• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
ali dobrou noc
22. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz
Taky jdu na kutě, dobrou holky!
22. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz
jdu také spát, ještě jsem vás dočetla
Donko, já jsem koupila malým zimní bundy dnes v Tescu - mají 30 procent slevu na oblečení. Cena 290, jsou teplé s fleecem.

Dobrou noc
22. srp 2009 ve 22:26  • Odpověz
Ahoj holky, zase zdravím, trochu jsme výletili, krásně nám vyšlo počasí, vrátili jsme se a začlo pršet :wink: Jen doufám, že už zítra nebude, potřebovala bych vyprat...

V rychlosti jsem vás přehrkala a teda to jsou novinky :astonished: Tak doufám, že se chytnu :wink:
22. srp 2009 ve 23:35  • Odpověz
Ahoj holky,

děkujeme za gratulace, včerejšek byl, dá se říct v pohodě, dnešek asi bude na nervy náročnější, ale taky to ustojíme, malej dostal krásný hračky, i něco na sebe, a byl naprosto, ale naprosto zlatej, spinkal ráno 9 - 10.45 (a návštěva přijela 11.10, prostě dobrej timing :slight_smile: ) a pak si dáchnul ještě 14.30 - 16.00, takže nebyl protivnej, všechno si to krásně užil a o to šlo....

víc podrobností na FB
23. srp 2009 v 06:48  • Odpověz
Dobré ránko,
Ali jsem na měkko jsem to dočítala jedním dechem,to je sekec takový porod krásný
:dizzy_face:

Vítám Lis jsem na tebe už myslela kam jsi se schovala :zipper_mouth: Jako zimní bundu no to bude hrůza už jsem taky koukala a nevím co kouit za velikost jako jestli 86 nebo 92,ale raději bych větší ať vydrží,loni jsem koupila snad 4 bundy jak rychle rostl. KOmbinéz jsem měla taky snad 5 tak nechci investovat opět jen na chvíli,ale na déle jo a tu kombinézu kupuji určtiě bez nožiček,to bude moje podmínka. No tuž jak jinak jak už bude ťapkat,že teď mi to došlo :grinning:
Mám odložené peníze na zimní výbavu něco co dostal k narozeninám a tak nějak se mi to poshromáždilo co mu dávali příbuzní tak mám za co utrácet :grinning:
23. srp 2009 v 07:18  • Odpověz
Dobrné ránko! Dnes byl budíček už před šestou - opice malá!!! :slight_smile: Ale od rána se pěkně hraje tak se to dá. Dnes jsem neměla co vymyslet na snídani tak jsem jí na tousťák namazala jahodového lipánka a bylo :slight_smile:)) Chutnalo jí to velice :slight_smile:

No já mám taky nějaké penízky z narozek tak z toho chci koupit něco na zimu. Přemýšlela jsem, že když koupím soupravu oteplováky a bundu tak vlastně zabiju dvě mouchy jednou ranou. A pak nějakou kombinézku z bazárku na sáňkování a na dvůr a bude. Bundu koupím taky větší a raději ohrnu rukávky. A to ještě bude potřebovat určo 2 zimní boty :rolling_eyes: Ty brďo to bude fakt finanční vítr......
23. srp 2009 v 07:53  • Odpověz
No to bude uragán už to vidím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale už vím co mu koupím k vánocům - boby a sáňky :grinning:
JInak koukám co snídáte za mňamky :wink: To u nás se snídá sunar přes to vlak nejede,musí si vypít svoji ranní dávku mlíčka (dneska 270 ml:sweat_smile:,ale byla tam po 150ml 30 minutová pauza) poblbne a do 2 hodin jde spinkat a až se vzbudí tak má svačinku.Teď spí tak já jdu hodit oči a letím do obchodu,prcek dneska dostane bramborovou polívku a rajskou :sunglasses:
23. srp 2009 v 08:03  • Odpověz
No já jsem zjistila, že když jí dám první mlíčko tak už nic nechce. Takže posnídamé pečico s lučinou - šunkou-pažitkou-sýrem-vajíčkem-dnes inovac s lipánkem :grinning: a než jde spát tak mlaskne sunar a pak obídek.

Sáňky snad půjčíme od bráchy - mé téměř nové, ale boty jsou jisté :grinning: :grinning:
23. srp 2009 v 08:06  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Já mám taky v plánu koupit ještě kombinézy na sáňkování, také budou z MMB. A jasně ještě zimní boty a teplé kalhoty. Už musím také začít šetřit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještě že je ten MMB, kdybych měla kupovat všechno nové byla by to hrůza.

