• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
no a co mlíčko máš dost??a ty odstříkáváš ???
23. srp 2009 v 09:50  • Odpověz
ady doufám že nevadá že se ptám?
23. srp 2009 v 09:51  • Odpověz
Hezký den všem, je krásná slunečná neděle, tak šup ven! :slight_smile: Já se chystám vyrazit koupit Káje do Letňan nějaké dárečky, přeci jen narozeniny se blíží, táta mezitím bude kočárkovat a pak půjdeme objednat sedačku a odpolko na návštěvu... :slight_smile:
Adi, malý je kouzelný, tak jen tak dál...myslíme na vás! :slight_smile:
23. srp 2009 v 09:52  • Odpověz
Sil u vás je krásně???u nás svití slunko ale fouká ledový vítr...
23. srp 2009 v 09:55  • Odpověz
alieh jojo odstrikavam co 3 hodiny jen jednou v noci vynechavam abych se prospala a byla fit az pujdu za malym. A zamrazuju mu to a odnasim do nemocnice. A vubec nevdi ze se ptas.

sir a co stehovani uz se blizi??? :wink: :wink: :wink:
23. srp 2009 v 09:56  • Odpověz
ady ta kto dělá i segra přes den po třech hodinách a v noci taky vynechává aby se prospala
23. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
alieh tady v Modranech je taky krasne.

alieh no ja jsem zezacatku i v ty 3, ale aby se to rozebehlo a ted uz vynechavam a udrzuji zatim na tech 50-100ml pri tom jednom odstrikavani. A kdyz bude treba budu muset vic zdimat, ale zatim nam to staci. Je holky ja uz se zanim zase tesim. A tesim se az tam budu snim a az budem doma to uplne nejvic
23. srp 2009 v 10:01  • Odpověz
ady chodíš za ním denně???asi jo že???no to ti věřím že se tešíš počkej jak si ho pochováš to bude co???
23. srp 2009 v 10:05  • Odpověz
No nic holky musím jít chystat na dnešní oslavu ale už to bude jen takový posezeníčko s kamarádama...tak se tu mějte pěkně a já nakouknu večer papáááá rarášci
23. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
alieh no ja za nim chodim kazdy den 2x a od minule nedele se chovame kazdy den na 3 hodiny a mazlime. No malej spinka spis, ale maminka je v sedmem nebi. A i ho prebaluji a krmim teda jen do sondicky, ale krmim,
23. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
Alii, tady je sice zatím trochu chladno, ale sluníčko svítí, takže si myslím, že bude přes den hezky... :slight_smile:
Adi, příští týden nám mají předat dům a během září začneme budovat kuchyň, skříně apod. a pak se přestěhujeme, takže doufám, že do konce září už budeme v novém... :slight_smile:
Umyla jsem si hlavu a teď se jdu pustit do oběda dokud Kája spinká na balkoně! :slight_smile:
23. srp 2009 v 10:16  • Odpověz
Sil ty jo uz je zachvilku no tak to tam budete uz brzo bydlet. :wink: :wink: :wink:
23. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
ahojky vsem...adi moc vam fandime a jsem rada, ze to tak pekne jde, jen tak dal a ali i ta mala je rozkosna jen se opravdu clovek divi, jak moc musi malicci bojovat, sotva jsou na svete a hned se musi prat se zivotem... :frowning2: tak vsem plno stesticka a jen same pokroky :slight_smile:

