• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahoj sroubku,tak to je dobře že se miminku daří,
jsem si teď holky početla jak se záříovkám rozpadla diskuze,některé odmítli FB a teď zůstali sami na MK a nejlepší je jak se jim tam nahlásili postupně maminky,které je pravidelně tajně četli třeba 2 roky,ty jo kolik lidí čte nás? :fearful:
24. srp 2009 v 09:30  • Odpověz
Ahoj, my měli dnes vstávačku v 5, tak teď spíme. Byli protivky protivné od samého rána :frowning2:

Bibianka má krásné fotečky z narozenin a ty dortíky ... no mňamka

Maruško, myslím, že hodně
24. srp 2009 v 09:50  • Odpověz
jj JUli taky myslím,že hodně :zipper_mouth:
no já raději soukromé věci budu klepat na FB
24. srp 2009 v 10:03  • Odpověz
Ahojky,

opožděně přejí oslavenečkum vše nej nej a hodně zdravíčka :wink:

Vubec nestíhám taťku máme doma, tak si to vychutnávám :wink: že nejsem na kluci sama :slight_smile:

kluci taky usnuli byli protivky a stávaly brzo v 7hod. jinak tak 7,30 - 8,15 ale jak kdy. Jinak se taky snažím aby spaly 1x denně a líp spěj i v noci, tak uvidíme dneska. Filípkovi se prořízly už 4 stoličky, tak snad bude chvily klid.
24. srp 2009 v 10:13  • Odpověz
Malému se taky prořezávají stoličky, noci jsou šílené, pořád se vrtí a pláče :unamused:
24. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
Ahojky:slight_smile:
tak jsme přežili víkendové slavení Samíkových narozenin. Bylo to fajn sice chvílema trošku hektický, ale vydařilo se to.
Samík dostal strašně moc dárečků....asi 3 traktory, nějaký hrací auta, hrací stoleček, tříkolku, mluvícího pejska no a už asni nevím, ale máme zarovnaný obývák hračkama (ještě nemáme pokojíček).
Lis, já myslím, že vůbec nejsi špatná mama. Jenom chceš, aby malá uměla poslouchat a to, že jí plácneš přes ručičky není nic špatného. Zrovna před chvílí S dostal přes ruce a to jsem byla vytočená pořádně, protože neustále něco vyhazuje ze skřínky a nebo někde něco zapomenu a už je to jeho jako cukr....no měli jsme ho všude :angry: :wink: Ale umím se vžít do tvé situace jaká tě přepadla včera, že občas nás je nám to líto a nezvládáme to. Ale určitě zase bude ok. Káťa je šikulka:slight_smile:
Sroubu, to je bezvadný, že se miminku daří dobře. A jak to jinak zvládáš není ti blbě nebo nejsi unavená?
Jinak včera jsme objevili druhej zoubek - hurá :slight_smile:
Opožděně přeju všem oslavenečkům všechno nej nej hlavně hodně zdravíčka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. srp 2009 v 10:46  • Odpověz
Holky, napsala jsem adminům do tématu "nápad pro adminy," zda by nešla udělat diskuse jen pro zvané.... překopčím vám to sem a pak vyrazím s juniorem ven.
24. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
ahoj admini, myslíte že by bylo technicky možný "zamknout" diskusi tak, aby tam mohly jen ty kterých se týká? Je spousta holek které tady mají "sledovatele" a nechtějí psát osobnější věci (jednu tu sleduje švagrová - drbna atd), byl nápad přesunout diskusi na Facebook do tajný skupiny ale to se nesetkalo se stoprocentní podporou - jako nic v životě že, to jen volby v komunismu měly stoprocentní účast... A právě bych krajně nerada aby nás to nějak polarizovalo, kdyby se diskuse dala zamknout, nebo udělat jen pro zvané nebo tak něco, bylo by to super.
24. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
Pepi, no hezky jsi jim to napsala kéž by to bylo něco platné a konečně s tím něco udělali :wink:
24. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
Ahoj holky,
Sroubku, zdravim :slight_smile:

Fajra, krasne fotecky z oslavy

Pepi, no napad dobrej, ale ted koukam, ze uz ti odpovedeli :angry: jako vyvoj konik dopredu nula nula nula :angry:
24. srp 2009 v 11:15  • Odpověz
kopiruju sem:
pepibubu - momentalne sa nic take ako zaheslovanie diskusii neplanuje. Ak si chcete pisat doverne veci, mozte cez internu postu - tu si nik okrem tych, pre koho je urcena neprecita.
24. srp 2009 v 11:16  • Odpověz
jediný jejich vývoj je, že nemusíš po 10 tis. příspěvku zakládat nové téma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2009 v 11:20  • Odpověz
Jj juli, to je jediny snad za posledni rok, mozna i dyl :confounded:
24. srp 2009 v 11:24  • Odpověz
Ahojek!

SROUBKU to je fajn, že se máte dobře a miminku se daří! :slight_smile: Moc Vás s kristýnkou zdravíme!

