• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Fotečky parádní :dizzy_face:

GABi - kam ti zmizla fotka v pase a album??? :confused:
26. srp 2009 ve 23:05  • Odpověz
mery: dodám,až bude čas, se mi nějak s fotkama teď nechce dělat...mám tu plno složek na vyvolání,musím protřídit a do toho se mi tak nechce. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2009 ve 23:06  • Odpověz
tý jo , hodin jak na kostele........letím na kutě

papík zítra ...... dobrou noc všem maminkám i raráškům :slight_smile:
26. srp 2009 ve 23:07  • Odpověz
mery: doboru :slight_smile:
26. srp 2009 ve 23:07  • Odpověz
gab ja to taky nechapu jako me by to vadilo mit porad gumu v puse.... :wink: jo a prijde mi, ze by snad potrebovala svoji postel...porad spi nastorc a to se proste nemuze vejit no nic jdu taky dobrou nocku :slight_smile:
26. srp 2009 ve 23:08  • Odpověz
dobrou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. srp 2009 ve 23:09  • Odpověz
lis. taky by mi to vadilo a když spí se mnou v posteli,tak se válí všude,se divím,že jsem ho ještě nezalehla :grinning:

dobrou :slight_smile:
26. srp 2009 ve 23:10  • Odpověz
26. srp 2009 ve 23:27  • Odpověz
Dobré ránko,
tak jsem všoku podruhé. Pračka se už pere, já jsem po snídani a děti stále spí :astonished: S tím Honzou fakt něco bude.
Krásný, slunečný den.
27. srp 2009 v 06:52  • Odpověz
Ahoj, my dneska půjdeme na hřiště, jen nevím kam, jestli pojedeme za Káťou nebo Káťa sem (to by bylo lepší, dala bych jí malýho a mohla se dospat :grinning: )
27. srp 2009 v 07:41  • Odpověz
Dobré ranko...jsem KO....ty naše noci začínaj mít fakt jiskru.....od půlnoci se budí.Né zas nějak často,za noc tak 4x...začne řvát,dojdu tam,vždy je nějak zaháklej v pelechu a ječí a nebo jen leží a řve..dám čaj a a zas usne.Ale dneska v 5 ráno hysterák,doběhl tam manža (z čehož jsem ještě teď v šoku) dal čaj a on stejně řval a řval,vzal ho na ruku,byl klid,položil a řval....no prej ležel na břiše,ale nohu zaseklou v pelechu a přetočenou....takže trvalo,než usnul,ale já jsem KO....tohle nikdy nedělal...tak nevím zda zuby,nebo jeho cestování postýlkou,každopádně mazec :frowning2: Jo a má modřinu kolem oka...se mu to vybarvilo,jak si tu lezl předevčírek a naboural do židle.....mě klepne ..má to jak modré stíny.....
JInak jako má na dásni,ale na 2 dole bílou tečku...ale on je tam má a zas za pár dní nemá...tak já fakt netuším co ty jeho zuby dělaj jako :grinning:

Jdu si dát kafe,dokud si sám hraje...ale budu muset asi koupit nějaké new hračky aby se zabavil,ale nevím co a hlavně toho má strašně moc doma :sweat_smile:
27. srp 2009 v 07:58  • Odpověz
Dobré ránko! Jste včera koukám ještě pěkně vykecávaly :wink:
krostýnka je na tom s mluvením: tata, mama, dede, baba, haf,baf, bé, mé a to je asi vše.....ale pořád něco křičí, potichu teda moc není :grinning:

Niky hračky nekupuj, stejně si s nima hrát nebude :wink: :grinning:
27. srp 2009 v 08:43  • Odpověz
http://bananci.rajce.idnes.cz/Chorvatsko_2009/
kdo chce,pošlu heslo do IP..nepotřebuju aby to okoukával ještě někdo jiný
Akorát upozorňuju,fotek strašně moc,půlka o ničem,jsou to namíchané fotky i od známých co byli s náma.
27. srp 2009 v 09:06  • Odpověz
krasne rano holky pisu ze jsme v poradku i s malym jen nam rostou pomaleji plice takze dychani nic moc no. Ale to by se melo casem zlepsit jen asi plice nikdy nebudou nic moc no asi z nej sportovec nebude.
27. srp 2009 v 09:11  • Odpověz
Ady moc na Vás myslíme :dizzy_face: Sportovec není potřeba, ti si stejně huntují jen zdraví :wink: Pohlaď za nás Danečka a držte se!

