• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
juli: jj..dneska dříve :grinning: jsem dělala zapečenou brokolici, tak se to udělalo rychle.....
27. srp 2009 v 11:48  • Odpověz
tak jen jsem naspala že si nehraje a bobek sedí už přes hodinu!!!!! v pokojíku a bere do ruky jednu hračku za druhou a hraje si a nejvíc mě dostalo jak vzal takového gumového panáčka asi 20 cm velký od Martina z dětství ještě do ruky a do druhé svoji flašku čaje a dával mu pít,to jsem čuměla a dojalo mě to :sweat_smile: NO hraje si pořád nechápu,jdu mu ohřát polívku :wink:
27. srp 2009 v 11:53  • Odpověz
ahojky,

tak ráno jsme vstali brzy, tak jsme chtěla něco napsat, ale Vašík mi vypnul pc, tak už jsem ho nezapínala...
ale vstávačka v půl 8 byla tedy šílená.. normálně spíme do půl 10... samo že v 6hod vstáváme na mlíčko, ale v 7hod už zase chrupkáme

Jinak Vašík zatím nechodí, ale hooodně moc mluví...
říká toho fakt hodně, tohle ho asi baví... táta, mám, děda, bába, čaj, papu, mnam, voda, pták, had, pes, míč, balon, bác, pálí, chrčí, když vidí nebo slyší auto nebo letadlo, ukazuje jak dělá tygr, prostě mu to fakt jde a hlavně baví, takže stále dokola kecáme a hlavně u toho ukazuje prstem, takže krásně víš, co zrovna myslí tím svým jazzykem... samo, že mluvím po svém, jen začátek slova...
a začal si hrát s navlékacímí kolečky, také mi začal vylézat schody, tak musím dávat pozor a stále zavírat branku...
dnes se sám začal učit nasedat na chodítko auto, tak jsme se fakt nasmála...ale párkrát se mu to podařilo...
a momentálně super hračka je tuba s tenisáky, je stále dává dovnitř a ven... prostě super zábava..

Lis a Veru, moc pěkné fotky, fakt super...jsou to holky šikovný

Maru, jak píšeš, tak Váša je také pohodář, doktorka mu nikdy nevadila, ani injekce.. se mu tam líbí, zase jsou tam nové věci, tak kouká a je v pohodě... a i doma, jen když ho něco trápí, ale to asi každé dítko je trochu protivka a ne jen dítko... i my dospělí, že?
27. srp 2009 v 11:55  • Odpověz
a zase tu nikdo není, prostě mám na vás smůlu
:frowning2:
27. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz
a včera jsem byla po dvou letech na spinningu a necítím ňuhňačku :grinning:
si nemůžu ani pořádně sednout...
27. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:

Leni, tak nějak jsem pochopila, co myslíš tou ňuhňačkou, ale v životě jsem to neslyšela :confused:

U nás se teď naštěstí spí, za to včera to byla katastrofa - malá usla fakt maximálně na 20 minut dopo a pak už celý den nic, hrůza, to už nikdy nesmím dopustit...
27. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz
leni: ňuhňačka :grinning: :grinning: :grinning: to slyším prvně...
a máte teda pořádnou slovní zásobu,ty jo...
27. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
maru: fakt závidím,že si Domík sám krásně zahraje.....no je to super je pozorovat,fakt to musel být doják :slight_smile:
27. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
leni: Maty má odrážedlo auto a motorku a nic mu to neříká,nezájem....a že by se pokoušel sednout to vůbec.Fakt každé dítko je jiné.....
27. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz
také jsem přemýšlela, co tím Lena myslela .. tak jsem vzpomínala,co mě bolí po spinningu :grinning:

malý seděl včer apoprvé na odrážedle, líbilo se mu to, ale ještě nemá sílu se odrazit
27. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím se po delší době. Taťku sice máme doma, ale dneska musel nachvilku do práce, ale už jede.