Bibianka měla pěkné dortíky a šaty jako princezna, pěkné fotečky :slight_smile:

Tak koukám, že admini nechtějí mít moc práce :sunglasses:

Jinak tady je pěkné horko a nebebez mráčků. Ráno jsme byli na nákupy a vyzvednout vakcínu synflorixu na zítřejší očkování a taky jsem se rozhodla pro žloutenku tak jsem hned o nějaký ten tisíc hubenější :frowning2: Já nevím, ale absolutně nemám šanci s tou mateřskou vyjít, vy jo? :sweat_smile:
24. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
Donko, úplně bez šance, ještě že jsme něco spořili na malé dopředu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2009 v 11:42  • Odpověz
Kolik stojí žloutenka?
24. srp 2009 v 11:45  • Odpověz
Juli stojí cca 700Kč jak která lékárna. No já ji zvažovala a vzhledem k tomu, že malá fakt cpe do pusinky úplně všechno a nemůžu jí to odnaučit tak do toho jdu. A taky hodně cestujeme....
24. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz
Ahojík,

LIS - nevěš hlavu!!! Každá z nás uděla ve výchově i v životě něco, čeho potom lituje a chtěla by to změnit. Nikdo nejsme 100% dokonalí, jsme přeci "jen" lidi . Taky jsme se kolikrát s manžou poštěkali před Lukym a pak mě to mrzelo, ale chybama se člověk učí a na příště si dá větší pozor...ikdyž v afektu se moc dobře racionálně neuvažuje a taky jsem mnohdy přestřelila a třeba i řekla něco, čeho do teď lituju.........A uvůbec nejsi kvůli tomu, že malou plácneš přes ručičku špatná máma, jsi ta nejlepší, kterou může Kačenka mít :dizzy_face: Takže klíííííííd :slight_smile:

SROUBKU - jsem ráda, že se vám daří, tak fazoka i Kubíček krásně rostou :slight_smile:

PEPI - dobrý nápad, ale jak vidím, tak se u admošů moc neujal :angry: Oni jsou tu jen na šmírovaní a cenzuru :unamused:

FAJRA - krásné fotečky, Bibi je jak princeznička :dizzy_face:

DON - tak my máme poslední měsíce větší výdaje než příjmy.....a úspory velmi rychle mizí.. :confounded:
24. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz
holky moc vam dekuju za vasi podporu ja vas nemit jsem fakt uz blazen z toho vseho :frowning2: :frowning2:
24. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz
Lis já měla včera taky den na H.... jen jsem to tady nepsala :wink:

Mery úspory co jsem myslela, že budu mít na pěkně dlouho už mám taky v tahu.....

JO a ještě Vám napíšu co mě připravila malá ráno za překvápko v koupelce.....ráno jak vstane tak jde na nočník kde se vyčurá a vykaká (fakt každé ráno) já se u toho stihnu umýt a obléct a ještě jí do ruky dám kartáček aby si "vyčistila" zuby (jen ho kouše). No a ona na tom hrnci pořád poskakovala a posunovala se až se jí hrnec kousnul ve spárách a ona se překotila dozadu a hrnec na ni - jenže už byl plný všeho pěkně jak jsem zvyklá :sunglasses: Takže malá ležela na zádech, v ruce držela kartáček a na ní a kolem ní samé hovínka a čuránky.....takže měla hned ráno sprchu a já musela naklusat s hadrem. No smrádek to byl teda parádní až se mě chvilkama navalovalo :grinning: :grinning:
24. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz
Donko, šikulka je ta tvoje malá...
24. srp 2009 ve 14:01  • Odpověz
don: tak to je story :grinning: :grinning:
24. srp 2009 ve 14:16  • Odpověz
Don tak to je teda příhodička :grinning: :grinning: :grinning: ! Holky komu ještě děti nechodí na nočník, nejsme rarita, že ne? Toník se do nočníku vyčúral jen jednou :sweat_smile: !
24. srp 2009 ve 14:23  • Odpověz
peti Kata chodila jednu dobu super, ted do nej tak ob den kandi, ale to musim podchytit..no a udrzet ji na curani je bojovka...jako nekdy se zadari ale ... nic moc tedy...zrovna ve stredu jdeme na rocni kontrolu a musim dones moc to zase bude :astonished: :confused:

me se K naucila spat v postylce normalne uz druhy den a chrni v ni treba i dve hodky vcera skoro tri :stuck_out_tongue_closed_eyes: ty joo snad ji to zustane..a ani nerve proste polozim odchazim a ted se to vcelku dari i vecer...ze by jako skoro batole dostavala rozum? :sweat_smile: :confused: jo ale nechval dne pred vecerem....

holky nechavate deti jist samotne? treba jako rohlik, krupky atd. chapu, ale jako lzici? ja K krmim zatim porad a to i chlebem s maslem kdyz ma jinak by to bylo namatlane vsude.. :unamused:
24. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz
jo a materska o tom ani nemluvim ja vecne nemam a cekam na zacatek mesice...ad zloutenka musim se taky zeptat, nejak me to znervoznuje jak si porad cpe ruce do pusy a ted i cokoliv jineho co najde na zemi kdekoliv!!! :zipper_mouth:

Je to skoda s tim uzamcenim temat, vzdyt to prece nemuze byt takovy problem ne? :confused:
24. srp 2009 ve 14:34  • Odpověz
no to je odpoved a jak mam psat interni postu vsem vam ze? :confused: zrovna ted bych potrebovala neco tu poresit a nevim jak :confused:
24. srp 2009 ve 14:36  • Odpověz
Ahojkyyyyyyyyyyyyyy jsem v domaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
24. srp 2009 ve 14:45  • Odpověz
ahoj cizince jak bylo????????????????????????????? :wink:
24. srp 2009 ve 14:47  • Odpověz
Ahojky lis...bylo fajn,ale doma je doma..jen je tu bordel jak v tanku....dítě uřvané a já KO :sweat_smile:
24. srp 2009 ve 14:47  • Odpověz
Lis, skoda, ze nemuzes na ten FB :frowning2: .
24. srp 2009 ve 14:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.