• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
to EM mluví na všechno, když chce jíst,pít,dudlana, atd.
26. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz
LIS - Tobísek má taky pigmentovou skvrnu bílé kávy, ale obrovskou - táhne se mu od podpaží přes půlku hrudníku a vnitřní stranu celé ruky :cry: Mudra nám taky řekla, že je to dané geneticky a nic se s tím nedá dělat.....My už jsme si zvykli, ale nejhorší jsou pohledy lidí třeba nakoupališti - úplně vidím, jak mu ty místa očumojou..... :angry: mám strach, jak to bude zvládat v pubertě, to jsou děti hodně citliví na různe odchylky a nedostatky... :pensive:
26. srp 2009 ve 22:12  • Odpověz
mery me to taky mate ale asi je to fakt o zvyku a Katu mame taky v loznici a zatim neni decak, pac je tu DD a veci z decaku nemame kam dat, takze asi taky bude s nami :frowning2: s hranim to mame podobne, kdyz ji ukazujeme a sedime, tak vse dela a hraje si vzorne (mimo jine strasne se tesim, az dostane ted nove hracky, uz je to okoukane a vse ohrane)..ale jako leporela jsou jen na kousani a trhani a zviratka ji nezajimaji vyrve mi to z ruky a nezajem..jako s takovou bude na vse delat Haf jeste pul roku...jo a na chozeni to u nas nevypada, pry jako vubec jeste neni pripravena a je to na ni videt, ale jak tu nekdo psal taky se mi nelibi tahani deti za ruce, kdyz vlaji..K nevlaje ale proste nechodi a kdyz tak spis po spickach a to neni ok :frowning2: mery haf rika K porad snad na kazdeho psa a to ikdyz ho jen slysi..rika i Báá jako bác a delá papat na jakekoliv jidlo, piti a dudel... :slight_smile: Mam mam to dela na me, kdyz se rozciluje nebo ma hlad..a nejvic jede tata tata tati a tato.. :sweat_smile: a jako nejvice se mi libi ten jeji jazyk ona snad mluvi japonsky to je tatatoo tatatoo a toi toi (obcas z toho mame zachvaty) a kay kay no a kdyz se vidi na obrazovce tak ríká áťa áťa (jako Káta) :grinning:
26. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz
mery tak to je mazec to ma hodne K ma jen takove male pidi skrvny, ale za to na zadech jeste bonus v podobe hemangionu a to je jak pises, kazdy se hned zhrozi co to jako ma a i cizi lidi čučí.. :unamused:
26. srp 2009 ve 22:16  • Odpověz
GABI - ale tohle všechno řekne jen doma, když je ve svém prostředí....jakmile je venku mezi cizíma lidma, tak ani nežbleptne
No ale MAMA a TATA se mu moc mluvit nechce...to co jsem vypsala, je úplně všechno co umí, ale nepoužívá to pořád, jen ty nejčastěší.....ÉÉÉÉ a ÉM je taky v našem slovníku často používané :grinning: , dalo by se říct, že nejčastěji :slight_smile:
26. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz
nechce se mi spat manza uz sel a to je spatny, jak usne driv ja uz neusnu pac chrape a to je o nerv :pensive:

Kata zvatla strasne vsude na verejnosti kamkoliv prijdu, tak proste seveli jak blazen, az se tomu kazdy smeje a rika ty jsi ale upovidana holcicka (Maru myslis, ze to Domik zvladne? :wink: :grinning: ) a co teprve az bude mluvit jako uplne to bude neco :grinning: :rolling_eyes: ÉM vubec nerika :sweat_smile:
26. srp 2009 ve 22:19  • Odpověz
cipin psala o tahání za ruce...
mery: EM je taky nejčastější...EM je skoro všechno :grinning:
lis: no Káťa bude expert :grinning:
26. srp 2009 ve 22:22  • Odpověz
mě se spát nechce, jsem vyspaná
26. srp 2009 ve 22:23  • Odpověz
me se taky nechce davam fota jeste z Konopiste...

gab: jj ona uz je expert :grinning: mazec co budu delat :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 ve 22:27  • Odpověz
koukám na ně :slight_smile: jste si to pěkně užily..to už na těch fotkách jde vidět,jaká je Káťa číslo :grinning:
26. srp 2009 ve 22:29  • Odpověz
musím si dát sprchu,pak už se mi nebude chtít....
26. srp 2009 ve 22:30  • Odpověz
me se taky nechce nejsem ospršená jeste ... :astonished:
26. srp 2009 ve 22:32  • Odpověz
mam hafo fotek a nemam je kam dat porad mazu to album... :cry:
26. srp 2009 ve 22:33  • Odpověz
LIS - tak to je Káťulka teda bystrá!!!! Umí toho opravdu hodně :slight_smile:

S chozením máš pravdu, taky se mi nelíbí, jak se s dětmi nácilím chodí za ruce, když to ještě nemají zvládnuté....Malý začal teprve nedávno dělat pár krůčků, přejde tak půl pokoje, ale více né, pak šupsne na 4 a doleze to.

