• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
maru: venku se ti udělá líp,mně taky když je blbě jdu ven a tam je mi mnohem lépe....
19. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz
niky mě máti koupila v jedenácti letech kozačky 42... do toho dorosteš.... nedorostla jsem a vůči kozačkám mám dneska odpor :sweat_smile:
19. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz
já jednou koupila Vojtovi z neckermanu botasky a měla jsem je doma 4 roky,než mu do nich dorostla noha( měli jinak číslování asi) a te´d je na jaře kónečně obul,fakt krásné a za 14 dní mu vylezl palec..nevím,co s nima dělal,fakt na zabití :grinning:
19. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz
pepi :grinning: :grinning: ty vole ty dvě fůrie dát k sobě,by si rozuměli a číňani by měli tržbu :grinning:
19. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz
Gab: taky dobrý :grinning:
19. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz
niky - hehe ony by si rozuměly a my měly klid :grinning: nebo by nás začly zásobovat o to víc :grinning:
19. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz
nic, jdem krmit jogurta :slight_smile:
19. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz
ježiši jen to ne :sweat_smile: mě stačilo že tchýně v těhu na mě,že mi chce něco koupit..no kam mě vzala???k číňanům...jako v poho,na to těhu pro mě to stačilo,ale né aby mě nechala si vybrat..ona mi nesla do kabinky takový hadry,že jsem jí je zas dala zpět..takové ty šílené halenky co nosej babičky atd..no šílenosti a pak byla nasraná,že jsem nic od ní nechtěla
19. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz
ty vado tak takovou tchýni mít....blééééééééé...nikkyy to je šílené :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tvrdě na ně!!!!!
19. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz
já půjdu za chvíli budit a taky krmit a pak si bude hrát než zas usne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz
jdu uklidit kuchyň :stuck_out_tongue_closed_eyes: zas plno nádobí....
19. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz
čumím z okna do kaluže a vypadá to,že už neprší...tak asi po o vyrazíme :slight_smile:
19. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz
taky se vyčasilo...super
19. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
gabuse a niky se má, ta má takovouhle "jen" tchýni, u mně to je vlastní máma :grinning:
19. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz
Maru a bereš něco na tlak? Hlavně buď opatrná. A nejsi těhu.?
19. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz
Néé těhu neni...to má tlakem a steskem po mě láska mojeeeeeeee už se to blížííííííííííííííííííííííííííííííííííí :grinning:
19. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz
tak tady stále pršánkuje a na vyjasnění to zatím nevypadá :confounded:

Holky co kupujete v CA mají tam nějaký kloboučky pro kluci? Kluci mají 52 vel. docela s tím máme problém něco sehnat :unamused:
19. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz
tlak je prevít taky mám občas motejlicí, ale u mě je to tím že moc nedodržuju pitnej režim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz
my jsme hlavouni..koupila jsem mu čapku a frajer jí má jak ukrajinec nad ušima :grinning: tak jí nenosíme..ale máme kšiltovku z Tesca..jinak dávám jen kapcku když ještě leží
19. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz
taky málo piju :pensive:
19. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz
teda ženy, to je "radost" číst ... ještě že tchýně nekupuje nic a moje mamka vybírá hezké a nositelné věci :sunglasses:

Ajiku, Calgel děti slíznou, asi 5 min. je klid a pak to začne nanovo. Včera jsi se mě ptala na tu misku.Tak koupila jsem sadu - byl tam plastový bryndák, hrneček, lžička a miska. Ta má na dne ještě plastový okraj a ten se má navlhčit a "přilepit" na stůl. Poradila mi to jedna mamka v plavání. Já jsem to ještě nezkoušela.

A představte si, že pojišťovna VZP přestala propláce plavání :angry: Manžel tam včera byl a tam papír, že je to až do podzimu pozastaveno. Tak se ještě zeptal a paní říkala, že to stát omezuje, takže máme smůlu. Asi to bude u všech pojišťoven.
19. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz
Holky co dáváte dětem k sváče? Já už nevím co jim dávát. Mají jogurty, přesnidávky, banány. Jablko moc nechtěji
19. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz
já mám zase problém s Fíkem ten si čapky stahuje :angry:
19. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz
pepi: no vlastní mamka ..tak to je hrůza :frowning2:

na nízký tlak se myslím nic nebere,taky ho mám,to chce hodně pít a já pju hrozně málo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a hlavu máme taky velkou,te´d má klobouček 48 a má ho narvaný,tak jsem mu koupila 50 a ten je volnější....
19. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz
Tak jednu tu misku mám doma od kamarádky ještě musím koupit druhou
19. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz
juli: já te´d přešla od VZP k revírní bratrské,ale budu tam až od 1.7 ,takže mi neproplatí ani školu v přírodě... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ajiik: pořád to stejné k sváče :grinning:
19. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz
jestli přestane tak se půjdu podívat do tesca líbila se mi tam jedna, tak jim ji kdyžtak zkusím :slight_smile:
19. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz
právě, že unás taky, ale bojím se aby se toho nepřejedly a pak nechtěli jogurt ten jim dávám s piškotem
19. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz
jo čaoku taky nesnášíme a ponožky...pořád je sundavá
19. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz
jogurt, banán,banán - jahoda,přesnídávka s piškotem, activie s přesnídávkou, jogurt s piškotem..ovoce mi nechce jako jablka ani hrušku...ještě zkusím chlebík
19. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.