• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Juli v jedenáct dopoledně mě tvrdily, že je malá do půl hodiny venku......narodila se deset minut po čtvrté :stuck_out_tongue_closed_eyes:

doufám, že se přes noc vyprší....
22. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
Juli tak to super,gratuluji k prvnímu krůčku :dizzy_face:
Mě malý dneska šel poprvé za jednu ruku,on se bojí pustit a jak jsem ho zabavila a on zapomněla že mě drží jen jednou tak cupkal krásně a jistě,je to filuta má jen strach.
22. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
22.8 2008

Tak tlaky na konecnik porad trvaji,a ja uz ani nevim jake to je nemit je...prosim manzu aby mi pomohl ze uz to chci mit za sebou,a tak dychal semnou...trochu pomohlo ale moc ne,modlila jsem se aby uz byl konec...manza zavolal PA at se na mne prijde podivat...PA prisla a rika no uz to vypada krasne ale jeste nesmite tlacit musite prodychavat!!!kdyz prisla kontra uz jsem byla tak unavena ze mi bylo vsechno jedno jestli me jde slyset po chodbe nebo ne...aspon jsem si zakricela ale nebylo mi to knicemu...PA prisla za chvili a rika maminko nekricte unavujete se tim...no jsem se jako podivala jestli je normalni...ale bojovala jsem uz kvuli male....
22. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz
Hezký večer, tak tažení na obchoďáky bylo úspěšné...vybrali jsme si sedačku, sice má děsně praktickou barvu, ale prý je omyvatelná a pár let vydrží než jí děti odrovnají, tak uvidíme! :slight_smile: Teď je manža v Hornbachu, vybírá úchytky do kuchyně a taky okoukává zahradní nábytek když ho mají ve slevě, tak uvidím jak bude úspěšný...musím vám říct, že už se strašně těším až se přestěhujeme!!! :grinning:
Juli, tak to je super, že malá už začíná chodit...já se těším až začne Kájulka taky capat, zatím jen obchází nábytek... :slight_smile:
Ali, taky jsi měla "perný" porod... :sweat_smile:
22. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
ahoj jsem tu po dlouhe dobe co se tu deje kočky?? davam odkaz na dalsi video: http://www.youtube.com/watch?v=zzRN-JOyqAM :wink:
22. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz
ali porod on-line ??? ten si zive pamatuju byla jsem uplne na nervy, pac mi psal jeji manza :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz
jéééé jsem asi prisla o spoustu veci ach joo to asik nedoctu..naposledy jsem byla, kdyz se objevila pani inkoustova....jo a co na tom FB pisete? to uz budu uplne mimo misu achich ach... :cry:
22. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz
Lis Káťa je super! :slight_smile:

No já se musím pochlubit, že už naprosto s přehledem slézáme z postele, sedačky, schodů atd. :dizzy_face:
22. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz
Lis zvládneš obojí :slight_smile:)) FB je spíše naše "tajná komnata", kde si můžeš postěžovat avíš, že nikdo kromě nás si to nepřečtě :wink:
22. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz
22.8 2008

Uz nevim co mam delat a jak si lehnou tlaky na konecnik jsou porad,opet manza vola PA asi po 10 minutach dojde a rika ze to vypada dobre ze dnes asi porodim,tak kdyz budu mit potrebu at tlacim ne moc ale ze nemusim prodychavat. Ale tlacit a ze za chvilku dojde jak pokracujeme...
Docela se mi ulevilo ze uz si muzu i zatlacit a ne jen prodychavat,manza celej spocenej si oddychnul ze uz je nejaka zmena...a ja uz jsem jen pocitala minuty a rikala manzovi ze uz to nezvladnu ze si nestihnu odpocinout...
Manza me ale porad masiroval,daval pit a utiral pot a uz chtel at to mame vsichni 3 zasebou...
22. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz
doni diky joo to uz dela taky a dlouho a jak pises naprosto bravurne...leze do schodu, ze schodu, z postele, gauce no mazec...jo a na FB nejdu nesmim....a navic me to tu taky vyhovuje, tak snad si bude s kym psat... :wink:

v rychlosti jsem vse prolitla vsem oslaveneckum nej nej nej rocek a koukam, ze prisla Ada :sunglasses:
22. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz
ali do hodky to mas za sebou :wink:
22. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz
Ahoojky,

hlásím návrat z dovolené, ale vůbec se nám domů nechtělo. Počásko nám vyšlo nádherné a hlavně - malý se tam rozchodil :dizzy_face: Ještě to sice nemá úplně vypilované, ale trénuje, projde tak půlku pokoje.

ALI - Ty sis teda boroku vytrpěla, to se nedá s mými 2 hodinami kontra ani srovnat :cry: , ale Julinka Ti vše určitě vynahrazuje :dizzy_face:

Něco jsem tu zahlídla o FB, abych pravdu řekla, vůbec nevím jak to tam chodí a proč se tam jako stěhujeme... :confused: ??? Moc jsem teda nedočítala, takže jsem trochu mimo mísu.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a hlavně nesmím zapomenout pogratulovat všem OSLAVENEČKŮM, takže děťátka buďtě hlavně zdravé, hodné a silné k prvním krůčkům a dělejte vše :dizzy_face: :dizzy_face: m okolo sebe jen samou radost

LIS - malá je teda divoška, nádherně capká, video je suprové :dizzy_face:

DON - Kristýnka je šikulka :dizzy_face:
22. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz
Lis no ona všude vylezla, ale dolů se ze všeho vrhala střemhlav! Ale konečně už týden lozí opravdu ze všeho pěkně po nohách a už ji nemusím ani upozorňovat.

