• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
a jede mi ordáááááááááááááááá jdu na ni :sunglasses:
27. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz
jeee ja mam VKV zapomela jsem kurna...jo a to ja se vztekam, tak to bude asi ono.. :sweat_smile:
27. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz
a co Veruuu kdepak je??? :confused:
27. srp 2009 ve 20:18  • Odpověz
holky ja se nemohu dostat na FB jinak nez pres ten mejl co me pozvala Juli jako ja se fakt ztracim najedu do te stranky, tam se objevi vsichni mi pratele a pratele mych pratel a dal uz nevim nic... :confounded: takze se marne snazim proste dostat do te diskuse nasi tajne :cry:
27. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
Lis ale, když mrkneš úplně dole, jako na liště, tam jsou dvě postavičky, na to klikneš a už tě to navede!
27. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
Myslím ty aplikace a je to skupina.
27. srp 2009 ve 20:58  • Odpověz
peti diky ale ja je proste nevidim proste jsem na profilu Juli a nevim jak z toho ven uz do toho tady cumim 10 minut
27. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz
uz to mámm aplikace ano :slight_smile:
27. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz
šikovná :grinning: !
27. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz
jojóo to urcite jsem hlava dubova a tam je to fakt divny... :unamused: ale jako holky chybite mi tak tam slidim :sweat_smile:
27. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz
Jo a zapomněla jsem reagovat na Lenču, Leni, psalas, že taky dáváš Prevenar, jestli jste ještě nezačali očkovat, zeptej se MUDry raději na Synflorix, je to novinka, myslím, že ho dávala Sirlej a je tam víc kmenů Pneumokoka, já očkovat znovu, tak bych šla do něho, ale nestudoovala jsem ho, tak nevím od kdy, kolik dávek a tak, tak se na to poptej, myslím, že by to určitě stálo za to.
27. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz
holky,doteď jsem zas uspávala..jsem šla na to nádobí a malý vzhůru, pak když konečně usínal,zazvonil Vojta ,že jde domů!!!!! no zvonek, zvuk jako kráva!!!! tak zas odznova..teď spí ve velké posteli, mám dost..nádobí neumyté,koupelna neuklizená..no seru na to!!! dlabu kaštany od nervů....a zruším brzo postýlku....
a´t už je líp...
maru: máš fakt zlaté dítě..já jsem vztekloun a nervák, to je jasný po kom to dítě je..ale když srovnávám všechny 3 děti, tak maty je ultramegabrutálně protivný :grinning:
a to je tak vše..dobrou noc a já až dožvýkám jdu na to....
27. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz
Ahoj holky, jen ještě nakukuju na dobrou noc:slight_smile:

Leni, my taky očkovali proti pneoumokokovi až od roka, ale zčásti proto, že nám to tak doporučila mudra. ALe právě jsem pak dávali ten Synflorix...

GAbi, Ty jsi stejne borka, já být na Jolnaku sama a to je podle mě hodný mimčo, tak se z toho zblázním a ještě mít další dvě k tomu...

Jinak mě asi taky víc vyhovuje modrokůň než FB, ale zas tam je fakt výhoda, že to nikdo jinej číst nemůže, tak budu tak trochu schizofrenik a budu pendlovat :wink:
27. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz
Hezký večer všem :slight_smile:

Dnes mě přijela navštívit kámoška s malou, tak jsem měla hezký den. Děti si spolu krásně hráli, mamči zdrbly a nakonec to dopadlo tak, že jelikož mají odstávku teplé vody, tak se dítka spulu i vykoupala...to jsme měly vidět tu povodeň - oba cákali a dováděli, že jsme div nevytopili sousedy :slight_smile: Potom obědvali i večeřeli z jednoho talíře, protože oba chtěli jíst z toho, co měl ten druhý - a pochopitelně měli oba to stejné. Takže nejdříve snědli společně jeden talíř a pak druhý... :sunglasses:

LENCAK - Vašík je teda kecka, tý jo, tolik toho umí říct.... :slight_smile:

NIKY - fotečky parádní, museli jste se mít nádherně :dizzy_face: Kubíček je roztomiloučký a Ty jsi teda kočka, máš postavičku jako lusk :wink: A koukám, že noťásek byl nejlepší společník.... :sunglasses:

DON - tvaroh activii občas malému dávám, ale on má stejně nejraději bílý jogurt...jak jsou v něm nějaké kousky třeba ovoce, tak mi to vyplivuje....ale čerstvé ovoce při tom baští

MARU - Domínek musel být k sežrání, když dávla pít té hračce, týý jo, fakt dojemné :dizzy_face:
27. srp 2009 ve 22:24  • Odpověz
cipin: žádná borka...spíš si te´d pořád říkám,že jako matka selhávám.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: no jo..to přejde....

do toho se se mnou nebavila skoro 2 dny Míša...pořebuje batoh do školy a pořád chce jak její kámošky, prostě značkový tak za 1400 kč, tak jsem ji včera řekla,že prostě na to nemám,že nebude mít to,co její kamarádky,že jsou jedináčci a mají oba pracující rodiče, no tak se normálně urazila ,šla do pokoje a do dneška odpo nemluvila se mnou....fakt mazec...ať žije PUBERTA!!!!

no a dost toho..píšu samá negativa..tak jdu luštit osmisměrky a pak spát

zítra mám jít ke kámošce,tak uvidím, s jakou děcka vstanou....

mery: super den :slight_smile:

tak doboru všem :slight_smile:
27. srp 2009 ve 23:03  • Odpověz
Ahoj,

nebudete mi to věřit, ale Veruuu šla včera spát v 19:05!

GABI, ta puberta to je svinstvo. Nikoho nás to ale nemine... Ouvej, už teď se na to netěšim.
28. srp 2009 v 06:59  • Odpověz
Ahoj Veru, ale budem ti to věřit... Já občas taky jdu spát s malým....
28. srp 2009 v 07:37  • Odpověz
Ahojda,
venku je pařák jako blázen, tak se asi pojedeme vykoupat:slight_smile: Malej má teda nějakou vyrášku na tvářičách a vůbec nevím z čeho. Příjde mi, že mu to vždycky vyleze ještě víc na sluníčku, tak snad to nebude nějaká alergie.
Zítra jdeme na svatbu kámošce ze střední a malej bude poprvé celej den a celou noc u tety mojí ségry, tak jsem zvědavá jak to zvládne a jak to ponesu já :frowning2:
Gabus, ty máš teda veselo s těma detičkama. Ale s Míšou určo mlátí puberta to je normální. Pamatuju si, že i já jsem chtěla všechno jako kámošky, ale taky jsem měl vždycky smůlu, protože jsme byli tři.
Očkování proti pneumokoku budeme dávat, taky až teď po roce. Přemýšlím jestli ten Prevenar nebo ten Synflorix, ale asi ten. Pokud je lepší a je na více těch kmenů, tak ho dáme. Spíš si říká, abych ho tady u nás v zapadákově sehnala. Uvdím ještě co mi poradí dr.
28. srp 2009 v 11:19  • Odpověz
vyrážka:slight_smile:
28. srp 2009 v 11:20  • Odpověz
Hezký den holky, tady to taky vypadá na teplo, tak po návštěvě doktorů se půjdu zašít někam do stínu do parku... :slight_smile: My jsme dávali Synflorix, byl nám doporučen, takže jsem to víc neřešila! :slight_smile: A co se týče dalších očkování, tak nevím, trochu v tom ťápu, se poradím zase s naším rodinným lékařem a dám opět na jeho radu! :slight_smile:
Chtěla jsem se holky zeptat, můžou děti zakysanou smetanu nebo mascarpone (to je velmi tučný tvaroh)???
28. srp 2009 v 11:35  • Odpověz
ahojky ja byla ve meste dopo a ted Katule usnula, jako ticho to je parada..je pekny vedro dnes uz me nikdo nikam asi nedostane... :confused: my mame slavnostni vikend, takze nam drzte pesti, ale jako my to mame jen tak zlehka... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sil zakysanou bych uz mozna dala a mascarpone proc ne? vzdyt je to tucny tvaroh a deti maji naopak ty tucnejsi veci :wink: pokud nejsou nejak moc nakynutí, coz ale u Kaji nemusis vubecc resit ...

