještě při tom vyřvávají a klepou nám popel na balkon...já už chci odtud pryč!!!!! :rolling_eyes: Ale včera jsme se naštěstí dověděli příjemnou zprávu, a to, že už máme zkolaudováno, takže teď se snad dají věci do pohybu a brzy se budeme stěhovat...už aby to bylo!!!! :grinning:
No, jdu Káju uspat na balkon, tak doufám, že těm pitomcům dojde, že by mohli být ticho... :angry: A pustím se do úklidu, je to už potřeba! :slight_smile:
Jo, ještě všem oslavencům dodatečně vše nejlepší a těm co se chystají slavit, tak taky! :slight_smile:
21. srp 2009 v 08:40  • Odpověz
sil, vyděržaj, stěhování se blíží....
21. srp 2009 v 08:42  • Odpověz
Nic, jdu dát vařit květák na tu poolívku....
21. srp 2009 v 08:43  • Odpověz
No nic, vidím že to tu dneska nežije, tak mě ani nemusí mrzet že nemám čas tu s váma kláfat :slight_smile:
21. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
Ahojek!

Gratulase SAMÍKOVI a BIBI k ročku!!!! No ještě pár srpňátek a máme všechny jednoročátka :dizzy_face:

Pepi tak to já mám deníček až od narození kristýnky. Možná mě někdy i zamrzí, že už si přesně nevybavím ty pocity s bříškem....

Jo a včera u nás byla kámoška a oznámila nám, že je v 15tt!!!!!Jsem byla nadšená a hned jsme přebíraly věcičky po malé co jí půjčim atd.......možná jak budu vidět to rostoucí bříško a pak to malé mimuško tak začnu o druhém uvažovt víc :grinning: :grinning: Úplně mě to včera vzalo :dizzy_face:
21. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
Ahojy holky tak jsme si přispaly ted už ale řádíme malá už teplotku nemá jen rýmenka a trochu pokašlavá ale jinak je plná elánu takže paráda,snad zítra už bude líp....

Holky včera jsem se vás ptala ohledně dárečku,jestli zabalit nebo ne?! prosím písněte děkuji,jinak dnes už moc nestihnu jdu dodělavat dortíky a nachystat pomazánky no a tzaky vše chystat nakládat maso a pak jen uklid uklid uklid a ne jen doma ale i venku na zahradě :angry: vůůůůůůůůůůůůůůůůůůůbec se mi nechce ale zvládneme to tak zatím já nakouknu :slight_smile:
21. srp 2009 v 10:44  • Odpověz
Ahoj Alli my jsme nějáký dárky balily a nějáký ne a Vandulku pak víc než dárky zajímaly ty papíry :grinning:
21. srp 2009 v 10:46  • Odpověz
ALI já ti asi nepomůžu, my jsme vlastně malé oficiálně nic nepředávali....od nás dostala botičky a to už předem. Ale dostávala většinou dárkové taštičky a v těch se prohrabovala - papír ji moc nebral, neměla tendenci ho trhat. Jo a děsně ji bral dáreček zabalený v tom průhledném celofánu - jak to šustilo a viděla co je ve vnitř (tuším hračky na písek) tak se jí líbilo moc :slight_smile:
A jaký budeš mít nakonec dortík????? Já budu péct příští týden kámošce k ročku .....
21. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
no doni srdíčko na zítra a kulatej na neděli jen piškot krém a ovoce a želatinu myslím že to není tak těžky na žaludek a i to bude osvěžující,a navíc se mi nechce ani piplat s maáslovým těžkým 3 kilovým dortem vtom horku...
21. srp 2009 v 11:06  • Odpověz
Ali, my jsme některé dárky balili a některé ne.
21. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
No hlavně je super, že na zahradě je teď dost ovoce :slight_smile: Takže máte dvě oslavy..... no já to vrzla v jeden den :grinning:
21. srp 2009 v 11:19  • Odpověz
Ahoj děvčátka tak se hlásím z dovolené zítra budeme opožděně o týden oslavovat Andrejčin roček takže potom dodám fotečky :wink: .Co jinak nového dočítat nestíhám :frowning2:
21. srp 2009 v 11:30  • Odpověz
Holky my máme FB,jako nějakou skupinu? Jak Vás najdu?
21. srp 2009 v 11:36  • Odpověz
MAN gratulace Andrejce k ročku!

A jak bylo na dovolené? Na FB tě musí asi Juli pozvat.....

Já vařím a venku je tak krásně :frowning2: Dělám pitomé vepřo knedlo zelo a Kristýnce rajskou ...... Hned jak dovařím jdeme ven ado bazénku....zítra už má být škaredě.

Malá mě ničí kuchyň - pomoc!!!!!!
21. srp 2009 v 11:42  • Odpověz
Manci, ahoooj, taky gratulujeme, jestli mas na FB profil, tak jen pisni jmeno Juliet do Ip, , pripadne staci i poslat mail, na mail ti prijde pozvanka :slight_smile:
21. srp 2009 v 11:48  • Odpověz
Ahoj holky,nestíhám, jen jsem chtěla, Ali, my jsme zabalili jenom jeden dárek a to vláček, Tončeti se líbilo ho s taťkou rozbalovat, ale jinak měl taštičky, no a tatrovku a věci na písek bez balení.