Mery vítej z dovči! A gratuluji Tobíkovi kchození!

To u nás pořád vede lození na plné čáře :grinning: Jak se má pustit a udělat sama krok, raději jde na 4 ....
22. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz
mery pisou tam holky osobni veci, kt. nechteji tu zverejnit...meli jsme tu tajnou tehulku a ta to napsala az tam... :slight_smile:
22. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz
don tak to joo to je super uleva vid?, :grinning:
22. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz
LIS - aha, tajnou těhulku :confused: ????? Takže taková takná drbárnička, jo??? a jak se tam člověk přihlásí, pod nickem, nebo vlastním jménem??

Malý taky preferuje lození, ale pobízím ho k chození, když vidím, že mu to jde. Ale když ho nechám být, tak si raději někam doleze po 4
22. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz
22.8 2008

Tak a jde se do tuheho,citim jak mala sjela dost nizko najednou tlaky na konecnik ustaly...rikam manzovi at vola sestru ze mala uz sjela hodne at se prijde podivat...asi do 5 minut dobehla a ptala se mne jak se citim a jestli jsou jeste tlaky,nez jsem stihla odpovedet,prohlidla me a rika JDE SE NA TO!!!!!a ja jsem ani nepipla jen koukla co se bude dit...PA nekam odbehla a za chvilku dobehly dalsi 2 a chystali si naradicko...chzstaly postel abych mohla rodit a slo se na vec....PA mi rika chytte si levou nohu a jak budete mit stah takse pritahnete a tlacte,ale nekricte tlacte do bricha a nne do hlavy....
22. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
áááááááááááá tady už jde do tuhého :slight_smile:

LIS úleva je to děsná! Se vůbec divím, že jsme ještě neskončily na úrazovce :grinning: :grinning: Ona je děsný živel....
22. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz
http://www.idorty.estranky.cz/fotoalbum/detske-dorty/medvidek-pu_-prasatko-a-tygr---ii_/18503 holky takovy chci dort pro Katu ale jako dost nerealne... :unamused:

aliííí: prozivam to jako tehdy uááááááááááááá

mery: myslim, ze se prihlasis pod nickem, ale registrace musi projit regulerne po vyplneni udaju, proto do toho nechci ani jit...myslim, ze Juli dava pristup do te tajne diskuse :wink:
22. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz
Lis co je nereálné?

Mery Juli tě pozve do tajné diskuse a ty se jen přihlásíš a jsi tam :slight_smile: Já tam zadala jen jméno - a vlastně když chceš,můžeš si údaje i vymyslet :wink:

Holky už jste řešily nejakou bundu na zimu? Já když viděla ty ceny - no děs co si za ty malé hadříky neřeknou :angry: Tak šmejdím po mimibazaru, ale nic co by se mě líbilo jsem zatím nenašla :frowning2:
22. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz
doni ty marcipanove figurky ja jsem si ho nechala udelat u kamosky maminky, ona dela krasne dorty, ale marcipanove figurky neumi :cry:
22. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz
fakt je jako krasnej :frowning2:
22. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz
22.8 2008

Prvni zatlaceni nevyslo,PA mi rika ze az budu mit dalsi stah at zatlacim,dalsi dve PA staly po mem pravem boku jedna mi drzela pravou nohu a druh si davala sve ruce na moje bricho,aby mi pomohly...
Prichazi kontra a ja tlaciiiiiiiiiiiiiim a citim jak vyjela hlavicka...to nejhorsi mate zasebou maminko tak jeste. Jednou nadech a tlaciiiiiime citim jedno raminko druhe raminko se zaseklo o stydkou kost tak znovu zatlacit,tak tlacim uz faaaaaaaaakt s plnych sil a citim jak mala vyklouzla a plakalaaaaaaa....
HURAAAAAAAAA jsem tady Jmenuji se Julinka s mirami 4,430g a 53 centimetry..
Ten krasny pocit ze jsem maminkou mi dosel jak mi manzel dal malinkou do naruci a ona na nas koukala...Nadhera!!!
Vsechna bolest a unava byla pryc a ja se kochala nasi krasnou dcerkou...
Dodnes nechapu jak jsem to mohla zvladnout,ale pristup PA a DR super a manza taky opora nejvetsi.Uz se tesim az budu zase rosit ten pocit je nezapomenutelny!!!!
22. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz
ja mam bundicky nakoupene z lonska nejak jsem se nechala unest a nakoupila tehdy 74 a 80 a jeste ji to je velke porad..tak snad na podzim budou a na zimu asi kombineza...jako zimni obleceni des a hruza..to bude zase palka nakupovani :astonished: :astonished:
22. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz
ali gratulaceee az mi mrazi, ale jako vase pocity bych chtela mit ja si nepamatuju nic jen jak strikala krev :pensive: :pensive:
22. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz
Tak Jůlinko vítej na světě! :slight_smile: a MAMINKO JSI ŠIKOVNÁ JAK JSI TO ZVLÁDLA :wink: :grinning:

Lis já se právě dívám na velikosti od 80 :fearful: Kolik malá váží?
22. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz
Mooooc dekujeme za gratulace holky...me to dnes uplne dostalo koukaly jsme na fotky no a uz mame rok...porod no ja si ho pamatuju nejvic ty tlaky :angry:
22. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz
doni naposledy mela 7,9 kg ale ted uz ma urco pres 8 kg
22. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz
Holky jsem stoho porodu nejaka unavena jdu do hajan,preji krasnou dobrou noc a jeste jednou dekujeme...zitra odpovim na otazecky co jste se ptaly...papa krasnou dobrou noc
22. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.