• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
jo ale stejne rarasci jsou rarasci rada bych to tu zachovala :astonished: :zipper_mouth:
26. srp 2009 v 11:24  • Odpověz
tak letime zatim páá
26. srp 2009 v 11:24  • Odpověz
Lis určitě zachováme,je to sice náročnější,ale za sebe se budu snažit tak ahojky a pisni pak veškeré míry :slight_smile:
26. srp 2009 v 11:39  • Odpověz
Ahojky,
Gabus, teda Maty je šikulka, že se takhle rozchodil. Moc gratuluju :slight_smile:
My teďka chodíme spát už jenom jednou. Většinou se ho snažím do oběda zabavit, aby vydržel a po obědě jde spinkat...včera se mu podařilo spát dvě hoďky. Musela jsem mu to trošku upravit, protože mě chodil dřív opůl 11 do oběda a odpoledne už nechtěl, ale byl šíleně protivnej, tak zatím nám to takhle vyhovuje. A večer chodí okolo opůl 7, 7 jak kdy.
Jinak naše míry v roce...10.20 kg a 72 cm
26. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz
Ahoj Peti mě malá chodila přesně taky takhle spinkat tak jsem jí to taky upravila po obědě a spí jednou za den
26. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz
Ahojky:slight_smile: no zatím fakt supr ani ho nemusím chodit pokládat, lehne a spinká, tak doufám, že nám to dlouho vydrží :grinning:
26. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz
Jestli chcete mrknout na fotky z oslavy, tak tady je odkaz:
http://obloukovi.rajce.idnes.cz/Samikova_oslava_1.narozenin_22.8._a_23.8.09/
26. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz
Ahojky

JULI - kuk do IP :slight_smile:

jinak my jsme měli dneska šílenou noc. Mladý pán se o půl 1 rozhodl, že si dá ve spánku pauzičku, která trvala skoro až do 3:30 :angry: !!! No já jsem sotva držela oči, páč jsem šla zalehnou těsně před půlnocí a za půl hodky budíček !!!! Teďkom už konečně zabral, tak doufá, že dá alespon 3 hodky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

DONI - to jste si teda opravdu krásně užili výlet, Kristýnka je odvážná holka, že se od Tebe takhle vzdálila :slight_smile:

MARU - zkus navrhnout nějaký termín a já se zkusím přizpůsobit :slight_smile: Jen nemůžu zítra, to mi přijede kámoška z Orlové a ani v pátek, to jde manža na noční, tak budeme před šichtou ještě spolu. :slight_smile: Jak nějaký termín vybereš, tak písni do IP, ju? :wink:

PETUL - Samík má krásné míry :slight_smile:
26. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz
PETUL - fotečky parádní, vás tam ale bylo :slight_smile: Koukám, jak si všechny dětičky spolu krásně hráli....já vždy ráda pozoruju, když je Tobík ve společnosti jiných dětí, jak se chová a reaguje....je to něco fantastického vidět, jak je najednou z toho bezvládného miminka osobnost, která navazuje kontakty a sama sebou.... :sunglasses:
26. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz
a je sama sebou...tam mělo být :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
26. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz
Mery, díky :slight_smile: Samík má strašně moc rád deti. Hlavně je poprděnej po Davídkovi (jeho bratranec) tomu už je šest, jak ho vidí, tak pořád s ním a Dada, dada.
Je to sranda je pozorovat fakt jo:slight_smile:
26. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz
peti: krásné fotky...vidím,že z dárečků měli radost i ostatní děti :grinning: ale těch hraček...páne jóóóó´....no bomba :slight_smile: a máte suprácký bejvák,moc se mi líbí :slight_smile: a moc vám to sluší se Samíkem :slight_smile:

My jsme byli s kámoškou na hřišti, má stejně starou holčičku,ale jako MATY je samotář, jak se někdo přiblíží, mrčí a zdrhá ke mě. On vůbec nechce být s dětma,sám rád všude chodí......no nevím...musíme to změnit.
teď spí, přišli jsme,dostal banán a bez kńourání usnul ( první spánek dneska).tak si užívám klidu.......
26. srp 2009 v 15:54  • Odpověz
mery: asi bych umřela,kdyby mi to Maty v noci udělal.....
26. srp 2009 v 15:56  • Odpověz
jinak jsem si teď vzpoměla,když jsem viděla PETUL v brýlých.....se mi zhoršily oči po porodu,ale brutálně...před 4 roky jsem si zaplatila laserovou operaci ( 32 000 kč) a teď mám oči na ......jako za ty prachy dlouho nevydržely....a brýle nechci,ale když budu muset někdy do práce, tak to řešit musím,páč nic neuvidím....a na další operaci nemám, to už sice nestojí tolik,ale investovat a čekat,kdy se to samo zhorší..no mazec.....čočky nesnáším.....
26. srp 2009 v 16:00  • Odpověz
peti fotečky úžasný :dizzy_face:
26. srp 2009 v 16:00  • Odpověz
Holky díky moc za pochvalu:slight_smile:
Gabus, jj hračky hlavně zajímali ostatní dětičky. A ta spoušť večer jsem vůbec nevěděla, kam ty hračky mám všechny dát. Už aby měl pokojíček.
O tý operaci co jsi psala to jsi mě teda dostala, protože já nad ní pořád uvažuju. Každej rok mám o opůl dioptrie navíc. Už jsem z toho docela nešťastná. Čočky mi moc nesedí...na brejle jsem si už zvykla to mi neva, ale spíš mám strach, že ve třiceti budu mít místo sklíček popelníky :angry: :grinning:
26. srp 2009 v 16:16  • Odpověz
petul: záleží jakou máš vadu očí..mně po operaci zůstali necelé 1,( mám vadu očí, která nejde dolaserovat úplně))ale že se to zhorší takovou rychlostí, to jsem nečekala....no nic...začíná mně právě hodně často pobolívat hlava,tak si myslím, že je to právě kvůli těch očí....

no všimla jsem si, že tam má Samík hrací kouteček :slight_smile:
26. srp 2009 v 16:25  • Odpověz
Aha, tak to jsem nevěděl. No Gabus, tak to by chtělo začít řešit :wink:
Jj, má hrací koutek zatím v obyváku, ale chceme na zimu pořídit krbovky, tak ho budeme muset přestěhovat do ložnice.
26. srp 2009 v 16:35  • Odpověz
ahoj tak Kata ma 8,6 kg a 73 cm jako opet se predvedla jako rvoun a porad se na me sapala, takze mudra usoudila, ze je na me fixovana a zda je i s jinymi lidmi atd. no jako ponejvice je se mnou, ale tak vidame se s mnoha dalsima detma a to je vzdy v pohode...s kazdym si rozumi a tak..takze me akorat nahlodala co delam spatne a tak.... :frowning2: no a pry zapojit babicky, jenze s tou co tu bydlime to proste nerozdycham ji nechat a s nasima se vida, ale asi malo...nevim co delat..zase budu akorat od MM poslouchat buzeraci, ze ji nenechavam jeho matce a ze je to tim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: cili zaver je asi takovy ze mudra nechtela rict, ze mam mamanka :confounded:

petul: me se taky porad horsi oci a to nosim bryle poctive, ted jsem zase byla a uz mam opet vic :frowning2: jako na operaci bych asi nesla, ale rada bych aby se to taky alespon zastavilo nebo nevim...
26. srp 2009 v 16:39  • Odpověz
holky dokdy planujete mit deti v loznici?? :confused:

pepi hezke fotky jeste kouknu petul na foto...
26. srp 2009 v 16:47  • Odpověz
taky nevim jak mam vyresit usinani bez dudliku (dr. rikala hlavne proto, ze ma horni jednicky dal od sebe a ze dudlik nici tu dentici - coz ja teda vim, ale jako bez dudliku bude teror nejvetsi)....

