• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
frčím na FB a tak nikdo :wink: teda jako ale je to takovy zmatecny zlatej MK :frowning2: nejsou smajlici a ten opisujici text fakt divny ja ani nevim co tam je napsany proc je to tak hnusny pismo? :fearful:
26. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz
Ja tam jsem. Gratuluju k peknym miram. My mame o kilo vic a o centak min.
26. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz
tam taky jsem ;) jak se zbavim toho psani tech slov?? :fearful: :fearful:
26. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz
maru - mas IP
26. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz
Maaru uz spi :wink:
26. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz
LIs klikni na to "už toho máš dost" nebo něco podobného a tam máš postup,stačí jedna smska,nedočítám jen nakukuji,jdu do pelechu,ještě nespím ale chystám se ale musím ještě být hodná manželka :sweat_smile:
dobrou dočtu zítra :slight_smile:
26. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz
nespiííí jo Maru ale jako oni dle telefonu mohou vystopovat a to nechcíííí :frowning2: ale Veru mi poslala nejake stare cislo, tak jen cekam, zda mi posle sikula ten kod, ale uz sla spinkat :slight_smile: dobrou i Tobe papa
26. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz
ty vogo byt hodna manzelka o pul devaty a pak spat to neznam hezky vecer :wink:
26. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se včera přihlásila na FB ale nějak se neorientuju. Nemůžu tam nic najít. No mazec. Je to pro pokročilé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Honza měl dnes den blbec.No i když někdo by jásal. Už chodí a to tak, že za ním nestíhám běhat.
Ráno jsme jeli na obec. Hned mezi dveřma si dal vyslíkat bundičku a pokračovat v zápasu s rukávi až ke stolu starostky a tam si pěkně namlel. Prostě podběhl pod stolem a oni se slovi ty jsi ale vyrostl pojď se nám ukázat ho nechytali dle očekávání a já za přepážku neměla jak.
Pak jsme přišli domů, nechtěl nic jíst krom hrachové polívky a mléka (kombinace jak stehno) a šel spát. Od cca 11 do 16hod mazec. Super jsem si podělala, pak pro Káju a domů.
Jenže se přespal a furt jen kňučel a nic ho nebavilo a nic nechtěl. Jo další novinka, řekneme ne, vyplázneme jazyk a konec se vším. Jediné co zabralo byl vysavač. Tak jsme všude uklidili, vysáli a světe div se v 19hod protiva jak blázen a do 10min spal bez hlasnutí. No já padám, ale obávám se, že euforie přejde. Bude buď nemocný a nebo to je počasím. Hádám ale spíš to první :unamused:
Jo a potěším ty co skoro nic neříkají a nechodí na nočník. Je to boj. Zato nás baví skládat kostičky na sebe a kelímky do komínu. U toho vydrží dlouho. Knížky atd, nezájem, má Kájovi auta.
26. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
ahojky jani - tak koukam, ze mate doma veselo. Ne je u nas taky nejoblibenejsi slovo, ale jazyk u toho neplazi (ale nekdy se pridrzle smeje, rekla bych az vysmiva). Napis juliet do IP maila a ona te pozve do nasi tajne skupiny, jinak nas nenajdes.
26. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz
jo a nocnik taky u nas nic moc, obcas se podari po spinkani louzicka, ale vetsinou nic. Kdyz Barunka zacne rozbalena curat, tak delam čííí a nesu ji na nocnik, ale vzdycky prestane a zase zacne kdyz z nej sleze....
26. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz
Pěkný večer! Tak dnešek byl trochu hrrrrrrrrr, ale už je za náma a já jsem celkem KO. Malá pichanec zvládla na jedničku a na konci září ji čeká další. Jdu přidat nějaké fotečky z včerejšího výletu...
26. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz
donko - co ji tedka takhle pichaji?
26. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz
dítě před chvíli uslo.....uffff..kde jsou ty časy ,kdy usínalo v 18 hodin.....
lis: já mám doma taky protivu :grinning: a ještě k tomu závisláka na dudel, ale nechávám mu ho do roka a půl,pak odnaučím...dětem jsem nechávala dudel taky do roka a půl,pak ho vyhodili do koše a bylo to :grinning: každý se odnaučí....

