• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
MAu, ted je to dobrý, ale ty začátky byly nejhorší, když se pořád nechtěla otáačet na bříško, měla predilekci hlavičky, tak jsem taky depkařila a parkát jsem si i pomyslela, že třeba ani chodit nebude. Ale teď jde dopředu, sice oproti ostatním pomalu, ale co na tom. TAkže vím, že se dočkáme a je jedno jestli to bude o měsíc dřív nebo později. Někdo se může chlubit, jak mu dítko začlo chodit brzo, tak my jsme opačnej extrém :grinning:
25. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
Já to taky neprožívám Cip každé dítko má svoje tempo a jde si svým vlastním způsobem kupředu,dřív nebo později to stejně přijde,ale kolikrát si přijdu jako divně když se mě nekdo zeptá jestli chodí a řeknu "NE" Domi je velký a vypadá starší a tak to ještě zkresluje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz
Přesně, tak jak to píšete holky. Každé dítko je jiné a všechny dětičky nejdou stejný tempem. Mě to taky nijak nevadí, ale jenom do té doby něž se najde pár chytráků, který řeknou jé to už by, ale měl lést nebo chodit to my jsme už dávno chodili a pod. V tu chvíli si říkám jestli něco není špatně. Já mám jeden problém, že vůči takovýmhle lidem nemumím bejt odolná, ale pak když vidím, jak je zase šikovnej na jiný věci jako na mluvení, tak si říkám polibte mi všichni šos :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
Petul tak Kája sice chodí,ale s tim mluvenim nic moc :confounded: Pusa jí sice jede jak flašinet,ale nikdo jí nerozumí :grinning:
25. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz
no jo a za týden začíná plavčo,tak se těšíme.V srpnu jsme měly prázdniny.
25. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz
Holkx to plavčo vám skoro závidím, Jolance ho moc nedoporuili kvůli té infekci moč cest na začátku a taky aby to na ni nebylo moc kvůli vojtovce, tak to zatím nehrotím. Ale koukala jsem tady na bazéně, že je tu snad pro děti až od 18 M, tak uvidíme. Jsem vodník, tak by mě to lákalo a podle toho co malá předvedla u tchánů, když měli na zahradě bazének, tak myslím, že by se jí to taky líbilo :sweat_smile:

Jinak ještě k to mu pohybu, mě nejvíc dokážou vytočit maminky, co básní, jak jim dítko chodí a pak když to vidím v praxi, tak hrůzou úpím - dítko vlaje, jak ho maminka tahá za ručičky, takže to stejně děkuji, ale nechci, radši si počkám...
25. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz
Já to svoje dítě asi zaškrtiiiiiiim.Jdu se vyčůrat,pak se vrátim Kája sedí u květináče,pusu od ucha k uchu a na jazyku hlínu a samo všude kolem :angry: A to jsem si myslela,že už jí květináče neberou :sweat_smile:
25. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz
Cauky,

Vsechno nej oslaveneckovi. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Einstein pry zacal chodit az ve dvou letech... Casu dost.

Juliet - jezek proste funi...Barunka sice umi zviratek hafo, ale nezdvojuje, misto baba rika babn, dadn, mamn, nebo rekne jen jednu slabiku... Nekde jsem cetla, ze je zdvojovani zasadni pro spravny vyvoj reci, tak snad to nebude tak zhavy.

Mandulko - kvetinace jsou u nas taky nej, takze uz nejsou
25. srp 2009 v 18:49  • Odpověz
Ahojky, hlásím, že sraz s Lis a Kaťulkou byl naprosto super! Zde je fotodokumentace http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3195002&vReferer=
25. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz
veru super fotky :sunglasses:
25. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz
MANDUL, taky to bylo super odpoledne :wink:
25. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
Škoda;že nebudete na srazu za měsíc :pensive:
25. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz
Mandul to mi povídej :frowning2: :cry: Já se na vás děsně moc těšila...
25. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz
Jo a představ si,že dneska nám moje teta(35let)donesla oznámení,že se 26.9 vdává a že původně uvažovali o 19.9.2009 :confused:
25. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz
Mandul, tak kdyby to bylo toho 19., tak bych si myslela že tvoje teta je kámošova přítelka :slight_smile:
25. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz
Jdu chrupánkovat. Dobrou všem!
25. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
dobrou :slight_smile:
25. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz
Veru, Lis fotky jsou parádní a ty vaše princezničky úžasný :slight_smile: :wink:
Veru, Ani už takhle krásně ťapká sama? to je šikulka:slight_smile:
25. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz
Holky, diky za gratulace,

