• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Maru fakt Rosmann? Ty blaho dikas za radu musim to poresit a zas jich bude hafo... :astonished: :astonished: :astonished: tak to mam jeste mesic na vybrani jsi zlataá holka moje :dizzy_face:

Kata taky nebyla prave jen jak pises v kocarku a tak nebo s kamoskama, kdyz jdu do kramu to je v pohode...no u nasich zkusime potrenovat trebas 2-3 hodiny pro zacatek...ja jsem srab u me je to spis tak, ze ja to nedavam :pensive: divny co?
28. srp 2009 ve 14:31  • Odpověz
jooo tak to je presny na vse co spadne nebo drive spadlo je BÁ no jsou sladky vid? :grinning: jo a hodi se naramne...jen Domik bude flegmous a Kata hysterka bezva kombinace :sunglasses: :sweat_smile:
28. srp 2009 ve 14:32  • Odpověz
u mě je to stejně,nechci já :wink: v tom jsme opravdu stejné :slight_smile:
jj rosmann na terminálu jsem je nechala vyvolat,dají ti kartu zadáčo a máš fotky za 1,50kč :wink:
28. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz
superrrrrrrrrrrrrrrr
28. srp 2009 ve 14:34  • Odpověz
jj on je flegmoš a hysterka mu nevadí on to přejde jako by nic :sunglasses:
je vzhůru,pádím za ním.
http://www.rossmann.cz/

lis mrkni na to,vpravo je rámeček o té akci
28. srp 2009 ve 14:35  • Odpověz
nevim co s K az se vzbudi mame tu vedro me se mota hlava, mam rozdelany ze budu delat knedle svestkovy a venku se zatahuje trebas zaprsi ... ale zitra ma byt uz chladno...zrovna jsme meli mit oslavu s tchyni nic nemame na to jako to hlavni bude v nedeli tak nevim... :confused:
28. srp 2009 ve 14:35  • Odpověz
díky a pa :slight_smile:
28. srp 2009 ve 14:36  • Odpověz
Holky, díky, já právě uvažuji nad tím, že pokud Káje budu dělat nějaký dortík, tak jsem buď přemýšlela nad piškotovým s ovocem a zakysanou smetanou nebo mě teď láká koupit v jedné super cukrárně hříšně drahý dort, který je jen korpus s jahodami a mascarpone, takže vlastně vhodný pro děti...tak nevím, ale asi vyhraje ten druhý pokud mi ho dovezou až domů! :sweat_smile: A Lis, my budeme mít oslavu Káji narozenin také malinkou, protože v den D si to oslavíme jen ve třech a pak až za měsíc s babičkama a ostatním příbuzenstvem, protože tchánovci dnes odjeli na dovču do Francie, tak chcem počkat až se vrátí... :slight_smile:
Jo a dnes jsme byli na kontrole na rehábce a neurologii, takže na rehábku už nemusíme a na neurologii se máme přijít podívat až Kája bude sama chodit...hurááá! :grinning:
28. srp 2009 v 16:58  • Odpověz
Jo a Prevenar a Synflorix se kombinovat nesmějí... :frowning2:
28. srp 2009 v 17:01  • Odpověz
čuski,
budu až večer, snad mě Maty nechá.....den vydařený,ale děsné vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2009 v 17:15  • Odpověz
no kde jsteeeeeeeeeee? :fearful: ja jsem uspala dite, povesila pradlo a ted u toho tady jim...

Sil priklanim se k mascarpone s jahodama to musi byt luxusne dobry mnamka :wink: :grinning: navic hele kolik ti toho Kaja sni stejne minimum, oni tak vse akorat rozfrňaji a je to :sweat_smile: Jinak i my mame den D jen pro sebe a nasi jen mozna zajedou na dortik, protoze co my sami s nim...no a zitra mame jen tak kratke posezeni s tchyni tak jdu jeste delat tiramisu a pak zehleni, manza neni doma, tak si pustim VKV a to to pujde...SNAD..
28. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz
nudite me jako nikde nikdo..ani na FB jdu na tu praci a uz tu necekam :pensive: Tiramisu jsem nedodelala, protoze misto slehacky jsem dala smetanu na slehani jako nejak mi to nedoslo myslela jsem ze se to uslehat stejne musi a prd, je to ridky....se na to vyprdnu... :pensive:

jo jinak pred rokem: jsme vic a vic zoufali, ze se nasi prdelce nechce ven, takze po spolecne domluve vyhanime Katu sexikem (rozumejte ja lezim funim, rocapeny vse co mam a chci to mit uz za sebou, protoze nevim co to udela nebo respektive neudela zase nic - jo ale jako je to vyhaneni c.2 :sweat_smile:), v porodnici to vubec neresi a dokud nebudu prenaset 10 dni nezajem (je to teprve 4ty den uff :confounded: )...a zitra nas ceka monitor klasicka kontrola..takze zatim pacek...:slight_smile:
28. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz
Lis nechoď spát,já nakukuju :slight_smile:
28. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz
tak taky mizim,když nikde nikdo :pensive: .Brou
28. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz
taky nakukuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz
jsem tu...
28. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz
lis: kdy se Káťa narodila?
28. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz
jo 30.8. už vím :slight_smile:
28. srp 2009 ve 22:18  • Odpověz
gab tak tak :wink:

tady je burina ale jako fakt husta a ten vzdousek ale hned uzasnej....jsem dozehlila bleee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2009 ve 22:42  • Odpověz
fakt? tak zítra ji máme tady... :slight_smile:
28. srp 2009 ve 22:45  • Odpověz
jo jo uz prsi vydatne...jako uz to chtelo...
28. srp 2009 ve 22:49  • Odpověz
tady taky by to chtělo..to bude noc... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2009 ve 22:52  • Odpověz
tak to balím....čumím tu do toho furt a nic pořádného nedělám :grinning:
dobrou
28. srp 2009 ve 22:55  • Odpověz
ja uz mam udelano a mela bych jit taky dobrou gabi :slight_smile:
28. srp 2009 ve 22:56  • Odpověz
Dobré ranko,
jak jste se vyhajali?
My nic moc,no bude zase líp :dizzy_face:
29. srp 2009 v 07:43  • Odpověz
Dobré ránko..
Tak jsem tu zase po nějaký době..nějak toho bylo moc... :slight_smile:
Jinak my spíme poslední dobou docela v pohodě (ťuk ťuk)...
ale dnes u nás prší už od rána takže budeme zalezlí doma a už ted nevím jak malou zabavit..ale vytáhneme hračky a budeme si doma hrát..malá si zatím hraje s knížečkou ale za chvilku počítám že už to přestane bavit...
A zjistila jsem že je Julinka mamánek..manža si jí vezme do ruk a ona začne hned mama mama a ukazovat at jde tam a tam,když jsem třeba v koupelce a malá ještě v postýlce tak jen slyším mama mama ...no je to asi tím že jsem sní pořád a hraju si sní jen já no sand jí to přejde...
29. srp 2009 v 09:02  • Odpověz
ahojky,
u nás noc v poho..ve 3 mě vzbudil liják a od rána prší...taky budeme sedět doma. Ven mě nikdo nedostane.
29. srp 2009 v 09:56  • Odpověz
Zdravím vás kecalky :wink: taky v poslední době nějak moc nestíhám sem chodit, pořád někde cestujeme a jen vkládám fotky :grinning: , včera jsme byli lanovkou na Javorovém, no nevím, kdo bál víc, jestli já, nebo Bibi :grinning: , ale super zase, Bibi už chodí sama i venku, tak pohodička, zpátky jsme šli šíleným srázem, tak to byl celkem mazec a nohy bolí....
Jinak tady taky prší,ale nějak mi to ani nevadí dneska...
29. srp 2009 v 10:34  • Odpověz
no co totok? kde jste? u nás furt prší........za chvíli jdu vysát a vytřít,ale ták se mi nechce....uvidím ještě.....
tak pa večer :slight_smile:
29. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz
Ahoj holky tak mame 1020g
29. srp 2009 v 17:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.