Já se chci dnes dát do pečení dortu, ale vůbec se mě nechce :unamused: Ale aspoň korpus bych mohla zvládnout. Sice ho potřebuji až na neděli, ale sobotu chci mít volnou na úklid, takže to musím zmáknout za tyto 2 dny. Že já se vždy nechám do něčeho nahukat, jako bych se nudila :grinning:
27. srp 2009 v 09:17  • Odpověz
donka dekujem no ja se u toho smeju no. Pac jsme s manzelem oba spotrovci tak se bude koukat prdelka. :wink: :wink: Jinak to zacina bejt docela tezke pro me no. Ale nasla jsem odreagovani a to aspon 1x tydne zaject domu na Kladno proste muj domov je muj domov. A pomalu to tam dodelat vsechno uz jsou to jen dodelavky.
27. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
Ady odreagovat se musíš, potřebuješ načerpat energii i za Daníka :wink: A sportovci potřebují i obecenstvo :slight_smile:
27. srp 2009 v 09:26  • Odpověz
donka no to bude obecenstvo tak treba bude moc sportovat aspon nejak vid. No uvidime. No jezdim proste domu si odpocinout do bordelu, ale dychne na me takovej klid a pohoda nechapu jak tohle me muze uplne odreagovat. :wink: :wink:
27. srp 2009 v 09:32  • Odpověz
Člověk by se někdy divil čím se dokáže odreagovat a manuální práce je prostě k tomu jako stvořená :wink: Ne nadarmo se zpívá "dělání, dělání, všechny smutky zahání" :grinning: :grinning: A nějaký sport pro něj určo bude, jen nebude vrcholovec :slight_smile:
27. srp 2009 v 09:38  • Odpověz
Lis fotečky krásné! Holky fakt Vám závidím, že se můžete takhle sejít :frowning2:
27. srp 2009 v 09:40  • Odpověz
Přidala jsem ještě jednu novou fotečku.

Jdu se vrhnout na nějakou práci....papík
27. srp 2009 v 09:48  • Odpověz
donka to ani ja nejsem vrcholovec, ale uvidime nechame se prekvapit hlavne aby byl doma a zdravej a ty plice hold si tim projdou vsechny nedonosenatka no.
27. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
Ahojda:slight_smile:
Adajar, to nevadí, když nebude sportovec bude umět zase jiné věci a bude v nich dobrej. Hlavně, aby bylo všechno ok.
Drž se :slight_smile:
Niky, neboj ono to zase určitě brzy přejde. Třeba má jenom teď blbý období a nebo ho trápěj zoubky.
Samík, mluví docela pěkně. Teďka říká od rána do večera jenom mami, mami, ale krásně:slight_smile: potom tata někdy tati, baba,babi, deda, dada, teta, mňam. Zvířátka mu moc nejdou. Spíš se naučil na slepice dělat kšc, na pejka mlaská a nebo říká baf, baf.
Včera se už fakt parádně rozchodil. Přešel celou zahradu a začalo ho to strašně bavit, že se u toho pořád strašně řehtá :cry:
Na FB už jsem taky byla, ale nic moc koník je koník :slight_smile:
27. srp 2009 v 09:57  • Odpověz
Ahojky,
holky tak já včera taková poslušná holčička viz.manželka a vy tady krafáte,kdybych to věděla tak neběhnu taky :grinning:
NO a s tím co děti umí a to vztekání,tak koukám jako jak se vaše děti mění v osobnost tak to já teda nevím,ale Domi se nevzteká vůbec,prostě nedostane a hotovo vždycky ho honem zabavím něčím jiným a je klid,nemá žádné hysterické záchvaty pláče a je celkově pohodář,ale jo vím že to přijde tak jsem zvědavá zatím je fakt v pohodě a u DR. se směje jelikož tam má samé obrázky po zdech a kolotoč hrající a mu se to líbí tak se směje a Dr.je z něho hotová,způsobně sedí a kouká,řekne tak si lehne,ale to mě už musí držet za ruku a jak píchá včeličku tak si popláče,ale zase jen chvilinku jakmile ho vezmu na ruce tak je klid a už se zase směje. Takže vztekací období nemáme a nechci ho :zipper_mouth:

A co umí mluvit,tak u něho je favorit BÁÁ to je všechno co opravdu začíná na BA jako nejvíc BÁC,BALKON,BALON,BANÁN,BAZÉN (ten má na balkoně),ale automaticky říká BÁ na bác a balon,to ví co to je a sám to tak řekne,pak říká Mam Mam (to je mňam,mňam) papa (to je papat) Mama,tata,tete,dede,ale to už fakt jen jak se mu chce a strašně ale strašně piští a vříská a křičí nahlas a rád se poslouchá jak moc křičí takže Lis to zase nevím jak se s tím vypořádá Káťa :grinning:

Hračky ho nezajímají,lepší jsou ovladače,moje peněženka (mám tam různé přihrádky tak je rád otvírá a kouká co tam je),mobil,noťas a pozor radiátory :pensive: s toho jsem nejvíc odvařená on tam stojí u nich a šplhá se po zácloně,to jelito to je a pořád jsem ve střehu,chodí za jednu ruku(to je novinka u nás) a našlapuje na celou nožičku,za obě ruce nechodí,ale běhá a taky našlapuje na celé nožky,stojí bez opory pár vteřin ale nechodí a ještě dlouho nebude si myslím.
NO a s tím co umí,on je učenlivý umí toho dost,ale nebaví ho fakt hračky,jenom jak s ním sedím u toho tak to jo,no takže umí paci,paci,jak je veliký,vařila myšička kašičku(tahá se za prstíky)ukáže kde má vlásky,ouško,pupík,lulu :sweat_smile: umí halo halo s mobilem jako blbosti to mu jde to se rychle učí,ale nehraje si sám pořád musí někam lézt a šplhat a skákat to miluje nejvíc jak skáče na posteli.no a víc mě nenapadá,ted dudel teda má jen na spaní a to ho do 10 minut vyplivne jak usne.Myslím že bude taky problém ho to odnaučit protože fakt ho na usnutí potřebuje,tak ale ještě má čas nehrotím to.

Adi Daneček je šikulka a třeba i ty plíce se spraví a sportovat bude :wink:
27. srp 2009 v 10:04  • Odpověz
Fotky okouknout nemůžu načítá mi to věčnost,tak až mi to zase nakopnou tak to sjedu všechno :wink:
27. srp 2009 v 10:05  • Odpověz
Niky jaktože nemám ještě heslov IP ??????
no mě to stejně asi nenačte,ale zkusit to můžu :grinning:
27. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
naše děti nemluví skoro nic, jen tata, baba a občas mam. Hračky je nebaví, jen když si s nimi sednu a hraju já. A vzteklounky máme pořádné - když jeden druhémo něco vezme, když jim něco zakážu, když není po jejich - vždy řev jak blázen :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Na FB se už nemusíte přihlašovat přes mail, stačí se opět přihlásit na FB, úplně dole je lišta Aplikace a ikonka 2 postaviček. Na tu kliknete, otevře se stánka kde vpravo bude přístup do té naší skupiny.

Na zeď psát nemusíte, to byl jen nápad, jak si poradit s jmény - přzdívkami z MK. Niikkyy to ale vymyslela líp, tak já to tam smažu
27. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
čauky,
niikkyy: pošli prosím prosím heslo...dííííííííky :slight_smile: koukla jsem už na nějaké fotky...jsou pěkné :slight_smile: fakt mi tam připadáš jak Kubíčkova ségra..taková mlaďounká :slight_smile:
27. srp 2009 v 11:40  • Odpověz
Matyho jsem vrzla spát, nechtěl oběd a ani mléko,tak má smolíka.....
27. srp 2009 v 11:41  • Odpověz
Gabi, vy už obědváte?
27. srp 2009 v 11:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.