• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Adi super!!! Jen tak dál :slight_smile:
29. srp 2009 v 17:41  • Odpověz
jůů to dost to je super :dizzy_face:
29. srp 2009 v 18:03  • Odpověz
ahojky adii to je krasna zprava :dizzy_face: jen tak dal...

holkyy pred rokem jsem jeste netusila, ze budu rodit to je mazeccc - byla jsem na monitoru, kde byla normalni kontrola, akorat jsem mela divny pocit, porad ze me neco teklo a ja jsem z toho byla nesva, protoze jsem nevedela, zda to nejsou spermousi z predchoziho vecera pri vyhaneni :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nakonec jsem to ale na kontrole rekla a pry hlenova zatka a sestra mi jeste rekla no treba v noci prijedete :sweat_smile: netusila, ze neni daleko od pravdy...

mame za sebou mini oslavu s tchyni, jako vse vcelku v poho...dostala nejake darecky od ni a zbytek to hlavni zitra od nas..vecer chceme malicko vyzdobit a dat balonky....zitra dopo pro specialni dortik medvidka Pú a muzeme slavit...jsem tak zvedava..uz dnes solidne trhala papiry... :wink:
29. srp 2009 v 18:21  • Odpověz
Ty jo Lis mám husinu si to pamatuji,já už téměř 2 měsíční mimi a ty jsi furt držela a já měla držet s tebou a .... ups :sweat_smile: Těším se na porod :dizzy_face:
29. srp 2009 v 19:33  • Odpověz
Ahojky holky tak u nás dnes pršelo ale my s manžou jsme si dnešek užily luxusně..malá byla u tchánů a my jely ke kamarádovi na chatu,má tam bazen a saunu,no vubec se mi odtatud nechtělo!!!jezdíme k němu často i smalou ale dnes jsem si udělaly pododu v 10 lidech u bazenu a v sauně..jsem tak odreagovaná a uvolněná,manža jel na noc na ryby a malá je uplně zlatá už chrupčí,tak já dnes hážu na vše bobka a jdu si dělat pedikuru :slight_smile:

Adi krásný!!!je super že tak přibýváte!!!!jen tak dááál...

Lis tak hlavně že jste dnes oslavu zvládly!!a jakej dortík sis nechala teda udělat???ten jak jsi dávala tenkrát odkaz??s těmi postavičkami??
29. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz
adajar: super zprávička :slight_smile:
29. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz
ali: to bych taky potřebovala jako sůůůůůůůůůůůůl...to teda závidím :slight_smile:
29. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz
gabi my jezdíme k němu často je to super kamarád ale ted se sním rozešla přítelkyně tak jsme poseděly trochu to rozebrali a v pohodě...
Jako takovou chatu co má on bych si jednou přála!!ale to budu muset krást nebo coooo.-.. :sweat_smile: :confused: :sunglasses:
29. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz
ali: tak to je fajn :slight_smile:
29. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
adi hlavni oslava je zitra, dnes to bylo bez dortu jen s tchyni..dortik bude zitra a je to i pro nas prekvapko, vim jen ze je kulaty a s postavickami Púa nic vic..a pry je luxusni tak se moc tesim :dizzy_face:
29. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz
ne adi ale ali pardonn
29. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz
lis no já koukala na ten odkaz co jsi tenkrát dávala... dortík krásnej...
29. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz
tak koukam, ze si to tu asik odrodim sama, ucast velmi mala ted... :frowning2: pred rokem jsem touto dobou uz spala, jako manza me posilal, at pry mam kdyztak silu rodit :sweat_smile: no a ono joo..vzbudim se ve 2 rano cely den i po te kontrole ze me neco tece blee, ale jako jinak mi nic neni, tak to neresim...v noci se vzbudim jen tak, vstanu a opet to vychrstne porad litam na zachod a zase na zachod az vzbudim manzu a tak resime, zda je to plodova voda nebo neni :slight_smile: a ja rikam, ze urco neni a ze je cas a ze pujdeme spat, jenze to nejde, tak vstanu pamatuju si ze mam hlad, protoze vecer pred tim jsem nic moc nejedla...

jenze jist jsem nestihla, z niceho nic necekane bez varovani zacinaji kontrakce a ja se smeju, ze nevim co to je, ze asi kontrakce a zacinam smatlat po byte a pocitame jak dlouho trvaji a jaky interval...a taky v panelaku netece tepla, takze ja cekam az zapnou teplou vodu jsou nejake 4 hod rano a ja porad cekam a funim mezi tim se smeju, protoze nechapu ze je to fakt tady..kontra jsou tak cca 7 minut a daji se...porad cekame a manza zacina nervit, ze jako tepla voda netece a netece a ze jako to uz neni sranda (kontra cca 5 minut :astonished: ) no nicmene porad jsme doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: snazi se do me nacpat suchej rohlik a ja funim a snazim se povinne neco snist..