Verus, fotky i komentare krasny :dizzy_face:
25. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz
Veru nadherne fotky a musim rict, ze my jsme z holek taky nadsení :slight_smile: :slight_smile: byla to parada, pohodicka a Verusv fotodokumentace naprosto suprova! A popisky me fakt rozesmaly, protoze to sedí :wink:

ale to hlavni, mam facebook (jako brblal, ale registrace provedena - mam ji na rodne prijmeni) jako kdo mi da pristup Juli??? :fearful: juhůůůůůůůůůůůůůů
25. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz
jooo Ani paradne chodí jako fakt ted uz musim jit tak pa zitra - PS: jdeme na rocni kontrolu a dopo chytam moc bude to zazitek opet, K momentalne v nicem nespolupracuje :frowning2: pisnu echo páááá
25. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz
Ahoj holky, tak se tu zase scházíme:slight_smile:

LIs, já taky právě bojuju s FB :stuck_out_tongue_closed_eyes: PC mi nějak stávkuje, je toho asi na něj už moc, ty vymoženosti moderní doby :wink: :grinning:
25. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz
kuk
kuuuuuuuuuuk
kukuk :grinning:

ahojky,
holky..fotky z parku,či kde jste byly máte parádní :slight_smile: a komentáře super :grinning:

Maty už taky chodí sám jak drak..je to o hubu a nervy :grinning: dneska spadnul venku na chodníku,tak mu zase z pusy tekla krev :frowning2: ale v poho,zuby drží.....
25. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz
Ahojky,

Aňulka s Kaťulkou mejí užasné fotečky, muselo to být opravdu parádní odpolko.... :slight_smile: :slight_smile:

MANDUL - Kájulka je šikulka, květináče jsou u nás taky lákadlo (teda květináč, na zemi mám jen jeden)

SEBÍČKOVI přeji všechno nej nej, hlavně zdravíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

GABI - kde máš obličej???? a album???? chuďátko Maty, to mu teklo z jazýčku nebo ze rtíku???
25. srp 2009 ve 22:19  • Odpověz
mery: no někde nahoře nad zubama, buď vevnitř ze rtu nebo z dásna( teď nevím jak se to sklňuje :grinning: ).......nevím, mu se dostat do pusy je nadlidský výkon....
25. srp 2009 ve 22:27  • Odpověz
sklňuje = skloňuje :grinning:
25. srp 2009 ve 22:28  • Odpověz
Ahoj holky, Jolanka byla dnes večer totální mamánek a mazel, tak to bylo supr - jsem to manžovi nandala, když jinak je to furt jen "tata, tata" :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 ve 22:32  • Odpověz
zřejmě dáseň.. jako píseň(?)...takže asi z dásně.. :wink:

Tobi mě taky nenechá omrknout stav svých úst....ani přesně nevím kolik má zubů, tipuju to na 13 nebo 14...
25. srp 2009 ve 22:33  • Odpověz
ju mery, to je teda zubatec, my mame furt jen 2. Teda taky jenom tusim, nenecha si tam sahnout.

Jdu spat, dobrou noc.
25. srp 2009 ve 22:35  • Odpověz
mery: no vidíš to mně nenapadlo..píseň :slight_smile:
zubů teda máte fest, Maty má 8 , to mi řekla dr. :slight_smile: je te´d mega protivný, jsem myslela,že mu rostou stoličky,ale nee...takže jestli bude takový furt, tak mně odvezou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2009 ve 22:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.