maru. ty jo..ty jsi ale dneska hodná žena :grinning:
26. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz
jinak knížky Matyho nezajímají, hračky vůbec, nočník nezájem, když ho posadím,tak stává,tak to prdím....a nemluví pořádně, teď jenom kňuká.
26. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz
gabi neco mi to pripomina ten popis ignoruje vse..dnes se mi pochcandila na prebalovaku, hysterie u mudry, hysterie u kazdeho meho NE uff to nedam a pry to je prvni obdobi vzdoru :grinning: kolik jich jeste bude? druhe dite? dekuji nechci :sweat_smile:
26. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz
lis: :grinning:...to přejde...já se taky pořád ptám.....taky to nedávám
donka: fotečky krásné...č.17 je super :slight_smile:
26. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz
a jakmile se dr. k Matymu přiblíží,tak spustí kravál a ztichne až ho vezmu na ruce....taky super :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz
me rve celou dobu i na te ruce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz
aha,tak Maty na rukách neřve,ale nesmí se nikdo přiblížit, ale to já měla se všema dětma ( neměli rádi bílý plášť).
26. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz
tak u doktora nastesti nervem, ale doma, kdyz neco chce, tak to joooo, i na ruce a klidne ctvrt hodiny. Obdobi vzdoru jsem cekala, ale ne takhle brzo. Prej to trva az do 3, nekdy i 5ti let. Tak to mi bud hrabne, nebo si budu muset zvyknout.

Tak dobrou noc, at bobisci pekne nerusene spinkaji co nejdyl.
26. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz
Gab tak ta je tak pravdivá, to je přesně ONA. Pohodička, já si vystačím sama ...... :grinning:

Malá teda doktory zvládá perfektně, všechno ji zajímá, předvádí se a očkování je bez pláče. V tom je fakt dobrá!

Kari očkovala jsem žloutenku

A nočník je u nás taky paráda! Kaká i čůrá už 3 měsíce a ještě ji to nepřešlo. Už se těším, až si bude říkat sama.
26. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz
kari: to mi asi dřív hrábne :grinning: a dobrou....
26. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz
Jdu taky do postýlky, pa pa a krásnou klidnou noc!
26. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz
donka: tak s nočníkem teda máte mega úspěch...to bude Kristýnka brzo bez plen...no u nás možná ve 3 letech :grinning:
26. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz
dobrou holky :slight_smile:
26. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz
jo nam K taky pekne kandila a curala, ale prestala :angry: na zloutenku uz jsem se taky domluvila, nechci nic riskovat..holky jeste vam musim rict mudra nasla K nejake kavove skvrnky jako pry se to musi hlidat vypada to jako pigmenty ma to na tvari a nozicce...no nejaka geneticka zase vada me hrabne snad to nevadi, ale stejne..k tomu nema uplne ok jaterni testy, ale to pry muze byt - v prosinci jdeme na krev.... :zipper_mouth:

tak dobrou a jeste hodim fota
26. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz
lis: to bude v pořádku :slight_smile: neboj.....
26. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz
Ahojky,

holky já se na tom FB nějak ztrácím, jsem z toho v prd*li..... na mě je to tam taky nějaké složité a nedokážu se v tom nějak oriebtovat. Něco se píše na "zeď" pak je tam pokec....není tam vepsaný čas příspěvku....No budu si muset zvyknout a nějak se to naučit, snad to zmáknu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:

LIS - Tobík s námi bude v ložnici asi docela dlouho,protože Luky má v pokoji pc, tv, hračky...no a jak by šel Tobík spát třeba ve 20h, tak by už Luky nemohl v pokoji vegetit..... :unamused:

S nočníkem jsme na tom tak, že se malý na něm vzteká a utíká z něho....a vzápětí se vyčůrá na zem a říká u toho AA - takže ten lumpík ví , že čůrání je AA, ale do nočníku se nevyčůrá - teda občas se povede, tak párkrát do týdne... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hračky nás taky moc nezajímají, mnohem lákavější jsou různé ovladače, mobily, klíče, boty a různé domácí a kuchyňské náčiní... :rolling_eyes: ... ale když si k němu sednu, tak vkládá tvary a navlíká kroužky, tak alespon něco... :slight_smile:

S mluvením na tom taky nejsme moc dobře - zvířátka neumí, jen když vidí venku psa, tak občas řekne HA (haf), v poslední době začal chrčet jako když se chrápe, to vůbec nevím co jako znamená, brble si tu svojí hatlapatýlku a nejčastěji říká - ŇAŇ (jídlo), HAM, DÁ (ať mu něco dáme), DADAT ( to je Luky :slight_smile: ) , ÁJ (čaj) a jen když má náladu, tak řekne MÁMA, TÁTA (častěji než máma), PÁPÁ když mává , to ale opravdu sporadicky...

Kurňa furt musím odbíhat a píšu už asi 15 min, tak doufám že se mi to nesekne a odešle se to...
26. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz
mery: tož mluvíte dobře...jako čumím....takové slova..Maty říkal baba,mama,tata,bé,da a to je vše...te´d nemluví,teď fakt mrčí...ani HAM neumí, no nic...když vidí psa tak řekne takové , no to se nedá ani napsat,něco jak EM či tak nějak, prostě umí houbelec....přestal dělat paci, jak je veliký a pá...snad to období přejde a zase bude šikovný....
26. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.