prisla jsem se trochu vyplakat...jako holky jak resite pocitova selhani? jestli teda mate? Jako my se dnes s manzou strasne pohadali a vse pred Katou jak jinak, si to strasne vycitam, protoze vse vnima a akorat z toho muze mit trauma :cry: :cry: :cry: jako ale jak jinak nez DD ja uz na to nemam brzy pujdu do blazince...jenze si pry vse delam sama, no asi jo...jenze ja si spis vycitam, ze nedokazu K nekdy ted uz zvladnout...dela si co chce, reknu NE a ona si stejne naschval na to sahne nebo dela to co nema...jsem na Bohnice a ted jsem fakt nejak i nervove rozhozena, takze me vse rozcili, vim ze je to spatne..dnes jsem ji i placla pres rucku a ted na to porad myslim - rozrecela se jenze jak ma pochopit, ze nektery veci proste nema?? :confused: :confused: akorat se tim sziram a jsem tu ted sama, M odesel nastvany a Kata usnula....dnes jsem ji proste nemohla ani oblect plenku vystrihla takovou ale takovou scenu, ze jsem to nezvladla....jsem spatna mama :cry: :cry: :cry:
23. srp 2009 v 11:57  • Odpověz
LISOUNKU, ony jsou lepší a horší dny a bohužel máš dneska asi ten nejhorší. A větu, že "si určité věci a strarosti přidělávám sama" znám moc dobře, oni to prostě ti chlapi nevidí co ta mateřská obnáší. Je to šílený stereotyp a do toho když ty děti ještě nejsou zrovna nejhodnější... A to víš že jednou za čas mi taky ujedou nervy a to mám pak výčitky jako blázen, ale myslím si, že se mi poslední 3 měsíce daří ty mé "ruplé nervy" držet na uzdě a radši odejdu a třeba v kuchyni něčím mrsknu, abych si ten vztek vybila takhle. Vždycky si říkám, že Anička je prostě ještě malinká a učí se co a jak a já jsem ta učitelka, která jí má ukazovat cestu. Tak se drž mamino, zase bude líp.
23. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz
A ještě

ALLI, Aný mi spí už asi 2 měsíce jen 1x denně.

ADI, super jak jste všichni šikovní! Danečkovi posíláme obrovskou pusu, je to pašák!!!! :dizzy_face:
23. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz
Veru diky ale chce se mi jen rvat :cry: :cry: :cry:
23. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz
jo taky jsem chtela psat Ali me spi Kata obvykle jednou denne, ale delsi dobu a kdyz se stane, ze spi malo, tak spi jeste odpo, ale to je pak vecer uz zase protazeny, nebot to se ji moc spat nechce...vse se u nas odviji od toho, jak spi rano a tak... :fearful:
23. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz
Ahojte, tak máme po oslavách, bylo super, jenom malá byla ze všeho unavená, tak šla spát už kolem 19.hod, ale prospala se a pak po hodince vstala a zase řádila :slight_smile: jinak jsme slavili venku, vše bylo OK, fotky vložím a pošlu...Bibi dostala hrozně moc dárečků a už nevěděla, s čím si dříve hrát :grinning: ,

Lisounku, je mi líto, co prožíváš, drž se, neboj, zase bude dobře :wink:
23. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím, že konečně taky Toník udělá pár samostatných krůčků :grinning: !
Lis, já teda Toníkovi taky po ručce plácnu, nejdřív mu to že nesmí několikrát zopakuju a když to udělá zas tak ho plácnu, myslím, že to nějak pochopit musí ne? Netrap se, zase bude líp, mamino :slight_smile: !
23. srp 2009 v 15:36  • Odpověz
LIS takové stavy potkají občas každého a rozhodně nejsi špatná máma!!!! Já už malé plácnu přes ručku taky, když jí pořád říkám ne ne a ona se na mě dívá dělá to schválně...... bude dobře!!!! :wink: :slight_smile:

Jo a Kristýnka spí pořád 2x za den, ale v noci se stále budí.......
23. srp 2009 v 18:13  • Odpověz
Ahoj rarašci :slight_smile:
prvně gratulujeme oslavenečkum Samíkovi,Bibiánce,Pepíčkovi,Andrejce a Julince k prvním narozkám a přejeme hlavně hodně zdravíčka a posíláme pusinku :dizzy_face: (sice opožděně,ale snad se to počítá :wink: )

