• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
ale prosim te to se podda :slight_smile: jak Kubik a cesta zpet? no hlavne ze jste si to uzili :sunglasses:
24. srp 2009 ve 14:48  • Odpověz
Nikky, ahoj :grinning: !
24. srp 2009 ve 14:49  • Odpověz
peti treba manza vymekne :grinning: jako uz me chtel registrovat skoro... :grinning: kdyz me to taky nejak nesedi prijde mi to mega sit a mega lidi...tohle je takove jako jen kolem deti a ne kazdy sem leze..ale jako je to tam tajne to je zase vyhoda.. :confused:

neco jsem chtela napsat...ty jooo nevim co :fearful:
24. srp 2009 ve 14:50  • Odpověz
peti aloha :grinning:
24. srp 2009 ve 14:52  • Odpověz
Lis, já k FB taky teda nemám úplně důvěru, ale zase si myslím, že záleží jenom na mě komu ty informace povolím nebo aspoň tak to chápu.
24. srp 2009 ve 14:56  • Odpověz
aha no ja tomu prave moc nerozumim :unamused:
24. srp 2009 ve 14:58  • Odpověz
Peti mas IP
24. srp 2009 ve 14:59  • Odpověz
Holky hoj, valíme ven!
24. srp 2009 v 15:15  • Odpověz
to je právě to... Na Fejsu si o vás může číst jen ten, koho vy autorizujete (přidáte jako přítele,) což je podle mě supr.
24. srp 2009 v 15:22  • Odpověz
Hezký den holky, tak jsem si odpolko hodku zdřímla s Kájou (to jindy spí déle, ale dnes prostě né), protože v noci ve dvě hodiny totiž vyhodnotila, že je vyspinkaná a nedařilo se nám jí až do páté hodiny uspat, což jsem pak vyměkla a dala jí prso a spala se mnou v posteli...nevím, zda jí zlobí zoubky nebo co, ale další taková noc a jsme s manžou na odpis! :frowning2: A i teď přes den je ukňouraná, takže si to užívám...a pak stačí malinko a člověku ujedou nervy hned Lis, však já občas Káju taky klepnu přes prstíky, protože slovíčko NE je u nás jen pro legraci! :sweat_smile:
Souhlasím s holkama co se týče FB, že tam je to dobré v tom, že si tě může číst jen ten, koho si autorizuješ a ostatní se dostanou jen tam tvůj profil, kde máš jméno a fotku, toť vše! :slight_smile:
24. srp 2009 v 15:43  • Odpověz
ahojky,

vsem batolatkum preju trochu opozdene spoustu radosti a zadne bolistky, at jim porad sviti slunicko.

O vikendu jsem byla na svatbe a pak si tatka odvezl Barunku k babicce a zustanou tam cely tyden. Sice je tu super klidek, ale moc se mi styska...

Tak a ted se jdu chlubit. jak jste tu probirali zviratka, tak Barunka umi udelat psa, kravu, ovci, kozu, rybu, rehka, jezka, hada a trochu kohouta. Chodi uz i venku, ted na te svadbe mi porad utikala za konikama a kdyz jsem ji chytla za ruku, tak me vylozene tahla k nim. Ma docela silu.

Donko, Sil - mi taky kupujeme kdyz je potreba, treba boticky jako k narozkam dostala od nasich uz driv. hracek i obleceni ma spoustu, tak jsme zakazali i pribuzenstvu kupovat nejaky blbosti. Stejne toho nakonec dostala dost, ale nastesti bud maly, nebo prakticky veci.
24. srp 2009 v 18:49  • Odpověz
Ahoj Niky:slight_smile: vítejte doma:slight_smile: a jak cestu zpět Kubík zvládl v pohodě?
Dneska to byl ubečenej den. Asi ty zoubky nebo nevím. Už druhej den spinká opůl 7 a to u nás není zvykem...chodil až tak okolo 8 aspoň mám taky nějakej čas pro sebe :wink:
Dneska jsem Samču zkoušela zase na chození on se hrozně bojí. Minulý týden ve středu se rozchodil a pak se hrozně bál no dneska to překonal a přešel půl zahrádky, ale pak už zase nechtěl. A konečně začal lést v trávě ona mu hrozně vadila se jí úplně štítil :grinning:
24. srp 2009 v 18:49  • Odpověz
Ahoj dámy :slight_smile: jen jsem nakoukla,musim jít žehlit jinak mi snad prádlo poleze oknem :angry:

Pepi díky,žes to aspoň zkusila,ikdyž jak vidim tvá snaha byla k ničenu :angry: Myslim,že při troše dobré vůle by to jistě šlo :rolling_eyes:

LIs já Káju taky občas plácnu,musim:Někdy zkouší mojí trpělivost pěkně.Ale je to jen k vytýčení mezí,neni žádnej otloukánek :wink: Ale když mi ujedou nervy a pohádáme se před ní s Láďou,tak to mě mrzí vždycky :frowning2: .

Holky zkoukla jsem aktuální fotky a všem pochvala :sunglasses:

Niky vítej doma,jaký jste měli počásko?
24. srp 2009 v 19:45  • Odpověz
Tak se s váma jdu rozloučit, zítra jedeme na výlet tak jdu spinkat. Moc toho nenakecejte ať nemám ve středu moc dočítání :wink:

NIKY vítej doma! :slight_smile:

Pa pa a dobrou noc!
24. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz
Donko, to musel být mazec s tím ranním čůráním a kakáním ,jak to na sebe malá převrhla :sweat_smile:
A Peti, určo nejsi rarita, Bibi ted teprve začíná chodit na nočník, ale skoro vždy se vyčůrá a vydrží tam sedět, zatím :wink:
Jinak my zítra vyrážíme na Valašsko k příbuzným ,tak se těšíme...máme tady babičku, tak už máme přesnídávky z hrušek, kompoty, je to bezva taková pomoc :dizzy_face:
Jo a děkujeme všem za pochvalu foteček, to vážně potěší :dizzy_face: :wink:
24. srp 2009 ve 22:39  • Odpověz
Krásný den děvčátka, přišla jsem Vás všechny pozdravit, dlouho jsem tu nebyla....tak jakpak se máte a co je nového, všem oslavenečkům srpňátkům přeji vše nej nej ne...... :grinning:
25. srp 2009 v 10:01  • Odpověz
Ahoj holky,
tak porod on line uz nestihnu, Sebik uz je pul hodky na svete, tak aspon pripomenuti.

Rano jsme meli uzasny budicek ve ctyri rano a pred patou jsme dorazili do porodnice. Mezi patou a sestou jsme se nachystali, presunuli nas na porodni pokoj, ja jsem absolvovala klystyr. Po seste hodine mi zavedli tabletu, pak se vystridali smeny, dostala jsem PA, kterou od videni znam a doktor stejny jak u Samai . Do osme hodiny to bylo celkem v pohode, pomalu jsem zacala citit kontrakce, ale snesitelne a cca po 5 minutach. V osm mi pichli vodu, to jsem byla na dva cm, a temer okamzite se to rozjelo fakt hoooooodne, az do konce jsem mela kontrakce asi po dvou minutach, obcas mi prislo, ze tam ani zadna prestavka nebyla. V devet, po dost nesnesitelne hodine, jsem byla na tri - v tu chvili jsem si rikala, jestli to pujde cm za hodinu, tak si to teda nedovedu predstavit. Po monitoru jsme se presunuli do sprchy, ktera mi tentokrat fakt docela pomohla a stravili tam docela dlouhou dobu. Mohlo byt tak trictvrte na deset, kdyz me PA prisla vysetrit a celkem sokovala me i sebe , ze jsem otevrena a jdeme rodit jeste stihla houknout na doktora, ktery pak rychle shanel pediatra a sestru z detskeho, pak jsem snad trikrat zatlacila a Sebik byl na svete. Opet obrik . Uz jsem dvojnasobna mama.