jo a taky mi rikala prodavacka v prodejne Scholl, ze kdyz dite uz stoupa, ze nesmi byt nikdy naboso, ze to neni zdrave, ale jako kdyz leze nebudu ji rvat na nohu boty, aby o ne zadrhavala...kazdy ma na to uplne jiny nazor... :confused: :astonished:

a taky se porad vzteka a vzteka a pry no to je zatim prvni obdobi vzdoru, ale jako to je fakt drsny..cokoliv zakazu, tak ma vztek a rve jak tur :angry: :angry:
26. srp 2009 v 16:58  • Odpověz
Ahoj lis tak Andrejka už spinká v pokojíčku s Páťou a navíc už ne v postýlce,ale dole v patrovce,ta má zábrany :wink: ,a dudlík máme taky na usínání a když je nevrlá a na zahánění pláče,zatím to neřeším
26. srp 2009 v 17:14  • Odpověz
man ja bych taky neresila, ale jako pry ty zuby blby... :confused:
26. srp 2009 v 17:16  • Odpověz
Lis, já jsem normálně v šoku co všechno s tebou dr. probírá. Nás jenom prohlídne řekne všechno je v pořádku a my odcházíme. Ona byla vždycky divná už za nás, když jsme tam chodili jako děti :angry:
A s tím vztekáním se nic nedělej my to máme to samý jen mu něco nedám nebo nejdeme kam chce on, tak začne poskakovat na místě a řinčet. Říkám si, že to snad opravdu přejde..doufám v to :wink:
Dudlík, máme taky jenom na spinkání. Ani ho z postýlky nevytahuju až jde spinkat, tak ho teprve dostane, tak to taky zatím nebudu řešit. Příjde mi, že má na to ještě čas.
26. srp 2009 v 17:19  • Odpověz
petul ja mam na to stejny nazor :confused: dudliky ma v postylce a jinak nic to musi mit fakt amok, abych ustoupila :grinning:

jo a nase mudra je strasně precizni rekne zda mas dotazy a ja s ni mohu probrat vsechno..nekdy jsme tam i pul hodiny nebo vic, podle dotazu...ale ona nas chvali, ze to mame zmaknuty, nevedela jsem spis jako tu citovou stranku jako ze K je hrozne nesoustredena, uceni zviratek a vseho je nerealny protoze nevydrzi u niceho sedet...tak jsem nevedela, zda je to bezny nebo zda je to uz jeji povahovy rys... :unamused:
26. srp 2009 v 17:28  • Odpověz
Pájošek měl dudlík skoro do dvou let jen na spaní a nic mu není......... :wink:
26. srp 2009 v 17:29  • Odpověz
tak to jsi me man uklidnila K je zavislak a s nim krasne spi celou noc i pres den a bez nej no to si neumim predstavit ty noce :confounded: :confounded:
26. srp 2009 v 17:30  • Odpověz
Ahojky, tak jsme zase byli včera na výletě u příbuzných na Valašsku, malá byla úžasná, pořád chodila a tančila, no nemohli jsme z ni.... :grinning:
Jak tady řešíte ten dudlík, tak Bibi měla za celou dobu dudel asi 10krát, nechtěla jsem ji to učit, vím, jaké jsou pak problémy s odvykáním....
Holky Lis a Verusv, fotečky super....holkám to spolu slušelo a je vidět, že si spolu rozuměly :wink:
Jinak jsem vložila nové fotky ze včera, hodím odkaz http://fotoalba.centrum.cz/unewest.php?uid=12122333
26. srp 2009 v 18:09  • Odpověz
LIS a hlavně jsou to první zuby a i kdyby jí mezírka zůstala, tak předpokládám, že až budou růst druhý, tak už budou bez dudlíka :wink:
26. srp 2009 v 19:08  • Odpověz
Veru to doufam :wink:
26. srp 2009 v 19:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.