GABI - já takové to srovnávání dětí nemám ráda. Každé dítko se vše naučí, až bude mít na to ten správný čas. Jednomu jde lépo to a jinému zase ono.... Tobík je na svůj věk obrovský a vypadá mnohem starší a to se každý hned diví a ptá se - jé on ještě nechodí sám? -NÉ NECHODÍ, MÁ JEŠTĚ ČAS!!!! On ještě neumí to či ono??? NÉ NEUMÍ!!! tohle mě úplně dožírá, jak někdo takhle děti srovnává .... nedávno se to tu myslím že probíralo ... Takže nesmutni, Maty je úžasný, pěkně capká a to ostatní příjde v pravý čas :slight_smile:
26. srp 2009 ve 22:35  • Odpověz
LIS - a Ty se jako divíš po kom je Káta upovídaná??? téměř 11 000 příspěvků hovoří za vše :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Asi s ní bude nějaká mediální hvězda....a Domík bude chuďátko pod pantoflem - se jí bude muset naučit obrnit :sunglasses: :wink:
26. srp 2009 ve 22:39  • Odpověz
Mery ted si me pobavila a hurááá konečne jsi me pomohla najít neco co má po měěěěěěěěěěě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 ve 22:48  • Odpověz
jako smazala jsem na ferovnku album a mam plno mista tak kouknete na nova fota, jak se K koupala minuly tyden u nasich :grinning: :grinning:
26. srp 2009 ve 22:49  • Odpověz
no super fotky..hlavně Káťa v kýblu :grinning:
26. srp 2009 ve 22:52  • Odpověz
jo a zase nevim jak se dostat na facebook, abych nasla tu diskusi jako blbec na entou... :confounded:
26. srp 2009 ve 22:53  • Odpověz
gab: jj myslela jsem ze bude protestovat, ale jako desne se ji to libilo porad se do nej norila a vynorovala jenze to nemuzu dat pac je to nahulatý ale jako jsem se nasmala.... :grinning:

jsi me uklidnila s tim dudlikem, ja se bojim, kdy ji to prejde...ale pres den o nem nevi a je to ok, tak snad az bude mit vetsi rozum necha ho byt sama :astonished:
26. srp 2009 ve 22:54  • Odpověz
ty joo jako mohla bych zehlit ale to me ani nehnee ze..asi pujdu dat tu sprchu a chca nechca spat... :slight_smile:
26. srp 2009 ve 22:55  • Odpověz
lis: ještě má čas s dudlíkem,a když ho přes den nepotřebuje,tak je to dobrý...to já budu mít těžké Matyho odnaučit ( on je těžký závislák) :grinning: ..ale odnaučí se..neboj....do šloky s ním Káťa nepůjde :slight_smile:
26. srp 2009 ve 22:57  • Odpověz
už tu mám monolog :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
26. srp 2009 ve 22:57  • Odpověz
nemáš :grinning: ..tak já budu brouzdat
26. srp 2009 ve 22:58  • Odpověz
šloky = školy :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 ve 22:59  • Odpověz
LIS - jdu omrknout fotečky ....a na FB se já neznalec dostávám jen přes ten autorizační meil co mi přišel, kliknu na ten odkaz a jsem tam... :wink: ale určitě to jde i jinak, jenže nevím jakým způsobem... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
26. srp 2009 ve 23:00  • Odpověz
jsem si ty šloky ani nevsimla...gabi a taky v noci knoura kdyz ho nemuze najit ten dudel? ja si neumim predstavit ty noce ani usinani bez dudle jako to by byla dobrovolna sebevrazda... :frowning2:
26. srp 2009 ve 23:01  • Odpověz
Mery ja taky pres ten mejl, ale me neba lezt do toho mejlu... :grinning:
26. srp 2009 ve 23:01  • Odpověz
lis: nekňourá, má tam dva( musí s nima spát) a vždycky si ho najde,ale je fakt, že většinou spí celou noc s tím cumlem v puse....nechápu....
26. srp 2009 ve 23:03  • Odpověz
ale co se nám stává,že se mu šprajcne stehno mezi šprušlema a to ho probudí a začne řvát....
26. srp 2009 ve 23:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.