Ještě se nám někde zapoměla Gabuse ... halo Gabi, kde jsi???
23. srp 2009 v 08:20  • Odpověz
Ahojky holky kouknete do alba na novou fotku uz nam sundali chobot a mame uz jen bryle :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2009 v 08:46  • Odpověz
Adi, tak to je super! Jen tak dál!
23. srp 2009 v 09:02  • Odpověz
juliet no ted uz jen musi pribirat a snad to vyjde a v rijnu pujde domu
23. srp 2009 v 09:04  • Odpověz
Dobré ráno,
Adi, tak to je nádherná zpráva :slight_smile: ! To je neuvěřitelný, jakej je to drobeček ve srovnání s tou rukou :confused: ! Pohlaď ho za mě :slight_smile: !
23. srp 2009 v 09:06  • Odpověz
peti neboj dneska se budem mazlit tak ho pohladim.
23. srp 2009 v 09:07  • Odpověz
Jo a zpožděně gratuluju Julince a Pepíčkovi!
Pepi, drž se dneska!
23. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
Adi a co mlíčko? Dobrý? Jak to zvládáš?
23. srp 2009 v 09:09  • Odpověz
peti no mliko mam tak 50ml-100ml jak kdy no po ranu mam nejvic vetsinou. A zvladam to dobre vsechno ale je to tim ze jsem hodne s Danyskem.
23. srp 2009 v 09:19  • Odpověz
krásné ráno rarášci...

Holky tak my jsme oslavovaly až do 8 jen už s mojí mámou a sestrou a švagrem s přítelkyní,bylo to usper....dárečky jsme dostaly krásný plno hraček a i oblečení (zimní bundičku 92)takže paráda jsem moc moc ráda....Jinmak jediný co nám nevyšlo bylo počasí,protže začalo asi okolo 13.00 hodiny pršet a my měly už nachystaný všechno venku ale tak přenesly jsme to knám do obýváku akorát se negrilovalo ale i tak to bylo moc fajn...

Ada malej Daneček je nádhernej a snaží se krásně tak at to jde tak dál!!!!
23. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
Lis koukla jsem na video malá je užasná!!!!
23. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
Jinak řeším taky už zimní kombinézu ale viděla jsem někde takový zimni lacláče zateplený tak jsem uvažovala že i ty by nebyly špatný,ale kombineza je celková tak je to lepší a taky bych chtěla bez tapiček at mužeme běhat ale já se tak na zimu netěším!!!!!nemám ráda sníh,ale zase malá si to konečně užije bude jezdit po zahradě na saních a už to bude jiné jako loni...každe období je ted s dětmi krásné
23. srp 2009 v 09:23  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3183402#navigator
moje malá neteřinka,pěkně přibírá a máme stoho všichni radost!!!!
23. srp 2009 v 09:24  • Odpověz
alieh jo natu taky obcas koukam je krasna a neboh brzo pujde domu. :wink: :wink: :wink:
23. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
ada no doufám že pujda malá brzo domu ale segře říkaly že nejdřív 4.9 to měla segra termín porodu...ale malá krásně papá tak by snad mohly dřív ale nevím...když ted nabere a bude mít 2000g tak jí dají jen na dečku a pujde s inkubátoru ven...ale dělá veliké pokroky snaží se prdolka a co Daneček????
23. srp 2009 v 09:31  • Odpověz
ADY to jsou super zprávy a Daneček je krásný!

Malá spí tak jdu nachystat obídek....
23. srp 2009 v 09:33  • Odpověz
alieh no to je, ale uz je to za 14 vis termin porodu takze to neni tak dlouho my to mame trosku na dyl a ona to zvladne uz je dost velka. :wink: :wink: :wink:

Danecek je zlaticko a snazi se moc ted uz dycha jen s brylema coz je nejvetsi zprava tydne a pomalu pribiva a zacal travit moje mlicko. :wink: Ale domu pujdem az v listopadu.
23. srp 2009 v 09:34  • Odpověz
adajar a kolik vypije tvého mlíčka??to jse super že už stráví tvé mlíčko je to boijovníček!!!
23. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
allieh zatim vcera mel 10ml/3 hodiny ale dneska snad uz bude mit 11ml kazdy den mu to postupne zvedaji o 1ml
23. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
holky vám spí děti ještě 2 krát denně??malá už jen jednou a to po obědě...
23. srp 2009 v 09:47  • Odpověz
Alli a zamesic az 5tydnu budem uz zkouset prikladat-.
23. srp 2009 v 09:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.