• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
CIPI - malý taky častěji říká tata, ale to je tím, že mu o něm často říkám...když přichází domů, tak říkám táta je tu...když odchází, tak děláme papa tátovi...a furt mluvím táta to a táta tamto......ale jinak je to mámin "cecek" jak se jen vzdálím, tak je kravál......

KARi - zoubečků má plnou hubičku, jen aby mu vydržely zdravé..... :unamused:
25. srp 2009 ve 22:41  • Odpověz
Tobík byl taky protiva, když mu lezly zuby. Měli jsme období, kdy mu lezlo 6 na jednou, to bylo šílené, i ty noci byly no h*vno...ale tedkom je to už lepší, i když furt nějak hodně slintá, tak jen čekám, kdy dá nějaký zubec o sobě zase vědět... :confounded:
25. srp 2009 ve 22:47  • Odpověz
holky, jak se s tím FB pracuje???? nějak se v tom neumím orientovat... :confused: ..jsem pako.... :rolling_eyes:
25. srp 2009 ve 22:50  • Odpověz
mery: neporadím..já tam nechodím
jdu taky spát..dobrou :slight_smile:
25. srp 2009 ve 22:59  • Odpověz
Ahojek! Tak se hlásím po včerejším výletě a bylo to super!!! Žilina i Rajecké jsou moc hezké. Malá byla opět nadšená z mnoho fontánek a v každé se musela čachtata a z jedné vylezla úplně mokrá :slight_smile: Taky nám zdrhla z jedné zahrádky a utekla rovnou na náměstí kde si to po čtyrech valila co nejdál od nás. Jsme ji nechali (nejezdí tam samo auta) ať vidíme jak bude regovat. No byla naprosto v klidu a rodiče zřejmě nepotřebuje mít u sebe :grinning: Až se začali lidi otáčetco to tam lozí za dítě tak jsem pro ni teprve šla :sunglasses: No akrotá jak mě uviděla začala zdrhat a padla rovnou na pusu a na těch kostkách si trochu natloukla čumáček, že i krev tekla a má teď trochu napuchnutý ret jak se cvakla zubama.

Jinak jste tu včera zmínily srazík tak já bych moc ráda jela, ale přiznám se, že to rozhodnu až na poslední chvíli. Je to kus cesty ajela bych sama a budeme čerstvě po dovči tak musím zvážit i finance. Uvidíme.

Mery já FB taky nijak neovládám a chodím jen na Rarášky.

Jo a vše nej Sebíkovi k ročku!

A chodíme taky jen za ručičku :wink:
26. srp 2009 v 08:17  • Odpověz
Ahojky,
holky já vám závidím že jste se viděli,jůůů to muselo být super :dizzy_face: :dizzy_face:
Ráda vidím Gabus :dizzy_face: :dizzy_face: Marti tak už po dovče? Kdy dáme rande :wink:
A mám spomalený krám tak to zase bude na prd :frowning2: Omrkla jsem fotečky,sice věčnost ale koukla jsem a jsou perfektní,obě holky žeru :dizzy_face:
Musím vám tu něco říct,Domi se včera překonal strach a začal se pouštět,takže už stojí pár vteřin asi 10 bez opory a piluje to :slight_smile: Tak do vánoc chodit snad budeme :grinning:
26. srp 2009 v 08:21  • Odpověz
Ahojky