Manci, najdi si Juli napíšu ti do IP její jméno a ona tě pozve.
21. srp 2009 v 11:59  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem si přečetla od Alčátka porod no a ..... už se nemůžu dočkat až jednou ... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
HIc k padnutí,koupák nehrozí mám návštěvní týden tak půjdeme až se chlapi vzbudí utrácet :slight_smile:
21. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz
Tak mám uklizeno, rarášek spinká a já tu třídím papíry, aby toho při stěhování nebylo tolik...a Kája mi s tím vydatně pomáhala, vykrámovala co mohla! :grinning:
Holky, já jsem teda ostuda, ale my zatím pro Káju nemáme žádné dárečky, protože většinu věcí jsme jí teď kupovali s tím, že to má k ročku (naušnice, botičky), ale přeci jen by bylo fajn, aby na narozeniny nějaké dárečky mohla rozbalit, tak o víkendu asi zajedu něco koupit...jen ještě nevím co...jak říká manža, tak hraček má spoustu, oblečení taky a všeho ostatního taky, takže vlastně nic nepotřebuje, což je pravda, ale víte jak...! :sweat_smile:
21. srp 2009 v 15:09  • Odpověz
Sil to jsem řešila i já a vlastně jsem jí upekla dort a tak dáreček dostala :slight_smile: Prostě všeho má hrůzu a raději jí koupím až bude něco postrádat :grinning:
21. srp 2009 v 16:34  • Odpověz
kuk :dizzy_face:
tak jsem tu upečená za živa,to byl dneska neskutečný pařák jsem málem pošla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď mě bolí hlava asi s toho slunka,Domi se válí v postýlce az az chvilku usne,dneska jsme se rozhodli s MM že vyvoláme fotky malého pěkně od narození,mám to po složkách na každý měsíc jednu složku takže jdu vybírat mám limit 10 fotek z jedné složky to by stačilo i tak to bude majlant :sunglasses:
21. srp 2009 v 18:45  • Odpověz
Maru přidávám se k pečeným a vařeným, fakt byl a ještě je pěkný pařák. Jsem teď přišla z venku a jsem úplně mokrá, asi se ještě než půjdu malou koupat ochladím v bazéně.
Fotečky jsem se snažila tayk každý měsíc nějaké vyvolat, ale už mám od března mezeru :slight_smile:)) pořád ne a ne se donutit si na to sednout. Nejhorší je vybrat jen pár, protože jsou super všechny :sweat_smile:
21. srp 2009 v 19:10  • Odpověz
Jo a doufám, že tu dnes někoho zastihnu na pokec, manža je na barumce tak jsem sama doma....
21. srp 2009 v 19:11  • Odpověz
Ahojky, my včera byly celý den u známých na chalupě, byla to paráda, akorát večer jsem byla kaput, tak jsem jen písla gratulace. Dneska nikdo nerodí?

MARU, tak ať dobře vybereš. Já se do toho budu taky muset pomalinku pustit, plánuju, že na Vánoce dáme babičkám fotoknihu, tak bych mohla zatím vybrat fota za těch 13 měsíců ať to pak nehoním před Vánocema...

DONI, já jsem taky slamněná. Ale já mám program jasný - sprcha a pak pelíšek, dnes mě to vedro nějak zmohlo. Navíc jsem ještě byla s Aný nakupovat v tržnici ovoce a zeleninu a to cestování v tomhle pařáku je fakt lahoda.
21. srp 2009 v 19:31  • Odpověz
Donko, taky jsem měla toho svého vyslala za zábavou... teď už je pozdě, už se chystá k PC :confounded:
21. srp 2009 v 19:31  • Odpověz
Jo ještě jsem chtěla

MANCI jak bylo na dovče?
21. srp 2009 v 19:32  • Odpověz
JULI, tos teda projela :grinning:
21. srp 2009 v 19:33  • Odpověz
Ahoj holky moje díky za info hned se na to juknu.Na dovči supr konečně po dlouhé době jsme si to užili celá rodinka a bylo to fakt fajn počasíčko taky vyšlo takže paráda.Jinak byli jsme na roční prohlídce a určitě budeme nejmenší rarášek páč máme 70 cm a 7 kg :grinning: :grinning: ,no ale jinak je Andrejka šikulka a jedlík až neuvěřitelný takže asi má dobrý spalování :grinning:.Taky děláme pokroky lozíme jak čerti stavíme se kde se dá dokonce se už i pustíme a stojíme chviličku sami no člověk by neřekl,že byla ještě nedávno svázaná.Děláme paci paci,pá pá a jak jsme veliký no a taky tak tak všelijak,mluvíme máma a táta někdy děda a pá pá jo a pejsek je baf baf :grinning: .tak jdu omrknout ten FB
21. srp 2009 v 19:54  • Odpověz
man tak to máte úspěšnou prohlídku, amlá je prostě ten pravý rarášek :wink: :grinning: Je to šikulka!

Veruš já taky nebudu ponocovat, ale dnes jsem asi po 3 dnech pustila telku :grinning:
21. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz
Dobrou noc, jdu do pelíšku za Kristýnkou :slight_smile:
21. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz
Man, moje beruška měla také 7 kg ... no a asi ještě má, přestává nám jíst a pije jen mléko :cry:
Jdu také spát, v TV nic není ... dobrou noc
21. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.