• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahojte, jen váás jdu pozdravit, děkujeme moc všem za gratulace k ročku :dizzy_face: já ted nějak nestíhám, mám tady sice tchýni, ta se vším pomáhá a tak, ale zítra oslavujem, tak toho je moc, ale babička už BIBI udělala ovocný dortík, je fajný, jinak naši dovezou odpo dort Křemílka, už jsem na něho zvědavá, na oslavě bude asi 12lidí, celkem mazec, pak dodám foto, tak na nás myslete, ať to zvládnem...Dobrou všem :wink:
21. srp 2009 ve 22:51  • Odpověz
Dobré ranko,

Pepínovi a Julince přejeme všechno nejlepší k narozeninám,spoustu lumpačin s rodiči a plno rozesmátých dnů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Maru a Domi :sunglasses:
22. srp 2009 v 08:31  • Odpověz
22.8 2008

Probouzím se ráno s divným pocitem v bříšku,říkám si jeee chce se mi na velkou..ležím ještě v postely a vrtím se za chvilku to přejde a já se ještě válím v postely....Po 20 minutách znovu mě pobolívá bříško a říkám si no už musím vstávat a jít na ten záchod....
Udělala jsem ranní hygienu a zjištuji že znovu asi po pul hodině bolí bříško a mrazíme mě trošku,a říkám si to není ještě ono,budou to poslíčci...
V 9.00 hodi si napouštím vanu abych tomu pomohla ale pořád si nepřipouštím že bych měla dnes porodit!!!
Na jedu stranu moc chci a na druhou si říkám dnes ještě neee.... :slight_smile: :slight_smile:

Vylízám s vany a říkám si hmm tak je klid,jdu pomalu chystat snídani a budit manžu....
22. srp 2009 v 08:33  • Odpověz
AHojky ženyyyy..

tak zítra jedem směr domov...ouou...to se netěším zas na tu cestu...

jinak jsem se skoro neopálila,jak jinak,stejně jsem byla věčně zalezlá u Kubíka ve stínu...no což,neva :frowning2:
Včera nám pan domácí ugriloval k večeři rybičky..no holky já se málem posrala blahem...fakt božské :grinning:

JInak jako se dost ztrácím v diskuzích tady a na FB....prostě nemám na to,číst oboje a na obě reagovat.... :pensive:

No a co jsem Vám chtěla ještě říct..asi nic :grinning:

Tak pááááá
22. srp 2009 v 08:34  • Odpověz
Veruuuuuuuu hojky :sunglasses:
neboj cestu prospinká zase :wink:

taky nestíhám obojí,ale co už něco dočtu něco ne :slight_smile:
22. srp 2009 v 08:44  • Odpověz
no super,porod Online :dizzy_face:
jako já rodím s váma,mám ofiko termín :grinning:
22. srp 2009 v 08:45  • Odpověz
ahojky Marůůůůů :dizzy_face:
22. srp 2009 v 08:46  • Odpověz
holkly chystáme poslední přípravy zase se ozvu :dizzy_face:
22. srp 2009 v 08:51  • Odpověz
Dobré ránko, taky přejeme Pepínovi a Julince krásné narozeniny a při sfouknutí svíčky si něco moc hezkého přejte... :slight_smile:
22. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
My dneska jedeme objíždět nábytky, potřebujeme vybrat sedačku, tak snad na něco trefíme...počasí je venku stejně pod mrakem, takže ideální počásko, žádný pařák... :slight_smile: Ať se veškeré oslavy vydaří a já nakouknu zase večer! :slight_smile: Jo, Niky, ať cestu zvládnete v pohodě a jste rychle doma! :slight_smile:
22. srp 2009 v 09:12  • Odpověz
peiíčkovi přejeme také krásné narozeninky at má stále usměv na tváří a je zdravý a pořád tak hodný... :dizzy_face:
22. srp 2009 v 09:38  • Odpověz
Pěknou sobotěnku!!!

Velké gratulace k dalším ročním srpňátkům Pepínovi a Jůlince! A ať se vydaří oslavy :wink: :slight_smile:

Malá spí a v polednu jedu s manžou na barumku tak bude Kristýnka hlídaná tchánovcema. Chtěla jsem ji vzít, ale to by asi ještě nedala.

Počasíčko je pořád pěkné a je horko. Čekala jsem, že bude pršet, ale asi se nám to vyhne....
22. srp 2009 v 10:19  • Odpověz
taky jsem čekala,že bude pršet tak jako zataženo je,ale na déšť to nevypadá :sunglasses: horko teda je :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. srp 2009 v 10:21  • Odpověz
22.8 2008
Je 11 hodin a já si znovu napouštím vanu protože se stahy nijak nemění pořád po 20 po 17 po 30 minutách..ležím ve vaně a už si říkám že Julinka možná dnes na nás vykoukne...
Manža přijde za mnou do koupelny a já mu říkám dnes budeš tatkou,pokud mi stahy po vaně nepřerjdou jedeme do porody,jen se na mě usmál a říká cože???? :confused: :sweat_smile:
22. srp 2009 v 11:05  • Odpověz
Ali to je pěkné :dizzy_face: Čekaly jsme na to 9měsíců a pak když to přišlo tak jsme to nějak nemohly pochopit, že už je to tady :dizzy_face:

Škoda, že si to dočtu až večer.....už jdu malé nachystat obídek a připravit sebe a ve dvanáct mě manža nahlásil odjezd.... tak večer pa pa
22. srp 2009 v 11:19  • Odpověz
Julince a Pepínovi přejeme krásné první narozky, hodně zdraví, štěstí a lásky a ať se oslavičky vydaří.