A kluci už spinkají 1x denně myslím, že je to lepší a i v noci spinkají lépe a Filípek už ani v noci nejí, tak snad mu to vydrží.
S tím mluvením je to unás horší unás je AU ( auto, letadlo, pták zkrátka snad všechno) a Tomik říká mňam mňam a to docela často :grinning: mama a Filípek ještě tata, ale mama moc nee.
Dudin ten mají hlavně na spaní, ale když jsou protivky, tak to neřeším.

Nikky můžu taky heslo?

Myslela jsem že se nám rýsuje větší bydlení, ale asi nee :rolling_eyes: no ještě se uvidí třeba to nakonec dopadne byla bych moc ráda
27. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
ajiku na straně 20 na FB je adresa i heslo od Niikky
27. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz
Juli díky
27. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz
K tomu mluvení, u nás teď vede něco jako "kiki" původně to byl myslím pupík a teď je to snad všechno... Huláká nám ložnice, takže dneska asi konec poledního klidu pro mě :frowning2: :zipper_mouth:
27. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz
holky kdo používáte nebo nekdo známej probiotické kapky,tak koukej te,maj akci
http://www.docsimon.cz/zbozi/probioticke-kapky-pro-deti-5ml
27. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz
Vašík mi už spí od 10.45 a spí docela tvrdě...
ale to je tím, že jsme vstávali už v půl 8, tak je nedospaný jako jeho maminka

a máma moc často neříká, spíš táta, jen když se něco děje nebo se probudí, tak najednou ví kdo jsem... :slight_smile:

Gabi, do dneška si to jen tak vozil vedle sebe a dnes se pokouší nasednout... ale ještě se neodráží..to si myslím, ještě chvíli potrvá
prostě teď jsou in auta... je vidět, že je to kluk... když nějaké projede, tak si může krk ukroutit a u toho ještě chrčí...

jo tak ňuhňačka, no my na střední všemu říkali tak nějak ňuhňat atd.. tak to tak vzniklo...
příště si vezmu nějakou vycpávku mezi nohy... zítra bude hůř, jak se to pomalu ta bolest rozloží...mo začala jsme konečně něco dělat, když vidím ty blátový stehna, tak je mi tak mizerně, že mě to nakoplo a prostě budu na sobě pracovat, po druhém dítku už nebude čas vůbec
27. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
za týden jdeme na první prevenar, tak jsme na to zvědavá a nechápu jak může v jedné lékárně stát 1970,- a v druhé 1680,-

a ještě jsme se vás chtěla zeptat, jestli se to očkování v 15 měsících hradí?
27. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz
Tak malá zase chrupká a já peču druhý korpus.

ještě k tomu mluvení tak malá má nejvíce používané slovo HAM - to jsem zapomněla napsat :grinning: To říká naprosto zřetelně a cíleně :grinning:

Lenčák jaké očkování v 15měsících?
27. srp 2009 ve 14:49  • Odpověz
Ahoj holky, dneska jsem si udělala výlet do Brna a hlídal děda a Tonda to krásně zvládl. Reagovat nebudu na nic, protože jste toho nakrafaly děsně moc a Toník mi tady zavání, tak nemám čas. Jen, že máte krásný fotky, všichni a Leni, záleží jestli budete očkovat Priorix nebo Priorix Tetra, ten první je hrazený, ten druhý si hradíš sama, jsou tam navíc planý neštovice.Tak zase pa jdu přebalovat a pak na prochajdu :slight_smile: .
27. srp 2009 ve 14:51  • Odpověz
Jo holky chtěla jsem se zeptat, dáváté tvroh aktivii?? Já chtěla malé koupit nějakého lipánka a koukala jsem , že to obsahuje Ečka :confused: Tak jsem raději vzala ten tvaroh.....
27. srp 2009 v 15:04  • Odpověz
Já jsem dala dnes obyč. tvaroh s trochou smetany a brokvema a byla to mňamka. Aktivii jsem ještě nezkoušela, ale nic špatného na ní nevidím
27. srp 2009 v 17:05  • Odpověz
Peti, díky, přesně to jsem myslela.. právě naše Mudra něco říkala o 1500,- bez těch neštovic a sneštovicema 1900,-, tak jsme nepochopila, jestli se to hradí tak jak tak...
budete dávat i ty neštovice? ach jo, to očkování je pro mě strašně těžké rozhodovat, nakonec tedy Prevenar dávám, ale až teď od roku...je toho strašně moc :frowning2:
27. srp 2009 v 17:24  • Odpověz
jinak tvaroh od roku dávat můžeš, takže bych ho klidně dala...