Lis písni mi do IP jméno na FB ať si tě přidám
26. srp 2009 v 08:28  • Odpověz
Maru malá vydrží stát taky jen pár vteřin :wink:
26. srp 2009 v 08:32  • Odpověz
ahojky,
malý ještě spí od noci..dostal v 7.30 mlíkoa spí dál....parááááááááda...mám klid na kafčo :slight_smile:
maru: já vás taky ráda vidím :slight_smile:
26. srp 2009 v 09:32  • Odpověz
Ty jo Gabi tak to tentokrát závidím já,že tak dlouho spí mě malý nějak teď začal přetahovat spaní obvykle chodil spát 8h a dneska i včera usnul až po deváté a celý den je pak rozházený a ven se dostanu až po třetí to je naprd,musím to zase nějak upravit :sweat_smile:
26. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
Lis, taky prosím jméno do Ip kvůli FB :slight_smile:
26. srp 2009 v 09:56  • Odpověz
Jinak dneska přidám fotky i sem, ale ještě jsem po včerejšku nesebrala sílu, navíc tady to musím zmenšovat a selektovat.
26. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
maru. Maty mi taky usíná někdy ve 21 někdy ve 22 h...a má naprd celý den s tím spaním...hodně se toho po roce změnilo a to ho ještě večer uspávám,takže hrůza a děs..nevím,co se stalo.
už jsem ho vzbudila,lezla jsem do postele pro mobil a postel vrzla a malý byl vzhůru. :slight_smile:
takže jdu makat
26. srp 2009 v 10:14  • Odpověz
kde jsté,chlap v tahu,oběd téměř uvařený,dítě ještě spinká a nikde nikdo :angry:
taky chci IP od Lisounka lisounkovitého :dizzy_face:
26. srp 2009 v 10:15  • Odpověz
NO Gabi já myslela že šel spát jako ráno po osmé a teď po deváté večer mi stále chodí spát 18.30 :sweat_smile:
On totiž ráno vstává v 6h a za 2 hodinky se jde dospat na 1,5h a za další 2 hoďky po probuzení si dá opět 1,5h a pak je vzhůru až do večera,ale okolo 17h mi občas nečekaně v kočárku usne :sunglasses: To musím být jako ostříž a nedovolit spát :grinning:
26. srp 2009 v 10:21  • Odpověz
ahooj tak nevim jak vas najit na FB proste jsem tele a nic mi to nedela napsala jsem Juli tak snad me nejak najde, jako jsem desny pako :confounded: dala jsem www.facebook.cz a ono mi to z te hlavni stranky nikam nejde dal.... :confused:
26. srp 2009 v 10:47  • Odpověz
jdeme za hodku na rocni kontrolu...jsem zvedava na naseho jedlika :slight_smile:
26. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
Lis, aha, já jsem na www.facebook.com a mám ho nastavený do češtiny
26. srp 2009 v 10:49  • Odpověz
maru: nééééééé..večer šel spát ,usnul po 21 hodině a ráno po mlíku zase vytuhl..to se ještě nestalo a asi ani nestane už :grinning: .ale bylo to super :slight_smile: ale Dominiček ti hezky spinká :slight_smile:to závidím.
lis: napiš míry...já jak viděla Káťu v těch golfkách..mi přijde malinká, že ji ani nohy nečouhaly ven, to Maty jak sedí, tak mu nohy lezou z kočáru :grinning:
26. srp 2009 v 10:54  • Odpověz
Lis tak to jsem zvědavá já psala na FB Andrejka 7kg a 70 cm,ale jedlík je ohromnej :grinning: .Lis tak to neporadím :confused: .Gabi já se snad taky konečně dostanu k tomu udělat si konečně kafíčko akorát,že malá teda nespí chodí až po obídku tak kolem té dvanácté spí tak dvě hodiny a to je veškerý její denní spánek,ale zato spinká celou noc od půl osmé do půl osmé :slight_smile: .Maruško copak vaříš já už nevím co vymejšlet ještě že ve čtvrtek si jdu koupit obídky do školní jídelny mám to hned naproti baráčku.
26. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
manci: míry máte krásné :slight_smile: my máme o 3 kg více :grinning: a to se už pronese....a Andrejka ti spí krásně :slight_smile: dneska u nás spánek nehrozí,až večer....
už se vrátili z obchodu..byl s Míšou tady před barákem v obchodě, od dveří došel sám ke mně a v ruce šustil krabičkou od lentilek...no super....se mu to chození líbí....

tož tak jdu
26. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
pepi tak to bude tim, ze mam byt na com a ne na cz. trubka no :slight_smile: juli uz mi pomohla diky :slight_smile: a predtim mi K vypnula pc...

man: Kata ma urco tak 8,5 kg dohnala to rychle ale uz asi i tak cca 76 cm tipuju...no a ona by jedla porad az nevim, zda se obcas fakt netlaska...muj tatka - deda ji da vse ochutnat a nepomaha ani to ze mu neustale rikam at ji necpe..ale jako prevazne je to ovoce tak jsem v klidu
26. srp 2009 v 11:08  • Odpověz
tak jsem u Juli v pratelich a nevim jak najit tu diskusi jako holky to jste si pridaly k sobe ucho fakt :slight_smile:
26. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
Ahoj, než dočtu tak jen info o FB. Po registraci kde musíte vyplnit jen jméno, datum narození a e-mailu se vám otevře hlavní stránka. Je to taková nástěnka, kde si lidé píší vzkazy, ukazují fotky ... pro nás je teď důležité v horní liště najet na Přátelé - najít přítele. Zadáte si mé jméno (zájemcům pošlu do IP), přidáte si mě jako přítele. Já vás potvrdím a na e-mail vám zašlu pozvánku do naší tajné uzavřené skupiny.
Stránka skupiny je jednoduchá, je tam přehled členů, pak cca v půlce je Diskuse s názvem POKEC - tam kliknete a už si můžete povídat o sto šest.

Když se budete chtít přihlásit do skupiny jindy, stačí se opět přihlásit na FB, úplně dole je lišta Aplikace a ikonka 2 postaviček. Na tu kliknete, otevře se stánka kde vpravo bude přístup do té naší skupiny.
26. srp 2009 v 11:12  • Odpověz
Lis, skupinu nenajdeš, je tajná. Už más na mailu pozvánku
26. srp 2009 v 11:12  • Odpověz
No Lis Andrejka opravdu s prominutím žere,ještě jednou se omlouvám za to slovo,ale je to tak a ještě jsem neviděla,že by jí něco nechutnalo a k obídku má stejné porce jako Páťa a má to mnohem dříve snězený než on a dožaduje se ještě od něj :fearful: Nevím kam to ta holka dává.........
26. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
Juli me to skocilo, ze jsme pratele a ze si muzu psat s tebou a vidim ostatni jako tve pratele ale pokec nikde... :confused: ja ted uz nemam casik musime k mudr..pak na to juknu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

man: K taky porad neco ji, Verusv muze potvrdit jedla mi i banan ve slupce :grinning:
26. srp 2009 v 11:20  • Odpověz
Lis já byla taky vykulená,ale už jsem se zorientovala a je to nakonec docela jednoduché :wink:
hmm ja jsem mega vykulena fakt se neorientuju, ale urco na to prijdu.... :wink:
to víš,že jo vždyť jseš šikulka :slight_smile:
26. srp 2009 v 11:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.