Jinak jsem ráda,že jsme to tady pojaly tak,že facebook je na intimčo :grinning: a pokec tady :sunglasses:

Včera jsme měli oslavu Káji narozenin s babičkama a děděčkama+blízká rodina.Oslavička to byla pěkná,jen to počasí se zrovna nevydařilo.Slavili jsme u našich na Vysočině a chcalo a chcalo :angry: ,takže jsme byli doma místo garden party,ale i tak to bylo fajn.Úplný vánoce :wink:

Kája o moje prdelka má 74,5cm a váží 8,25kg :slight_smile:
23. srp 2009 v 18:22  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
Mě děti spí 1x denně. Vstávají v 6, kolem půl 11 usnou, spí tak 1,5 h a pak až do večera nezaberou. Ale v 6 už mi tady padají na h...u a dneska se tak přeháli, že je nemůžeme uspat :confounded:

Lis, já také děti někdy plácnu, jinak se to nenaučí. Když mám moc vztek, tak jdu také něčím třísknout jak Verus. Každá máme někdy náročný den, dej si vínko, vyspi se, zítra bude líp :wink:
23. srp 2009 v 19:33  • Odpověz
MANDUL, zrovna jsem na všechny včerejší oslavence myslela, počo bylo na prd, ale je fajn, že vám oslavičku nezkazilo!

Gratulujeme Tónovi k první chůzi!

FAJRO, těším se na fotky.

JULI, přetažení je pěkně blbý, tam pak nejde nic jinýho než nechat plakat až z toho usnou. Držím palce ať spinkošej co nejdřív!
23. srp 2009 v 19:43  • Odpověz
tak už zabrali, no dnes to bylo náročné :frowning2:
23. srp 2009 v 19:46  • Odpověz
TAk hlavně že spinkaj!
23. srp 2009 v 19:48  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:

Lis, neboj, já malou taky plácám přes ručku, když dělá něco co nemá - parkrát řeknu, že ne a když to ani pak nerespektuje, tak ji přes tu paprči plesknu. nejdřív třeba jen lehounce a když ani to nefunguje tak se parkrát stalo, že už jsem jí dala i regulérní plácanec, aby to pocítila. Jinak nevím, jak ji to naučit jinak :pensive:

Ady, malej je bojovník a ty taky, držte se...

Jolanka už taky spí jen jednou denně a pořád ubírá :frowning2: Dneska pak večerbrzo usla ale kolem osmé se vzbudila se šíleným řevem a hodinu jsem ji měla u prsa!!! Nechtela pryc, tak nevím, jestli opožděná separačka nebo co. Ted už zas naštěstí chrní. Zítra nás čeká zase rehabka, tak jsem zvědavá :confused:
23. srp 2009 ve 22:12  • Odpověz
ahojky..zdravím z výletu z chaty a dneska zase frčíme do brd k mojí mamce...abychom byli na čerstvém vzduchu...a měli jsme klíště :unamused: a musela jsem dát malému na prdelku, abych ho v klidu mohla vyndat... :cry: ...ale jinak jen občas plácáme přes ručičku..vvýjimečně

jinak kubík umí samostatné kroky...ale nechce :grinning: ...běhá mezi náma s pavlem...občas si někam dojde...ale nerad :grinning: ..tak uvidíme

no dopolední spaní nic moc...tak 20 min...z :grinning: chvilinku budeme spát tak jednou denne...jinak se máme krásně
včetně dnešního kakání...kdy se kubík vykakal mimo nočník pár sekund co z něho slezl :grinning:

testy negativní a mimi v bříšku mělo před 2 týdny 6cm...konec hlášení :slight_smile:
24. srp 2009 v 08:14  • Odpověz
ahoj šroubku, to je dobře že se hlásíš, žes na nás nezanevřela :slight_smile:
24. srp 2009 v 08:23  • Odpověz
jasně že ne..jen není čas...a je léto...a my se furt někam přemisťujeme :slight_smile:
24. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.