už pomalu dávám normální jídlo, ale nekořením, jen zelené koření.... a dávám jen špetku soli, to je vše a hodně kmínu atd...
27. srp 2009 v 17:25  • Odpověz
tak Vaška to v kočárku přestává bavit, je to jen na chvíli a chtěl by z něj vylézt, jenže ještě nechodí, takže jen chvíli tapká za ruce a pak jde na kolena, ale v tom bordelu ho nemůžu nechat, všude vajgly atd...
tak se vždy chvíli rozčílí... tak jsem mu řekla, ať už prostě chodí.... jsem zvědavá jestli na mě dá :wink:
27. srp 2009 v 17:27  • Odpověz
Julka jde na ockovani v 15 mesicich, ted v zari, maji 2 vakciny bez nestovic, trivivac - ten je zadarmo nebo priorix ten je za 800 (protoze v cervnu nemela CR dost trivivacu, tak detem lekari davali priorix zadarmo), priorix tetra je i na ockovani na nestovice (1800 dle moji dr.), ale nakonec mi ho nedoporucila.
27. srp 2009 v 19:14  • Odpověz
niikkyy: fotečky parádní..zas tak moc jich nebylo :grinning: koukala jsem, že jste tam na pláži měli velikánské šutry,ty jo.....a tak hlavně,že se dovča líbila Kubíkovi,vypadal spokojeně :slight_smile:

zase jsem na prášky z Matyho,zase jsem uspávala a hysterák největší..dneska moc nejedl....už jsem z toho hotová..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: já mám chuť utéct....... :frowning2:
27. srp 2009 v 19:47  • Odpověz
nikde?
nikdo?
...tak já jdu.....na nádobí...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2009 v 19:54  • Odpověz
ahoj ja tu jsem ted jsem prisla ale jsem k.o. jak jsem v noci nespala a jeste celodenni vylet a neustale vzteky s nasi vzteklinkou a uplne bych usnula, dnes pujdu driv.. :pensive:
27. srp 2009 v 19:56  • Odpověz
nikkyy krasne fotky moc vam to slusi a budu se opakovat, ale fakt ti to sekne stihla jak lanka a Kubik bude cislo je to na nem videt jako na nasi xene...

ty jo a Maru Kata vriska a hlasite krici taky, ale jako ona je opravdu tvrdy orisek..a ze se Domi nevzteka? Ty jooo zlate dite, jak jste to udelali??? :confused: :fearful:

adi moc moc na vas myslime, urcite bude vse dobre...ono se to vytribi, hlavne at vse pekne dozene a ty urcite delej i jine cinnosti prave ze bezne veci cloveka v teto situaci nejvice nakopnou... :slight_smile: jsi moc statecna a to je dobre...Danik to potrebuje z vas citit...a tak to ma byt... :wink:

don: tvaroh jsem davala asi od 10 mes. tak jednou tydne a ted uz davam casteji, bud dam obyc s ovocem, ale jako tak 1/4 te misticky nebo tu aktivii vanilkovou ta je good, lipanky, pribinacky a bobiky u nas nefrci - ji jen bile a nesladke a to ve vsem..radeji si da kukur. krupku nez susenku, presnidavky blee takze tak
27. srp 2009 ve 20:06  • Odpověz
Lis nevzteká,tak asi to přijde nebo je po mě,já se taky nevztekám :grinning:
activii dávám vanilkovou a i meruňkou,jahodovou no u nás moc oblíbené tvaroh activie :wink:
gabi bude líp :slight_smile:
27. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.