Hezke odpo vsem :slight_smile:

Jeste juknu na FB
28. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
ahoj, tady se spí, tak jsme chvíli na netu

Mery, jojo, fakt toho namluví moc, občas také tápu co tím chtěl říct, ale hodně pomáhá že rovnou ukazuje, takže vím co říká
ale choditb se mu nechce... sice už čím dál častěji sám stojí, ale to je tak vše, ale nevadí mi to, prostě až začne tak začne...

Gabi, já tě obdivuji, 3 děti a být na ně sama, tak si ymslím, že to zvládáš super!!! máš můj obdiv...
a puberta to je šílenost, když si vzpomenu na tu svoji, no chudáci naši... :grinning: a hlavně u holek!!!

Dnesa jsme vstávali až v 10hod, no mazec... jsme rychle navařila a Vašík už ve 12hod byl zase na spaní, tak hned usnul

odpoledne půjdeme k našim....zítra má taťka službu, tak tam možná budeme celý víkend... ještě uvidíme, ale zítra tam budeme určo, si na chvíli odskočím domů a umyju střešní okna, už přes ně není vidět... a hlavně budeme dávat síť proti hmyzu, hodně nám tady lítají vosy, se na okně vyhřívají

No já chtěla dát Synflorix, ale napsala mi Prevenar, myslítě že se top nemůže nakombinovat? Že by další dávka byla Synflorif? zeptám se ji na to...
a tučný tvaroh bych klidně dala, právě že děti mají mít tučné, ne nízkotučné...
28. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz
Ahojky,
u nás se teď taky spinká.
ten tvaroh bych dala a tu zakysanou taky,proč ne :wink: Leni Váša je fakt super ukecaný Domi si vystačí s tím svým bááááá na vše co začíná na BA :grinning:
U nás vedro šílené,musím do města a vyzvednout fotky co jsem nechala vyvolat od malého od narození až po teď byla akce 1,50kč za foto tak mě to vyšlo celkem levně,no i tak jsme tam nechali 700kč,ale zase si říkám to je nic za celý rok foteček :dizzy_face: :dizzy_face:
28. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz
holky jsem dnes jak zbita, mota se mi porad hlava a je divny tlak :frowning2:

Leni my mame taky Prevenar a pak by me zajimalo, zda ta posledni davka muze byt jina, ale podle me asi ne, kdyz ma ty jiny kmeny...ale tezko rict...jo smula tedy... :fearful:
28. srp 2009 ve 14:17  • Odpověz
Maru taky u nas jede BA BÁ prdel :grinning:
28. srp 2009 ve 14:17  • Odpověz
taky BÁ jo :grinning: ti dva se k sobě fakt hodí i ječet umí stejně :grinning:
mě je taky divně,ale jsem spíše unavená a mám asi ovu :sunglasses:
28. srp 2009 ve 14:23  • Odpověz
Maru to mas teda recht s fotkama...to je bajo levne....ja delala do pul roku Kati a ted musim vybrat druhy pul rok, ale jako vubec nejsem schopna k tomu sednout a vybrat...uz jsem je mela vybrane do cervna a nejak to zmizlo z pc nechapu :confused: a co mi to dalo prace ten vyber a mam prdlacku...

tak tu cestu nejak prezij je vedro k padnuti...Maru uz byl Domi s nekym delsi dobu sam? Nemyslim tatku.. :fearful:
28. srp 2009 ve 14:26  • Odpověz
jo BA je totiz bác, balon, bum nekdy i baba a dalsi veci, kt. si ted nevybavim... :grinning:
28. srp 2009 ve 14:27  • Odpověz
Lis nebyl :pensive:
No jako venku v kočárku byl delší dobu s moji mamkou a tchýni to je v pohodě,ale doma ne. U moji mamky hodinku jinak ne.
Lis pokud máte rosmann tak tam jsou fotky do 29.září za 1,50kč tak si je vyvolej taky za pár kaček,fotky jsem vybírala 3 dny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2009 ve 14:28  • Odpověz
jj přesně u nás taky,ještě teda banán,bazén a balkon ale nejvíc bác to říká pořád jak mu něco spadne což on vyhazuje schválně s postýlky dudle,nynánka a s kočárku taky a říká BÁ -BÁC :sunglasses:
28. srp 2009 ve 14:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.