Jo a v Praze je 19 st. Brrr.
22. srp 2009 v 11:46  • Odpověz
22.8 2008
Tak říkám manžovi at se naobědvá pomalu nachystá a že vyrazíme,kontra jsou po 4-5 minutách...pujdu se ještě oholit at nemusí v porodce...a umýt hlavu at se mě malá nelekne až vykoukne...
Ale jinak jsem v klidu píšu si sváma na koníku a pořád mi nedochází že malinkou budu mít za 10 hodin u sebe....
22. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz
Julince i Pepinovi krasne narozeniny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz
22.8 2008
Tak už vyjíždíme z domu a za 10 minut jsme v porodnici,jsou tam ještě nějaké maminky těhulky co čekají na natočení srdíčka,ale dr. už o mě věděla tak mě brala přednostně...
Lehla jsem si na postel a natočily mi monitor a já čekala co se bude dít..docela se to dalo v poohdě proležet ale jedna kontra mě teda dostala kroutila jsem se při ní jako žížala hruuuuuza....
Čekala jsem na druhého dr. pač moje dr musela odběhnout někam za jinou maminkou...Za chvíli přišel krásný doktor s modrýma očima a manža vypisoval papíry a jedním očkem mě sledoval...
Pan doktor mě prohlídl a říká vypadá to dobře jste na 2 otevřená nooo...... tak už jste naše.... :dizzy_face:
22. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz
to bylo hezké ten krásný doktor s modrýma očima :dizzy_face: nebyl to můj manžel?? :grinning:
těším se na pokračování

my jsme s malým teď dorazili s DM a akorát jsem došla,přebalila malého a už šel hajat do postýlky,musím to dělat tak ať spinká doma a ne v kočárku,venku mi spí špatně jestli vůbec,už je zvědavý a doma ho nic neruší při spánku :slight_smile:
22. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz
22.8 2008

Tak jsme vypsali papiry,nevzpomela jsem si na svoji obvodni doktorku,uplne mi vypadla z hlavy... :grinning:
Dostala jsem kristyr naa kterej jsem se uz mooooc dlouho tesila.....
V !6.00 prisel jiny doktor uz ne tak krasny ale byl moc fajn vse vysvetlil,pichl vodu a ja citila velkou ulevu a krasne teplo ale potom se to rozjelo....kontrakce po 2-3 minutach az do konce porodu...zatim se to ale dalo prodycha a vubec jsem nevedela co me jeste ceka....
22. srp 2009 v 17:02  • Odpověz
uff jde do tuhého :fearful:
22. srp 2009 v 17:45  • Odpověz
Alieh, dýchej, dýchej ... zvládneš to :wink: Julince tímto přeji krásné první narozeniny a samozřejmě i Pepínovi :dizzy_face:

A u nás už prší
22. srp 2009 v 18:33  • Odpověz
u nás už taky,teď to luchlo tak bylo to třeba :wink:
22. srp 2009 v 18:49  • Odpověz
22.8 2008

Vůbec nevnímám hodiny a už to chci mít zasebou..mám tlaky na konečník už asi hodinu a PA jen nakoukne a řekne musíte to prodýchavat a nesmíte tlačit....Jak budete mít tlak na konečník musíte dýchat a netlačit at se vám nezavře branka..no uffff.....manža už rozepisuje sms že to nezvládám a že pokud neporodím tak mu umřu....
Moje máma už má strach co se děje a já jsem stále na sále s těmi strašnými tlaky na konečník a kontrakcemi po 2-3 minutách...
Pa mi říká že dnes určitě neporodím,vůbec nestíhám sledovat hodiny vše za mě kontroluje manžel dává mi napít masíruje záda a utírá mě,je strašný horko a dusno....at už je to zamnou říkám si....
22. srp 2009 v 18:58  • Odpověz
Tak dlouho tlaky na konečník? Ty kráso já je měla asi 3/4 hodiny než jsem mohla tlačit a i to jsem myslela že umřu a prosila ať můžu tlačit,déle bych to nevydržela ty jo Ali taky sis vytrpěla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. srp 2009 v 19:09  • Odpověz
A jaká byla oslava? :slight_smile:
22. srp 2009 v 19:19  • Odpověz
Alieh, ty sis vytrpěla :astonished: Snad už bude brzo koneč a Julinka vykoukne

Já se musím pochválit, Nelinka dnes udělala první samostatný krůček :dizzy_face:
22. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz
Pěkný večer! Tak Ali ještě rodí, to jsem o to nejdůležitější nepřišla :wink:
No já měla tlaky na konečník 5 hodin a nevěřila jsem, že to přežiju....taky konec porodu znám spíš s vyprávění manži :sweat_smile:
.....Ali to zvládneš! :wink:

Nelince gratulace k prvním krůčkům!

Tady už asi od čtyř pěkně leje a samo jsme na barumce pěkně zmokli :unamused:
22. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz
Doni, fakt také tak dlouho :confused: Já jsem je neměla vůbec

my jsem se vrátili z procházky a začalo pršet, tak nám to vyšlo
22. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.