neco po pul 5 rano se sbalime a ze proste jedem, ze se asi teply vody nedockam a tak kolem 5 jsem v porodnici, privita nas neprijemna sestra co jako chceme a mimo jine jen prohodi no dalsi jde rodit bezva!! to je presne to co clovek potrebuje slyset...mezitim jen slysim, ze byla perna noc a ze se rodi tak ze nejsou ani pokoje ci mista na porodnim sale..bezva dalsi super informace...prijemna sestra me dava na monitor, manza musel odjet pro penize (ve spechu se zapomelo) a ja tam lezim a trpim na zadech snad pul hodiny nikde nikdo a ja temer slzy v ocich...celou dobu se mi chtelo desne ale desne na velkou jako trpim jak pes pri kontra a jeste zadrzovat..nikomu se nemohu dovolat, je sobota rano jsem zavrena a personal nikde...je tam jen jedna PA...
29. srp 2009 ve 23:36  • Odpověz
nejak po pul 6 laskave prisla ted uz jina sestra a privedla i dr. ta me vysetrila ja jsem si stoupla a sdesila se ze ze me porad neco tece a i s krvi...sestra klid to je normal...dr. prohlasila, ze super, ze jsem na 4 cm a ze at me daji na pripravu, takze YAL a sprcha, jenze manza neni a neni hrozne tam nechci byt sama a vim, ze mi ho nikdo uz nezavola, takze si jdu nechat dat vyprazdnovak a pry vydrzte co nejdyl..no jako pocity nemusim popisovat...pak byl jen zachod a zachod.. :confounded: :confounded: no kdyz uz nic, tak se nalozim do sprchy, boli to uz fest a nikde nikdo..tak tam visim na sprse a trpim tise a silene trpim a rikam si ze to nepreziju..manza nikde, tak se vyplazim ze sprchy, obleknu a jdu za PA, ze chci manzela, ze je urco na chodbe...privedla jsem si ho konecne uleva, ze je se mnou..dale cekame v te pripravne mistnosti..jako mistnost 1x1 metr hruza nemuzu lezet, sedet, skakat na mici jen chodit...boli to uz strasne a manza mi vypravi o lipe, ktera je na kopci co bydli nasi a at si ji predstavim pamatuju si to jak dodnes... :grinning: kolem 7 hodprisla PA, ze at jdu na porodni sal uz a ze si me vysetri..pry super uz jste na 8 cm a ja co to znamena? a ona no budeme se ucit tlacit a za chvili muzeme rodit... :zipper_mouth: bylo to ani ne 4 hod po prvni kontra a ja neverila ze je to pravda...jenze se to jeste protahlo...ZBYTEK SNAD RANO pokud nezaspim :slight_smile: :slight_smile:
29. srp 2009 ve 23:45  • Odpověz
jo a asi je to symbolicke Kata se dnesni vecer porad budila a brecela, jako ze vzdy a porad spi cele noci, tak zvlastni je to ...nakonec jsem ji pred hodinou davala mlicko a ted uz spi jako dudek..asi vi ze se pred rockem chystala na svet..uz ma pripravenou vyzdobu a darecky ... :dizzy_face: jdu spat, at jsem na ni cila paa :sunglasses:
29. srp 2009 ve 23:53  • Odpověz
Lis, tak asi jako první gratulant, vše jen to nej nej Kaťulce, hlavně zdravíčko, ať vám roste stále do krásy a dělá samou radost :dizzy_face: a hezky si to oslavte :wink:
30. srp 2009 v 00:54  • Odpověz
KAŤULÍNCE naší malinký, ale o to víc raráškový přejeme spoustu zdravíčka, lásky, štěstí a dobré nálady. A hlavně co nevidět vlastní pokojíček ( :wink: ) a mamku s taťkou pracující na dalším sourozenci! :dizzy_face: Posíláme velikánskou pusu!!!!
30. srp 2009 v 07:09  • Odpověz
Milá Kačenko,nevěsto naše všechno nejlepší k 1.narozeninkám,stěstíčko,zdravíčko,plno lumpačin a málo odřených kolínek ti přeje maminka Domínka a tvůj ženich :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Domi ještě posílá velikého hudlánka :sunglasses:
30. srp 2009 v 07:12  • Odpověz
Lis to je mazééc,mě to dostalo po ránu se těším na ten konec,ale vím že nebyl jednoduchý no jsem napnutá :slight_smile:
30. srp 2009 v 07:17  • Odpověz
Dobré ráno, Kačence přeju krásné narozeniny, spoustu dárečků a rozzářené rodiče :slight_smile: !
30. srp 2009 v 07:36  • Odpověz
holky moje moc dekujeme, asi za 20 minut se narodi, tak jsem prisla dopsat, jak to vse probehlo a tady uz tolik gratulantu :dizzy_face:

Takze jsme na porodnim sale, strasne ale strasne to boli, musim lezet na te pitome posteli a nejde to kroutim se jak paragraf a sestra me uci tlacit, no nejde to vubec, jako tlaceni do konecniku je fajne, ale nevim jak :pensive: :cry: jedine co pomaha, kdyz me manza otira mokrym kapesnikem takze neustale lita k umyvadlu a ja to rozdychavam...nejhorsi je, ze PA neustale odbiha k nejake jine rodicce a rika, ze mam sama zkouset tlacit, kdyz prijde kontra, jenze jakmile odejde ja zpanikarim a manza supluje PA :sweat_smile: jako dela to bezvadne presto tlacim jak blazen uplne jinam a spatne... :pensive: PA prijde a rika, ze uz by to slo, ale jako ze to delam spatne, ze se unavuju a ze nemuze zavolat dr. dokut to fakt nebude...uz mam pocit, ze umiram, kdyz se podivam na bricho, tak mam uplne dole bouli jak blazen, Kata je nacpana uplne dole a nic...mezitim monitoruji...bylo nejakych cca 7:45 hodin...porad jen tlacim neuspesne...pak mi to hodne splyva, vim jen ze to strasne trva a ze mi rikala, ze uz mohla byt klidne davno na svete....najednou je tam nejak vic lidi, ja nevnimam a jen matne vim ze je tam dr. delaji monitor a vse je spatne, PA rika, ze musim zatlacit uz na jedinou kontra, ze miminko se nema dobre a musi bezpodminecne ven, jako informace, kdy proste musite...tlacim az mam cerno pred ocima a najednou mi hupsnou na bricho, je to strasna ale strasna bolest a Kata doslova exploduje ven a vidim jak ji dr chyta..jako v tu chvili uleva a ja jen vnimam, ze breci, to mi staci...odpadam a vim jen ze manza sel s nimi a Katou pryc...

za nejakou dobu ji prinesou, je cely uzlicek cerveny a nechce se vubec prisat jako kdyby mama nebyla, ale je pravda, ze ja uz to vse vnimam jen napul...pamatuju si ze vsude byla krev na me a ze me strasne dlouho sila a vsechnoo bylo mi zle, chtelo se mi spat a bylo mi to jedno...manza psal sms a porad mi rikal, jak je krasna..lezeli jsme na porodnim sale na chodbe nebylo misto a ja usinala...najednou zacaly kapacky, transfuze, cevky...omdlivala jsem a tak, ale to uz bylo potom, takze slava Katulin je na svete (jak byla fialova jsem nastesti videla az doma :confounded: )
30. srp 2009 v 08:26  • Odpověz
Takze je to temer tady musim letet opusinkovat Katu a uz si me zada, takze narodila se v 8:33 hodin mela 3200 g a 50 cm :slight_smile: a manza se do ni hned zamiloval :dizzy_face:
30. srp 2009 v 08:27  • Odpověz
jéé tak husina opět jsem nečekala,že to bylo tak komplikované
Gratuluji ještě jednou Kačence a taky mamince,že to tak krásně zvládla :dizzy_face:

uff tak už jenom Kája a ze srpna jsou batolátka :dizzy_face:
30. srp 2009 v 08:33  • Odpověz
No a trefila jsem se přesně do času :sunglasses:
30. srp 2009 v 08:33  • Odpověz
Dobré ránko, přejeme Kačence krásný narozeninový den a ať mamince s tatínkem dělá jen radost a maminka s tatínkem zase jí!!! :slight_smile:
30. srp 2009 v 09:00  • Odpověz
Vse nejlepší Kačence k 1. narozeninám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. srp 2009 v 09:07  • Odpověz
Kačence přejeme i s dvojčátky všechno nejelpší k narozeninám :dizzy_face:

Lis, porod sis užila, jen co je pravda. Hlavně, že všechno dobře dopadlo, Káťa ti to vynahradí
30. srp 2009 v 09:18  • Odpověz
Naší Kačence Xeně přejem s Kubíkem vše nejlepší k 1.ročku .......pusuuuu

Teda porod taky príma koukám :sweat_smile:
30. srp 2009 v 09:33  • Odpověz
Kacence prejeme krasne narozeniny a Sebik se Samikem posilaji pusinky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. srp 2009 v 10:52  • Odpověz
Ahojek! Jsem tu jen na skok mám nějaký náročný víkend- pak popíšu :slight_smile:
Musím ale napsat, že dnes ráno se Kristýnka konečně pustila a udělala své první krůčky :grinning: A taky máme prořezané obě spodní dvoječky a jsme osmizubáci :slight_smile:

Káti přejeme vše nej nej nej k prvním narozeninám a ať je pořád taková milounká xena :wink: :grinning: Posíláme s kristýnkou velkou pusu!

Pěknou neděličku všem a papa, možná večer nakouknu a dočtu
30. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.