Takze druhy porod byl uplne jiny nez ten prvni, mnohem rychlejsi, pripadalo mi teda, ze i bolestivejsi, ale spis to bylo tim, ze jsem mezi jednotlivyma kontrakcema nemela skoro zadny cas na odpocinek. A samozrejme jsem byla zase dost hystericka, to jsem si rikala, ze tentokrat se budu kontrolovat.

:dizzy_face:
25. srp 2009 v 10:29  • Odpověz
Linn tak Sebastiánkovi přejeme vše nej,nej,nej a hlavně zdravíčko,posíláme s Kájou pusinku :dizzy_face:

No řikaj,že rychlý porody jsou bolestivější :unamused: ,ale stálo to za to,ne?Tak ještě holčičku Linn :wink:
25. srp 2009 v 10:53  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
Linn, tímto Sebíkovi ratuluji k prvnímu ročku, přeji jen vše nejlepší :dizzy_face:

Kari, malá je moc šikovná, tolik zvířátek! Jak se dělá ježek?

Peti, já jsem malému dávala do ruky hračky a řekla, ať je přinese někomu a on pak zapoměl, že jde

Kacm, máme tu tajemnou těhuli
25. srp 2009 v 10:58  • Odpověz
Kacm a taky máme na facebooku tajnou skupinu rarášci ze srpna 2008 a tak se chodí probírát tajemství,která nechceme probírat tady,aby je tu nikdo z venčí nečetl.Tam je to jen pro zvaný :slight_smile:
25. srp 2009 v 11:20  • Odpověz
jůů tak to mi uteklo,že má Sebík rok,tak moc gratulujeme a přejeme jen zdravíčko a spoustu lumpáren s bráškou :dizzy_face: :dizzy_face:
25. srp 2009 v 11:47  • Odpověz
Všechno nej nej Sebíkovi k jeho prvnímu ročku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Juli, to už jsme taky zkoušeli mu dát něco do ručičky, aby na to zapomněl, že jde, ale ne on se fakt bojí. Tak snad to brzy překoná a bude lítat jak drak :grinning: A už choděj obě dětičky?
25. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz
Peti jen malý. Nelinka udělala v sobotu první samostatný krůček a u toho zůstala. Dává si ta naše princezna na čas.

Jdeme se najíst a razíme na plavání, papa
25. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz
petul u nás to samé,Domi se hrozně bojí,teprve 2 dny zpátky se pustil jedné ruky a konečně chodí za jednu ručičku,jinak chodil za obě jak ho držíme za obě tak jde opravdu jak profík div neutíká to má jistotu,ale za jednu je opatrný ale jde taky jistě,do ruky na nej nic neplatí bojí se
25. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz
Aholj holky, malá spí a já místo uklízení sedím u PC :pensive:

S tím chozením buďte v klidu, Jolanka heště ani nestoupá - až to přijde, tak to tu bude, aspoň ušetříme za botky :wink: :grinning:
25. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz
SEBÍKOVI přejeme všechno nejlepší k ročku a Aný posílá pusinku :dizzy_face:
25. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz
Jůůů, příští týden nám zase začíná plavání! Už se těším! Doufám, že to Aný za ty prázdniny nezapomněla.
25. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz
Hezký den, přejeme Sebíkovi vše nej, nej, nej! :slight_smile: A Kája taky ještě nechodí, zatím jen obchází nábytek... :wink:
25. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz
Cip tvůj přistup je super fakt mě to vždycky nakopne a říkám si a co tak nechodí :wink:
25. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
My se teď právě vrátily z plavání, doplatily jsme si ještě 3 hodiny a od září nám začíná další kurz a budeme zatím i nadále chodit do toho Tygříka...líbí se nám to, tak to zatím měnit nebudu a pak se uvidí... :slight_smile:
25. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.